Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) geprombolo


geprombolo
senior tag

Köszönöm mindenkinek a véleményt, méltatásokat. Kritika is jöhet, legfeljebb töröltetem a modikkal ;] (na jó, ez vicc volt). Minden véleményt szívesen fogadok, így fejlődik az ember. A kettőhuszat szándékosan hagytam benne, mint kifejezést, de a pontosság kedvéért ott van a kettőharminc is írva. :K
Ez kellett volna legyen az egyes hsz, de nem voltam gépközelben elsején (érdekes módon a tegnap éjjel még nulla hsz-t írt a rios, de gáz volt vele, mert nem tudtam karbantartani a cikket)
A cikk természetesen frissítve lesz időnként, igyekszem minél hamarabb felzárkózni a friss hsh-ekhez, hogy végre újra jelen lehessek a topicban, nem csak hébe-hóba.
A Gánytopic régebbi lakói tudják, hogy volt nekem egy régebbi cikkem, ami tapasztalatlanságomból kifolyólag privát blog lett, off-topicos. Az a cikk akkor jelent meg, amikor kész voltam 5000 hozzászólás átböngészésén. Egy jó hathetes pihi után nekiláttam, megtoldottam további ezer hsz képeivel és megjelentettem címlaposként és folytatom, ameddig bírom szusszal. Természetesen a nagybecsű olvasóközönséget értesíteni fogom az ápdétről a Gánytopikban és itt is.
Mostmár jöhetnek a kérdések, meg miegymás, itt vagyok.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.