Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

A Division 2 privát bétájához készült az új Radeon Software

Helyes.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) Daffchy


Daffchy
őstag

Ez örvendetes! :C
Remélhetőleg jól teljesít DX12 alatt, ha már ennyire fókuszáltak rá, elvileg... :))

(#3) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Azért örültem volna ha már AMD logó van az AC:Odysseybe akkor ne menjen 20% lasabban ugyanazon kategóriás Nv.vel szembe. De hát elnézzük. Legalább a Division 2 jól szerepeljen.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#4) velizare


velizare
nagyúr

ejha. már bétához kiadják a meghajtóprofilt?! wow . just wow.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) 5150


5150
aktív tag

Pár verzió óta az amd video rögzitője kéretlenül és automatikusan indul az oprendszerrel, folyamatosan 50%-on terhelve a processzort, úgy, hogy a relive fel sem lett telepitve... Ebben már javitották ezt az öröm faktort, vagy még mindig sz'pat?

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#6) MSI.Navi válasza 5150 (#5) üzenetére


MSI.Navi
tag

Ha nem telepítetted a reliveot akkor az nem is tud elindulni.

(#7) PuMbA válasza 5150 (#5) üzenetére


PuMbA
titán

Én nem telepítettem fel a ReLive-ot és ilyen folyamat nem is fut a gépen :) Vagy visszamaradt nálad régről vagy valami más van.

[ Szerkesztve ]

(#8) XboxPlayer


XboxPlayer
tag

Drivernek driver a téma szóval nem off :D

Adott egy Ryzen 2400G build P1.60 bios verzióval.. nem a legfrissebb de megy benne, ha felrakom a legújabb drivert Vega 11 IGP re nem lesz gebasz? :R

Üdv, Krisztián

(#9) 5150 válasza PuMbA (#7) üzenetére


5150
aktív tag

5 perces oprendszeren nem kellene visszamaradnia. De a "régi" os-en is ugyanezt csinálja cirka a novemberi kiadások óta. Installnál mindig bepipálom, hogy a relive ne települjön, de az amddvr.exe ott figyel a feladatkezelőben, mig le nem lövöm és át nem nevezem a mappájában.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#10) XboxPlayer válasza 5150 (#9) üzenetére


XboxPlayer
tag

Az is egy megoldás 😂

Üdv, Krisztián

(#11) 5150 válasza XboxPlayer (#10) üzenetére


5150
aktív tag

Vagy ez, vagy korábbi driver. Tudsz jobbat?

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#12) PuMbA válasza 5150 (#9) üzenetére


PuMbA
titán

Egyedi telepítést csinálsz, ahol kiválasztod egyenként, hogy mit tegyen fel? Mert én igen.

[ Szerkesztve ]

(#13) XboxPlayer válasza 5150 (#11) üzenetére


XboxPlayer
tag

Nem tudok. Én is választ várok nem e okoz gebaszt ha frissítem..de inkább marad a régi :C

Üdv, Krisztián

(#14) PuMbA válasza XboxPlayer (#13) üzenetére


PuMbA
titán

Felmész az AMD.com-ra -> Drivers and Support -> Processors with Graphics -> AMD Ryzen Processors -> AMD Ryzen 5 Processors with Vega Graphics -> Kiválasztod a 2400G-t -> Submit és kiírja neked a hozzá való legfrissebb drivert. Illetve ha a cikk végén található

"A Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.2.1-es szoftvercsomag és a hozzá tartozó dokumentáció letölthető az AMD szerveréről."

dokumentációs linkre kattintasz, akkor ott felsorolják, hogy mihez jó és mihez nem.

[ Szerkesztve ]

(#15) 5150 válasza PuMbA (#12) üzenetére


5150
aktív tag

Természetesen. Minden telepitést igy csinálok, egyedül az eulákat nem nyálazom végig. Egyébként gugliba pötyögve látszik, hogy nem vagyok egyedül ezzel a cécóval. Nekem eleve magas, hogy ha valamire installnál rányomok, hogy NEM kérem, akkor miért futtatja magát a háttérben mégis, terhelve a rendszert, de persze úgy, hogy a radeon settings szerint fent sincsen a gépen.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#16) XboxPlayer válasza PuMbA (#14) üzenetére


XboxPlayer
tag

Értem , köszönöm.. Csak nem minden igaz amit írnak.. manapság már nem tudja az ember minek higyjen és minek nem.

Üdv, Krisztián

(#17) PuMbA válasza XboxPlayer (#16) üzenetére


PuMbA
titán

A hivatalos honlapokon minden igaz :)

(#15) 5150: Nálam nincs amddvr.exe a gépemen, szóval tényleg érdekes, hogy neked odakerül valahogy. Windows 10-ben nincs véletlenül bekapcsolva a Gépházban -> Játék -> Játéksáv?

[ Szerkesztve ]

(#18) XboxPlayer válasza PuMbA (#17) üzenetére


XboxPlayer
tag

Rendben. Köszönöm a segítséget :R

Üdv, Krisztián

(#19) XboxPlayer válasza PuMbA (#17) üzenetére


XboxPlayer
tag

Nekem ki van kapcsolva a rögzítés de minden játék indításakor feldobja hogy xy gombbal rögzíthető a játék..ilyenkor ?

Üdv, Krisztián

(#20) XboxPlayer válasza velizare (#4) üzenetére


XboxPlayer
tag

Furcsán gyorsak.. 😀

Üdv, Krisztián

(#21) PuMbA válasza XboxPlayer (#19) üzenetére


PuMbA
titán

Mert a Radeon Relive-ot feltetted, nem? A Windows 10-ben nem csak a csúszkát kell átállítani, hanem alatta a jelölőnégyzetet is kivenni. Így nálam semmi se jön fel sose.

[ Szerkesztve ]

(#22) XboxPlayer válasza PuMbA (#21) üzenetére


XboxPlayer
tag

Nem tudom , driverhez nem nyúltam . Amit rá raktak a boltba az van még p1.60 BIOS ASRock b450 lapon.Csak ramot húztam fel 2400 ra fentebb nem ment Aegis 3000...

Üdv, Krisztián

(#23) PuMbA válasza XboxPlayer (#22) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor valószínűleg fel lett rakva, mert a boltbokban szeretik feltenni a legfeleslegesebb dolgokat, mert tovább -> tovább -> tovább -> mindent elfogad -> kész módon gyorsan telepítik a programokat mindenféle extrákkal, amit mellé még felajánlanak és sosem használja őket senki, de cserébe jó sok minden fut a háttérben feleslegesen :) A programok eltávolításánál tudnád módosítani az AMD illesztőprogramot és leszedetni a Relive-ot.

[ Szerkesztve ]

(#24) XboxPlayer válasza PuMbA (#23) üzenetére


XboxPlayer
tag

Megnézem majd de vega 11 el játszok.. 60 FPS eddig mindenben megvan

Üdv, Krisztián

(#25) 5150 válasza PuMbA (#17) üzenetére


5150
aktív tag

Első dolgom volt kikapcsolni az összes xboxos baromságot. Ez amddvr.exe. Ráadásul a 2 OS különböző, mégis mindkettőn csinálja (win10pro updatelve, win10 ent.ltsb 2016 szintén updatelve) A C:\Program Files\AMD\CNext\CNext mappába pakolja

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#26) PuMbA válasza 5150 (#25) üzenetére


PuMbA
titán

Értem, nekem ott csak az amddvr64.msi telepítője van, de az exe nincs :) Nálam is Windows 10 teljesen felfrissítve. Én az AMD honlapjáról a teljes 200-300 megás telepítőt szedtem le. Te nem véletlenül a minimalosat?

[ Szerkesztve ]

(#27) XboxPlayer válasza PuMbA (#23) üzenetére


XboxPlayer
tag

És tényleg be volt kapcsolva a játék sáv.. :D Ki is nyomtam.. bár sok különbséget nem veszek eddig észre játékokban. :R

Igy néz ki egyébként a driver módosításnál.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Krisztián

(#28) PuMbA válasza XboxPlayer (#27) üzenetére


PuMbA
titán

Gondoltam. Ajánlott bemenned a Gépházban az Adatvédelem menübe is és kikapcsolni mindent, mert gondolom azt sem csinálták meg a tudorok, hogy ne gyűjtsön mindenféle adatot rólad a Windows.

[ Szerkesztve ]

(#29) XboxPlayer válasza PuMbA (#28) üzenetére


XboxPlayer
tag

Igen.. Azok is be voltak nyomva köszi.. :D Win10 et még nem használtam pc-n boxról váltottam. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Krisztián

(#30) 5150 válasza PuMbA (#26) üzenetére


5150
aktív tag

Ez most komoly :F

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#31) PuMbA válasza 5150 (#30) üzenetére


PuMbA
titán

Mi komoly? :) Van ilyen 10-20MB-os minimál telepítő is, ami aztán netről szedi le a többit, hátha az csinálta.

[ Szerkesztve ]

(#32) 5150 válasza PuMbA (#31) üzenetére


5150
aktív tag

Hm... Ez érdekesnek tűnik, köszi az infót :R De ha már igy bele merültünk, cserébe hadd osszak meg én is egy top secret infót, amire nemrégiben rájöttem: a viz nedves! De psszt, maradjon köztünk ;)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#33) XboxPlayer válasza 5150 (#32) üzenetére


XboxPlayer
tag

:C

Üdv, Krisztián

(#34) PuMbA válasza 5150 (#32) üzenetére


PuMbA
titán

Arra gyere rá, hogy nálad miért rakja fel a dvr-t kéretlenül úgy, hogy mindketten ugyanabból az exe-ből telepítjük fel, tehát a kódban nincs különbség :)

[ Szerkesztve ]

(#35) 5150 válasza PuMbA (#34) üzenetére


5150
aktív tag

Lehet, hogy eltérően kezeli a kártya generációkat. Ja és mindig a teljes telepitőt töltöm le a hivatalos oldalukról, ha pedig újat telepitek, előtte letöröltetem a saját uninstallerével, utána ráeresztem a hivatalos amdcleanup-ot, majd DDU windows safe módban. Egyébként mondom, a net tele van ugyanezzel a problémával szembesült userekkel, az enyém nem egyedi eset. A win pedig eredeti, ha az lenne a következő kérdés :) Ahogy már irtam, totál szűz, 5 perces "életkorú" win10-el is ugyanez a szitu. És valamelyik ősz végi, ha emlékezetem nem csal (de fog...) november végi eresztéstől csinálja ezt. Ha egyel korábbit (vagy bármelyik korábbit) teszem föl, sehol semmi. Az összes későbbi verzió, mai napig ezzel tüntet.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#36) PuMbA válasza 5150 (#35) üzenetére


PuMbA
titán

Értem, akkor talán az lehet más, hogy én mindig rátelepítem az előzőre az új drivert :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.