Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) IamMenyus válasza azbest (#16) üzenetére


IamMenyus
tag

No offense, de láttad Te őket élőben egymás ellenében, vagy fizetett hirdetések, "tesztek" alapján alakult ki a véleményed?
Amit belinkeltél az full kamu, én a saját szememmel láttam a w11000 tesztábráját, és nagyon nem így nézett ki.

A netes tesztekben látaható szégyenteljes szórás oka nyilván az hogy kilóra megvesz egy-egy tesztelőt egy nagyobb gyártó. A benq elég komoly vasakat gyártott már OEM-ben pl a sim2-nek ahhoz hogy ilyet soha ne adjon ki a saját neve alatt, pláne nem a prémium szegmensben.

De tesztábrákat és pár filmből részleteket is láttam a VPL-VW550 és W11000 vasakon AB tesztben a Dreamcinema-nál nemrég, ott a teszt azonos körülmények között zajlott, míg az általad linkelt oldal alkalmatllan bármilyen összehasonlításra mert az összevetett kockák sem azonosak, és a környezet sem az, nem értem minek másoltad be ide ((forszírozott önigazoláson kívül)).

A sony műanyag optikával tetszik, vagy sem: mos, és lágyít. Nekem egyébként tetszik amit csinál, van akinek ez a "plasztikusság" az álma, de ismerek olyan mozist akit kiver tőle a víz; a többség véleménye az volt bármelyikkel együtt lehet élni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.