Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tzimash


tzimash
őstag

grat! szép kis gyűjtemény, és nem kis idő lehetett átbogarászni a topikot, de mindenképp megérte :C :R
külön öröm, hogy hozzájárulhattam jómagam is néhány képpel :)
az első, madzagos kép mindent visz :Y :DDD
de ahogy látom rengeteg kreatív megoldás született, és remélem még fog is.

(#2) sgergi


sgergi
veterán

Mégegyszer köszi, hogy ezt ilyen korrekten összeszedted, remélem a friss szerzeményekkkel folyamatosan fogod frissíteni. Nagy grat. :C

(#3) qky


qky
tag

Megyek gányolok is valamit :DD

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#4) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jó ötletek, és nem is tudtam hogy van ilyen topic :)

Gány a lelke mindennek :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#5) total90


total90
veterán

Jó írás lett és sok-sok jó kép is lett a gépekről :) Be lehet még szállni ? Az én művem: KATT. Különösen ajánlom a HDD hűtésem :DDD Egyébként alapból egy Spire BlackFin SP7090B ház volt és most már nem is így néz ki. Ez az augusztusi művem :)

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Mystic


Mystic
tag

Nagyon komoly gányolások! :DD
Köszönöm, hogy össze gyűjtötted, megérte!

Az akasztott embert még az ág is húzza

(#7) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

:R

Viszont azt a 220V -t ki kellene javítani, már pár éve nincs olyan itt nálunk.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) hcl válasza CPT.Pirk (#7) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ehh értjük mirű' van szó :)
De igaz.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) yolan


yolan
őstag

Ismét jólett :)
viszont megint nem találom magam :O

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#10) Muki94


Muki94
aktív tag

Közeledik a nyár, újra elkezdődik a gányolás:)

Gépromboló
, a "Muki94" galériában nem az én képeim vannak, mindjárt linkelem a HSZ-t amiben vannak a képek.

Szerk.: [a képek

[ Szerkesztve ]

(#11) Bocaa


Bocaa
senior tag

látom ott az én művem :D majd küldök neked a jelenlegi gépem állapotáról :D a szőnyeg pc-ről :DDD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#12) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Nagyon nagy! :C Biztos sok munka volt mindent így összeszedned :R
Sajnos az én képeim azóta lekerültek az extra.hu-ról, de most felraktam őket, itt a link :R

(#13) NagyVillany


NagyVillany
tag

jeeee ott a cipődobozgépem, amit 5-6 éve befalaztam, most is erröl irom a kommentet :) Majd küdök még házibarkácsaim képeket, komolygépem is lassan egy mutatható állapotba kerül újra (vizhütéses táp, flexi riserrel fektetett vga.. stb..)

Jókis meglepi ez a topic, nagyon állat :)
Nekem az tetszik az egészben, hogy lehet törekedni igényes megoldásokra, de ha úgy van a kedv, akkor a legdurvább gányolás is szóba jöhet :) Retekhűtés by bacsis forever !! :)
Hajrááá modderek :)

(#14) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Gratula geprombolo, tudtam, hogy kirakod, de azt nem, hogy mikor.... :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Szoktam olvasgatni a topikot, nagyon érdekes és szórakoztató egyben. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy békében megfér egymás mellett a "gány" és a remekmű :)

(#16) Hunter2 válasza Sandormaster (#12) üzenetére


Hunter2
addikt

Te milyen tranzisztor az amit beforrasztottál a vga-ra és főleg miért?

(#17) Sandormaster válasza Hunter2 (#16) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Itt vannak az előzmények a gánytopikba.
Azt hittem a Picasaba írt képaláírásokat mindenki látja de akkor úgy látom nem, pedig oda beírtam a történetet :F

[ Szerkesztve ]

(#18) szatocs


szatocs
őstag

Logout írások is jók képek helyett? :)
Itt van 2 munkám, igaz nem sz.gép van moddolva, csak periféria:)

=== Szatocs ===

(#19) Skizz


Skizz
addikt

jajjjdeszépenkösziszépen, ott a házi vrm/vram tákolmányom :DD

(#20) geprombolo


geprombolo
senior tag

Köszönöm mindenkinek a véleményt, méltatásokat. Kritika is jöhet, legfeljebb töröltetem a modikkal ;] (na jó, ez vicc volt). Minden véleményt szívesen fogadok, így fejlődik az ember. A kettőhuszat szándékosan hagytam benne, mint kifejezést, de a pontosság kedvéért ott van a kettőharminc is írva. :K
Ez kellett volna legyen az egyes hsz, de nem voltam gépközelben elsején (érdekes módon a tegnap éjjel még nulla hsz-t írt a rios, de gáz volt vele, mert nem tudtam karbantartani a cikket)
A cikk természetesen frissítve lesz időnként, igyekszem minél hamarabb felzárkózni a friss hsh-ekhez, hogy végre újra jelen lehessek a topicban, nem csak hébe-hóba.
A Gánytopic régebbi lakói tudják, hogy volt nekem egy régebbi cikkem, ami tapasztalatlanságomból kifolyólag privát blog lett, off-topicos. Az a cikk akkor jelent meg, amikor kész voltam 5000 hozzászólás átböngészésén. Egy jó hathetes pihi után nekiláttam, megtoldottam további ezer hsz képeivel és megjelentettem címlaposként és folytatom, ameddig bírom szusszal. Természetesen a nagybecsű olvasóközönséget értesíteni fogom az ápdétről a Gánytopikban és itt is.
Mostmár jöhetnek a kérdések, meg miegymás, itt vagyok.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21) geprombolo válasza szatocs (#18) üzenetére


geprombolo
senior tag

Húúúúúúúúú!!!!! Ezt rakd be szépen a GSZK topikba (tudod, a GánySzakKör, más néven Gánytopik), míg a tagok meg nem lincselnek! Ez remek munka, mindkettő! Várunk a topicban.

#19 Skizz Naná, nehogy már kihagyjam, mikor vered vele a profikat! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22) szatocs válasza geprombolo (#21) üzenetére


szatocs
őstag

Nem tudom, hogy raktam-e már oda, de mindegy is, berakom. :)

=== Szatocs ===

(#23) geprombolo válasza szatocs (#22) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem tudnál róla, mert valami 7500-ig forrón követtem a topic létezését, addig meg nem emlékszem, hogy megjelentél volna, azóta meg nem telt el túl sok idő, hogy ne emlékezz.
Látom, beraktad a dolgot a csevegőbe, ott válaszoltam is rá, itt nem szaporítom tovább a szót. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#24) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Köszi szépen, hogy én is szerepelhetek a listán! :R :R

A fagépházról annyit, hogy még azóta is úgy áll ahogy a képeken :D , de mér beszereztem az új előlapra való fát, már csak méretre kell szabni és ugyan úgy megcsinálni, mint a legelsőt amit szétcs*sztem :D ! Egyenlőre ennyi, ha kész lesz majd publikálom a házi barkács topicba :)) !

https://ingatlan.com/33821564

(#25) geprombolo válasza Dani_kp (#24) üzenetére


geprombolo
senior tag

Várjuk! Egyébként ne nekem köszönd, hanem magadnak, mert csak az nincs ott, aki nem rakott fel képet. Te raktál, tehát a te érdemed. :C :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#26) geprombolo válasza Muki94 (#10) üzenetére


geprombolo
senior tag

A hiba részben javítva: a 966-os hsz-ben szereplő hűtő a te munkád, az maradt, de a 8209-es hsz képeire egy kicsit még várnia kell a nagyérdemű közönségnek, mert nem akarok előreszaladni, mert utána elveszítem a fonalat. A cikkben is írtam, hogy ezrenként veszem és dolgozom fel a topic tartalmát, most a 6150-6200 között vagyok, éjszaka kellős közepén :C :O

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#27) geprombolo


geprombolo
senior tag

Begyűjtöttem a 6000 és 7000 közti hsz-ek képeit, amint időm engedi, felteszem az albumba és frissítem a cikket. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#28) geprombolo válasza geprombolo (#27) üzenetére


geprombolo
senior tag

Cikk frissítve! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#29) ---gabika---


---gabika---
tag

Szevasztok!

Én is "hegesztettem" 1 gépet röpke 30 perc alatt :D
Van 1 normális gépem de már nem használom és feleslegesen zabálja az áramot, eladni meg nem akarom mert a szívemhez nőt :D meg néha azért kockulni is kell nem csak msn-ezni :D A lényeg h készítettem 1 MSN-es gépet :D

Abit NF 7
AMD Athlon 1600-as proci
Ati 9550-es VGA
1G Ram

(kép1) (kép2) (kép3)

remélem jó helyre tettem fel ezt a gányolást :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) MasterDeeJay válasza ---gabika--- (#29) üzenetére

Az a kuka az képeken ugye nem célzás a gép eredeti helyére? :DDD
Amúgy jó lett, mint mindig!

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#31) geprombolo válasza ---gabika--- (#29) üzenetére


geprombolo
senior tag

Itt is jó helyen van, de a legjobb, ha ide teszed be, a topicba, mert onnan biztosan bekerül az albumba.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#32) Yutani


Yutani
nagyúr

Most nézem, én is szerepelek a Voodoo3 + Zalman projektemmel. Köszi! :R

#tarcsad

(#33) geprombolo válasza Yutani (#32) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szívesen. Vagy inkább azt mondom, hogy magadnak köszönd, mert szorgalmas voltál. :C
BTW: Hamarosan ápdét lesz, mert augusztusban rá fogok érni és szeretném elérni a frissítéssel a legfrissebb hsz-eket, hogy aztán már kevesebb miunkám legyen vele. Grat mindenkinek!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#34) geprombolo válasza geprombolo (#33) üzenetére


geprombolo
senior tag

Zefír kolléga szólt privátban, hogy frissült a Picasa albuma. Tapasztalatból mondom, hogy érdemes oda benézni, mert ötletes és termékeny gányoló. Érdemes néha mindenkinek az albumába belekukkantani, mert soha nem lehet tudni, hogy mit találunk....

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#35) Zefír válasza geprombolo (#34) üzenetére


Zefír
őstag

Köszönöm! :R

(#36) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Jéé az én kis cipősdoboz gépem is bekerült :R bár ég a pofám mert már egy kultúrált házba költözött :B

Nagyon jó írás és nagy meló, grat :C

Romani ite domum.

(#37) Fecogame


Fecogame
veterán

Te atya ég... Mit csinálsz te ott a gáznál? :F :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#38) geprombolo


geprombolo
senior tag

Frissült! Sok új ember került bele. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#39) Boxi88


Boxi88
őstag

csÚúÚúcs a madzagos vga!!! mostantól az összeset így kéne kiadni :C

(#40) geprombolo válasza Boxi88 (#39) üzenetére


geprombolo
senior tag

Milyen egyszerű is lenne bordát cserélni a vga-kon....

Egyébként megint frissült a lista, a privátban érkezett képekkel, meg a gánytopic csevegőjéből összekapart képekkel. Továbbá az ide berakott és máshol meg nem jelent képek is perceken belül megjelennek az albumban.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#41) geprombolo válasza Fecogame (#37) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ja, most kapcsolok! Az nem én vagyok, hanem valamelyik fórumtárs, topiclakó. Emlékeim szerint pee13, de tévedhetek. Én romboló vagyok, nem égető.... :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#42) Boxi88


Boxi88
őstag

nagyon szép gyűjtemény, nem kis munka lehetett.

és még azt hittem hogy az én gépem néz ki rettenetesen, de megnyugtató hogy van ennél rosszabb is :P

(#43) geprombolo válasza Boxi88 (#42) üzenetére


geprombolo
senior tag

Néha valóban strapás. Mondjuk amikor több a kép, mint a hsz. De ez már az én bajom, én vállaltam. :W Méghozzá önként és dalolva! Csak mert szeretek gyűjtögetni. :K
Hol a géped? Valami rémes képet róla? Persze a topicba, hogy mindenki csodálhassa. :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#44) Stirbi


Stirbi
addikt

jeej én is ott vagyok :DD :C :R

(#45) geprombolo válasza Stirbi (#44) üzenetére


geprombolo
senior tag

Bizony! Mert megérdemled. :D

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.