Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Sweet Lou 6 válasza moonman (#27) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ilyen stabil windowsom még nem volt, pedig 3.1-től használtam hosszú távon elég sokfélét (kivéve NT-t és 2000-t). Az xp sp2 internet nélkül mondjuk betonstabil volt, de a net rákötése után már könnyen fertőződött, hiába volt rajta vírusirtó. A Vista+SP2 kombó eddig az egyetlen Windowsom, ami folyamatosan egyenletes gyorsaságot nyújt stabilan, pedig nem egy erőmű a konfigom. A KIS2009-et már xp alatt is használtam, amíg nem idegesített fel. Egyik vasárnap délelőtt otthon hagytam a gépet bekapcsolva, beállítva, hogy felvegyen egy műsort a kölcsönkapott tv-tunerrel. Kb. 2-3 óra múlva értem vissza és ami fogadott: piros háttérkép, bármit megakarok nyitni (pl. feladatkezelőt) azt írja ki, hogy a rendszergazda (hát nem én vok :F :DDD ) letiltotta... A 3 partícióból 2 eltűnt... KIS 2009 szerint minden rendben (végig futott a háttérben...)
Szerencsére rendszer-visszaállítással rendbe tudtam hozni, de azóta tértem vissza Vistára SP2-vel és KIS 2009-el. Volt, hogy 3 hétig egyfolytában ment a gép letöltés miatt, vagy hogy a KIS vírust távolított el, de semmilyen belassulást netalántán fagyást nem tapasztaltam... (kopp-kopp-kopp :) )

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.