Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

:C

(#2) anaqer


anaqer
veterán

Anyám, a 2001-ig bezárólag mit össze nem bencsb*zultam ezekkel... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem szoktam nagyon Futuremark programokkal tesztelgetni csak nagyon ritkán. Ezért is lehet hülyeség amit kérdezek.

De a tapaszalatok szerint az API Overhead feature test az megmutatja a valós különbségeket a DX12-Mantle-DX11 között? Lehet arra adni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Borisz76


Borisz76
veterán

3DMARK06 vajsimán fut Win 8.1 64bit-s rendszeremen :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) #16939776 válasza .LnB (#3) üzenetére


#16939776
törölt tag

Valószínű a futó kód valamelyik API-ra van optimalizálva, ezért nem alkalmas arra, hogy az api-kat lehessen összehasonlítani vele.

Nekem a vantage és a 2001 futott sokszor, a játéktesztek első 3 másodpercéből meg tudtam mondani hogy stabil-e a GPU-n beállított órajel/fesz és végig fog-e menni a teszt :) persze ez nem jelentette azt hogy, napokig bírta volna a GPU hiba nélkül. :P

[ Szerkesztve ]

(#6) Kroni1


Kroni1
veterán

Nosztalgiázhatnak a "3DMark-al játszó" júzerek! :K

(#7) mcs


mcs
veterán

Időnként még a friss vasakat is szórakoztató megizzasztani az ős markokkal. :DDD
Amúgy a mostani Giga lapom uefijében is van egy 3DMark01 Boost opció, amire kíváncsi lennék, hogy mennyi pluszt ad. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) .LnB válasza #16939776 (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Akkor meg se próbálom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt hittem a Vantage még köztük lesz. Az a legrégebbi, amit még olykor használok teszteléskor. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Mustaros válasza bacsis (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

A cím olvasása után egyből arra gondoltam , hogy Bacsis biztos örülni fog ennek. Erre ki az első kommentelő ?? 😄

[ Szerkesztve ]

(#11) nbg válasza Mustaros (#10) üzenetére


nbg
senior tag

Viccelsz... siman el tudom kepzelni, hogy o konyorogte ki ezt a Futuremark-nal... ;)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#12) Peet


Peet
senior tag

Emlékeim szerint valamelyikkel lehetett is játszani... :)

(#13) Ligend


Ligend
tag

Pár hete meglepve tapasztaltam, hogy közzétették a kulcsokat. Most rákerestem, és már június - júliusban cikkeztek róla, hogy a legacy benchmark-ok ingyenesen használhatók.

Valaki próbálta már, hogy az online Result Browser is működik-e?

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#14) HaGii válasza Peet (#12) üzenetére


HaGii
tag

A 2001 autós részével biztos lehetett. De lehet volt más is.

Szerk:most a 2000 helikopteres részt nem tudom,hogy tényleg lehetett játszani, vagy csak álmodtam. Nem ma volt :O

[ Szerkesztve ]

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#15) cheatergs


cheatergs
senior tag

Kár, h letöltős verziók, és az exék kapásból installálni akarnak, mert így nem lehet raktározni másik gépre, ahol nincs net.

Mindig minden mindegy

(#16) twollah1976 válasza cheatergs (#15) üzenetére


twollah1976
őstag

Leszeded máshonnan és beírod a kulcsot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) cheatergs válasza twollah1976 (#16) üzenetére


cheatergs
senior tag

Jó ötlet! :D

Mindig minden mindegy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.