Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Frankó. Ha egyszer lesz még APU-m, tuti veszek egy 3200Mhz-es KIT-et. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) --ka


--ka
senior tag

Ettől a címtől már tényleg csak egy hangyányi a bulvár, vagy már odaértünk?

Ami nem gémer és nem bányász, csak normális; azt is meg kell "marketingelni". Kár, hogy a PH! is beáll ebbe a sorba!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Az amd meg az intel verzió csak színben tér el vagy technikai különbség is van? Ez esetben aszem eladok minden pc-t.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4) Gibo válasza --ka (#2) üzenetére


Gibo
senior tag

Bocs, lehet bennem van a hiba, de ez mitöl bulvár? Alacsony proflu hütöbordás memóriák...Mit kellett volna a címbe írni?

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#5) --ka válasza Gibo (#4) üzenetére


--ka
senior tag

Ami nem magas, az még nem alacsony.
A cím alapján én Low Profile hűtőbordás RAM-okat vártam.

Mitől bulvár?
Hangzatos, semmit mondó - sőt egyenesen félrevezető, a valósággal köszönő viszonyban sincs!
Ettől.

szerk.: Mit kellett volna odaírni? Ettől szakma az újságírás.

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#6) NSX82


NSX82
csendes tag

miaz hogy nincs led??? :Y
anélkül kinek fog ez kelleni? :))
eladhatatlan hulladék.... :D

a Viccet félretéve volt már ilyen problémám és aztán más workaround (nem is részletezem) segitségével lett megoldva:DD

(#7) johnywalker


johnywalker
őstag

Nem bulvárosodás ez.A cikkírót minősíti a névadás...
Inkább színvonal csökkenés!

(#8) gege547 válasza 7Heads Drago (#3) üzenetére


gege547
tag

A cég honlapja szerint amd processzorokkal tesztelik őket hogy kompatibilisek legyenek magas frekencián. Ez nem hülyeség. Most az adott alaplap gyártójánál kell nézegetni hogy mely gyártó melyik ramjai mekkora frekvencián tudnak a Ryzennel menni (vagy marad a lutri). Most elvileg majd nem kell mert a Ryzen címkés ramok tudni fogják a max órajelüket. Feltéve ha az alaplap nem korlátozza le a ramok max frekvenciáját.

(#9) zsolti1debre válasza johnywalker (#7) üzenetére


zsolti1debre
tag

Mifele szinvonal?Volt olyan valamikor?

(#10) macilaci78 válasza zsolti1debre (#9) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tejfeles szájú vagy, azért nem emlékszel rá.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#11) Bird


Bird
addikt

De, hol marad az RGB led? Ja, hogy helyhiányos az is. ;] :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#12) warrior93 válasza johnywalker (#7) üzenetére


warrior93
tag

Lehet én is mazsola vagyok, ráadásul még nem volt olyan ramom, ami nem fért volna be a hűtő alá (sőt, hűtőbordás GeiL-em is 2004-2005 körül volt csak) , de a mai memóriapiacon, főleg a GeiL részéről nem nagyon találni normál magasságú ramot, szóval már-már részemről ezeket LP-nak nevezném. :DD

Cikkel meg semmi gond nincs, egy hír, amit ha máshol nem olvasok, akkor az életbe nem találkozok vele.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Woules

(#13) Eclips21


Eclips21
őstag

valaki árulja már el minek "hűtő borda" egy ddr4-es ramra? meg amúgy is minek?

(#14) NSX82 válasza Eclips21 (#13) üzenetére


NSX82
csendes tag

szedd le róla és meglátod.

(#15) tibaimp válasza Eclips21 (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Miért, nem elfér rajta? Főleg, ha nem is az a nagy ormótlan, mint amiket a "gamer-nek" csúfoltakra szoktak tenni. Ez így teljesen rendben van.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#16) Eclips21 válasza NSX82 (#14) üzenetére


Eclips21
őstag

egy éve nincs rajta... semmi és igen nem fért el rajta... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.