Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Ez itt most a reklám helye, vagy mi a szösz? Egy cikkbe nem illene beleírni a konkrét csomagokat, árakat, forgalmi korlátokat, hűségidőt?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) CSorBA válasza Depression (#1) üzenetére


CSorBA
őstag

Egyetértek teljesen! Én is nyitom meg, h. akkor tájékozódjak pontosan mennyibe kerül, erre semmi konkrét...

(#3) Majstor válasza CSorBA (#2) üzenetére


Majstor
senior tag

Háthhhh valami olyasmi. :U

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#4) Polacheck válasza Depression (#1) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egy cikkbe bele kéne, a legutolsó mobilinternet körképünkben benne volt. Ez viszont egy hír ami nem tartalmaz minden információt csak az új akcióról tájékoztat.

Persze, természetesen reklám, ahogy eddig is minden hírünk, cikkünk, mondatunk és hozzászólásunk reklám volt, valójában eladtuk a lelkünket is a vodának/nokiának/pannonnak/samsungnak/sonyericssonak/técsoportnak (megfelelő aláhúzandó).

less qq more pewpew!

(#5) DarkByte válasza Polacheck (#4) üzenetére


DarkByte
addikt

Szürke betűs rész: megmondtuk, megmondtuk. :DDD
Nem lelőni.

[ Szerkesztve ]

(#6) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Eddig is féláron volt, csak most jár hozzá Microsoft bigyó. Éljen-éljen :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) Micuir_M válasza mukibuci (#6) üzenetére


Micuir_M
tag

És a memóriakártya? Eddig azt adtak és a 0 Ft-os modem sem újdonság...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#8) Depression válasza Polacheck (#4) üzenetére


Depression
veterán

Nem azt akartam mondani, hogy ez egy reklám, hanem azt, hogy a cikk felér egy reklám tájékoztatói minőségével. (a "vagy mi a szösz?" erre akart utalni)
Igenis hiányolom a linkeket, hogy az erre kíváncsiak honnan tudnának tájékozódni. Sem az előzményekben nincs benne a mobilinternet körkép, sem a Vodafone erre az akcióra vonatkozó oldalát nem találni sehol.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) okib4100


okib4100
aktív tag

SZVSZ az előzőhöz képest erősen kamuszagú ez az eksön. Ha jól emlékszem, ott 6 hónap ingyenesség járt (akkor is ha 1 évre szerződtél, modem nélkül), itt most csak 3, cserébe ha 2 év hűséget vállalsz, adnak egy kilencezerkétszáz forintos [link] mikszoft mobility pakkot, amire lássuk be jóval kisebb az igény mint 3 hónap további fél havidíjra, ráadásul a MS cucc csak az első 3500 efinek jár.

Ami még érdekes, az az h az oldal szerint [link] modemvásárlás nélkül lehet 1 évre szerződni, a részvételi feltételek [link] 9. pontja szerint viszont: "Az akció keretében nincs lehetiség a kedvezmény igénybe vételére modem vagy adatkártya vásárlása nélkül. Az internet
tarifacsomagokkal telefonkészülék nem vásárolható."

Vagy a "kedvezmény" a mikroszoft csodát jelenti?

Gondoltam megvárom mi lesz mától, hátha jobb akciót hoznak ki, meg március 10-ig él a legutolsó t-mobil csomag, hát jól ráfaragtam. Max akkor térek át vodára, ha a cég tényleg ad netutalványt, egyébként marad a t-mo.

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#11) Depression válasza okib4100 (#9) üzenetére


Depression
veterán

A kamera azért jó üzlet (nekik!), mert azzal hamarabb letudod a havi forgalmadat, és vagy többet fizetsz (korlátosnál), vagy használhatatlanul lassúra váltanak korlátlan net esetén. :-)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) okib4100 válasza Depression (#11) üzenetére


okib4100
aktív tag

Mindaddig amíg a kellő pénzösszeget nem kapom meg érte kiskezembe, viszonylag kicsiny empátiát tanúsítok az iránt h a vodának mi a jó üzlet.
Ugyanakkor érdemes megfigyelni az "ajándék xyz" mint marketingeszköz mágikus erejét. Sok esetben egy amúgy nem túl értékes cuccal is el lehet hinteni a fogyasztóban az "ajándék, érted, de jól jártál b+" percepcióját. Ld. a szeptemberi omnia start amikor a 150 ezres készülék mellé járt egy ~30 ezres házimozi (már akinek jutott)
Kicsit ilyen az ajándék blútúsz headsetes t280-as SE, mivel nem éppen egy übermájer plantronics van a csomagban (újonnan kb 6500), ráadásul nincs külön töltője se.
Bár miután 5e/db-ért vettem 2 pakkot vodánál, és a másikat továbbpasszoltam majd 4e profittal, ergo 1e forintért jutottam a sajátomhoz, inkább kussolok :DD

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#13) Jarod1


Jarod1
addikt

eladó 5 ezres címletű internetutalvány, bontatlan, ára: 4000!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.