Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Meg tudom érteni, én is a Phantasy Star-t és a Gundam-et választanám :B

Sectumsempra - For Enemies

(#2) james001


james001
veterán

Hoppláré :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) Arena87 válasza Morden24 (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

Hát én se nagyon csodálkozom. :DDD

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#4) PHM


PHM
addikt

Én azon csodálkozom, hogy ennyi 3DS játék szerepel az első 10-ben.
Hiszen most jelent még csak meg a konzol, s alig néhány játék
kapható hozzá.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#5) Rigel77 válasza PHM (#4) üzenetére


Rigel77
tag

Nem kell ezen csodálkozni , ha veszel egy gépet akkor csak nézni fogod? Veszel 2-3 játékot is hozzá ha ki akarod próbálni. A héten volt a premier japánban ilyenkor 2 napot élnek a bolt előtt hogy megvegyék.

Ps3 Ps4 id: Wiri80. Samsung S10+

(#6) rudymester


rudymester
senior tag

Ha 3DS-re jött volna nyitócímnek egy Gundam, valószínű abol is nagyon bevásároltak volna a japán játékosok. Várom már én is a 3DS-t, kíváncsi leszek rá élőben, bár a kis kedvenc DS Lite-omat nem veszélyezteti a csere. Kicsit várok a 3DS játékokra és a kedvezőbb gép árcimkére.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#7) PHM válasza Rigel77 (#5) üzenetére


PHM
addikt

Ez tiszta sor, csak úgy képzeltem, hogy mivel limitált volt a 3DS kezdő készlet,
ezért a játékokból sem fog olyan sok fogyni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#8) Kumite


Kumite
aktív tag

Ez milyen lista? Heti eladás? Csak mert febr 26. szombat a megjelenés, tehát a 2 napi elindulástól egyáltalán nem nevezném rossz kezdésnek, sőt...
Arról nem is beszélve, hogy -emlékeim szerint- 18 különböző játék volt elérhető a 3DS-re az indulás napján, ami tovább bontja az eredményeket.
És végezetül az sem elhanyagolható tényező, hogy Japánban "mindössze" 400 ezer került forgalomba az első napon, ami szinte még az előrendeléseket sem volt képes kielégíteni, azonnal elfogyott minden.

Szerintem oda vissza fogja verni a Sony kézi konzolját ismét a Nintendo kézi konzolja (is).

(#9) PHM válasza Kumite (#8) üzenetére


PHM
addikt

"Szerintem oda vissza fogja verni a Sony kézi konzolját ismét a Nintendo kézi konzolja (is)."
Azért ne menjünk annyira előre az időben.
Egyelőre annyi biztosnak látszik, hogy Japánban sikeres volt a start.
Mindenesetre én is kíváncsian várom a fejleményeket,
és szeretném mielőbb megtapizni a konzolt valamelyik multiban.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10) Kumite válasza PHM (#9) üzenetére


Kumite
aktív tag

Én az előző generációk egymás elleni eredményei, és a Nintendo ismeretében merem ezt kijelenteni.
Ahogy mondták is az N-nél, nem a Sony az ellenfél, az iPhone / iPad annál inkább.

(#11) oxox


oxox
addikt

hat ha meg kijon az uj psp

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#12) PHM válasza Kumite (#10) üzenetére


PHM
addikt

Azért most kicsit más a helyzet, mint a DS debütálása idején.
Akkor a Nintendo a csőd szélén tántorgott, s mindent egy lapra tettek fel:
új réteget bevonni a konzol bizniszbe.
Az idő őket igazolta, az ötlet fényesen bevált, ez tény.
Most sokkal nehezebb a helyzet. A casual játékosok még jó darabig
ellesznek a DS-sel, esetleg a tehetősebbek iPhone-t, vagy iPod-ot,
míg a vékonyabb pénztárcájúak valamilyen androidos okostelót vesznek.
A kockák meg, hallva annak brutális specifikációit, várnak PSP2-re.
Egy szó, mint száz, szerintem ez a menet nem lesz sétagalopp a
Nintendo számára. Nincs mese, ütős játékokkal kell előrukkolni,
és nem ártana kicsit jobban nyitni a hardcore gamerek felé is.
Az előjelek kedvezőnek látszanak, de majd meglátjuk, mi sül ki belőle.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#13) adalbert1 válasza PHM (#12) üzenetére


adalbert1
veterán

Az iPhone / iPad párosnak azért megvan az az előnye, hogy a legtöbben nem játékra veszik, viszont ha már azt is tudnak rajta, akkor miért ne...
Én is kíváncsi vagyok a 3DS-re, egyelőre nem tudom sehogy se ezt a 3D-t elképzelni...
Ami probléma lehet jelenleg hogy ugye rengeteg embernek van DS-e, és ebből a csoportból szerintem kevés van aki kiadná egy asztali konzol árát a hardcore játékosokon kívül.

(#15) hack69 válasza adalbert1 (#13) üzenetére


hack69
aktív tag

Mire jó az iTouch, amire a 3DS nem?

Kumite: A Nintendo 1 napos, a PSP játékainak 2 napos megjelenésű eredményei ezek. :K

[ Szerkesztve ]

(#16) hack69 válasza Rigel77 (#5) üzenetére


hack69
aktív tag

Előretelepített játékok vannak, +PMP és májustól netezni is lehet vele, tehát mehet külön játék nélkül is, de az egy kicsit pazarlás gyanús, de most már inkább el fog menni PDA-nak, mint a DS.

(#17) adalbert1 válasza hack69 (#15) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem az a lényeg hogy mire jó, hanem hogy az emberek mire veszik...
Egy toucht mondjuk megvesznek mp3 playernek, vagy valami másnak azokból a dolgokból ami szerepel a feature listáján, és lehet hogy játszani is fognak rajta (ill. ha már ott az appstore és a user használja is akkor lehet hogy adnak el neki játékot is). Tehát nem játékkonzolnak veszik, de adnak el rá játékot is.
Egy DS-t, 3DS-t meg elsősorban játékkonzolnak vesznek szerintem.

(#18) hack69 válasza adalbert1 (#17) üzenetére


hack69
aktív tag

Láttam már olyat is aki PDA-nak (net, naptár) vette volna, vagy vette meg. Igazából az a lényeg, hogy az elnevezéstől még nem lesz kevésbé univerzális a konzol (ugyanez áll a psp2-re is), mint egy olyan aminél nem mondják ki konkrétan azt hogy konzol, mint azt teszik az Applenál, mert az beskatulyázás, ami nem fair.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.