Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Mostakkó' akkómostan lesz ennek offline campaign módja, vagy mifene? Biztosan énvok a paraszt, de nem jöttem rá az ismertetőből. :)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#2) Arena87 válasza Rexdemon (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

Én értelmezésem szerint lesz egy SP, és egy kimondottan Online-on játszható része.
Gondolom SP-ben feltápolod a karakteredet és Intereneten keresztül egymás ellen fogtok harcolni és egyéb újabb tárgyakat tudsz majd beszerezni. :F

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#3) ollie válasza Rexdemon (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

offline nem lehet majd játszani

***

(#4) HaaS válasza ollie (#3) üzenetére


HaaS
addikt

Dehogynem.

Lesz mmorpg offline is:D!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#5) Vistaboy válasza Rexdemon (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem lesz offline mód, megalkotod a karakteredet, utána végigmész a tutorial részen, és már mehetsz is online. Ez egy online kooperatív RPG játék lesz.

Magyarán úgy képzeld el, hogy összejöttök haverokkal D&D játékkal játszani, csak itt nem ceruza meg papír, hanem online, minden karaktert más ember irányít a csapatban. Megszerveztek egy partit, és go.

"Osz' kösd fel a gatyád, haver, mer' gyakni megyünk jól!" - Khitomer.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Morden24 válasza HaaS (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Massively multiplayer offline RPG? :D

(#5) Vistaboy: Jó is lenne (vágyakozós szmájli). Bár sosem csíptem a D&D rendszert, főleg ami a mágiát illeti.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7) Rexdemon válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Ehh.... :( Arra itt vannak a haverok, akikkel D&Dt játszunk van papír meg ceruza és sok szép színes kocka. :D Bár lehet benne ráció, mert elég nehéz megszervezni,h mindenki ráérjen/kimenőt kapjon otthon, a kerek nagy világon belülről talán könnyebben összejön egy parti. Mondjuk, azt nem tudja semmilyen PCs game utolérni, amit haverokkal lehet produkálni egy jó hangulatú RPG ülés alatt :D

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#8) Morden24 válasza Rexdemon (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ahogy mondod :R :K

Sectumsempra - For Enemies

(#9) ArchElf válasza Rexdemon (#7) üzenetére


ArchElf
addikt

Milyen régen is volt már az utolsó ilyenem... :U
Ilyen írásoknál mindig felbuzdul bennem a vágy, hogy néha be kellene néznem egy-egy szeánszra, de amennyi idő elmegy vele... (nem egy-egy alkalommal, hanem hetente, havonta, rendszeresen...) :(

más:
de később hónapról hónapra fognak érkezni hozzá az újabb tartalmak.
Hogy ezt milyen sokan ígérgetik...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#10) Rexdemon válasza ArchElf (#9) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Nekem mondod? :) Hat (!) éve nem sikerült összehozni, most vmilyen isteni szikra hatására pár régi cimbora mellé sikerült egy-két újoncot is recruitolnunk, ezen a nyáron több alkalommal is összejött a szeánsz :DD

A D&Dnek valóban kissé veretes a mágiarendszere, de ha már oldschool, akkor simán belefér :)

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#11) Kuncsaft


Kuncsaft
csendes tag

Szerintem amennyi MMO van már, nem fog labdába rugni sajna.
Pedig maga a játék jó.
Tudom miröl beszélek, van jopár MMO mögöttem, (És idö is közel 10 év MMO-zás).

Könyörögni, hitegetni senkinek nem fogok, szabad piac van. Aki nem tud válaszolni a privátra, tiltón jól mutat majd. Lehet, legközelebb ö keres. Igéretekkel meg a padlás tele!!!

(#12) L3zl13 válasza Morden24 (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"Massively multiplayer offline RPG?"

Persze. Osztott képernyőn. Mindenkinek jut egy pixel.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) HaaS válasza L3zl13 (#12) üzenetére


HaaS
addikt

Korrekt, az több, mint kétmilló ember egyetlen hádés monitoron:DDD!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#14) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ismét egy játék aminek vártam offline folytatását(kotor volt a másik)erre ez is online.
Roppant dühös vagyok én szeretek egyedül nyomulni sokkal jobban bejön mint a szines-szagos tömegnyomor. (És jobban is kitudom játszani a a krakterem mint online.):Gondolom idővel ahogyan készülget ez is kap egy nagy adag konzolra butitást..... :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) ollie válasza Brutális eb (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még lehet jó. Én pl. kipróbáltam a DDO-t, és - feltéve, hogy bizonyos kasztokat választasz - akár egyedül is lehet játszani, szinte ugyanolyan játékélménnyel, mint amit az NWN vagy KOTOR adott.

***

(#16) leviske


leviske
veterán

Érdekesen hangzik. De azért én még kicsit kételkedem benne, hogy sikerül a DA színvonalát hozni. Ehhez a társak előtörténetét és személyiségét nagyon ki kéne dolgozni, márpedig erre többnyire egyik -relatíve- kis stúdiónak se jut ideje.

(#17) ollie válasza leviske (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen társakét? Társ legfeljebb a többi játékos lesz.

***

(#18) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ilyen örömhírre tolok is gyorsan valami OMG-t :D

Mennyit gondolkozhattak az elnevezésen?

[ Szerkesztve ]

(#19) leviske válasza ollie (#17) üzenetére


leviske
veterán

Ohh. Így már más a dolog fekvése. Akkor felejtős. :) :R

(#20) capulet75


capulet75
addikt

Nem lesz ez rossz,bár mi még mindíg inkább fogjuk a kis kockáinkat meg a karakterlapjainkat és játszunk egy jót.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#21) HaaS válasza capulet75 (#20) üzenetére


HaaS
addikt

:D!

Andaron jutott eszembe erről, kicsit más világ az online... nagyban próbálgatom mi, hogy, meg minek... egyszer csak megáll mögöttem egy gyerek, valami assassinféle:
- Nem tod hol van a mittudoménmi?
- Nem én. Most kezdtem, próbálom kirakni a skilleket a helyükre.
(Erre ő: duel call.)
(Na jó... legyen egy szép napod. Elfogadom.)
Hátat fordítva neki dispelezem a megidézett valamit, próbálok leülni, elsötétül a monitor, báámm, aztán ütöget, bámm, bámm... az utolsó találat előtt kis szünet, gondolom csodálkozik. Vége.
- No, jobb már? - én.
- Hülye barom! - ő... aztán továbbrohan...

Hogy röhögtem már, jó ég:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#22) Peethy


Peethy
őstag

Kíváncsi vagyok, milyen is lesz. Bár ha csak annyira lesz élvezhető, mint a Fable meg a Dragon Age, akkor nem sok jóra számítok. Nekem mindkettő elég monoton volt, főleg a Fable.

A később érkező cuccokról meg annyit, hogy ezt majdnemhogy egyedül a WoWnál tartják be, ott is elég nagy késésekkel.

No persze a Simsnél is van ilyen, de azt inkább nem említem meg ;]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#23) Predator666


Predator666
aktív tag

No, ha ez jó lesz, akkor veszek alá egy gépet is. Bár jobban örülnék egy Magus implementációnak.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#24) ArchElf válasza Predator666 (#23) üzenetére


ArchElf
addikt

MAGUS, ugyanmár... Nincs elég jól tápolható játék már a piacon?

#10 Rexdemon:
Én kb. 1999 - 2000 óta nem játszottam egy rendeset.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#25) talpalavalo válasza Rexdemon (#1) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Azért nem mert nincs benne, de én nem megbízható forrásból ugyan de nemet válaszolnék, vagyis google szerint :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Predator666 válasza ArchElf (#24) üzenetére


Predator666
aktív tag

Én sokkal jobban kedvelem a magus-t mint bármelyik másik szerepjátékot, lehet mert ehhez szoktam hozzá. Az tény, hogy normális szabályrendszer kellene alá és nem 2 évente új, ettől függetlenül imádom a világát. :)

Kivettem, mert volt, kit zavart.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.