Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tecsu


tecsu
addikt

Az M.2-nél jó érték a 165 / 145MB vagy csak elírás? Nem durván kevés az?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#2) Sipike19 válasza tecsu (#1) üzenetére


Sipike19
tag

4 kB véletlenszerű olvasás 39000 IOPS
4 kB véletlenszerű írás 28 000 IOPS szerintem nem elírás lesz.

Sipi

(#3) Reggie0


Reggie0
félisten

Ezekkel a szamokkal nem lesz egy bajnok. (Szerintem igazan ciki a markara nezve, inkabb be kellett volna szantani ezeket.)

[ Szerkesztve ]

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Bocs, de az IMFT az Intel/Micron féle közös cég lenne?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) FollowTheORI válasza tibaimp (#4) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#6) FollowTheORI válasza tecsu (#1) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mert azok beágyazott rendszerekbe szánt dolgok... igazából az a baj hogy pont ezeket tették táblázatba a lényeget meg nem, az ember meg ha TLDR üzemmódba van csak a táblázatot nézi meg ugye. :D

Ez cikk és szerzői/szerkesztői hiba. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#7) Depression válasza FollowTheORI (#6) üzenetére


Depression
veterán

Na ja, azért el kell olvasni párszor, hogy melyik mondatban melyik mondatra utal a szerző.
Otthoni felhasználásra szánt változatokról meg kiderül végülis, hogy létezik/létezni fog. Semmi több.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) Sanchez638


Sanchez638
addikt

3.5 os kivitelu ssd-t szoktak csinalni?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) bteebi válasza Sanchez638 (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Nem.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jól lemaradtak a Samuhoz képest, mint a borravaló.

(#11) Dr. Akula válasza tecsu (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A 10x annyi is karcsú. Samu 950Pro 512GB: 2500 MB/s olvasás, 1500 MB/s írás.

[ Szerkesztve ]

(#12) tudi13 válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


tudi13
aktív tag

Szépek ezek a Samsungok sebességben. Csak sajnos rengeteg videó van róla, hogy a vezérlő 90-100 fokot is elér munka közben. Hosszabb távon szerintem nem egészséges ekkora meleg nekik.

[ Szerkesztve ]

(#13) Dr. Akula válasza tudi13 (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Annyit egy videokártya vagy proci is elér, azért van rajta hűtés. Ezen nincs, valszeg anélkül is leadja a hőt. Hónapok óta itt megy egy ilyen a gépemben, most is arról írok, ha ezt a nyári kánikulát kibírta időnként egész napos játékkal, akkor nagy baj nem lehet.

(#14) tibaimp válasza FollowTheORI (#5) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egy igen is elég lett volna, kösz a kioktatást....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) tecsu válasza FollowTheORI (#6) üzenetére


tecsu
addikt

Elolvastam a cikket. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#16) Kékes525


Kékes525
félisten

Olyan SSD-ékről szeretnék olvasni, amelyek árban felveszik a versenyt a vincseszterekkel, de erre még várni kell jó pár évet.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17) janos666 válasza FollowTheORI (#6) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak félig voltam TLDR üzemmódban. Először még terveztem végigolvasni, csak aztán meggondoltam magam, mert túl komplikált volt a fogalmazásmód és a cikk struktúrája. Gondoltam, hogy akkor kihagyom a szöveget, és megnézem inkább a táblázatot/grafikont, viszont eleget olvastam már el a szövegből ahhoz, hogy tudjam, csak a termékek kis részéről készült táblázat is. Szóval számomra is katasztrófa volt a teljes "újságolvasási" élmény, az időm ráment de nem lettem sokkal okosabb.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#18) mekker válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


mekker
őstag

Nem nagyon követem már az SSD-ket, de nincs nagyon lemaradva az Intel/Micron. Az 530(~=535) nagyjából hozza pl. a 850 Evo szintjét, a vállalati SSD meg egy más tészta.
Intel P3700 - ebből is van m.2. Nem tudom, hogy mi most a legjobb modelljük, de ez hasonló paraméterekkel bírhat. Árban ahogy néztem 1,5-2-szeres, de cserébe 5 év a hivatalos gari rá.
Az Intel 750 is hasonló paraméterekkel bír, az már hasonló árban található, és szintén 5 év garis.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#19) FollowTheORI válasza tibaimp (#14) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kioktatás volt, hanem aktívan küzdök néha a mérhetetlen emberi tunyaság és önállótlanság ellen. Főleg ha egy kérdésre a válasz hamarabb megtalálható mint ide beírni a kérdést. :R

Nézd el nekem... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20) tecsu válasza FollowTheORI (#19) üzenetére


tecsu
addikt

Don Quixote. :C

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#21) Dealer95 válasza Kékes525 (#16) üzenetére


Dealer95
őstag

Az egyik gyártónak sem érdeke jelenleg.
Minek olcsóbban adni, ha így is viszik? :)

(#22) core2trio válasza Dealer95 (#21) üzenetére


core2trio
tag

Hjahh, ez sajnos nagyon így van, közgazdaságtan tankönyvek eleje.. :((

(#23) #16939776 válasza mekker (#18) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ezek a 25W-ot kihasználják a portból, természetesen managelhető a TDP. Az M.2 3 sec után kigyulladna ilyen disszipáció mellett. slot vs. M.2-ben a slotos az erősebb.
A 3700-as széria terhelhetősége 10X a 3500-as szériához képest.

(#24) Dealer95 : Naponta 1x újraírhatod a meghajtót 5 éven keresztül: ez pl.: 467TB a 256GB-s esetében, ilyet a samsungnál nem látsz ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) Dealer95 válasza mekker (#18) üzenetére


Dealer95
őstag

A Samsung 5 év (EVO széria) /10 év (Pro széria) garit ad az SSD-kre, akkor hol itt az Intel előnye az 5 év garival? :)

(#25) tibaimp válasza FollowTheORI (#19) üzenetére


tibaimp
nagyúr

De kioktatás volt, és feltételezted, hogy ostoba és lusta vagyok.
Akkor tegyél meg Te is valamit, csak írd be a google-ba ezt, mint keresőszót: "IMFT" -- csak ennyit ne többet!!

Nekem ez jött ki, mondom ez meg mi:

https://www.imft.fr/?lang=fr

ezért kérdeztem!!!

De én kérek elnézést.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26) FollowTheORI válasza tibaimp (#25) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos, pedig nem az... ez segítség volt hogyan használd a keresőt.

Másrészt az még rosszabb, ha a keresési eredményekből ez az egyetem számodra számításba jött mint lehetséges jelentés SSD-vel kapcsolatban... akkor meg máshol is gondok vannak. :) :R

Nincsmit. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27) Kékes525 válasza Dealer95 (#21) üzenetére


Kékes525
félisten

+(#22) core2trio:

:K Erre céloztam:"de erre még várni kell jó pár évet." Sajnos, mert én vennék néhány terrabájtosat, de nem ennyiért. :(

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#28) tibaimp válasza FollowTheORI (#26) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Hagyjuk, egymást is, viszlát....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#29) Reggie0 válasza tibaimp (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez nem igaz. Azt feltetelezi, hogy ostoba VAGY lusta vagy. A sajnalatos teny pedig az, hogy valamelyiknek igaznak kell lennie, mert kulonben megtalaltad volna a valaszt magad is.

(#30) poci76 válasza Dealer95 (#24) üzenetére


poci76
aktív tag

Nem egészen: a Samsung EVO 5 év vagy 75/150 TB írás (mérettől függően), amelyiket előbb éri el.

(#31) Dealer95 válasza poci76 (#30) üzenetére


Dealer95
őstag

Igen, de ez egy olyan limit, amit az emberek 99,9%-a nem fog elérni ezért szerintem irreleváns.

(#32) #16939776 válasza Dealer95 (#31) üzenetére


#16939776
törölt tag

A desktop grade SSD 4X gyorsabb az első 1-2 percben és csak 1/3 áron van, szóval 12X jobb arra, amire ezeket tervezték... :K

ja nem. ;]

(#33) mekker válasza Dealer95 (#24) üzenetére


mekker
őstag

Valamiért az iPon garit néztem, de egyébként már csak 5 év garanciás a 950 pro. és egyébként is elég kétes a tényleges 10 év gari régebbi proknál szerintem
Azt lusta voltam leírni mellé, de ez ipari SSD, tehát valszeg sokkal magasabb írási értékekre van minősítve a garancia is. Azt hiszem Pronál 200-400TB, P3700-nál 7,3PB és 14,6PB, de szerintem ebben a szegmensben bármilyen értékekkel kicserélik neked garanciában, ha sikerülne is elérned.

Emlékszem, hogy itt is olvastam olyat, aki sűrűbben fogyaszt SSD-t, mint fogkefét (nem vezérlő hiba), de egy EVO-s 75TB-t szerintem még én is ki tudnám meríteni 5 év alatt, ha nagyon akarnám.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#34) 04ahgy válasza #16939776 (#23) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Itt, ahogy te is mondod, az írási terhelhetőségen van a hangsúly. Ha ennyit garantálni is mernek, akkor jó eséllyel a sokszorosát is elviseli.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.