Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Örni


Örni
senior tag

Épp be akartam írni az előző hírhez, hogy kompaktabb, de közepes hardverrel miért nem jön ki telefon? Erre... :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Már a 10 II esetében is nagyon remek az üzemidő, pedig "csak" 3600 mAh-s Li-Po akksi van benne...
Itt meg a III család esetében egységesen 4500. Nagy grat.
Üveg elő hátlap maradt, ahogy a 18W-os gyorstöltés is.
A "Sound: Yes, with dual speakers"-re leszek kíváncsi.

Na meg a kijelzőre... Milyen lesz a mostani 10 II OLED mellett a 10 III HDR OLED megjelenítője...

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

A sok "egyentepsi", itt lyukas, ott lyukas kijelzős csoda után üdítő színfolt. Várom a tesztet. Hátha ez lesz AZ ... bár az árától kicsit félek.

(#4) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Nagyon patent is (felso) kozepszintu keszulek, akksi ido bomba lesz valoszinuleg. Remelhetoleg max 350 euronal megall az ara, bar felek nem. Kene a Sonynak ez ala meg egy telefon nem MTK procival 200-250 euro kornyekere is.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#5) Yeffy


Yeffy
veterán

+1.

tetszetos, bar en a felsohazban keresgelek altalaban, de nagyon jol sikerult(nek tunik) ez is.
az akkuido biztos fasza lesz.

a szinek meg tok jopofak, az 5iii-nak is van valami uj, jofele zold arnyalata.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#6) 0519


0519
senior tag

A Sony mennyire aktív szoftvertámogatás terén?
Mennyi szoftverfrissítésre és hány év biztonsági frissítésre számíthat a kedves vevő?

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#7) Yeffy válasza 0519 (#6) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt most irtam par perce.
mondjuk sztem ez inkabb csak a 1/5-os csaladra vonatkozik.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#8) csakany2001 válasza 0519 (#6) üzenetére


csakany2001
senior tag

2 évig kap frissítéseket, szinte havonta. (vagy 2-3 havonta utolsó évében)
XZ1C 2019. szeptemberi frissítéssel "ment nyugdíjba" a Sony-nál, ami szerintem vállalható.
2017-es telefon, nyár végén jött ki szóval reális a 2 év itt is, és ez egy csúcsteló volt.
A cikkhez:
Ha korrekt árazást kap meglesznek a vevői.(150K-ra saccolom az induló árat idehaza)
5G, elég keskeny, és egész jól felszerelt telefon.
6GB RAM-t is megkapta, és valószínűleg nagyon jó üzemidőt fog menni.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Kimondottan vonzó spec. Papíron tetszik. Kapott konkurenciát a Samsung A52 5G. (Oké a kijelző frissítés megáll 60 Hz-en itt.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) 0519 válasza csakany2001 (#8) üzenetére


0519
senior tag

Köszönöm az infot neked + @Yeffy!

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

Nagyon jónak tűnik. Snapdragon 765G-s hír meg akkor kamu volt vele kapcsolatban.
Ez meg az Xcover 5 érdekel csak a teljes mobilos felhozatalból, de az Xcover üzemidejéről már jött néhány kellemetlen teszt.

(#12) rigoberto


rigoberto
őstag

Csini.

(#13) janeszgol válasza Fred23 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Fred. Ha belefér az árba, ezt vedd!!! :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) TunerJoe


TunerJoe
senior tag

Végre normál+tele+uw kamera középkategóriás telefonon. Sok makró meg mélység kamera mellett üde színfolt.
Mondjuk a Sonyt ismerve úgyis el lesz szállva az ára.

instagram.com/albert__gyorgy

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akartam írni, hogy egy közepes hardverrel egy kompaktabb készülék.

Meglepő, de ez tetszik.

Kérdés az árazás lesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Fred23 válasza janeszgol (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

85k-t költöttem retró hardverekre a hónapban, szóval ha most jön azonnal, már nem tudom megvenni. :DDD Túlzásba vittem kicsit a retrózást, nem tudom, miért kattantam rá ennyire.

De még idén azért össze lehet hozni akár ezt, akár az Xcovert. Objektív szempontok alapján pedig valóban az Xperia 10 III a nyerő.

(#17) Noukoum


Noukoum
veterán

De jó lett volna ha kap 90hz-et, de azért így sem rossz. Kamerákra kíváncsi leszek, na meg persze az árcímkére.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) Fred23 válasza #40993792 (#18) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tippre 140 és 160 között lesz ebből kiindulva:

(#21) yuing


yuing
őstag

Tesztek szerint elég gyenge volt az előd multimédiás képességekben, elmaradt a kategóriaátlagtól, kíváncsi vagyok mennyit javult e téren. 150e Ft környékén azért már lenne elvárás, főleg, ha egy Pixel 4A-t tudsz venni ennyi pénzért.

(#22) pusszycat válasza Fred23 (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem van egy ZX Spektrum 48K elfekvőben ha gondolod félre teszem neked. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#23) elfelejtette válasza TunerJoe (#14) üzenetére


elfelejtette
veterán

Sajnos nem sok ilyen telefon van, még a jóval drágább modellekbe is beteszik a hulladék kamerákat, nehogy az csak 3 kamerás legyen, a konkurenciáé meg 4 kamerás. :W
A Xiaomi is elhagyta a MI 9 SE vonalat...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#24) Fred23 válasza pusszycat (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Low profile-os Radeon 7500-on kívül ebben a hónapban már tuti nem vennék más értékesebb cuccot, a ZX meg egyébként is kívül esik az érdeklődési körömön; '99-től 2005-ig keresgélek főként.

[ Szerkesztve ]

(#25) pusszycat válasza Fred23 (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Karcmentes Samsung Wave S8500 fóliában? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#26) Fred23 válasza pusszycat (#25) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyik legszebb teló, ráadásul évekig használtam én is. Most így néz ki. :(
De nem, amit februártól műveltem vásárlásokkal, az durva volt, le kéne állni. Egyszer azért tuti lesz nekem is szép, megkímélt állapotú.

(#27) zozzo72 válasza <Adamsky> (#3) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Érdekes ezt tőled hallani...

Az 5"-os korszakban is a minél kisebb telefonokat vártad, most pedig egy óriási telóra mondod, hogy akár jó is lehet.

(#28) <Adamsky> válasza zozzo72 (#27) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Az 5"-os korszakban is a minél kisebb telefonokat vártad ... " - ez most sincs másképp, csak, hát ...
Szóval az igényeim (amik mit sem változtak):
• rendszer: Android
• 150 × 70 mm befoglaló méreten belül legyen (ez ugye 154 × 68 × 8,3)
• 16:9-es képernyő (ez meg ugye 21:9-es)
• ne legyen se "sziget", se "könnycsepp", se "lyuk", se vízesés kijelző
• NFC
• wifi 6
• értesítési led (tényleg az Xperia 10 III-on van?)
• ne OLED-es legyen (mondjuk IGZO IPS)
• vezetékmentes töltés (itt ugye nincs)
• min. 4 Gbyte RAM és 64 Gbyte tárhely
• gyors - 100%-osan hibamentes - ujjlenyomat-olvasó
• 2020 q2 utáni legyen (azért jöjjenek még rá frissítések)
• súly: ~150-160 g
Remélem nem marad ki semmi :)
Na, ilyen telefon nincs. Szóval megpróbálom a legkevésbé rosszat választani. Az Asus-ba még nagyon bízom, mert róluk lehetett hallani, hogy készülnek valamilyen "mini" készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#29) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Tetszik a mérete kár a 60hz-és kijelzőért meg az sd690-ért
sd765-tel meg 90hz kijelzővel simán ezt venném
így marad az a72 5g vagy az s20 fe 4g-s változat ha jön valamelyik hozzánk
még az Sony 5mark3 árára leszek kiváncsi de kétlem hogy 200k környékén lenne

[ Szerkesztve ]

(#30) DS39 válasza <Adamsky> (#28) üzenetére


DS39
nagyúr

Na igen, ilyen lenne egy ideális telefon. De értesítő LED, és 16:9 valószínűleg már sosem lesz, egyszerűen nem trend. És sajnos az IPS kijelző is már egyre ritkább, pedig az OLED a villódzása (PWM) miatt nem ideális.

[ Szerkesztve ]

(#31) GothGuardian


GothGuardian
csendes tag

Elég hülye a termék neve... Egy idő után majd érdekes nevek lesznek. Xperia 10 XIX vagy Xperia 10 VIII 🤣 De maga a telefon jónak tűnik. Sajnálom hogy a Sony is elhagyja lassan a kisebb kompakt méretet.

(#32) elfelejtette válasza GothGuardian (#31) üzenetére


elfelejtette
veterán

Xperia 10 VIII helyett inkább Xperia 10 VILI... :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#33) zozzo72 válasza <Adamsky> (#28) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Értelek, persze...

Csak majd ha néhány év múlva a 6,7 lesz a mini...

:)

(#34) janeszgol válasza zozzo72 (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha összecsukható lesz, felőlem jöhet. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) Postas99 válasza pusszycat (#25) üzenetére


Postas99
senior tag

Nincs esetleg egy Ericsson T28w? vagy sima T28?
Nekem az a nagyon de nagyon szép készülék, és régóta vadászok egy működő példányt

(#36) pusszycat válasza Postas99 (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A nincs csak egy Samsung D600 de valamiért az nem tölt. Nem vagyok gyűjtő ezek sajátok voltak még kis macska koromban. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#37) elfelejtette válasza pusszycat (#36) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az lehet hogy nem panel hibás, csak túlmerült, és a saját töltője nem ad elég áramot, hogy bebikázza, szervíz kábellel/töltővel kellene megpróbálni a gyári előírtnál magasabb töltőárammal.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#38) pusszycat válasza elfelejtette (#37) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azon meg usb sincs valami egyedi samsung csati van, mindegy úgysem használom.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#39) Sanyi489


Sanyi489
újonc

Ez igen! Korrekt specifikáció.

(#40) Ádám16


Ádám16
addikt

DS van-e?

A 10 mk2 is remek lett, de ez... :) Tényleg csak egy 90hz hiányzik. De így is azt mondom, hogy remek lett.

Év végén váltani akarom a M20Pro-m, és eddig úgy látom, a Sony-k közül fogok választani.
Az Asus-t még megvárom, és lehet dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#42) Volumas35


Volumas35
újonc

A navigációs gombokat át lehet már rendezni Sonynál?

(#43) Mishita


Mishita
tag

Tetszik ez a kék szín kíváncsi leszek milyen előben :D

(#44) csakany2001


csakany2001
senior tag

Kezdőára 429 EUR.
Idehaza lehet bátran 170K körül számolni, majd ha beesik 150K alá jó vétel lehet.
Előrendelve ha adnak fejhallgatót hozzá úgy is megérheti.
Mondjuk én inkább jövőre akarom beszerezni, kíváncsi vagyok azért idehaza mikor kerül forgalomba + majd a tapasztalatokra.(német amazonon már előrendelhető)
Nincs kilógó kamera ha jól látom, remélhetőleg nem melegszik, ez üzemidőben nagyjából 7-8 óra SoT-t lazán hozni fog ha nem többet. Szóval jó lenne, kicsit hosszú de valamit valamiért...

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#45) elfelejtette válasza csakany2001 (#44) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az üzemidőre én is kíváncsi leszek.Van benne jópár dolog, amit szeretnék: Oled, IP65/68, Telefotó, 5G...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#46) mrlujoak válasza elfelejtette (#45) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha az elődjét vesszük alapul, akkor az üzemideje kiváló lesz.
Az Xperia 10 II, 3600 mAh-s akkujából is remek üzemidőt tudok elérni, még két aktív SIM-mel is.
Hát még akkor a 4500-as akkuval mit fog tudni, hisz a kijelző mérete, felbontása, és a HDR-t leszámítva a technológiája is azonos...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#47) csakany2001 válasza csakany2001 (#44) üzenetére


csakany2001
senior tag

Hivatalosan 170 ezres áron fog nyitni, valószínűleg egy Sony WH-CH710N fejhallgatót kap az aki előrendeli.
Azt kell mondjam nem szálltak el vészesen az árral, ha azt vesszük van 5G is, elég modern a SoC is simán jó vétel lehet. Ebben a méretben még a Zenfone 8 van és kb. ennyi ami itthon forgalmazott. A Pixel 4A-tól nem sokkal drágább és szerintem megérheti a felárat.
Kamerára leszek kíváncsi még, bár nagyon magasan van léc mivel a konkurencia nagyon erős. Szerintem itthon kb. 1 másfél hónap múlva lesz kapható.
Biztosan nem sokat fognak belőle gyártani sem eladni, ez borítékolható az előző generáció eladási mutatóiból. Ahogy valószínűleg az ára sem fog nagyon beesni.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#48) Pufferzsola6 válasza csakany2001 (#47) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

Viszont nézd meg azt is hogy míg máshol az előd 140 ezer, a vodánál ha előfizuhoz rendelem, csak 110. Ha ez is nyomott áron lesz náluk, be fog esni 150-re szerintem.

(#49) peopleplay


peopleplay
csendes tag

Sziasztok,
napi használatra szerintetek ez (Xperia 10 III) v Huawei P30 lenne a megfelelőbb?
köszi a segítséget!

(#50) ZP67 válasza Mishita (#43) üzenetére


ZP67
tag

Hát, úgy tűnik itthon hivatalosan nem fogod meglátni...:-(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.