Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

"Az új Xbox kapcsán pedig egyre több pletyka merül fel, bár sokan azért 2012 utánra jósolják az új hardver megjelenését."
Én úgy néz ki erről lemaradtam, mert csak 2013 karácsonyát hallottam!

(#2) Herczi válasza RyanGiggs (#1) üzenetére


Herczi
senior tag

és 2013 nem 2012 után van? :DDD

(#3) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Pedig ha ennek a trailernek bármi köze is van az új' grafikus motorhoz, és ingame', akkor feleslegesen is tagadják azt, ami ugyebár teljesen egyértelmű ;]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#4) pzstm


pzstm
titán

amilyen eladásokat tudnak produkálni még ma is teljesen fölösleges az új generáció....simán ráérnek vele 2013-ig....

(meg ugyebár PS Vita-t emlékeim szerint idén éve elején jelentették be és és jövő január-február környékén debütál....pedig ez csak egy kézikonzol.... :U
Ha az újgenerációs konzollal valami ütőset akarnak ami újabb 5-6 évig jó, akkor valami komolyabb/jelentősebb fejlesztés kell no meg persze a visszafelé kompatibilitás mindkét esetben ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#5) Sirandrish válasza Herczi (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát attól függ honnan nézzük...
Vagy várjál...nem is..hmm...izéé :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Gabor343


Gabor343
tag

Hát új box nem lesz még egy ideig, de ha lesz is, akkor se lesz olyan elterjedt mint a 360.
Úgyhogy szerintem alap, hogy még 360ra jön.
Max azt tudom elképzelni, hogy később majd kiadják az új boxra is jobb grafikával.

(#7) Sirandrish válasza Gabor343 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem lesz olyan elterjedt?
Ezt most miből gondolod?
ha jól összerakják + kompatibilis lesz visszafele akkor simán sikeresebb lehet szerintem mint a 360..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) wednesday válasza Sirandrish (#7) üzenetére


wednesday
őstag

De ahhoz is idő kell.

Arra gondolt, hogy nem lehet azt megjátszani, hogy 3. generációs boxra kiadni csak a játékot, ha éppen csak megjelent a masina.

(#9) Sirandrish válasza wednesday (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze...de az attól is függ hogy mennyi lesz a nyitóára.
Mellesleg egy Halo féle cím nyitókínálatba igen csak jó mutatna szóval ha a Halo 4 még 360ra is jön..nem elképzelhetetlen hogy a kövi generáció premierén ott fog virítani a Halo 5..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Gabor343 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Gabor343
tag

idővel biztos az lesz, ha jól megcsinálják, de ahhoz kelleni fog pár év!
Megjelenés után még biztos drága lesz és szerintem pár hónap alatt még nem fogja megközelíteni az előd eladásait. Meg ha jön majd az új box, szerintem tovább csökkentik majd a 360 árát is és figyelembe véve azt, hogy a 360 még jó ideig támogatott lesz(legalábbis az ms szerint) még az is fog fogyni rendesen, amíg az utód ára az átlagember számára elfogadható kategóriába nem kerül.
Legalábbis szerintem valami ilyesmi folyamat lesz várható. :)

A másik meg, hogy a halo 4 elméletileg 2012ben jön és addigra még szerintem nem lesz új box. De üzletileg is jobban megéri nekik, ha az új sorozat első részével "beetetik" a fanokat a régi konzolon, a folytatást meg majd az új konzolra adják majd ki.

Mindenesetre én kíváncsian várom mindkettőt, az új boxot is meg az új halot is. :K

(#11) Sirandrish válasza Gabor343 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez elég sok mindentől függ.
Ha belehomorítanak a nyitókínálatba akkor azért okozhat még meglepetést.
Jó persze nem 2 hónap alatt fog gazdára találni annyi amennyi a 360ból évek alatt de azért szerintem érdemes lesz rá odafigyelni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) #65313280


#65313280
törölt tag

Van még erő a jó öreg 360-ban. :)

Szerintem majd az új box-ra is kifogják adni a Halo sorozat x részét, ahogy az a Halo CE-vel is történt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.