Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Ezen nem csodálkozok. Baromi jó mobil lett.
Ráadásul abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem még az S8+ esetén is kényelmesen elérhető az ujjlenyomat olvasó. :D

[ Szerkesztve ]

(#2) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Jó telcsi is az S8 a jelenlegi legjobb. :K

(#3) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ámerikában nagy szó ha vmi lenyomja a szifont....Trump most mérges lesz :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#4) fornettisuti válasza Ateszpapa (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

Neked.
Inkább csak legújabb.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) fornettisuti válasza Quqesz (#3) üzenetére


fornettisuti
veterán

Frissitsd az infóidat, már rég le lett nyomva.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) feliks válasza fornettisuti (#4) üzenetére


feliks
senior tag

Nemcsak neki. Perpill képességek tekiktetében nicns versenytársa. Az hogy ár-érték arányban mennyire jó, más kérdés, vagy hogy ki mit szeret (Nekem sem S8 van, és nem is tervezem) de tisztán a képességek alapján nem csak legújabb, de legjobb is.

[Be Happy]

(#7) Anulu79 válasza fornettisuti (#4) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem sem a szívem csücske az idei csúcs Samsung. Pedig szeretem a gyártó készülékeit. Most valahogy nem érzem azt, hogy eezek a készülékek kellenének nekem. :)

(#8) tomboy0013 válasza feliks (#6) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ezeket igények határozzák meg, nem lehet egyértelműen jobbnak nevezni egyiket a másiknál. Nekem speciel nem felelt meg az igényeimnek ezért nem is azt vettem, azaz számomra nem a legjobb.

Egyébként nem meglepő a vezető hely, amennyi lóvét marketingbe tolnak csoda lenne ha nem lennének elől. Ma már csak ezen múlik a dolog.

(#9) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#3) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Trump már rég mérges, mert iPhone-t kell használnia Samu helyett.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#10) RaveForce


RaveForce
veterán

Boritekolhato volt az eredmeny, egy ideje a samsung egy teljesen mas palyan jatszik mint a tobbiek, es egyre nagyobb a szakadek mogotte, de a szokasos "majd jovore" hatha hoz vmi szorosabb izgalmat :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) laci0530 válasza Ateszpapa (#2) üzenetére


laci0530
senior tag

Egyetértek. Számomra a jelenlegi mezőnyből ez a legmegfelelőbb, nem csalódtam benne. :-)

(#12) tomboy0013 válasza RaveForce (#10) üzenetére


tomboy0013
veterán

Több pénzt költenek marketingre. Ennyi. Ők tudják azt, hogy a manupuláció a legerősebb tényező a piacon. Minél többször találkozik az ember egy adott termékkel annál jobban beleprogramozzák a tudatalattiba aminek az az eredménye, hogy az ember megveszi az adott terméket (vajmi kevés köze van a funkcióknak az eladási mutatókhoz). Ez ennyire egyszerű. Persze, jó telók a Samuk sok szempontból, de közel sem jobbak annyival mint amennyivel többet értékesítenek. Ügyesek ezt meg kell hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#13) RaveForce válasza tomboy0013 (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

Persze. De a marketing onmagaban fabatkat sem er, ha nincs az igeret mogott bizonyitas: lasd a kameraval marketingelt sony reklamok :D marketing megvan, a valosag viszont mar gyaszos, az ilyen vissza is ut, a becsapott vasarlo nem vasarol tobbet, ez pedig piacvesztessel jar, ami szinten meg van pl sonynal, de a samsungnal azert egeszseges osszhang a reklam es a bizonyitas kozt. De az egyik legjobb marketing ilyen szempontbol pont az, ha a keszulekekben nem csalodnak az emberek egyik szeriaban/evben sem, mert ok mar bizalommal vannak a gyarto fele, es a reklamok nelkul is a bevalt szeria/marka lesz a kovetkezo valasztasuk is

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) tomboy0013 válasza RaveForce (#13) üzenetére


tomboy0013
veterán

"a becsapott vasarlo nem vasarol tobbet, ez pedig piacvesztessel jar"

Azért egy Note 7 balhé után úgy gondolom a Samsung-nak is seggelni kellett volna legalább egy évet, de az S8-at is úgy veszik mintha nem történt volna egy rohadt nagy baki fél évvel korábban. Ez a marketing ereje. A Sony meg közel sem költ annyit reklámokra mint a Samsung, tehát ott pont az a difi, hogy hiába van reklám közel sem kapnak annyi impulzust az emberek mint egy Samsung esetében.

(#15) RaveForce válasza tomboy0013 (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

A note7 balhe pont egy nagyon pozitiv reakcioju eset volt, meg lehet nezni pl a huawei ufs emmc botranynal tanusitott magatartasat de akar pl korabbi hasonlo eseteket, ezert maradt meg, sot erosodott is a bizalom a gyarto fele

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Kár, hogy nem kapni belőle Dual SIM-est...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17) tomboy0013 válasza RaveForce (#15) üzenetére


tomboy0013
veterán

A csőcseléknek hidd el, hogy nem pozitív. Legalábbis nekem nem ezek a tapasztalataim voltak mikor telós boltban dolgoztam. Meg hát a csapból is az folyt akkor hogy mennyire gáz a Samsung. Fél év eltelt és hopp már senki sem emlékszik rá. Ismétlem, ez a marketing ereje :)

(#18) Ateszpapa válasza MaCS_70 (#16) üzenetére


Ateszpapa
addikt

De létezik belőle DUAL SIMes verzió, csak hivatalosan nem kapható nálunk.
De egyes GSM boltokban fellellhető, ha nem zavar, hogy csak bolti garancia lesz hozzá.

tomboy0013:

Nem az S szériával volt gond tavaly, hanem a Note szériával.
Majd ha kijön a Note nyolc, akkor eszükbe fogják juttatni a médiumok az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#19) tomboy0013 válasza Ateszpapa (#18) üzenetére


tomboy0013
veterán

Samsung, ennyi a lényeg. Ne félj a Note 8 is tarolni fog mert marha sokat fognak ott is költeni a reklámokra.

(#20) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Amerikában a 7-800 dollár mióta számít "nem olcsónak"? :U

Egy heti átlagfizetés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) DarkChild válasza <Lacy85> (#1) üzenetére


DarkChild
senior tag

Azt pedig el is felejtette a cikk szerzője beleírni, hogy a harmadik helyezett is egy Samsung lett, mégpedig az S7 Edge.

(#22) joey04 válasza tomboy0013 (#14) üzenetére


joey04
titán

én szarok a reklámokra, de engem sem érdekel különösebben a note 7 balhéja. ha nem az iphone lenne a favoritom, biztos s8-at vennék, ha felsőkategóriás droid kéne, a note 7 esettől függetlenül.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) MaCS_70 válasza Ateszpapa (#18) üzenetére


MaCS_70
félisten

Pontosan ezért írtam, hogy "nem kapni", nem pedig azt, hogy "nincs".

Bolti garanciás Samsung telefont meg nem veszek. Az eddigi Samsungjaimnál nagyon is jól jött a gyári garancia.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#24) <Lacy85> válasza tomboy0013 (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem, ez nem csak a marketing ereje.
Legjobb kijelző, legbikább hardver, legszebb dizájn (mondjuk ez szubjektív), egyik legjobb mobilos kamera.

Szóval a marketing mögött tényleg akad valóság is.
A Sony ezzel a felhozatallal nyomathatna bármekkora marketinget.

(#25) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Jónak jó mobil lett tényleg, de hogy itt is csak az "infinity display-re" hivatkoznak és egyéb apróságokra... A marketingen kívül nem sokban tér el a G6-tól az S8 használati szempontokat nézve.. Nem szoktam bízni az ilyen jelentésekben és nem is olvasom őket. Bár kinek mi.

Finn the human

(#26) Kékes525 válasza Ateszpapa (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, csak az edge forma az nekem nagyon nem jön be. Másrészt túl keskeny a magasságához képest.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#27) zseko válasza tomboy0013 (#17) üzenetére


zseko
veterán

Nem a marketing ereje. Egyrészt eléggé formabontó a kinézete, és nem a megszokott 'szappantartó', másrészt a kommunikáció amit a Note 7 kapcsán tettek, az a pozitív megítélés felé billentette a céget. Nem pedig elsumákoljuk, meg elhazudjuk az egészet. Mondjuk muszáj is volt nekik ezt tenni. Ez miatt maradt meg a bizalom a cég felé sokakban. Elég jó telefon, bár a kamerát nem mondanám annyira kiemelkedőnek, vannak azért hibái.
Sonyt pedig én például még ha utánam dobnák sem használnék, és nincs az a marketing ami ezen változtatna.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#28) Ateszpapa válasza Kékes525 (#26) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szerencsére már átgondolták ezt, nem olyan mint az S6 edge-nél.

(#29) Kékes525 válasza Ateszpapa (#28) üzenetére


Kékes525
félisten

Miben jobb? Amúgy a hangja szól úgy mint az S6-é? A zenelejátszásra gondolok.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#30) Ateszpapa válasza Kékes525 (#29) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Zenét csak fülessel hallgatok, így azt nem tudom.
A kijelzője nekem az S6 edgenél nagyon zavart, hogy a neon, lámpa fénye 2 oldalt a lekerekített széleken látszódott.
Több boltban is meglestem mikor ki volt rakva.
Itt ezt megoldották.
Abszolút nem zavaró.

(#31) tomboy0013 válasza zseko (#27) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha úgy gondolod nem a marketing ereje akkor nem vagy tisztában, hogyan működik a világ. Nyílván poénbol költ több milliárd dollárt a Samsung reklámokra, promóciója stb. Ezekkel tudnak érzelmileg hatni az emberre és az a lényeg, bármilyen racionális döntést felül lehet írni érzelmi ellenhatással. Erről szól a reklámipar évtizedek óta. És ebben nincs semmi varázslat, egyszerű pszichológia. 5 évig benne voltam, tudom miről beszélek.
Akinek több a pénze és többet költ reklámokra azok sikeresebbek lesznek mint a többiek. A termék másodlagos.

[ Szerkesztve ]

(#32) <Lacy85> válasza Ateszpapa (#30) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Meg ahogy néztem, itt messze nincs akkora lekerekítés, mint pl. S7 Edge-nél.

(#33) Ateszpapa válasza <Lacy85> (#32) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, akinek volt Note 7-e az azt mondta hozzá hasonló a lekerekítés.
Szerencsére átgondolták S6 óta, mert akkor nem vettem volna meg, az zavaró volt nekem.

(#34) Kékes525 válasza Ateszpapa (#30) üzenetére


Kékes525
félisten

Bocs, fülesre gondoltam. Természetesen én is fülessel hallgatok zenét. A szél az S7-nél is zavaró szerinted?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#35) Ateszpapa válasza Kékes525 (#34) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Nem tudom, azt nem néztem.
Páromnak sima S7 van.

Szerintem jól szól a hozzá adott AKG füles, csak figyelni kell, hogy jó harang legyen rajta.
Egyszer kicseréltem a kisebbre és már nem szólt olyan jól, vissza is raktam ami gyárin volt rajta.

Sokkal jobb mint amit az S7-hez adtak az bizti. :)

(#36) zseko válasza tomboy0013 (#31) üzenetére


zseko
veterán

Az hogy a te fejedben hogy csapódik le az egy dolog. Az '5 évig benne voltam, tudom miről beszélek' pedig, bocs, semmi bántó szándék nincs benne, de messziről jött ember azt mond amit akar, ugye :) Miért kellene bárki véleményét hitelesebbnek elhinnem, csak mert egy névtelen fórumon azt állít amit. Bocs, tényleg bármi bántás nélkül írom, én meghallgatom bárki véleményét és el is fogadom ha úgy van, de nem szeretem mikor le akarják nyomni a torkomon, 'mert én ezt csináltam ezért én csak tudom' érvvel. Tény, és tudom én is, sok mindent el lehet érni marketinggel és pszichológiával, (kicsit másabb de lásd a 71-es évekbeli börtönkísérletet, vagy a Milgram-kísérletet), meg túl sok az agyhalott vásárló aki bármilyen szart elhisz és sok van aki meg megy a csordaszellem után. Akár a politikát is ide lehet keverni, bár nem szerencsés :) Én csak magamról tudok nyilatkozni, személy szerint ha valami termék nem tetszik, akkor nyomathatnak bármennyi reklámot és bármilyen marketinget, nem fogom megvenni. De abban igazat adok neked, nagyon sokan vannak akik bármit bevesznek amit állítanak a marketingesek.

HR24.hu

(#37) zseko válasza zseko (#36) üzenetére


zseko
veterán

Az első mondatot hagyd ki, benne maradt :B

HR24.hu

(#38) tomboy0013 válasza zseko (#36) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem akarok én lenyomni a torkodon semmit, de amit állítok az alá is támasztja a cégek marketingre fordított drasztikusan magas összegei. Ok és okozat.

(#39) <Lacy85> válasza tomboy0013 (#38) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én egyetlen samsung reklámot nem láttam, mégse vettem volna mást a jelenlegi felhozatalból. Ilyenkor mi van? :D

(#40) zseko válasza tomboy0013 (#38) üzenetére


zseko
veterán

Ezzel nem értek egyet. Mármint ennyire határozottan kijelentve az összefüggést. Van, de nem ennyire sarkalatosan.

(#39) EclipseGT én sem a reklámok miatt vettem meg :N

HR24.hu

(#41) slimshady


slimshady
senior tag

Valóban jól sikerült az S8 széria. Kiérdemelte a helyezést. :)

üdv.: SlimShady

(#42) tomboy0013 válasza <Lacy85> (#39) üzenetére


tomboy0013
veterán

Azt hiszed csak TV reklámok léteznek? Tele van minden város hirdetésekkel. Elég ha a látóterébe kerül, már a tudatalattiba juttatták. Rengeteg módszer létezik erre.

[ Szerkesztve ]

(#43) Kékes525 válasza slimshady (#41) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem jobb lett volna, ha az S7 edge méretéhez hasonlít jobban. [link] Túlságosan keskeny.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44) joey04 válasza <Lacy85> (#39) üzenetére


joey04
titán

A samsung mindenhol ott van, körülvesz és hipnotizál!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) <Lacy85> válasza tomboy0013 (#42) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Na jó. Hagyjuk. :D

(#46) tomboy0013 válasza <Lacy85> (#45) üzenetére


tomboy0013
veterán

Igen szerintem is, láthatóan nem nagyon vagy benne a témában így felesleges tovább ragozni.

(#47) joey04 válasza tomboy0013 (#46) üzenetére


joey04
titán

megmondták a hangok is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) <Lacy85> válasza tomboy0013 (#46) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Felesleges, mert sehol nem láttam egyetlen samsung reklámot sem. mégis megvettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#49) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Sok magyarázat nem kell,a kèp magáèrt beszèl...
S8 mellett az i7+ úgy nèz ki,mintha legalább 3 gen. lemaradásban lennènek.Valamit dobnia kell Apple-nek kinèzetben most.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#50) joey04 válasza *Mukeey* (#49) üzenetére


joey04
titán

sajnos fog is. :(
itt a hátlapi ujjlenyomat-olvasóra gondolok. :(((

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.