Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Ez mar pofatlansag amit muvelnek ,ilyen hardvert ilyen olcson akarnak osztogatni nem tanulnak ezek semmit a nagy gyartoktol :DD
Ezt eltudnak adni siman 100 ezer forintert is :(

[ Szerkesztve ]

(#2) Crytek válasza xmaas (#1) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt a szart 100k-ért? Te beteg vagy.

Next PC Upgrade: 2022

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

És akkor a Redmi 2 Pro az mi? Más piac, más elnevezés? :DDD

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#4) Kovax12 válasza xmaas (#1) üzenetére


Kovax12
tag

Ezen ne akadj fenn. Rendelj egy ilyen telót, perkálj le 100 ezer forintot, majd szólj, hogy tartsák meg a visszajárót. Problem?

Nem írom alá!!! :D

(#5) ollie válasza Crytek (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a rossz benne? Az LG meg Samsung még 100k-ért sem ad ilyen minőségű telefont.

(#1) xmaas: tőlem 80-ér' kapsz ilyet. ;]

[ Szerkesztve ]

***

(#6) Graphics válasza Crytek (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

No azert a szartol megintcsak messze van...

Volt, hasznaltad, hogy ilyen velemeny alakult ki? :)

Kicsit belevau... Nalam az elodje is jol teljesit, 2GB-tal meg nagyon is jo vetel lesz a kategoriajaban

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) SX Wave


SX Wave
aktív tag

Jó lenne ennyiért, de amire ideér, lesz ez majdnem ötven is.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#8) Graphics válasza SX Wave (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

42ezer kb.. Ha a cikkben irt arra raszamolom az afat + vamkezelest..

Ha meg hivatalosabb es uzletbol artisjussal meg mindennel akkor talan 50.

De ha a piacot nezzuk a vele konkurens termekek ara is ennyi..

Aztan jonnek a tularazott LG/Samsung, mert mostansag az LG is ontja az ilyeneket.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Eddig is volt 2 giga ramos redmi 2. Nem értem ezt a hírt. Vagy itt most az a lényeg, hogy ezt már Indiában gyártják?

Minden szavam magánvélemény!

(#10) ollie válasza SX Wave (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még úgy is olcsó.

***

(#11) Crytek válasza Graphics (#6) üzenetére


Crytek
veterán

Nem volt ilyenem. De lassan 2016-ot irunk és a 2GB ram meg az ótvar 16GB-os tárhely semmire nem jó főleg nem még mindig 50 ezerért. Ennek kéne rég a max 30 ezres kategorinak lennie.
Hihetetlen ,hogy még nem alap a min 64GB tárhely pláne hogy a nyomoronc rendszer miatt soha a büdös életbe nem lehet kiválasztani hogy sd kártyára is lehessen telepíteni.

Tehát részemről egy kula

Next PC Upgrade: 2022

(#12) Graphics válasza Crytek (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, neked nagy elvarasaid vannak.en is teljesen kivagyok, hogy birok meg mindig egy 2/16-os telefont hasznalni egy 32gb-os kartyaval a nyakan.

Abszurd... 128gb-os modell kellene 47ezerert...

/ Azert nem tudom mik az elvarasaid.... De sztem ha fel ev mulva 64GB lesz akkor neked 256-os kellene...

A masik, hogy nem vagy kepbe mit lehet.... Erdekes.. Nalam ki lehet valasztani , hogy hova telepitsen. Ez gyartofuggo! Aki akarta megoldotta...

Olvasgass! Ne write-only

Ne jatsszunk mar 2015-ben tudatlant...

tenyleg ne forumozz, ha nem vagy tisztaban mindennel! :(((

Szakmai fórum. Yeah... Már csak a szakértelem hianyzik

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) tothmaxy182 válasza Crytek (#11) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Mégis mit kéne adni 30ezerért? 4giga romot, meg full HD kijelzőt, snapdragon 820-al? Megártott neked a meleg, vagy ennyire nem vagy tisztában a mobilpiaccal?

Minden szavam magánvélemény!

(#14) KYZRR


KYZRR
őstag

Jó kis készülék, főleg ennyiért.

A kép csak nekem fura egy kicsit?
Mintha a hátlapos kép nem ugyanaz a telefon lenne, mert én sokkal szélesebbnek látom...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#15) Crytek válasza tothmaxy182 (#13) üzenetére


Crytek
veterán

30 ezer ? Elkábított a gyökér magyar hírezés? Szeretnek dobálózni az árakkal.
Csak tudnám ,hogy magyaroszágon magyar hírhez miért azt írják hogy MAX a kicsi indiaiak jutnak hozzá ennyiért.

Jó lesz az 50-60 ezernek is ami ezért a tudásért sok nagyon főleg ma. Még 2 éve azt mondtam volna ok az ára.

Next PC Upgrade: 2022

(#16) Graphics válasza Crytek (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Menj pihenj ra erre kicsit..

Ha te lennwl barmelyik ceg elen, ehenhalnanak a jotekonykodasodtol, mert inkabb nyomnad deficitesen...

Hulyeseg..

Erre is meleg van, de nem irok ilyen baromsagokat...

Be is fejezem, nem etetek trollokat...olvasd el amit irtam, ha szakmailag nem vagy toppon, akkor csak olvasgass, de a hulyesegeket ne durrogtasd..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) xmaas válasza Crytek (#11) üzenetére


xmaas
őstag

Mirol beszelsz mar nezd meg LG4 mini elvtarsat 100 er adjak 1.5 GB rammal meg 3.5 GB szabad helyel az mivel jobb mint ez amit 30-40 ert fognak utanad dobalni ? Ezert a penzert amit majd kernek erte 30-40 ezer forint egy tok korrekt keszulek

[ Szerkesztve ]

(#18) tothmaxy182 válasza Crytek (#15) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Oké, akkor mutass 50-ért bármelyik másik gyártótól újan, magyar garanciával egy jobbat!

Minden szavam magánvélemény!

(#19) llaszlo válasza tothmaxy182 (#18) üzenetére


llaszlo
veterán

Ne izzaszd már le mégjobban nem látod, hogy már így is melege van. :) Mit fog most ezzel küzdeni. :) Persze fölöslegesen. :)

(#20) Crytek válasza tothmaxy182 (#18) üzenetére


Crytek
veterán

Nem fogod fel látom. Ha apple lenne ha samsung az se érdekelne. Ez a fos tudás 50 k-ért sok ennyi. Leszarom más cég mennyiért adja ez se éri meg azok meg főleg nem.
Az hogy i kifizettek ezért ennyit kicsit se érdekel ,mivel én magamnak vásárlok nem másnak.
Ha nekem valami nem ér meg 2 ft-ot akkor hiába már csak 10 ft akkor se fogom megvenni.
Remélem így már érthető.

Next PC Upgrade: 2022

(#21) tothmaxy182 válasza Crytek (#20) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Érthető... Érthető volt eddig is. Csak épp a kérdésemre nem válaszoltál!

"mivel én magamnak vásárlok nem másnak"
Akkor kérdezek mást. Írj nekem egy-két készüléket, amik szerinted megérik az árukat! Bármilyen árkategóriában, bármelyik gyártótól! Olyat, ami szerinted megéri azt a pénzt, amennyiért újan, magyar garival adják!

Minden szavam magánvélemény!

(#22) Crytek válasza tothmaxy182 (#21) üzenetére


Crytek
veterán

Sajnos olyan nem létezik.

A mostani szarommal kell beérnem. Mivel nem lehet soha kiválasztani hogy game az sd-re települjön a csira tárhelyek miatt, kénytelen vagyok kivárni amíg alap lesz a 128GB hely max 70 ezres telóban. Akkor talán lecserélem a mostani telomat. De sajnos ez mobil piac ez nem pc ahol már ugrásszerűen nő a tárhely mérete. Nem, itt még a már 3 éve is kevés 16GB-al görcsölnek még mindig. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#23) SybenX válasza Crytek (#20) üzenetére


SybenX
őstag

50k-rt újonnan nincs jobb ennél.Attól,hogy neked nem felel meg az elvárásodnak attól piszok jó ár/érték arány.

(#22) Crytek : Aha,tehát itt van a kutya elásva.Mire alap lesz a 128GB egy 70k-s telóban,addigra talán meg is őrülsz még jobban.Menyi játékot akarsz te egyszerre játszani,hogy nem férsz el 16GB-on?Egyébként játékra ott a pc.

[ Szerkesztve ]

(#24) Graphics válasza Crytek (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[moderálva]

Lenovo P70-em van, 70-ert vettem.. Oda telepitek ahova akarok.

Honor es Huaweinel is allithato... Ha jol remlik a Xiaominal is.

Tehat ez megint az, hogy nem ertesz hozza???

Fogjál hozza olvasgass, mielott irkalod ezeket.... Biztos a piac hulye, meg a gyartok, hogy az elvarasaid nem teljesitik...

Milyen telefonod van amugy, lehet csak A BEALLITASOK menut kell megkeresni..

[ Módosította: radi8tor ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Mindenki nyugodjon le! :(((

Köszönöm!

⭐ Stella

(#26) SX Wave válasza ollie (#10) üzenetére


SX Wave
aktív tag

...pontosabban nem rósz, de olcsónak már nem mondanám ötvenér, mert ennyiért már két éves garival veszek telefont.

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#28) ollie válasza Graphics (#24) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Xiaominál sajnos nem tudsz SD-re telepíteni, de még csak átmozgatni sem appokat. Legalábbis MIUI 6-nál nem lehetett.

(#26) SX Wave: de milyet? IPS HD kijelzős, 4,5-5 colos, 2GB ramos, 16GB tárhelyes, LTE képes, Snapdragonos telefont?

[ Szerkesztve ]

***

(#29) sb válasza Graphics (#24) üzenetére


sb
veterán

"Biztos a piac hulye, meg a gyartok, hogy az elvarasaid nem teljesitik..."
Végre megértetted.
Őt nem szokták érdekelni piaci, üzleti, fizikai, stb... tényezők.

Amit kitalál az legyen. Most.
Általában 4x több/erősebb ram, gflops, akksi, vga, táp... harmadáron. De "akkor már venné is". :DDD

Teljesen korrekt ez a telefon ilyen áron. Főleg ha hozzávesszük, hogy sw oldalon se sz*rral (lagos, ramzabló, stb rendszerrel) gurizának általában.

(#30) SX Wave válasza ollie (#28) üzenetére


SX Wave
aktív tag

Nincs LTE, 8GB ROM, viszont lehet telepíteni az SD-re, ez a Honor 4C. Mindig kompromisszumot kel kötni, nincs tökéletes telefon, a lényeg hogy legyen miből választani :) és így mindenkinek van esélye megtalálni az ő számára tökéletes telefont.

[ Szerkesztve ]

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#31) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ennek a telefonnak már annyi változata van, mint egy Samsungnak. :DDD
Ebben a kategóriában nem egy hasonló készülék jelenet már meg, szóval érthetők a fejlesztések.
Az meg külön érdekes, hogy már Indiába is nyomulnak befele a kínaiak.

[ Szerkesztve ]

(#32) Graphics válasza ollie (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamiert remlett pedig a MIUI, mert eleg jol parameterezheto ugye.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) csabi63


csabi63
senior tag

"a vállalat egyelőre nem tervezi, hogy túl nagy számban fog a világ második legnagyobb országában telefonokat készíteni"

India nem a világ második legnagyobb legnagyobb országa, hanem a második legnépesebb.

(#34) pető bá' válasza ghiottone (#3) üzenetére


pető bá'
őstag

nem tudom, de 138$-ért megfontolandó, még vámmal-áfával mindennel is.. 5" alatt nem is nagyon találtam más alternatívát. :N

"... and I hope you have a great day!"

(#35) calamites


calamites
őstag

Létezik már régóta ez a teló (49 ért itthoni beszerzéssel is) lehet, hogy most majd lejjebb megy az ára.

ITT pl csak 40K

(#36) jFox válasza calamites (#35) üzenetére


jFox
őstag

Hol lehet ezt a verziót itthon hivatalosan megvenni 49-ért? Én most vettem az "alap" verziót 47-ért az Euronics-ban akciósan, mert mindenhol máshol ahol megtaláltam 50 fölött volt. :F

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#37) calamites válasza jFox (#36) üzenetére


calamites
őstag

Nem hivatalos, de a hardveraprón van. Én a Mi 3-at is így vettem, nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#38) judas13 válasza tothmaxy182 (#18) üzenetére


judas13
addikt

Meizu mx3 52 ropi volt 2 év magyar Emagos garival tavasszal....2giga ram,5.1' full hd ips,Wolfson hifivel....igaz mostanra majd duplája lett az ár.:/

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Helyes az irány, Android minimum 2GB RAM.

(#40) twollah1976 válasza Crytek (#2) üzenetére


twollah1976
őstag

Miert is lenne szar?
Kifejtened nekunk 3-4 osszetett mondatban?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#41) Puma K válasza Sebhelyes (#39) üzenetére


Puma K
veterán

Ezt akartam én is írni! :K

Nekem a céges és a munkaeszközöm egy Samsung Galaxy S3 LTE (ez a 2 GB RAM-os verziójú) és Google Drive + táblázatkezelő, Firefox böngésző minimum 2 lappal megnyitva amiket nyomkodok is közben és írogatok, e-mailezés, QR kód olvasóprogi, fényképezés, néha GPS és térkép és persze állandó telefonálás... na meg ha ismerősökkel szervezek valamit akkor Facebook Chat és akár még Steam is fut a háttérben...

Ha csak a munka részét nézem már alapból kell a 2 GB RAM mert csak azokat a progikat használva kb 1,4 GB körül mozog a RAM használat ha még fut ez-az akkor 1,7 GB-nél tartok, de szerencsére még nem lassú a telefon. Viszont meló utolsó 30-60 percében már sír, hogy dugjam töltőre... olyankor jön a mobil akku.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#42) sz.balazs.95 válasza xmaas (#1) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hátőő...
A HTC-től megkapod nagyjából ezt, csak 1 GB RAM-mal, Desire 510 néven, olyan durván 45-ért kártyásan.
Szóval nem kell 100k-t leszurkolni érte, de ha ez minden vágyad, akkor hajrá. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#43) Kékes525 válasza xmaas (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

Hidd el, majd fognak. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44) paleinho válasza pető bá' (#34) üzenetére


paleinho
senior tag

amennyiben tudsz várni szombatig, akkor csak 120$

(#45) Crytek válasza paleinho (#44) üzenetére


Crytek
veterán

Ne várjon felesleges. Ez a HH olyan hogy amint átvált már nem tudod megvenni annyiért, mondhatni mesteri :W :W

Next PC Upgrade: 2022

(#46) pető bá' válasza Crytek (#45) üzenetére


pető bá'
őstag

tudom, vettem már tőlük Piston2-t :) nem az első áron, mert ugye abból összesen 5 db volt, de még utána is volt 300 db kisebb kedvezménnyel, nekem úgy is megérte :)
én is néztem a HH-t, erősen agyalok rajta.. ha nem is jön be annyiért, pár $-ral drágábban is bestbuy, még esetleg áfával is..

"... and I hope you have a great day!"

(#47) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Pénteken már kipróbálom. Majd jól rácsodálkozom mindenre. :)

(#48) monti0222w válasza Crytek (#45) üzenetére


monti0222w
addikt

Látom nem csak itt van meleg,, hanem nálatok is, eszméletlen amiket írsz! ;]

(#49) calamites válasza Fejvadi (#47) üzenetére


calamites
őstag

Baszki Te már ilyent is veszel? Lassan nagykert nyithatsz :)

(#50) Fejvadi válasza calamites (#49) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megveszem, de csak egy napra. Belövök mindent és mehet tovább. Ki kell próbálnom milyen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.