Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

A Naptárnak és a Gmailnek nagyon jól fog állni az új köntös. Csak nehogy a császár új ruháját kapják meg. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#2) cami][us


cami][us
senior tag

A számológép ismerős. Nem nagy eresztés.

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szeretem az azonos felületeket

Várom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) VIC20


VIC20
őstag

Pár elemnek más-más le-het a szí-ne. Ezt el sem hiszem, őrület! Nem hiába írunk 2016-ot, na! A fejlődés óriási.

Egyébként színezhetik, ahogy csak akarják, éppolyan rusnya, mint minden ilyen modern felület.

(#5) zol2 válasza VIC20 (#4) üzenetére


zol2
tag

Ezt én sem értem. Mármint oké, hogy a felület ne zabálja az erőforrásokat, legyen jól skálázható, meg minden, de ez automatikusan jelenti azt is, hogy esztétikailag rusnyává is kell válnia? És ez tetten érhető mobil platformon, asztali OS-eknél, mindenhol.

(#6) hoffman_ válasza zol2 (#5) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ez teljesen szubjektív. szamomra minel inkabb minimal a kialakítás, annal jobban tetszik. most valtok vissza droidra wp-rol, emiatt megnéztem 2 év óta eloszor ujra a Google felhős felületeket, egy atlathatalan, zsúfolt, osszevissza vacak a onedrive utan. igy hat ezt a Google megmozdulást pl. tart karokkal varom.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Én meg már azt hittem, a böngészőről van szó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) petipetya válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


petipetya
nagyúr

Engem is megvezetett a cím, ezért nem értettem a videót. Aztán amikor a Naptárt mutatták, rájöttem miről is van szó.

"nincs rá lezsóidő"

(#9) htc07 válasza zol2 (#5) üzenetére


htc07
addikt

Elég gyakran váltakozik a minimál és az agyondíszített az emberiség történetében.

Majd lecseng, aztán megint kacsintó cicás animált ikonok lesznek meg 7 másodperces animációkkal vált minden képernyő.

[ Szerkesztve ]

(#10) Grodd válasza htc07 (#9) üzenetére


Grodd
tag

A hét másodperces animált váltásokat először az Apple vezette sikeresen be a laggolás "láthatatlanná tétele" érdekében, így a júzernek nem az idegtépő homokórát kellett lesnie, hanem lekötötték a figyelmét a különféle csilivili áttünő effektekkel, és így ha gyorsabb nem is lett a rendszer, de legalább smoothabb érzést adott. Olcsó, de hatásos UX trükk.

(#11) cog777 válasza Grodd (#10) üzenetére


cog777
senior tag

Milyen laggolasra gondolsz? Egy alkalmazas inditasara vagy a rendszer laggolasara. Mert utobbi eppen az egesz rendszer finomhangolasat igenyli, egyensulyozni kell a fontos hatterszolgaltatasok (pl hardver kommunikacio) es a GUI kozott es amikor a CPU kifullad akkor pont nem trivialis beallitani a prioritasokat.

En is a flat stilus hive vagyok. Korabban mindig visszaallitottam a Win2000 temat.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#12) DithenS


DithenS
senior tag

Amúgy csak nálam zabálja a ramot a Chrome? Simán lefoglalna magának 2 gigát ha lehetne.Azt nem a windows szar mert most lett újratelepítve.

(#13) edward2 válasza DithenS (#12) üzenetére


edward2
addikt

Mennyi ablak van megnyitva azokban miket töltöttél be? Ha üresen 2 giga az nem normális de sokan meglepődnek amikor szembesülnek azzal, hogy 15 nyitott ablak lezabálja a ramot.

(#14) vigyori78


vigyori78
őstag

Androidon még kilépés gomb sincs annyira material :) asztalinál meg kiveszik az X-et a jobb felső sarokból :D

(#15) kymera válasza edward2 (#13) üzenetére


kymera
senior tag

Akkor 47 ablaknál elfogadható a 8 Gb lenullázása ? :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#16) vigyori78 válasza kymera (#15) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem !

(#19) attila9988 válasza edward2 (#13) üzenetére


attila9988
őstag

Inkább arról van szó, hogy a chrome -nál az a szisztéma, hogy minden maradjon a ram -ban. (ami nem lenne gond, ha cache -ként menne, mert akkor el lenne onnan takarítva, ha valami másnak kell) Fox -nál ez nem így van. Ott 5 - 600 mb szokott lenni, pedig 40 fül között kattogtatok minimum. Igaz, reklámblokker is van.

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#20) gergejly


gergejly
aktív tag

Emlékszem egy 4-5 évvel ezelőtti krómra, ami jól nézett ki, szerettem használni. Nos, ez minden nagyobb frissítéssel tova szállt.
Egyre inkább megszokás lett a króm, és nem felhasználói élmény. A külalak rovására is mentek az újabb verziók.
Most amit közölnek róla, tipikus marketing hablaty, meg parasztvakítás. Mert milyen jó lesz így meg úgy. Ez most már ilyen lett, nem kék, hanem zöld! Mekkora!! :R

Az, hogy a valóságban mennyire lesz használható, tán nem is fontos a googlenek.

(#21) #24737024 válasza gergejly (#20) üzenetére


#24737024
törölt tag

Pont ezért nem is értem a tomboló Chrome-rajongást. Semmivel sem jobb mint bármelyik másik böngésző :U Én Operát használok, ha más nem, azt legalább Európában fejlesztik.

(#22) gergejly válasza #24737024 (#21) üzenetére


gergejly
aktív tag

Én is csak azért használom a chromot, mert megszoktam, és lusta vagyok másikat megszokni. meg tudja a jelszavaimat. Használom a drivet is. Telón is a google rendszere figyel. Konkrétan függővé tesz a saját szolgáltatásaitól

(#23) Sonja válasza Bjørgersson (#7) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, oda is jön! ;)

Material Design is slowly coming to Google Chrome, here’s what it looks like

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24) #24737024 válasza gergejly (#22) üzenetére


#24737024
törölt tag

Nincs ezzel baj

[ Szerkesztve ]

(#25) shortcutme


shortcutme
tag

chrome://md-settings/ címen már elérhető az új settings. Hát...gyorsabb nem lett az biztos (de szerintem szebb se)

(#26) eclipse19


eclipse19
senior tag

Csak a szürke alapon kicsit más szürke betűkről szoknának le végre.

:W

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.