Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) M.W.H


M.W.H
aktív tag

2003 ban vettem énis nf-et igaz akkor csak satamentes jutott nekem a butábbik de szükvolt a tárca és a barton se jött le a polcrol csak egy tbred:D de nembaj:D mondjuk sikerszéria volt ez a nf7. én akkoriba csak ph-t olvastam havernál ott találtam az abit nf7 cikkre és ezért vettem. sajnos nekem netem csak egyéve lett mert rossz környéken laktam igy egyéve van netem vagyis egyéve reggeltem ide:S
Amire kiváncsi vagyok sikerült e elérni a tuningcsucsot? nekem 1,66ghz rol sikerült 2,2 ig huzni márkás 400 as ramokkal tehát épp a legolcsobb ramokkal de latencyre nem is figyeltem akkoriba csak méregettem mindig 3d markt 2001 el hogy milyenek az értékei az agyonhuzott gf 2 ti vel:D méég mindig fentvan a régi monitoromon az hogy fsb 176 a feszültségre már nememlékszem:D de rajtavan azis de asszem 1,75v ra löttem be josokáig használtam igy nemvolt semmi baj vele:D

uh nosztalgia elkapott engem is:D
Grat az iráshoz nekem tetszett

szerk: az elsö nf7emen tönkretettem egyhonapos korába, tuningal a biost valahogy. de bluefish joarc volt és kicserélte igaz egyhonap után mentem a nyakukra de meglett

[ Szerkesztve ]

Mad W. Highflyer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.