Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A pár nappal ezelőtti driver brutál mikrolagot okozott bizonyos játékokban, vissza is raktam a decemberit. Remélem javították ezt is.

(#2) L4mie


L4mie
veterán

Alap hibákat kéne javítnia -.-1
Legújabb driver se bírja megjegyezni a venti profilt. :W

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3) zorrd023


zorrd023
csendes tag

Sziasztok. Az miért
lehet, hogy a supersampling-et globálisan vagy játékonként beállítva a driverben, rákényszerítve az alkalmazást, sem történik semmi?Nem változik meg a render. Fps ugyan annyi mint előtte, meg a rece is. (Nem az aktuális deiver de nem régi, több mint egy évessel is próbáltam, szintén semmi változás. Igaz a vsr-t is szépen leépítette az amd, R9 390 régebben ment a 3200x1800 most meg max egy monitoron az 1440 p. ( PES-nél
meg ablakos módban, de külső programmal 60 fps konstans, full képernyős módban szab és a gpu feszültség sem megy fel, marad kb idle-ben.)

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Nem is tudtam, hogy még támogatják. Illetve hogy kell hozzá driver.

(#5) joey04


joey04
titán

Felment, remélem tovább javítja a dolgokat, van még mit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) D4v3 válasza L4mie (#2) üzenetére


D4v3
őstag

Fast startup-ot lődd ki winben, nekem az alulfeszelést tette mindig vissza.

(#7) 5150 válasza #06658560 (#4) üzenetére


5150
aktív tag

Szerintem ezt már legtöbben azt sem tudják, hogy micsoda

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#8) vottokar válasza 5150 (#7) üzenetére


vottokar
senior tag

Én még tudom. De a német "orvosom" és a sok más tennivaló miatt már gondolkodnom kell... :B

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#9) AlienApollo válasza L4mie (#2) üzenetére


AlienApollo
tag

na azt hittem már én vagyok tök hülye hogy nem értem, hogy működik ez - de akkor csak simán nem működik még mindig. És nem csak újraindításnál (fast startup már ezer éve kilőve) , hanem pl játékból kilépek és megint visszáll 0RPM-re pedig ki van kapcsolva direkt mert különben a másik idegesítő hiba miatt (hogy nincs memory clock IDLE állapot hanem folyamatosan boostol) folymatosan melegszik.

(#10) Aethel


Aethel
aktív tag

Katasztrofálisnak tartom azt a helyzetet hogy mostanra sikerült azt megoldani hogy ne fagyjon ki csontra az egész rendszer ha HDR-t kapcsolok bármelyik fosbite engine alatt futó játéknál. Most már stabil, de még mindig nem úgy működik ahogy kéne. Battlefront 2 alatt még mindig hibásan megy ha a fosSync aktív. Elokádja a színeket és szétomlik az egész.
Ősszel vettem az 5700 XT kártyámat, de egy ideje fontolgatom hogy eladom a vérbe. Imádtam az ár-értékét, mert kurva jó kis kártya ez ennyiért de amit összebénáznak driver fronton.. csak lenne DualQHD-s monitor a zöldek oldalán, máris nem vergődnék ezzel. DE NINCS. :W

(#11) L4mie válasza AlienApollo (#9) üzenetére


L4mie
veterán

van benne, csak vagy több kijelződ van a VGA-n, és akkor nem működik az idle, vagy 60Hz-nél magasabb a monitorod frekvenciája és akkor szintén nem működik.

AMD...2020van!!!!

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#12) AlienApollo válasza L4mie (#11) üzenetére


AlienApollo
tag

Több kijelzőt direkt nem használok emiatt (csak akkor kötöm rá a másikat ha épp kell valamiért) , és 1 db 75Hz-es van rajta de azt is csak 30Hz-en veszi vissza... 12.1-el ha 76Hz-re állítom CRUval akkor visszaveszi simán, de ezt valamiért fontosnak tartották megpiszkálni úgyhogy ez a módszer már egyik új (2020) driverrel se működik. :(

(#13) 5150 válasza vottokar (#8) üzenetére


5150
aktív tag

Bennem is csak amiatt a néhány, anno még viccesnek számitó geg, de legfőképp a sirnivalóan röhejes végkifejlet miatt maradhatott meg szerintem, ami már önkéntes tojáshéjhordozó koromban is megdöbbentett. Pár éve újra elővettem, hát.. "érdekes" volt mai szemmel :D

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#14) Clorf


Clorf
tag

Amióta ez az új 20-as driverek vannak a gépemen, azóta akár sima webböngészés közben is elszáll a kép, monitor "no signal", és csak hard resettel hajlandó újraindulni.

Utánanéztem, 2017 körül volt valakinek hasonló hibája, ott azt javasolták, hogy a "power settings"-ben adjon +10-20% tápot a kártyának, és ez egyenlőre nálam is működik DE:

Random módon a drága Radeon Software elfelejti mind a ventillátor mind a táp beállításokat, és ha nem chk'olom minden indítás után akkor... :W

Egy Sapphire Rx 560 tulajdonos

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#15) ETOM válasza Clorf (#14) üzenetére


ETOM
addikt

Én ezek miatt használom az msi afterburnert.
A wattman nálam is random visszaállt. + ha alvó módból ébresztettem gépet venti profilt se alkalmazta.
Na afterburnerrel ilyen hibák nincsenek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.