Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #21346560


#21346560
törölt tag

Ha megyek, viszek pár eredeti vírusirtót... :DDD

(#52) KROK640 válasza #21346560 (#43) üzenetére


KROK640
veterán

Egy időben engem is hetente többször teszteltek, szóval átérzem.
(és nem a sógorokhoz jártam akkor, pedig ott is voltam mostanság sokat)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#53) bacsis válasza #21346560 (#51) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Még mindig jobb, mint pár klasszik vírus ;) :DDD

(#54) Rozisoft_Bp


Rozisoft_Bp
tag

Hajrá!

Egyszer csak eljutok oda... :)

(#55) ceia válasza #21346560 (#17) üzenetére


ceia
őstag

"Amúgy én be vagyok oltva, nem kell izgulni!"
Mert? Akkor nem lehetsz fertőző?
EPIC FAIL

        it's more fun to compute

(#56) ceia válasza alvaro (#50) üzenetére


ceia
őstag

"ahol értelme lesz a védettséginknek"
És mi az értelme? Mert ha be vagy oltva, akkor.. mi? :P

        it's more fun to compute

(#57) #21346560 válasza ceia (#55) üzenetére


#21346560
törölt tag

Tudom, azt írtam, hogy elengedem a témát, de sajnos az "EPIC FAIL" nem hagy nyugodni.
Szal bástya!
Látom nem igazán tudod összerakni a dolgokat, ezért segítek!

"tudjuk vírus sincs na hello...."
Válaszom:
"Amúgy én be vagyok oltva, nem kell izgulni!"

Szóval, mikor meggyanusítanak, hogy vírustagadó lennék, bebizonyítottam, hogy nem vagyok az...
EPIC FAIL

(#58) ceia


ceia
őstag

Nagyon király dolog ez a rendezvény, magam is nagy retró rajongó vagyok.
De hadd tegyek valami helyre: Ha be vagytok oltva, attól még elkaphatjátok, lehettetek fertőzők, meg is betegedhettek, de nem kerültök kórházba.

        it's more fun to compute

(#59) KISDUCK válasza ceia (#58) üzenetére


KISDUCK
addikt

Olvasd el a hozzászólások elejét, a pószter és szervező bacsis leírta, hogy a védettségi kártya/igazolás a törvény/rendelet miatt van, nem ő találta ki hogy csak azzal látogatható a rendezvény és tartsd tiszteletben a pószter kérését és engedd el te is a covid témát a topikban.

(#60) #21346560


#21346560
törölt tag

(#61) szoftos válasza ncc1701 (#26) üzenetére


szoftos
csendes tag

bocs az offert, DE:

van a peer pressure, meg van a jozan esz.

kiserleti oltast aminek a statisztikak szerint a hatasa is elmulik fel even belul, es verrogkepzodest ezaltal trombozist/stroke-ot/myocarditist okoz (az ADE-rol nem is beszelve), nem adat be jozanul gondolkodo ember maganak azert hogy "a tobbieket vedje"

persze mindenki ugy oltatja magat felolem ahogy akarja, de az hogy ket szintu tarsadalmat epitunk es az oltatlanok maguk az antikrisztusok akik ellen hergelni kell a nepet, ilyet mintha olyan kozel 100 eve lattunk volna mar.

rossz iranyba halad a vilag.

(#62) KROK640 válasza bacsis (#53) üzenetére


KROK640
veterán

Pedig az is az érához tartozik :DDD
(nekem volt olyan emlékszem, ami potyogtatta a betűket és leformázta a winyót, meg CIH meg ilyenek még régen ... )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#63) alvaro válasza ceia (#56) üzenetére


alvaro
senior tag

Akkor... beengednek! Hoppaaa....

(#64) alvaro válasza szoftos (#61) üzenetére


alvaro
senior tag

Egeszen finoman csusztatsz... Viszonylag sokat tesztelt, fel even belul valamennyit csokken, az esetek szinte elenyeszo reszeben van ilyen mellekhatasa, mint szinte minden masnak. Nagyon ijeszto, tenyleg.

(#65) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Köszönjük az észrevételeket az oltásokkal kapcsolatban!
A továbbiakban a covid topikban folytassátok a diskurzust, minden újabb covidos hozzászólás törlésre fog kerülni.

⭐ Stella

(#68) #90088192


#90088192
törölt tag

Engem meg se hivtal? :DDD

Ugysem tudok menni, de az erzes NA. :P

(#70) bacsis válasza #90088192 (#68) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Kedves Agyturbiba barátom!
Kérlek engedd meg, hogy téged külön kiemelve, személyesen is meghívjalak szerény rendezvényünkre. Igazán hálásak lennénk, ha jelenléteddel megtisztelnél minket! :R
Na így már megfelel? :))

(#71) #90088192 válasza bacsis (#70) üzenetére


#90088192
törölt tag

Mar mindjart jobb :DDD :DDD

Koszonom a meghivast, de sajnos iden sem tudok vele elni :O

(#72) bacsis válasza #90088192 (#71) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Meeer? :F
Ha gyors összekapod magad, egy cirka 30 óra alatt ide is érnél, nem vagy még elkésve :))

[ Szerkesztve ]

(#73) #90088192 válasza bacsis (#72) üzenetére


#90088192
törölt tag

Köszönöm Barátom :R
Sajnos innen nem megy repülő arra, még egy hétig. :(

(#78) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

:R
Lehet, hogy akkor pont otthon lesz jelenésem, de akkor majd utalok egy belépőt ;)

@Runo : Ha tudok menni, akkor én leszek az az egy hülye, amelyik maszkban lesz. Beltéren inkább húzok.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#79) Bird


Bird
addikt

Michelangeloval fertőzve mehetek? A rendszerórák miatt március 6-án van a születésnapom. És tényleg. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#80) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

A topikban egymást érik a rendezőket méltató bjegyzések.
Nincs hiány az amatőrizmust, a nonprofit idő és energiaráfordítást méltató hsz.-ok ból sem.
Csak így tovább. :(((

Én magam sajnos nem tudok a kiállításon résztvenni, sem elmenni de a szervezőknek nagyon sok sikert, sok látogatót és az elkövetkező években is töretlen lelkesedést kívánok.

(#81) alvaro válasza tordaitibi (#80) üzenetére


alvaro
senior tag

Én mindenképp beterveztem, hiányzott az utóbbi másfél évben.

(#82) Urby66


Urby66
aktív tag

Sajnos idén sem tudok ott lenni, de támogattam egy kis összeggel a rendezvényt.
Innen is gratulálok a csapatnak és várom az érdekes beszámolókat! :R

(#83) KISDUCK válasza #90088192 (#73) üzenetére


KISDUCK
addikt

Splitig el tudsz úszni, onnét pedig már van vonat. :)

(#84) Pöttön


Pöttön
őstag

Gratula a gyűjteményekhez, már képeken is odab@sz! :R
Jó lenne élőben is megszemlélni, de sajnos részemről tuti nem fog tudni összejönni. :(
A résztvevőknek pedig kellemes kikapcsolódást! :R
Lan-osoknak pedig Murphy törvény mentes mókát! :D

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#85) CocooN-z válasza Pöttön (#84) üzenetére


CocooN-z
őstag

Köszönjük szépen! Sajnálattal halljuk, talán legközelebb!
Murphyt nem engedjük be a terembe! :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#86) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Szia!

Ugye nem kell maszk?
Itt eddig nem jött válasz: [link]

(#87) joghurt


joghurt
addikt

Ha esetleg valaki meg tudja mondani: A helyszíni étel/ital alatt egységsugarú büfére számítsunk? Az ebédidőt valahogyan ki kellene húznunk három kamasz fiúval (critical system error), és a Borz Pub nem tűnik tápoldának.

A tej élet, erő, egészség.

(#88) BViktr


BViktr
tag

Holnap megyünk!
314km-ről. Van aki messzebről jön?!

(#89) joghurt válasza joghurt (#87) üzenetére


joghurt
addikt

A Borz Pubban van melegszendvics és pizza is. Ha az ember a tornacsarnok büféjében a hölgynek szól, ő felhívja a férjét, így mire átballag a kocsmába, már a kész táp várja.
De ma a tornacsarnoknál volt meleg menü is: nyírségi gombócleves és valami második. Sajnos műanyag dobozokba kimérve - tudom, a hülye szabályok.

A 6. BRSZK-ra pedig menjetek el, mert tök jó!

Köszönet a kiállítóknak a felvonultatott cuccokért. :R

A tej élet, erő, egészség.

(#90) cinemazealot válasza BViktr (#88) üzenetére


cinemazealot
addikt

Én ~90 km-ről voltam ma és minden szegletét imádtam. A szervezés profi, a fogadtatás VIP szintű, a tájékoztatás alapos és részletekbe menő... köszönöm az élményt a szervezőknek! :R

(#91) alvaro


alvaro
senior tag

A szervezők (I mean Bacsis közelben lakó ismerőse) ráadásul annyira rendesek voltak, hogy még 13-as kulcsokat is kerítettek nekem meghúzni a Yaris akkucsatlakozóját, így a végén még haza is tudtunk jönni :D :R
Szerencsére mindig van valami újdonság. És fogynak az olyan procik, amik nekem egyáltalán nincsenek, de a 486SXL és az 1 megás PPro még mindig erősen bakancslistás...

[ Szerkesztve ]

(#92) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Kitűnő volt!
Nyakbavalót nem mertem venni, mert ki volt írva hogy csak VIP-nek, én meg nem vok az (habár hagytam ott némi pízt a vincseszter dobozban). Ráadásul csak szólóban tudtam játszani, a LAN party valahogy csak a helyi VIP-nek volt fenn tartva, ők láthatólag jól szórakoztak, de sehol egy tábla hogy/mire/miként lehetett volna becsatlakozni :(
A Commodore/Atari szekciónál viszont a nagydarab csóka nagyon szívélyes volt, nagyon jól tolta :R
Hatalmas respect a szervezőknek! :R Lányommal együtt voltam, aki erősen már az Android érában szocializálódott, tetszett neki is :D

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#93) joghurt válasza OPiiPO (#92) üzenetére


joghurt
addikt

Cáfolom. Délelőtt ugyan volt egy nagyobb játszós menet, de du. 2-3 körül kb. tök üres volt a LAN-os sarok. Annyira, hogy "ezek a mai fiatalok" közül nem volt kit megtanítani kesztyűbe dudálni. ;]

A Commodore-szekcióról írtakkal maximálisan egyetértek (még ha a Spectrum is az igazi gép :P).

A tej élet, erő, egészség.

(#94) OPiiPO válasza joghurt (#93) üzenetére


OPiiPO
addikt

6kor értünk oda, sajnos legalább egy cetli jó lett volna hogy mire kattintsak, melyik gépek vannak benn, stb. - pedig jó lett volna egy LAN-t nyomni tényleg :D Na mindegy, így jártam - ezt leszámítva a szervezését nagyon pöpec volt, maxi respect :R
Pedig lenyomtalak volna kőolajig ha ott vagy ;] :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#95) frescho válasza OPiiPO (#94) üzenetére


frescho
addikt

Ha nincs kiírva, akkor kérdezni kell. Tök ismeretlen emberekkel beszélgettem fél-egy órákat. Nem egy érdekes történet hangzott el. Például volt sztori a magyar számítástechnika hőskorából és a vadkapitalista 90-es évekből is. Vitatkoztunk, hogy az apple mikor és hogyan nem ment csődbe és Steve Jobs megítélése is felmerült. Ezekből akár podcastokat is lehetne csinálni, mert érdekes témák, eltérő álláspontok, érvek, évszámok hangzottak el amiken lehet gondolkozni.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#96) Eastman válasza OPiiPO (#92) üzenetére


Eastman
őstag

-

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#97) OPiiPO válasza frescho (#95) üzenetére


OPiiPO
addikt

Jogos. A Commodore/Atari szekciónál a srác az nagyon felkészült volt, pár percet beszélgettünk csak, de látszott rajta hogy szereti őket.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#98) Precorus


Precorus
tag

Akkor hivatalosan is szeretnék panaszt tenni!!!
Mi az kérem, hogy mindig májusban van, és az első év amikor nem vagyok tele vizsgákkal, akkor meg szüreti időszakra teszitek???? :U :(((
Viccet félretéve, (mivel tavaly elmaradt) 6 éve szeretnék eljutni, örültem hogy végre sikerült. Nem is értem hogy vannak még életben ilyen régi gépek, le a kalappal azok előtt, akik életben tartják őket :R
Annak a két srácnak külön köszönet, akiket elkalapálhattam WarCraft 2-ben :DDD
Remélem, jövőre egy csonka helyett minimum egy egész napra kijutok.

+Én úgy láttam, sokan játszanának 1-2 órákat lanban(SC, WC, CS stb), alakulhatna egy ilyen LAN-os csoport

[ Szerkesztve ]

Könyvtár == Old-school Netflix

(#99) frescho válasza OPiiPO (#97) üzenetére


frescho
addikt

Melyik a kettő közül? :)

Precorus: Sajnos a pandémia miatt került mostanra. szerencsétlenül a Regamexxel is egybeesett. Tavasszal nem sikerült megtartani, tovább hlasztani nem mertük és ez volt a közös pont a rendezőknek amikor mindenki ráért.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#100) OPiiPO válasza frescho (#99) üzenetére


OPiiPO
addikt

Volt egy fekete pólós nagydarab srác - na azt ma már sajnálom hogy nem ragadtam ott egy hosszabb csevejre, de tényleg, nagyon felkészültnek tűnt :K Jövőre legalább egy félnapra megyünk. Lányomnak is tetszett, életében nem tolt még ilyen játékokat, de nagyon leragadt az AvP-nél :D Sajnálom hogy nem tudtam kipróbálni a Starship Troopers szemüveget - az valami interaktív cucc volt?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.