Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Ezt is megértük... ilyen hardver a legalsó szegmensben. Ez a haladás :C

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Azt hittem, a Snapdragon x10-es sorozat 64 bites lesz

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#3) GeryFlash válasza Tomi_Ohl (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1
Qulcomm meg a rendszerezett sorozatszámozás (lásd Adreno) :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) margithid


margithid
veterán

Szerintem átlagfelhasználónak bőven jó lesz, bár jönne ilyen procival szerelt wp8 1 GB Rammal.
De blackberry készülékekbe is el tudnám képzelni!

(#5) ghiottone válasza GeryFlash (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Amúgy ez az Adreno 305 szintjén van, vagy alatta (számozás miatt) vagy újabb-e?

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) GeryFlash válasza ghiottone (#5) üzenetére


GeryFlash
veterán

EZ a 304-es újabb, szerintem teljesítményben azonos szint. Bár lehet egy kcisit erősebb, ugye az adreno 203 is erősebb volt mint a 205 :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) Oppenheimer válasza babkukta (#1) üzenetére


Oppenheimer
veterán

A7 magoktól nem kell hanyatt esni. Ezek a magok gyengebbek, mint amik a galaxy s2-ben voltak peldaul.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8) satz18


satz18
őstag

Sztem is bőven elég lesz már ez a kraft egy jól optimalizált rendszeren. Előbb utóbb a belépőszintből is kiölik a hulladékot.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#9) Graphics válasza Oppenheimer (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De energiatakarekosak. Es ezt az arsavot amugy se benchhuszaroknak talaltak ki :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) tixem válasza GeryFlash (#6) üzenetére


tixem
addikt

203 erősebb mint a 205? Ez új..

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) Oppenheimer válasza Graphics (#9) üzenetére


Oppenheimer
veterán

En pl tokre lesz@rom a benchmarkokat, de ezek a procik szerintem kevesek lesznek folyamatos felhasznaloi élményt nyujtani android es wp alatt is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) GeryFlash válasza tixem (#10) üzenetére


GeryFlash
veterán

Pedig így van.
Adreno 203 később jött ki.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) bluemirage válasza margithid (#4) üzenetére


bluemirage
őstag

?? :F
WP8.1-en a Snapi 400 a belépő szint 2014. második fél évében... Ami nagyjából a régi MSM8960-as dual Core szinjét hozza csak takarékosabban.
Nem értem, hogy miért szeretnél Snapi210et... akárhova... vagy akár WP8.1 alá?
Az LTE miatt?
Azt mire használnád egy belépő szintű modellnél?
:R

Meliora sunt bono inimica

(#14) Retekegér válasza tixem (#10) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Adreno 203 inside the MSM8225 (1.0-1.2 GHz), MSM8225Q (1.2 GHz). It is an improvement over Adreno 205. It features a higher frequency, has better pixel fillrate, lower power consumption, better 3D performance. It is about 50-100% faster than Adreno 200 (enhanced), and 10-25% than Adreno 205. [link]

Nem olyan sokkal.

<< Heimdal >>

(#15) aprokaroka87 válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez így hülyeség,én úgy át verem a linpacket pl hogy csak na.
Pontszám szerint kb 80-90%-al kevesebb,teljesitmény valóságban úgyanaz maradt!
Ha jól van optimalizálva simán elég a Cortex A7

(#16) GeryFlash válasza Retekegér (#14) üzenetére


GeryFlash
veterán

Nem olyan sokkal de ez is jól mutattja azt az elcsezsett gondolkodást módot, amit a Qualcomm a termékmegnevezéseinél használ, és akkor még nem is megyek bele a a 2 és 4 magos s400-ba :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) tjb007


tjb007
nagyúr

„RF360 kódjelű integrált LTE-A modem”

Az RF360 nem az LTE modem, az csak a front end.

(#5) _ghiottone

Alatta.

(#11) Oppenheimer

Ha a 400 elég volt, akkor ez is elég lesz.

(#13) bluemirage

Tévedés, a Snapdragon 200 (8x10 és 8x12) a belépőszint.

(#18) margithid válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


margithid
veterán

Ott a moto E, elég korrekt kis masina snapi 200zal.
Wp meg úgy hasítana ezzel a procival meg 1 GB Rammal, hogy csak na:)
Hála isten a belépő kategória is nagyon rendben lesz most már!

[ Szerkesztve ]

(#19) fioninquo


fioninquo
tag

Szokatlan, hogy a tavaly vásárolt Xperia L készülékem a maga két magjával még középkategóriásnak számított, idén/jövőre pedig már négymagos lesz az általános az alsó kategóriában is.

>>>iPhone XS<<<

(#20) margithid válasza fioninquo (#19) üzenetére


margithid
veterán

Valami olyasmire lehet számítani itt is mint asztali processzorok esetében.
Átlagfelhasználásra (net, torrent, film, zene, office) egy pentium is elég, nem fog lassulni a gép e miatt, de ha kell a kraft akkor ott lesz az i7 is:)

(#21) Luck Dragon válasza babkukta (#1) üzenetére

Már itt volt az ideje :K Már látom is hogy holnap már be is jelenti a samsung az új olcsobb mobil családot pl Star4 vagy Neo 2 plus plus

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Bukk900 válasza bluemirage (#13) üzenetére


Bukk900
őstag

Már megjelent vagy féltucat wp 8.1-es telefon Snapdragon 200-al, és még fog is.

[ Szerkesztve ]

(#23) margithid válasza Bukk900 (#22) üzenetére


margithid
veterán

Az a baj microsofton kivül nagyobb gyártót nem hallom ,hogy megjelenne snapi 200zal...

(#24) azopi74 válasza margithid (#23) üzenetére


azopi74
addikt

Motorola, LG, HTC, Sony, Huawei ? A Samsung hiányzik egyedül, ő a snapi 200-nál hulladékabb SoC-okat szán a belépőszintre.

(#25) margithid válasza azopi74 (#24) üzenetére


margithid
veterán

WP vonalra gondoltam.

(#26) azopi74 válasza margithid (#25) üzenetére


azopi74
addikt

WP vonalon pláne. Ott az összes WP gyártót fel lehet sorolni, mert aki belépőszintű WP-s telefont gyárt, mindenki snapi 200-ra alapoz kivétel nélkül :)

(#27) attilav2


attilav2
őstag

Vajh lesz e benne glonass? Ha igen, öröm és bódottá

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#28) margithid válasza azopi74 (#26) üzenetére


margithid
veterán

Hát nem tudom, nem nagyon hallottam, hogy samsung, lg, htc belépőszintű wp-s telefont hozna ki, de még kínaiak se. (lenovo, huawei, zte, alcatel)
Prestigot meg társait most hagyjuk:)

(#29) azopi74 válasza margithid (#28) üzenetére


azopi74
addikt

Micromax, Carbonn, Lava és tsaira gondoltam :)

(#30) attilav2 válasza margithid (#20) üzenetére


attilav2
őstag

Átlagfelhasználásra (net, torrent, film, zene, office) egy pentium is elég

Hát persze :DDD P-IV 2.8ghz(prescott) alig vitte a 720P-t, illetve épphogycsak vitte de csak úgy ha kikapcsoltam a deblockingot, 1080P abszolút felejtős volt. Kövérebb netnél lehet hogy a torrenthez sem elég mert a hálózati forgalom is tud elég szép prociterhelést generálni, illetve a hdd ssd adatéhségét is ki kell szolgálni. A pentium nem felel meg a mai kor követelményeinek. Összehasonlításképp a 2.9ghz-es X2 245 simán viszi az 1080P-t vga gyorsítás nélkül is, pedig ghz-ben ugyanott van mint a régi P-IV em.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#31) attilav2


attilav2
őstag

Azon gondolkodtam mi értelme ennek a chipnek, ezzel nem saját magának állít konkurenciát a qualcomm? Mert a snapi 400-nak van lte-s változata, és a kedvező árú moto g 4g is azt kapta. Ha nem akarnak konkurenciát állítani maguknak akkor valamit ki kell hagyjanak a 210-ből, és attól tartok ez a glonass támogatás lesz :(

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#32) margithid válasza attilav2 (#30) üzenetére


margithid
veterán

Mostani pentiumokra gondoltam:)
Ez egy átlag felhasználónak elég szerintem!

(#33) Graphics válasza attilav2 (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem marad ki a Glonass se.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) azopi74 válasza attilav2 (#30) üzenetére


azopi74
addikt

Nem hiszem, hogy egy 10 éves prescott magosra gondolt pentium alatt , hanem egy mai haswell, (vagy akár silvermont) magosra. Még az utóbbi is elboldogul alapfeladatokkal.

(#35) Graphics válasza attilav2 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel utana i7-est irt, igy foglalatnak egyeznie kell...

Ergo nem a Prescottra gondolt. Ez evidens... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) tjb007 válasza attilav2 (#31) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 8926-nál olcsóbb lesz a 8909, cserébe viszont némileg gyengébb, szóval az a konkurencia dolog nem egészen így van. Valamit valamiért.
Hogy kinek/minek a nyomására születtek ezek meg szerintem nem kell leírnom, anélkül is tudja mindenki.

GLONASS támogatás meg a 210-ben, és a 208-ban is van.

(#37) RECSKA válasza azopi74 (#34) üzenetére


RECSKA
veterán

Egy g3220 pl teljesen egyenerteku egy x4 740-el... sot, felhasznaloi elmenyre meg jobb is ( kb 2x akkora mag/teljesitmeny miatt )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#38) Graphics válasza tjb007 (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolom az olcsó MTK miatt.

Amúgy egyre több kínai termékbe kerül tajvani megoldas helyett 8210/12-es Qualcomm, nevesebb gyártóknál is.

Gondolom oda fog bekúszni ez is

@RECSKA: Biztos ez? Egy szálon majd 30%-kal erosebb a pentium... Tobb szalon 23% elonyt tud felmutatni az AMD. Ez nem 2x..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) bluemirage válasza Bukk900 (#22) üzenetére


bluemirage
őstag

Mi ez a WP-re Snapi200-at, meg csomó ilyen jelent meg? :F A WP sajnos/szerencsére a Nokia/MS-t jelenti. Volumen és egyéb okok miatt. Természetesen szurkolok én az oldalvonalon álló próbálkozóknak is akik... az új 'partnerségi megállapodás keretében megjelennek WP-s telefonnal. De ők a WP-s tortának egy nagyon kicsi szeletét jelentik.
Tehát WP-s telefonok esetében én nem látom ezt a snapi200-as tömeget és a tendencia kedvéért a megjelenés sorrendjében. Az egyetlen 530-ból gondoljuk úgy, hogy majd az 535-ben is snapi 200 lesz?
:)

730/735 Snapi400
830 Snapi400
530 Snapi200
630/635 Snapi400
930 Snapi800
525 S4 dual, 8227
1520 Snapi 800
1320 Snapi 400 8230/8930 dual krait300
625 S4 Plus 8930
1020 S4 Plus 8960
925 S4 Plus 8960

Meliora sunt bono inimica

(#40) fioninquo válasza margithid (#32) üzenetére


fioninquo
tag

Viszont, ha néha-néha játszanál is egyet (ami szerintem még az átlagos felhasználáson belül van), akkor már kevés lesz.

>>>iPhone XS<<<

(#41) Graphics válasza fioninquo (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha néha-néha játszanál , úgy is dobsz mellé egy karit...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) RECSKA válasza Graphics (#41) üzenetére


RECSKA
veterán

egy r7 260x-et mellérakva 720p-ig minden játék tökéletes fut vele magas részletesség mellet... :R

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.