Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Nem art, ha a google is kemenyit picit mar.

(#2) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

"Mark Zuckenberg (a Facebook alapítója) várhatóan nem kap karácsonyi képeslapot Larrytől és Szergejtől (Larry Page és Szergej Brin a Google tulajdonosai)." --->> Szegény, mi lesz vele ? ;]

PS4

(#3) erdoke


erdoke
titán

A kép alatt szerepel helyesen, Mark Zuckerberg a neve.

A legjobb aláírás a héten

(#4) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

És a fészbukot mikor értesítik erről? Mert még mindig ott van a gmail az ismerősök keresésénél....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5) Gubro válasza erdoke (#3) üzenetére


Gubro
senior tag

Kosz, elirtam, javitva.

(#6) Ricardo válasza mukibuci (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

Majd rájön :D

Lassan aki nincs jelen a virtuális térben az nem is létezik.

(#7) Integra


Integra
titán

szegény mark, most gondolom teljesen összeomlott... :)
egyik kutya, másik eb.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

Az egyik kém nem osztja meg az infóinkat a másikkal, óje :D

(#9) .bableWes


.bableWes
őstag

nem vesztettünk sokat

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#10) stewe780


stewe780
őstag

Egy Szergej a google tulaja? Wow, ezt eddig nem is tudtam :DDD Gyerekek, minden adatotokat rakjátok osszátok goggle-n :C !

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#11) pető bá' válasza mrhitoshi (#2) üzenetére


pető bá'
őstag

ha adtok levelezési címet, küldök neki... ;]

"... and I hope you have a great day!"

(#12) Воланд válasza pető bá' (#11) üzenetére


Воланд
titán

Küldj e-mailben, vagy egy tippem, hogy mi az e-mail címe: zuckerberg.mark@gmail.com vagy mark.zuckerberg@gmail.com :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Mr.Csizmás válasza stewe780 (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Dotcom


Dotcom
aktív tag

előzmény

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#15) nem_tom


nem_tom
őstag

Ezzel a fácséval meg a guglival mindig csak a baj van. :U

A harmadik bekezdésben van egy kis elírás: ,,Ezentől bárki,...".

(#16) Gubro válasza nem_tom (#15) üzenetére


Gubro
senior tag

Franya ekezetek. :W
Koszi, javitva.

(#17) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Biztos nincs köze a dolognak ahhoz, hogy emberek igazolnak át a Google-tól a Facebookhoz. Mellesleg a Facebookot nem kell félteni. Pár napja az ismerős ajánlatok közt ott volt az egyik ismerősöm, akivel párszor találkoztam úgy 200 km-rel arrébb és semmiféle közös szál nincs köztünk, se közös ismerősök, se közös iskola, csupán abban a városban tanult, ahol én laktam. Se e-mail címe, se telefonszáma nincs nálam eltárolva. Érthetetlen, hogy honnan veszi az ilyen információit a rendszer.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#18) Mr.Csizmás válasza Rickazoid (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig leírtad.

csupán abban a városban tanult, ahol én laktam.

fejsbuk 2010

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) leviske


leviske
veterán

Ez az! Fight! Hajrá Google. :DDD

(#20) LA_COSTE válasza hemaka (#8) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Mintha nem mindegy lenne....

(#21) Morden24 válasza leviske (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezen a piacon esélye nincsen, szerencsére. A felhasználók meg akarni fogják a dolgot, szóval kérdés, hogy ki enged előbb: szerintem a Google, pusztán a felhasználás jellege miatt.

Sectumsempra - For Enemies

(#22) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Gyerünk google. :C :U

(#23) maláj


maláj
őstag

a piros sarokban a google, a kék sarokban a facebook ;]
lec get redi tú rámből :DDD

(#24) tenke.


tenke.
tag

Pont pár napja küldtem őket melegebb éghajlatra, mert akár hogy keresetem nem találtam lehetőséget rá hogy beimportáljam a telefonszámmal rendelkező facebook kontaktjaimat a Google kontatkok közé...valami ötlet?

(#25) kiskegyed válasza Rickazoid (#17) üzenetére


kiskegyed
aktív tag

Az is lehet, hogy ő jutott hozzá a te telefonszámodhoz/emailcímedhez és mindkettőtöknek feldobja a a másikat az ismerős ajánlatok.közé ;]

(#26) leviske válasza Morden24 (#21) üzenetére


leviske
veterán

Kérdés, hogy szükség van-e erre a piacra egyáltalán, vagy elsorvasztható a facebookkal együtt? Ha a Google feltudná vásárolni a Twittert és eltudná terjeszteni annyi országban, ahányban a Google jelen van, akkor az aktív userek önkénytelenül is sokkal biztosabb képet festenének az érdeklődési körükről és arról, hogy kikkel vannak jó kapcsolatban. Ha leakarnák egyszerűsíteni a dolgukat, akkor még pár plusz funkciót hozzá is adnának a Twitterhez, hogy a lehető legtöbb információ átáramoljon azon is.

(#24) tenke.: Se a telefon nem tudja, se a marketből nincs ehhez megfelelő alkalmazás? (Nincs Androidom, ezért kérdezem.)

(#27) tenke. válasza leviske (#26) üzenetére


tenke.
tag

Vannak kontaktjaim a telefonomon /simen, ha a facebook kontaktokat bekapcsolom akkor egy csomó dupla lesz amit nem akarok egyenként kijavítgatni, a facebook kontaktokhoz nem adhatok hozzá számot mert azt nem engedi, ezért gondoltam google contactba beimportálom a hagyományos neveket, és a facebookossal összecsapom valahogy de nem jött össze.

tudja a mobil de mint mondtam akkor lesz egy csomó dupla (pl nagy balázs, meg egy balu)
lehet van rá marketben még annyira nem kerestem mert lusta vagyok nekiállni...

(#28) Morden24 válasza leviske (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

A piac szerint szükség van rá.

Sectumsempra - For Enemies

(#29) leviske válasza Morden24 (#28) üzenetére


leviske
veterán

A piacnak nem egy közösségi oldalra van szüksége, hanem arra, hogy kifejezhesse önmagát és hogy tarthassa az ismerőseivel a kapcsolatot.

Erre jelenleg a facebook a legjobb, de ez még változhat.

(#30) Morden24 válasza leviske (#29) üzenetére


Morden24
nagyúr

Változhat, de a Google ezen a fronton eddig csak luftot meg öngólt hozott össze. Remélem, így is marad.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#31) leviske válasza Morden24 (#30) üzenetére


leviske
veterán

Ezért beszéltem a twitter felvásárlásáról. Nem is értem, hogy hogy gondolta a Google, hogy csak úgy indítanak egy teljesen új brandet a már kiforrott megoldások helyett, miközben a keresőpiacon pont azt használják ki, hogy ez így nem megy. (Mert ha így menne, akkor a Bing már rég a nyakába ugrott volna részesedést tekintve.)

(#32) Morden24 válasza leviske (#31) üzenetére


Morden24
nagyúr

A Twitter nem a Facebook helyettesítő-terméke.
A Google-t egyébként pont az bosszantja most - és ezért próbál itt beakasztani, ahogy tud -, hogy az MS kiütötte őket a Facebook mellől, tehát a bedőlt próbálkozásaik után még ezzel sem sikerült belenyúlni a social networking-pitébe.

Sectumsempra - For Enemies

(#33) leviske válasza Morden24 (#32) üzenetére


leviske
veterán

És a facebook-ot nem is helyettesíteni kellene a twitter-rel, de ezt már írtam, szóval felesleges köröket ne rójunk. :)

Az meg eddig is nyilvánvaló volt számomra, hogy az egyre szorosabb Microsoft & Zuckerberg barátság miatt kezdett el a Google mozgolódni. Csak ez a dolog még annyira új és annyira nyilvánvalóan egymás kihasználására alapul... Nem biztos, hogy a Google jön ki a dologból vesztesen, ha más irányból közelíti meg az egész piacot.

(#34) Morden24 válasza leviske (#33) üzenetére


Morden24
nagyúr

Az FB elég jól berágta magát az emberek mindennapjaiba, és ha képes a folyamatos megújulásra, akkor elég valószínű, hogy hosszú időre kell megszoknunk, a Gé meg letehet a soc. networkös álmairól, és kénytelen lesz engedni, mert a felhasználók le fogják szarni, hogy a cég kivel és hogyan vetélkedik, ők contact share-t meg egyebet akarnak majd, ha nem kapják meg, regisztrálnak egy másik ingyenes levélcímet, és abból megint a Gé jön ki rosszul.
Az okostelefonos és konzolos integráció, a külön FB-re fejlesztő nagyobb játékgyártó cégek, a sok-sok honlapon vadul terjedő kombinált FB-accountos beléptetés mind azt mutatja, hogy Zuckerbergék elég komolyan gondolják a dolgot, és a piac ütőreén tartják az ujjukat.

A Gé már megpróbálta más irányból megközelíteni a piacot (próbálja folyamatosan), az egyiknek ignoráció és értetlenkedés, a másiknak felháborodás és perelés lett a vége. Csak így tovább :K

Sectumsempra - For Enemies

(#35) leviske válasza Morden24 (#34) üzenetére


leviske
veterán

"Az FB elég jól berágta magát az emberek mindennapjaiba, és ha képes a folyamatos megújulásra, akkor elég valószínű, hogy hosszú időre kell megszoknunk"

Egypár éve ez elmondható volt a Google-ről is, aztán most egycsapásra változni látszik a trend. Pedig azt sem lehet mondani, hogy megújulásra képtelenek, vagy nem figyelik az emberek igényeit, vagy hogy esetleg lassan reagáltak volna.

Nagy butaság volna azt állítani, hogy az online világban bárki betudja biztosítani a helyét az emberek mindennapjaiban.

(#36) ntomka


ntomka
nagyúr

Egyrészt üdvözlöm a hírt és remélem a Google nem változtat az álláspontján, másrészt ennek nem az itcafén kellett volna megjelennie?

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.