Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

És ezt a nagy teljesítményt meddig tudják ezek az eszközök?

[ Szerkesztve ]

(#2) joelke HU válasza Ricardo (#1) üzenetére


joelke HU
senior tag

Amíg fut az AnTuTu :DD

Motorola G51

(#3) Ricardo válasza joelke HU (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Nyáron is végigfut, vagy felforr a felénél a kütyü? :DDD

(#4) Luck Dragon

Kiváncsi lennék ilyen nagy teljesítmény mellett egy belsőépítészeti vagy egy 3D tervezésű applikaciot meddig lenne képes kihasználni. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) monsieur_H


monsieur_H
újonc

Black Shark AnTuTuTuTuTuTu
Black Shark AnTuTuTuTuTuTu
Black Shark AnTuTuTuTuTuTu
Black Shark
🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈🦈

(#6) Sys85 válasza Ricardo (#1) üzenetére


Sys85
veterán

Az a baj,hogy neten olyan tesztet se találok amin mondjuk többször lefuttatják egymás után és látszik a throttling mértéke 1-1 adott procinál.Mindenki egyszer lefuttatja aztán megy a nyálcsorgás és e-péniszes fitymacsattogás.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7) Essentials válasza Sys85 (#6) üzenetére


Essentials
aktív tag

Pedig van ilyen, 3D Mark Wildlife tesztek. Azok több ilyen adatot is dokumentálnak. :)

(#8) Sys85 válasza Essentials (#7) üzenetére


Sys85
veterán

Az lehet,erre nem is kerestem rá annyira antutut kerestem. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#9) Essentials


Essentials
aktív tag

Ez az Antutu szerintem egy hatalmas kamu platform, amit egyes gyártók ( akik már be is buktak vele a múltban ) marketing platformnak használnak. Tök fura hogy szinte ugyanolyan hardveres kiépítésű telefonok közt is méricskél akár több tízezer pontos különbségeket, miközben nem-kínai CPU és GPU teszteken ugyanazon eszközök nagyon hasonló posztszámokat kapnak. Itt erőlködnek a gamer mobilok is +100000K pontozásokkal, miközben egy 3D Mark Wildlife terheléses GPU teszten nem igazán kapnak több pontokat, Geekbench 5 meg körberöhögi őket a "Superpowa" mivoltjukban a hasonló hardverezésű mobilokkal összehasonlítva. Most igazából nekünk tökmindegy hogy a gyártók egy része ennyire szemfüles hogy szétcsalja évek múlva is az Antutut szerintük nem csalás kategória-mahinációkkal, vagy pedig az Antutu is partner ebben velük, mert a konklúzió az, hogy a nagy büdös semmit mutatják a pontszámaik. Ha mindenképpen bencheltetni akarjuk az eszközt, érdemesebb a fentebb felsoroltakat lefuttatni rajtuk. Érdekes, hogy egy antutuban harmatgyenge iPhone 12 Pro Max attól független CPU teszten, és GPU stressz teszten is összecsomagolja a legkiemelkedőbb pontszámokkal most brillírozó droidos mobilokat is.

Az iPaden kiváncsiságból lefuttattam ezeket a teszteket, a GPU teszt kétszer akkora átlag fps-t hozott, az összpontszám pedig 3,5x nagyobb teljesítményt mért, miközben Antutun nincs akkora szignifikáns különbség -látszatra. Kínaiak, csalnak.MINDIG kiderül valami sumákság a háttérben, hiába fénylik a kirakatban gyönyörűen az a banán. :(

[ Szerkesztve ]

(#10) Essentials válasza Sys85 (#8) üzenetére


Essentials
aktív tag

Betettem egyet fentebb

(#11) Schuler888 válasza Essentials (#9) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem is ertem miert viszonyitasi alap meg, mikor reg szamuztek oket a playbol... nyilvan nem veletlen

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) kzcs


kzcs
tag

Az, hogy csak S888 van a top 10-ben az érthető, de csak kínai gyártó az már elgondolkodtató a világ többi részéről. Személy szerint ezt nagyon szomorúnak tartom. 2-3 gyártó és azok almárkái. LG nincs, Nokia kínai kézben de ők se nagyon vannak, Samsung, Sony mindezt csak nézi és hagyja...persze csak az Androidos telókra gondolok most. Ma már egy fecske se csinál nyarat :F

(#13) sempronnn07 válasza monsieur_H (#5) üzenetére


sempronnn07
csendes tag

Neeeee, ezen behaltam :DD :D

(#14) moleculez válasza monsieur_H (#5) üzenetére


moleculez
veterán

neeee :DDD :DD

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) WinstonWolf válasza kzcs (#12) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Mégis mit kellene tenniük egy kínai állam által tolt telefongyártók ellen, akiknek egy feladatuk van minél több eszközzel elárasztani a világot, melyek korlátlanul tudnak alkalomadtán a kínai vezető pártnak kémkedni? Erre nincs megfelelő válasz. Olyan áron adnak olyan készülékeket melyekkel nem állsz le versenyezni.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.