Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Elég komoly számológép... :Y

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na ez durva :)

Bár én a címből ítélve arra számítottam, hogy majd a pálcikás számológépen fog futni :DD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) Gude


Gude
senior tag

Durva :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Ahhoz képest, hogy egy ilyen kütyü 40 rongy környékén van, elég szarul futtatja a Doomot :P
Viccet félretéve, poén :K

Sectumsempra - For Enemies

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

A vég kezdete lesz amikor majd a wow is elfut a számológépen.

(#6) misx


misx
senior tag

Na nem sok kell már ahhoz, hogy Crysis-ozni tudjunk a telefonunkon. :DDD

(#7) macilaci78 válasza misx (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Majd ha az ilyen FinePix és hasonló fényképezőgépekbe raknak Crysis szintű játékokat, hogy utazás közben is el tudd ütni az időt a navigombokkal. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) BiP válasza misx (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

PSP2-n elvileg nem lesz akadálya ...

(#9) Lenry


Lenry
félisten

akkor innentől kezdve, a "PC definíciója" értelmében ezt az eszközt PC-nek kell tekinteni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Picit lekicsinyítés ezt a cuccot számológépnek hívni. :)

(#11) mcmike


mcmike
őstag

Ez 32 bites színmélység natív felbontáson? :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#12) Morden24 válasza Lenry (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

PC definíciója

Olyan eszköz, ami futtatja a Doom-ot :))

Sectumsempra - For Enemies

(#13) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Szeretem az ilyen kreatív próbálkozásokat! Maximálsi Respect! :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#14) Silenzio


Silenzio
addikt

Komoly 3D-s képességek, igen, de engem nem nyűgöz le pl. az első engine videó. Tipikus PS1-es grafika. Geometriai szempontból egy nagy 0. Az oké, hogy nem részletes a grafika, és nincs agyoneffektelve, de 2011-ben alapvető lenne, hogy legalább a 3d-s objektek ne hullámozzanak meg remegjenek az orrod előtt.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#15) elithun válasza Silenzio (#14) üzenetére


elithun
őstag

De az csak egy sima Game Boy Advance, szerintem szép teljesítmény tőle ez is. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) Lenry válasza Morden24 (#12) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

;] besz*rás :C

All Black...

(#18) wikings2 válasza D1Rect (#5) üzenetére


wikings2
őstag

+1

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#19) Wolverine válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

A hivatalos megnevezése tudományos számológép - és az is :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Vico87


Vico87
tag

A kijelző erős utánhúzása még hardveres motion blurt is csinál bele, ami az eredetiben nem is volt. :DD

(#21) gybazsi válasza Morden24 (#12) üzenetére


gybazsi
senior tag

Miért, nem az? :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#22) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Mikor megnéztem a videót, egyből a youtube-ot elárasztó PS2-n futtatott PS3-as játékok videói jutottak eszembe, de utánaolvastam ennek a számológépnek, és eloszlottak a kételyek. . .
Nem is csodálkozom, ez a kütyü jóval komolyabb, mint az én 386DX-em volt 95'-ben. . . :K

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#23) Varoz


Varoz
őstag

Nem semmi. :C
Bár ezt az eszközt nem nevezném csak simán számológépnek. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#24) dave666


dave666
aktív tag

UP a számológépnek :R
Doom régi nagy kedvencem :)

Dave666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.