Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hack3er


Hack3er
őstag

A DQ6 nagyon tetszik :C

[ Szerkesztve ]

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Hát igen! Ez aztán minőségi áru. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az AMD-nél létezik még PR részleg?
Jó cuccok amúgy :C

<< Heimdal >>

(#4) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Finom! Már csak a K10 hiányzik! :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#5) hétalvó


hétalvó
addikt

A DQ6-ra gugli dobott egy 215euros árat, nem is olyan vészes. Már csak a phenom és a 4db 3870-es kell bele olcsóért és egész jó kis gép lesz belőle. :D

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#6) Hack3er válasza hétalvó (#5) üzenetére


Hack3er
őstag

meg 1KV-os táp. :K

(#7) Muton válasza Hack3er (#6) üzenetére


Muton
addikt

meg 1 tera ssd :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#8) Translator


Translator
tag

Szép munka, így tovább... :K

A PR-osok meg miféle anyagot szívtak? "Crazy Cool", hogy hasra ne essek. :(

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#9) bnss válasza hétalvó (#5) üzenetére


bnss
veterán

Nézz be az aprókhoz, kapható itt is ilyen lap. ;)

Tény és való, hogy jól néz ki, de vajon mire képes? ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10) Zsoo80


Zsoo80
tag

naaa, csak nem alakul vmi Amd-nél? jöhetnének már azok a prockók! :))

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#11) Balinov válasza Translator (#8) üzenetére


Balinov
félisten

csak végigmentek a fehér csikon...MA790FX-DS5-t elfogadnám.ittenbizony!

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12) EQMontoya válasza hétalvó (#5) üzenetére


EQMontoya
veterán

remélem, a ds5 valamivel olcsóbb lesz, szerintem tuningban nem lesz nagy különbség a 2 lap között. a legkisebb nem szimpi, a proci feszt szabályzó feteken nincs hütés... de a ds5+hyper tx egész jó kombónak tünik, és annyira valszeg az ára se lesz elszállva, ha a dq6 lesz cca 50k.

Same rules apply!

(#13) antikomcsi válasza EQMontoya (#12) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezekben az új ati chipes lapokban, működnek az nv vga-k?

Esetleg több kártyás üzemmódban?

(#14) Brae válasza antikomcsi (#13) üzenetére


Brae
őstag

igen
nem

(#15) tlac válasza EQMontoya (#12) üzenetére


tlac
nagyúr

ha ezeken is a jobb fajta fetek vannak (mint a p35-ös lapokon), akkor el vannak borda nélkül is

(#16) EQMontoya válasza antikomcsi (#13) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen
igen - moddolt driverrel, elvégre az sli nem chipset függő, csak a driver genya.

Same rules apply!

(#17) EQMontoya válasza tlac (#15) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát ennyiért lehetne, de én nem bizok a gyártókban. :D

Same rules apply!

(#18) venember83


venember83
nagyúr

Szeretem en az AMD-t, de nagyon kezdi elveszteni a kontrollt, nem csak fejleszteni kell, hanem el is kell adni s taktikazni kell a partnerekkel is...

DQ6nal vajon nem akadaly a heatpipe-borzadvany izmosabb cpu-huto eseteben?

[ Szerkesztve ]

(#19) Balinov válasza antikomcsi (#13) üzenetére


Balinov
félisten

chipsetelődjével - R690G+SB600 - bíró lapom van,de mind az inno 76GST,mind a Giga 76GT szépen muzsikál benne.többkártyás üzemmód szvsz AMD only lesz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#20) EQMontoya válasza Balinov (#19) üzenetére


EQMontoya
veterán

mint leirtam párral visszább, csak azért nem megy benne az sli, mert olyan a driver. sli esetén nem zajlik 2vga közötti kommunikáció az alaplapon, ergo a dolog platformfüggetlen, csak a 2 pci-e sáv kell neki. moddolt driverrel tudtommal intel chipsetben is ment.

Same rules apply!

(#21) AMD Power


AMD Power
titán

IGP milyen erős lesz benne? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) EQMontoya válasza AMD Power (#21) üzenetére


EQMontoya
veterán

biztos rendkivül erős integrált grafika van egy 4db pci-e csatival rendelkező alaplapban, nyilván minden vásárló azért veszi, mert elsöprő erejü.

Same rules apply!

(#23) keIdor


keIdor
titán

Úgy látszik a DS3 eltűnik és helyébe lép a DS4, mint a legfapadosabb változat. DS5 meg átveszi a DS4 helyét. Nekem is a DQ6 tetszik igazán! :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Áhhh már ezt az am2 totyikban kiveséztük. :P
Nem kell csillivilli meg egyebek. Legyen puritán, legyen jó árban és menjen mint a meszes. Ds4 :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#25) tlac válasza EQMontoya (#17) üzenetére


tlac
nagyúr

ebben bízhatsz: ;)

"Ultra Durable 2 motherboard features High Quality CPU Power design with Ferrite core chokes, Low RDS (on) MOSFET and Solid Capacitors."

forrás

(#26) hétalvó


hétalvó
addikt

Helyesbítek a DQ6 jó árban van. De a DS4/5 szerintem túlárazott. (lsd fórumok) 30k-ért egy ds4 jó vétel lenne bár nekem az a sata felállás karcsú ami azon van.

IGP gondolom mint a 690-esekben.

Elszállóknak, lehet octo VGA-t is pakolni beléjük Január körül. :D

Nekem elég lesz a quad. :P

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#27) EQMontoya válasza tlac (#25) üzenetére


EQMontoya
veterán

tudom, ugyanez van a p35ön is, de én a marketingnek már nem hiszek :D

Same rules apply!

(#28) tlac válasza EQMontoya (#22) üzenetére


tlac
nagyúr

miért lenne benne?

(#29) Balinov válasza EQMontoya (#20) üzenetére


Balinov
félisten

ám legyen igazad. én buherált driverben utoljára az OmegaCatalyst-ban bíztam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30) FireKeeper válasza keIdor (#23) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sztem az olcsóbb chipsetes lapból (amd 770) lesz ds3

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#31) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Wow, micsoda szivárványszínek a Gigabyte lapokon. :DD

Jevons paradox

(#32) antikomcsi válasza EQMontoya (#20) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szia!

Köszi!

Moddolt drivert utoljára TI4200-hoz használtam, (starstrom 56.72 :) ) azóta coolbits van. ;]

Esetleg tudsz mondani egy használhatót?
Én ugyan nem tudom kipróbálni, mert nvidia lapom van, de szépen megkérnék valakit, hogy tegye meg!

(#33) antikomcsi válasza Balinov (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kipróbálnék egy ilyen új lapot, de szívem szerint később két nv karit tennék bele, persze meglátjuk mit hoz a jövő, de valahogy nem bízom annyira a mostani, vagy jövő évi radeonokban.

(#34) drizzt1666


drizzt1666
tag

Várjuk majdan a tesztet :D
Én DS5-re szavazok

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#35) Balinov válasza antikomcsi (#33) üzenetére


Balinov
félisten

sztem stabil,fasza kis cucc lesz..chipset nemkülönben.sajna sem SLI-s,sem CF-es tapasztalatom nincs,igy inkább ahoz a részhez megvárnám a szakértők véleményét.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36) dokar


dokar
addikt

íj de kis csilli-villi lap. :) színes egyéniségeknek. :D
amúgy meg tudását tekintve elég korrekt sztem.

extra - SEXRay

(#37) Ste


Ste
addikt

már éppen ott voltam, hogy na végre, minek olyan torony hűtés a csipszetre, amikor megláttam a Dq6-ot
nesze neked design hűtés már megint
arról nem is beszélve, hogy izgalmas lesz 4 egymás melletti foglalatba vga-kat gyömöszködni (még ha ez kevés felhasználót érint is)
legalább helyet hagytak volna közöttük, vagy lennének nagyobbak az alaplapok :U

(#38) EQMontoya válasza tlac (#28) üzenetére


EQMontoya
veterán

látom, az irónia nem kenyered :)

Same rules apply!

(#39) varga911


varga911
senior tag

Még mindig SB600... :U

(#40) tlac válasza EQMontoya (#38) üzenetére


tlac
nagyúr

nem volt egyértelmű ;)

(#41) Rolcsi20 válasza varga911 (#39) üzenetére


Rolcsi20
senior tag

ez engem is zavar:( lehet várok vele év végéig , már ha addígra kijön a 700as...tavaszig tuti nem várok 700ra....jó lenne tudni mikor jön :F
mod: amúgy azt mondom 50k-ért jó vétel lesz a DQ6, viszont a ds5 a külföldi árak szerint 5k-val olcsóbb nála:D ami sztem is túlárazott...ha az lenne 40, a ds4 meg 30, akkor azt mondanám korrekt :R ...bár mind1, amúgy is ha nem lesz idén sb700 akkor dq6-t fogok venni az fix:)

[ Szerkesztve ]

Amd X2 5600@3150+HyperTX, Giga M59SLI-S4, 2GB Kingmax 800, Asus 8800GTS 320, 500GB Maxtor11-300, LG-H50L, AeroEngine IIBBP, Enermax Liberty 400W, Samsung SM-931BF, Logitech Classic key, Logitech G7+Steelpad 5L.

(#42) varga911 válasza Rolcsi20 (#41) üzenetére


varga911
senior tag

SB700 szerintem jövőre várható, kell idő míg kiforrnak ezek a lapok. Csak ugye hozni kell ki őket, mert csúszni egyik piaci szereplőnek se kifizetődő.

(#43) Shadows


Shadows
senior tag

p35 kell a népnek nem ez egyébként szimatikus majd a phenom repíti el

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#44) #06658560 válasza Shadows (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

Miért is a p35 kell? Azért talán meg kell majd várni az első teszteket, miután piacra került és kapható mindkét oldal processzorral, mindennel...

(#45) Youri


Youri
veterán

jo ez csak mikor jelenik már meg :W :W :W
vennem kell alaplapot

RTX ON

(#46) Komplikato válasza varga911 (#42) üzenetére


Komplikato
veterán

Miért várja mindenki az SB700-at? Tud valami néhány plusz USB, és SATA csatin kívűl? Csak mert átlaguser azt se használja ki amit az SB600 nyújt. Vagy gyorsabb lesz valamiben? :F
(Jó, mondjuk az SB450-nél mindegyik gyorsabb. ;] )

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#47) Komplikato válasza Youri (#45) üzenetére


Komplikato
veterán

Pár sorral feletted írták, hogy hét eleje óta lehet rendelni itt a hírdetős részlegben, csak rá kéne keresni.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#48) Komplikato


Komplikato
veterán

OFF:

MSI's K8A2 Platinum board based on the RD790/AMD 790FX chipset will have support for SAS. :Y
Nem gondoltam volna, hogy erre a chipsetre szerver lapot is építenek.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#49) Komplikato


Komplikato
veterán

Amúgy íme az "ó'csé AM2+" Giga lap:

[Gigabyte MA770-DS3 AMD 770 board]

Azért elég sok minden van rajta, engem a 4db PCIE 1x-es csati, meg a 3db FireWire meglepett mint alap dolgok egy olcsó lapon.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#50) varga911 válasza Komplikato (#49) üzenetére


varga911
senior tag

Ha jól látom ez is nyomott 21 centis ATX "szabvány" giga lap. :DDD Nem tudom miért csinálják amúgy, más gyártónál még nem találkoztam ilyennel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.