Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Ugye ez valami vicc, nem csak a projektor hanem az ára is az.

duree54

(#2) qnadam


qnadam
veterán

a beszédérthetőség kedvéért adaptívan kielemzi a hangjelet, hogy aztán feltolja a center csatornát?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3) zetor2000 válasza qnadam (#2) üzenetére


zetor2000
senior tag

Fenét... 300Hz és ~3KHz közt csinál némi kiemelést, azt jónapot. Ennyi pénzért még elemezze a hangot is? Mégmintem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#4) .mf


.mf
veterán

A cég marketingesei megint "all you can snort" partit tartottak?
Nevetséges, amiket bekamuznak, nem értem, hogy miért nem kapnak érte büntetéseket ("LED TV-k" amik valójában csak LED háttérvilágítású LCD-k, "QLED" ami továbbra is csak LCD, most meg ez a 9.1.4 - tuti a telefonos vonalon is voltak kamuik...)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) Semplar válasza .mf (#4) üzenetére


Semplar
őstag

Ha lehet 37 gender, akkor ők is eladhatják 9.1.4 néven a bentragadt hangszóróikat! ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#6) Geri Bátyó válasza Semplar (#5) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Valóban bármi lehet papíron.
Pedig genderként az Ötödik Elem felvetését még nem is abszolválták:
- Uram, ön emberként van nyilvántartva?
- Nem! Húsos fagyi vagyok!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#7) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Uristen ekkora bullshit, szembol egy csikbol jon 9.1.4 :DD :DD

[ Szerkesztve ]

OK

(#8) #72042496 válasza Z_A_P (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Van mellé egy mélynyomó és két hátsó sugárzó is. Úgy is megmosolyogtató a 9.1.4, de azért nem csak a csíkból jön.

(#9) Yodafon


Yodafon
senior tag

Van ezekre egyáltalán kontent?

I'm gangsta!

(#10) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Ha valaki gondban lenne hogy mi a fene ez a 9.1.4 akkor ha jól értem 9 körbe, 1 sub, 4 a plafonra. így laikusan fogalmazva. Azt valóban nehéz nem észrevenni, hogy a matek valahogy nem jön ki 9+1+4 (vagy 0?) >> 4

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#11) #72042496 válasza Yodafon (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Objektumalapú formátumok, de a többit is fel tudják mixelni az erősítők (DSU, DTS Neural:X). Hogy konkrétan az ebben levő erősítő támogat-e ilyet azt nem tudom, az adatlap nem írja. Annyira meg nem érdekel, hogy a kézikönyvet is megnézzem. :)

(#10) bitblueduck
A fent linken legörgetve látszik, hogy értik azt a 9+4 csatornát.

[ Szerkesztve ]

(#12) Semplar válasza Geri Bátyó (#6) üzenetére


Semplar
őstag

:DDD

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#13) sb


sb
veterán

Ez király!

Nem tudtam, hogy létezik és kell de a Samsung kitalálta helyettem - nagyon helyesen és okosan.
Ha még kávét főzne (az ízlésemet kielemezve neuronháló segítségével feldolgozott agyhullámokon keresztül) és a zaccból közben az aranyat is kivonná az még jól jönne a mindennapokra. Úgy megérne még kb. 180-300% felárat ehhez képest is.

(#14) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

A marketingesek megint megfeszítették magukat. Biztosan az ő fizetésüket nehéz kigazdálkodni és ezért kerül ennyibe ez a csoda szett.

(#15) Duree válasza .mf (#4) üzenetére


Duree
veterán

Teljesen igazad van ilyen a Samsung, ilyen is volt és ilyen is lesz. Gátlástalan.

duree54

(#16) Gaben360


Gaben360
senior tag

Hát az ára egy vicc.
Esetleg jár mellé egy kúled is? Akkor talán megéri megvenni.
Ennyi pénzből, pár éves cuccokból elég korrekt mozit össze lehet hozni,igaz atmos nem lesz,de hangminőségre biztos köröket ver erre a valamire. ;]

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#17) Marko_ válasza Gaben360 (#16) üzenetére


Marko_
tag

Meglepődnél, hogy ez a "valami" milyen hangzást tud produkálni, nekem az elődje van, a q90r.
Az ilyen kategóriájú soundbarok közönsége olyanokból kerül ki, akiknél nehezen, vagy nem megoldható egy komplett hm rendszer kiépítése, és a lehetőségekhez képest jó hangzást szeretnének.
Az mondjuk tény, hogy ez most elég túlárazottnak tűnik.

(#18) Piftuka válasza bitblueduck (#10) üzenetére


Piftuka
veterán

A középső ábra szerinti elrendezés a felső szomszédokat hivatott őrületbe kergetni? :P (sic!)

"Aquila non captat muscas."

(#19) Piftuka válasza Marko_ (#17) üzenetére


Piftuka
veterán

Túlárazott bizony.

Pedig én változatlanul rengeteg fantáziát látok a vezeték nélküli (és akkus) surround hangszóróval szerelt, jó minőségű soundbar megoldásokban. A ~200.000 forint alatti árkategóriában.

Amúgy legalább tetszetős, konzervatív dizájnt kapott.

"Aquila non captat muscas."

(#20) zetor2000 válasza Piftuka (#18) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha az a cél, akkor a legjobb az a 8K felbontás mellé párosított 22.2 audiorendszer vagy mi. Ott egy kicsit többet kap a felső szomszéd, mint kezdetben szeretett volna :D
Igaz, az ezzel a rendszerrel nem igazán érhető el.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.