Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az igen! :R

Mondjuk akkor se kell, nem szeretek bottal állatokat bökdösni (nevetséges a videókban az az animáció).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én egyik résszel sem játszottam, de a képek alapján nem rossz a játék, csak hát nekem nem jön be a Frédi-Béni korszak.

Live-Die-Respawn

(#3) Smktrooper válasza .LnB (#1) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Az összes állatra vadászós játék kuka...

Reboot

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha PS4re lenne ilyen akció akkor előrendelném.
Így is tuti vétel, csak nem az első napokban :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A gesztus szép, a gyűjtői kiadás nevetséges.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#6) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Süllyed a hajó, valamit kezdeni kell az emberekkel. :D

Ennyi erővel mehetne mindenkinek a Season Pass is, azzal talán elégedettek lesznek, ha már a játékkal nem. :I

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#7) lofagi


lofagi
addikt

Üríteni kell a gyűjtői kiadás készletet? Ubi és a nemes gesztus , na ne már. Tuti nem volt elég bevételük illetve nem sokan rendelhették se elő PCn , se magát a gyűjtőit.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) djculture


djculture
félisten

Na megérte előrendelni..

Meg is jött az értesítés a cdgalaxistól..

Örömmel tájékoztatjuk, hogy a PC Far Cry Primal játékból a normál változat áráért, 12990 forintért tudunk Collectors Edition, gyűjtői kiadást biztosítani korábbi megrendeléséhez.

Azaz: ha normál változatot rendelt, akkor gyűjtői kiadást adunk, ugyanazon az áron.

Ha pedig gyűjtői kiadást rendelt, akkor alacsonyabb áron biztosítjuk, a normál változat árában.

[ Szerkesztve ]

(#9) Csapoati válasza PowerBuldog (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Miért lenne nevetséges? Szerintem teljesen korrekt. Annyira mondjuk nem izgat a játék, hogy előrendeljem, vagy teljes áron megvegyem, de jónak tűnik a speckó kiadás.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) LackoMester


LackoMester
addikt

Háát, már megint ezek a nézzük a jó rossz oldalát hozzászólások, szerintem ez egy korrekt ajánlat. :U
Kritizálni, lemondani az megy. Kinek nem inge ne vegye magára.
Ha gyűjtenék efféle gyűjtői kramancokat biztosan nagyon örülnék neki, de mivel nem, és szinte kizárólag csak kulcsot veszek nálam tárgytalan a dolog. ;) Ja és előrendeltem a gémet. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) djculture


djculture
félisten

A játékról annyit hogy volt szerencsém a konzolos verzióhoz alig tudtam abbahagyni a médiában nyomtam majd 1 órát.. pc verzió-t maximum az optimalizálással tudnák elrontani.

(#12) voodoo98


voodoo98
addikt

Előrendeltem én is. Örülök neki, bár nyilván sokat nem fogom nézegetni az extrákat, de azért ez jó. :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#13) Wlac


Wlac
Ármester

Nem is vártam mást, az ilyen akciónak sem szabad örülni, csak szapulni szabad mert... az a divat?

orichalcos: a címet szerintem javítsd, mert ebben a formában elég nehezen érthető. A Far Cry: Primal alap PC-s előrendelői a gyűjtői változatot kapják meg

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#14) vegitossj7 válasza Wlac (#13) üzenetére


vegitossj7
addikt

Csinálják meg ezt egy nem szar játéknál, és akkor nem lesz divat. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15) Wlac válasza vegitossj7 (#14) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha a Far Cry: Primal rossz játék, akkor nektek mi a jó? Vagy kifejtenéd bővebben, hogy miért annyira rossz? Haveromnál toltam bő két órát, és jövőhéten én is megveszem. Neked mi nem tetszett benne?

“The wha-"

(#16) wjbhbdux válasza Wlac (#15) üzenetére


wjbhbdux
veterán

azért rossz mert csak a gazdag osztálytársának lesz meg mert nincs warez.

/s

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

"A PlayON Magyarország Kft. ezúton fejezi ki köszönetét Palinak és Zolinak, akik előre bizalmat szavaztak a Far Cry Primal-nak és legális forrásból rendelték elő a játék valamelyik PC-s kiadását." ;] :DDD

Ők mindketten megkapják a gyűjtői kiadást! :D

ui.:
Elnézést a játék rajongóitól!

(#18) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kövezzetek meg (ha már kőkorszak ;] ), de szerintem nem rossz játék ez. Legalább is az első fél órás gameplay videó alapján, amit láttam belőle.

Sic Parvis Magna

(#19) djculture válasza Wlac (#15) üzenetére


djculture
félisten

Most az a divat hogy a divisiont kell isteniteni ami 1 nap alatt megunható, ebbe legalább lesz elég teendő, meg szerintem még jobban is néz ki úgy hogy a gépigénye is kevesebb:)

De ez mint minden szubjektív véleményem...

[ Szerkesztve ]

(#20) lofagi válasza djculture (#19) üzenetére


lofagi
addikt

Látom itt is jössz a hülyeségeddel csak úgy,mint a division topicban. Árulád már el nekem,h hogy a viharban vagy képes összehasonlítani a két játékot? Csak mert ubi mindkettő?

(#21) wjbhbdux ebben az esetben biztos velem van a baj,mert baromira nem tudok párhuzamot vonni a kettő között.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#21) wjbhbdux válasza lofagi (#20) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Ubisoft játékokat egy központi, a fejlesztő studók felett álló tervező csapat hagyja jóvá, ezért nagyon sok mindenben hasonlítanak egymásra az eltérő témák ellenére.

/s

(#22) vendingo


vendingo
veterán

Nem különösebben érdekelt a far cry sorozat egyik része se, mert már unom a hagyományos lövölde játékokat. Végre ez hoz egy kis újdonságot a sivár egykaptafa játékok közé. Nem bántam meg, hogy előrendeltem.
Mindenhol csak a modern és napjaink hadviselése a menő, ez valami új, ez valami más. Bízom benne, hogy valóban jó döntést hoztam, de videók alapján nekem nagyon bejön, nagyon várós.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#23) jamez


jamez
senior tag

Szerintem ez kicsit el lett irva:

[link]

nem a gyűjtőit kapod (könnyvel, mammutszőrrel, kőbaltával) hanem a special editiont.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#24) vendingo válasza jamez (#23) üzenetére


vendingo
veterán

A Konzolok Szervize és a Ubisoft most megköszöni hűséged: ha február 25. 12:00 előtt adtál le előrendelést a Far Cry Primal PC verziójára, az alap Special Edition árán egy Collector's Edition kerül majd a premierkor hozzád! Eleve gyűjtői kiadást rendeltél? Semmi baj, ebben az esetben csak az alap verzió árát kell majd érte kifizetned!

De a cikkben is le van írva feketén-fehéren.

Más:
Most nézem a rendelésem, éppen időben voltam: 2016. február 25. 11:55 :D

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25) djculture válasza jamez (#23) üzenetére


djculture
félisten

Eddg is a special volt de az előrendelőknek a collections jár... Nem lett elírva csak ha most veszed már nem jár csak special edition. Hétfőn küldik ki amúgy a játékot oda is van írva (Far Cry Primal Collectors Edition 12 990 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#26) oriic válasza vendingo (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Most nézem a rendelésem, éppen időben voltam: 2016. február 25. 11:55 :D"

Az ám a határidő.

Live-Die-Respawn

(#27) jamez válasza djculture (#25) üzenetére


jamez
senior tag

ha előbb mondják 13-ért megvettem volna a szobrosat

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#28) mettek


mettek
addikt

Ez pontosan azt jelenti hogy olyan kevesen rendelték elő hogy inkább kiszórják a gyűjtőiket jófejségből hátha máskor is előrendelsz vmit

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#29) Piftuka


Piftuka
veterán

Tényleg rendes a forgalmazótól, hogy ilyen meglepetéssel kedveskedik a megrendelőknek.

Bár csak engem érne egyszer olyan meglepetés, hogy normál kiadású BD lemezt rendelek, és "jutalomból" mondjuk egy fémdobozos, vagy "Anniversary" kiadást kapok kézhez! :K

"Aquila non captat muscas."

(#30) djculture válasza Piftuka (#29) üzenetére


djculture
félisten

Jártam igy hogy alien gyűjteményes bluray kiadásnál sima helyett a kiadó diszdobozost küldött :) Vannak ilyen kiadók. Én vettem egy játékot még tavaly használt volt a kódja. Némi káosz után a cenega managere simán küldött egy másik kódot meg egy mad max játékot. Náluk korrektebb kiadó nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#31) Lenry


Lenry
félisten

az a bajom, hogy bár szinte biztos, hogy megveszem, de egyszerűen nem merek előrendelni az Ubisoft terméket.
majd ha kijött, és a többség szerint sem rossz, akkor megveszem. látatlanban nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) djculture válasza Lenry (#31) üzenetére


djculture
félisten

Próba nélkül én se rendeltem volna meg szerencsére konzolra már kijött és a médiában kipróbáltam.

(#33) PowerBuldog válasza Lenry (#31) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A metacritic user rating egyenlőre elég közepes (6.6 és 6.1)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#34) Lenry válasza PowerBuldog (#33) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom sokan a játékmenetet kritizálják, az engem nem érint, mert azt tudom milyen lesz: pontosan ugyanolyan, mint a Far Cry 3 és Far Cry 4-é, csak más környezetben. én pontosan ezt várom.

amitől félek, hogy még simán elkúrhatják a PC portot, bugos lehet, vacakol a Denovu, 1000 dolog...
annyira nem érdekel a fémdoboz meg ilyenek, jó lesz nekem pár nappal később is (keddig még a fizetésem se jön meg és ezt már a következő havi kultúrkeretemből akarom megvenni)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) vendingo


vendingo
veterán

Ma megjött a gyűjtői.
Egész jól néz ki a pack, de nem vagyok hasra esve tőle, elég lett volna a kód is. Újabb porfogó.
Vannak emberek, akik ezeket a gyűjtői kiadásokat fogdossák, nézegetik, meg kirakják a polcra? Soha nem értettem mi az értelmük. Nálam egy idő után a kukában szoktak kikötni még a lemezek is, a cdkey meg megy felhőbe mentve.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#36) djculture válasza Lenry (#34) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon jó lett szerencsére gépigénye se nagy.

(#37) Piftuka válasza vendingo (#35) üzenetére


Piftuka
veterán

Kérlek, legközelebb szólj, hogy melyik kukába dobod ezeket ki!

"Aquila non captat muscas."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.