Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragon1993


dragon1993
őstag

Az új X-Men kölcsönzése 1200Ft a megvásárlása 3700Ft.
127 óra SD vásárlás 3700Ft HD: 4300Ft.

Ennyiért ez nem alternatíva.

(#2) ViZion válasza dragon1993 (#1) üzenetére


ViZion
félisten

nah, akkor ez sem fogja megváltani a világot... :((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) Syrano


Syrano
tag

Legalább megkaptam ajándékba angolul a Gravity-t, a 2 éve vásárolt Nexus 7-tel kapott német nyelvű Ice Age filmmel együtt csodás egy gyűjteményem van :))

[ Szerkesztve ]

(#4) .OM. válasza dragon1993 (#1) üzenetére


.OM.
aktív tag

Akkor inkább az IMAX..

ex .Oldman.

(#5) Sanraith válasza Syrano (#3) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Valami trükkösen beregisztrált külföldi google account kell a Gravityhez? Nekem csak egy bárányos rajzfilmet adott.

(#6) Konflikt válasza Sanraith (#5) üzenetére


Konflikt
addikt

ez akkor volt akcio. 2012 oszen a nexus7-hez a Transformers 3-at kaptam (bar en akkor kint aktivaltam San Francisco-ban, lehet azert adta melle)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#7) Syrano válasza Sanraith (#5) üzenetére


Syrano
tag

Magyarországon regisztrált gmail címmel, nem Magyarországon használom a közvetlenül a Google-től tavaly vásárolt Nexus 5 telefont, melyben nem magyar szolgáltató SIM kártyája van.

A Filmek nekem is csak tegnap óta érhetőek el a Google Playben.

[ Szerkesztve ]

(#8) doc


doc
nagyúr

Ti hogy "kaptok" filmet? kell ehhez valamit csinalni, vagy a "My movies" alatt mar eleve ott van? nekem sajna ures :(

amugy az arak sok filmnel verlazitoan magasak, bar vannak normalisabb aruak is, mindenesetre a DVD valtozatnal boven tobbe kerulnek...

(#9) Konflikt válasza doc (#8) üzenetére


Konflikt
addikt

ha nem vettel eddig filmet, vagy nincs nexus eszkozod kulfoldi aktivalassal ( #6, #7 hsz-ek) akkor ures.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#10) doc válasza Konflikt (#9) üzenetére


doc
nagyúr

jahogy csak nexushoz jar, akko' nincs tobb kerdesem, koszi :D

(#11) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

A magyar szinkron hiánya az egy dolog. Sokaknak talán nem is fáj annyira. De ha már elindították nálunk is, legalább a magyar felirat legyen meg minden filmhez. És ilyen árakkal Magyarországon nem rúgnak labdába, az biztos.

Redmi Note 9 Pro

(#12) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Na itt ha bevezetnek egy a Play Music-hoz hasonló előfizetéses modellt, akkor engem megvettek kilóra. :)

Mondjuk itt még bőven vannak hiányosságok. Pl. magyar feliratot nem nagyon láttam és amíg csak sztereó hangsávval vannak fönt filmek, addig az egész felejtős.

(#13) azbest


azbest
félisten

Kipróbáltam a Shifted film sd változatának kölcsönzésével.
360p-ben még valahogy elmegy, csak homályos, de 480pben olyan, mint amikor az interlaced filmet deinterlace nélkül tömörítik át egy másik méretre. A 360p olyan, mint a sima youtube 360p.

@azbest: a film nyitóképről egy álllókép fullhd monitorról mentve. Ez még nem is mozog, hanem állókép.
360p:

480p:

Desktopon még csak elmegy, mert 360 módban valamennyire nézhető. De a mobil appban nem találtam felbontás állítást, így az 480p-t tol, ami eléggé szét van töredezve.

(#14) azbest válasza azbest (#13) üzenetére


azbest
félisten

Kaptam egy kis 7 perces shaun the sheap vagy mit ajándékba... ez 360p / 480p / 720p felbontásokban szerepel pécén. Viszont valami gebasz lehet, mert pécén indítva a lejátszást pár másodperc múlva leblokkolja és azt mondja "ez a videó fizetős". Ellenben a minősége mobilon már normálisabbnak tűnt.

(#15) Hunter2 válasza doc (#8) üzenetére


Hunter2
addikt

egyáltalán hol van a my movies menüpont? :F

update

Ja megvan PC-n, először androidon kerestem.

[ Szerkesztve ]

(#16) azbest válasza azbest (#14) üzenetére


azbest
félisten

Nocsak, a 7 perces kisfilm kapcsán azt látom, hogy a flash alapú lejátszásnál firefox alatt max 720p, de chrome alatt 1080p is választható html5 lejátszóban. Gondolom a google féle videocodeccel tolják. Na ennek igen meggyőző a képminősége. Az sd film html5 alól is gyatra, de többféle kisebb felbontást is felkínál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.