Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Nem akkora nagy érvágás, az eddig kiadott DLC-k többsége egy forintot nem ér.
Egyébként nem meglepő, már megszoktuk.

[ Szerkesztve ]

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Szerintem erre a hírre senki nem kapott a szívéhez :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) steven84


steven84
tag

Csiszolják csak a dt kivételével jól sikerültek, a fináléra nagyot kell alkotni.

(#4) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Remélem jól felsülnek ezzel, hogy egy játékot száz részre darabolnak, és majd eladják DLC-ként.

(#5) noisia


noisia
aktív tag

A DT után egy undorító f*s lett a játék. Elteleportálnak előlem a játékosok (majd 1 darab golyóval lelőnek, nem fejes) 120 megás nettel olyan laggom van mint az állat, holott 20 alatti a pingem. A fedezék mögötti halál, meg a 10ből 5ször egymást öljük meg egyszerre dolog már nem is furcsa, az eddig is megvolt, csak most még többször fordul elő. Asszem ennyi volt a Battlefail-széria számomra. Valamire váltani fogok, pedig már BC2 óta tolom :/ . A Counterfield vagy Hardline (vagy nemistom mi a neve :) ) folytatás meg aztán teljesen hidegen hagy.

Ugyanitt várok értelmes tippeket, milyen frankó multi fps-re lehetne jó átnyergelni a közeli jövőben!?!?

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#6) #57770240 válasza noisia (#5) üzenetére


#57770240
törölt tag

CS:GO.

(#7) .LnB válasza #57770240 (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Alap, CS:GO a legjobb. Csak sokakat elriaszt mert abban nem működik a noobtunk.

De jó alternatíva még a TF2-is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) errorcode06


errorcode06
őstag

A Gulf of Oman-on kívül (ami a 2ben nagy kedvencem volt) az egész eddigi dlc pakkok tartalma egy jó nagy rakás sz... De legfőképp az bosszant amit a kollega 3-mal feljebb írt...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#9) #57770240 válasza .LnB (#7) üzenetére


#57770240
törölt tag

Meg hogy visszarúg a fegyver, meg a recoil pattern.

(#10) lofagi válasza noisia (#5) üzenetére


lofagi
addikt

Hmm, pedig meg voltam győződve, hogy a netem miatt ilyen, de akkor mégsem. Dettó ugyanez a szituáció van nálam is. Konkrétan szétvet az ideg mikor lekövetem az ellent és 3 mp múlva ő lő le, mert nagyon nem ott áll, ahol én látom,hogy állna. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11) .LnB válasza #57770240 (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

a noobtunk alatt pontosan ezt értettem, hogy van recoil, nem csak nyomni kell a gombot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) noisia válasza #57770240 (#6) üzenetére


noisia
aktív tag

Megvan a CS:GO is, de az valahogy furcsa volt az 1.6 után. Mármint nekem a hitbox meg a a sebzési modell érdekes kicsit, de egyébként abban is benne van vagy 100 órám, főleg gungame :) .. Szerintetek ez a destiny milyen lesz? Mármint a multis rész?

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#13) #57770240 válasza noisia (#12) üzenetére


#57770240
törölt tag

Nekem is furcsa volt 1.6 után, de ahogy ráéreztem a dolgokra, az 1.6hoz már nagyon hozzá se akarok nyúlni :D szerintem a Destiny PvP terén egy nagy 0 lesz és ahogy .LnB szavával éljek: "noobtunk" lesz.

(#14) noisia válasza #57770240 (#13) üzenetére


noisia
aktív tag

Általában értem a geek-szlenget, de: Mi az hogy noobtunk? :)

szerk.: ja megvan, feljebb leírta kolléga :)

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#15) Bjørgersson válasza .LnB (#7) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkább nem játszom semmivel, mint a CS:GO.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16) #57770240 válasza Bjørgersson (#15) üzenetére


#57770240
törölt tag

Csak nem noobtunk fan vagy? ;]

(#17) Bjørgersson válasza #57770240 (#16) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogymi? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18) #57770240 válasza Bjørgersson (#17) üzenetére


#57770240
törölt tag

csak nyomod a gombot hogy lőjj, nem pedig a fegyver visszarúgásának megfelelően korrigálod a töltényeid útvonalát. :DDD

(#19) Bjørgersson válasza #57770240 (#18) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaa, nem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#20) kriszpontaz válasza #57770240 (#18) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kovynak az ukrán DLL mellé nem kell ilyen. ;]

(#21) #57770240 válasza kriszpontaz (#20) üzenetére


#57770240
törölt tag

Ja, én kérek elnézést. :DD

(#22) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Jaj de sajnáljuk..

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#23) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#20) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Wat? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) Polllen válasza .LnB (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezen jót nevettem. A legtöbb fegyverrel csak csípőből lehet lőni, szóval pont a recoil-t felhozni. Hja van benne mutatóban...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) #57770240 válasza Polllen (#24) üzenetére


#57770240
törölt tag

BF-ekben kb semmi a recoil control CS-hez képest.

(#26) Bjørgersson válasza #57770240 (#25) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Melyik részekkel játszottál? Szerintem inkább csak a 4-re igaz, amit írsz, mármint ha recoil alatt ugyanazt értjük.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27) #57770240 válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


#57770240
törölt tag

Csak a 3-mal.

(#28) Polllen válasza #57770240 (#27) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 3-ban szerintem a közelharci fegyverek recoil-ja olyan, mint kb. cs-ben, a nagyobbaké meg rosszabb, ha csípőből lősz. Ha célzol, nyilván sokkal jobb.

Bf4 már nagyon el mw3+sodott és célzás nélkül is sokszor csúnyán lehet aprítani.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29) DeadMeat válasza #57770240 (#18) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ja tök nehéz ám megtanulni a cs recoilját, főleg mert mindig ugyan úgy szór... Nagy meglepetés nem ér soha..

pollen: A 4-ben a háromhoz képest több a negatív bónusz sajna: Értsd random bullet spread, deviation, +még suppression alat az optika hintázása, a megnövekedett recoil, ect.Aztán még a mozgás miatti negatív faszságok.. Nekem legalább is nehezebben ment a betanulás ezek miatt, mint a háromban.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#30) #57770240 válasza DeadMeat (#29) üzenetére


#57770240
törölt tag

Mégse tudják sokan megtanulni... BF3-ba meg inkább RNG-t lövöldözök

(#31) DeadMeat válasza #57770240 (#30) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az az ő bajuk... Mit?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#32) .LnB válasza Polllen (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha tudod mi a recoil akkor röhögjél.

[link] Nézd hol a célkereszt, és hol a hit. Nem ettől jó a CS:GO. De egyik játékba se ennyire nehéz megtanulni értelmesen lőni. Akinek ezt nem sikerül teljesen elsajátítania az megy BF-ezni. Akinek egyáltalán nem sikerül elsajátítania, abból lesz COD-os.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) #57770240 válasza DeadMeat (#31) üzenetére


#57770240
törölt tag

KIcsit érdekes, hogy egy helyben állva, a fegyver visszarúgását kompenzálva egy nagyobb körben random helyekre mennek a golyók, és nem lehet rendesen korrigálni...

(#34) Bjørgersson válasza .LnB (#32) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kicsit nagyképűen, fennkölten beszélsz a CS:GO-ról. Arra még véletlenül sem gondoltál, hogy van aki Battlefielddel vagy COD-dal kezdte a pályafutását és azért játszik mai napig velük, igaz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#35) #57770240 válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


#57770240
törölt tag

Én régen nagy CoD-os voltam, de mostmár semleges vagyok, ugyanis mindhárom szériát szeretem, más aspektusaik miatt.

(#36) Gyula84


Gyula84
veterán

bf sokat toltam de megnéztem go-t is és szerintem abban könnyebb célozni mint bf3ban :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37) #57770240 válasza Gyula84 (#36) üzenetére


#57770240
törölt tag

Érdekes meglátásod van.De most komolyan

(#38) DeadMeat válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


DeadMeat
veterán

Én cs-vel kezdtem. Na jó nem mert qw volt az első illetve doom multija. De komolyabban az 1.6 volt az első fps-em. szorsztól hányok, ez a go meg mint a szorsz ingyen sem kellene. Battlefield után meg pláne nem. Egyszerűen sivár és kopár az egész. Persze imádtam és több skill kell hozzá, de nem az ostobán egyszerű recoil miatt. Hiányozna a másik 63 ember, meg hogy pofán lőjjenek rpg-vel. Ha kivennék ezt a töménytelen gránátot, meg a szupressöntől random irányba menő golyókat és nem a kempelést jutalmaznák benne, (bár akkor negyed ennyien nem játszanák :D) egész jó játék lehetne.Sőt.
Btw: Igen "kicsit" nagy ;]

SHiZUx: De lehet. Nem elég viszont, csak az ellenkező irányba húzni az egeret.Nem tenyerelhetsz a bal gombra lefelé és balra húzva az egeret, míg a tár ki nem ürül. Makrót kell használni ;] Viccet félretéve pötyögtetni kell.Okosan és már nem is olyan durva a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39) .LnB válasza Bjørgersson (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

COD - casual
BF - casual
CS - competitive

Melyiknek mekkora a játékos bázisa?
Melyik játék szerepel a legrangosabb versenyeken?
Melyik játék alkalmas arra, hogy szponzorált profi csapatok-at tartson fent?

Szeressétek a COD-ot, de nem kritizáljátok a CS-t. Nem egy szint a két játék. Nem ugyan az COD-ban pronak lenni, mint CS-ben.

Egyébként ezekkel játszottam én is (csak a miheztartás kép): BF:BC2;BF3;COD4. (COD:MW2 és BF4 megvan, de hagyjuk)

(#38) DeadMeat: Azzal egyetértek, hogy a BF3 háborús hangulat utánozhatatlan. De public game.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#40) Bjørgersson válasza .LnB (#39) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A recoli controltól sikerült eljutnod idáig, mellébeszélésből jeles. Az is ritka nagy baromság volt már, hogy a CS recoilja miatt játszanak mást az emberek, de most ez. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41) DeadMeat válasza .LnB (#39) üzenetére


DeadMeat
veterán

De pont ugyan az. Mindháromban. Mert ha nem aggyal játszol, halott vagy. Tök mindegy, hogy mennyire pontosan lősz, mennyire tudod megfogni a recoilt. Ha nem vagy okosabb az ellenfelednél halott vagy. Ha nincs érzéked a cs-hez nem lesz a codhoz sem.
Az utolsó értelmes cs az 1.6 volt. Azóta csak lefele ment a lejtőn. A go is csak egy szebb szorsz ami egy szebb 1.6 volt. Lehet dobálni rám a szart, de ez van. Mondom ezt 8 év 1.6 után.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#42) errorcode06 válasza DeadMeat (#41) üzenetére


errorcode06
őstag

Csak 8 év? :B
Kb. én is ott tartok, de a mai napig szívesebben veszem elő az 1.5-öt mint bármi mást...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#43) .LnB válasza Bjørgersson (#40) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod kovy29 te jó fej vagy, és nem akarok tovább veszekedni ezen. mellébeszéltem ok. Hagyjuk. Ennyit ez nem ér.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#44) DeadMeat válasza errorcode06 (#42) üzenetére


DeadMeat
veterán

Úgy a megjelenéstől 2012 szeptemberéig játszottam vele :K 1.5 is volt előtte talán.Bár annyira nem rémlik megmondom őszintén az 1.6 és az 1.5 közötti különbség. Annyira egybemosódik már. Szép volt, jó volt imádtam. :K De visszamenni már nem tudnék. :B
Lamina néven voltam ismert. :DDD Kis nyomi voltam az elején azt mondták ez kis lámát jelent, rajtam maradt :B

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#45) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Azért az egész netkódot jól ek*ták a DT megjelenésével együtt!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46) Polllen válasza .LnB (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez a videó is csak azt bizonyítja, amit korábban írtak, hogy kb. mindig ugyanaz és tanulható.

A CS:GO még mindig a CS 1.6 stílusát tolja, mert a sok pro (kemény mag) nem képes/akar alkalmazkodni új játékokhoz, ezt szokta meg. És az olyan emberek, mint te is csak erősítik ezt a butaságot, hogy ez a játék a legprobbpro. Miközben csak arról van szó, hogy ez egy végletekig egyszerű, pörgős lövölde. Ahol ak-val 10-20 méterekről fejeseket osztasz tudatosan csípőből, ott számomra nincs recoil.

A bf széria ettől nagyon messze van. Nem csak recoil-ban.

Amúgy nincs baj ezzel a játék stílussal, én is szoktam játszani. Meg hosszú évekig ET-ztem, ami taktikában sokkal komolyabb volt, de hasonló recoil volt. De azt mondani, hogy ebben nehéz célozni, meg ez a pro, a többi noob, butaság.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#47) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Azt hiszem, túl sok köze nincs egymáshoz a csgo-nak és a bf-nek. Most ezen vitázni...komolyan. Nálam a BF mindig is a hangulata miatt volt favorit...az aktuális gyengeségei pedig nem zavarnak különösebben.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.