Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

a hab a tortán az lenne ha kiderülne, hogy valami intel cpu sebezhetőséget kihasználva jutott hozzá :D

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#2) Fecogame válasza bitblueduck (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Az hatamas lenne :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) McSico válasza bitblueduck (#1) üzenetére


McSico
senior tag

Nem lepődnék meg rajta. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#4) Robi BALBOA válasza bitblueduck (#1) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

A végén még az Intel is AMD procikat fog használni. :DDD :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5) MasterDeeJay

Troll on:
Na legalább valaki majd továbbfejleszti az intel procikat ;] vagy ráfogják a kínaiakra, vagy tényleg ők voltak és lesz saját xnitel procijuk. ;]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

intel123 ba**meg...
tudom,hogy lényegtelen, ha már "otthon "van a file...de mekkora bohócok már?!

Life, Uh, Finds A Way

(#7) tibaimp válasza Robi BALBOA (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mint annó, mikor az amd Intel CPU-kon demózta a VGA-it!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Silεncε


Silεncε
őstag

Vicces lenne, de írja a képen lépésről-lépésre hogy hackelte meg (ami számomra hihetetlen, hogy ekkora cégeknél ilyen tróger módon konfigurált rendszerek vannak)

(#9) bitblueduck válasza Silεncε (#8) üzenetére


bitblueduck
senior tag

áh, ott a pont. :R nem néztem a képet.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#10) Robi BALBOA válasza tibaimp (#7) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Fordult a kocka! :K

Most az Intel fogja a vga-it AMD procikon demózni. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11) tibaimp válasza Robi BALBOA (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Majd meglátjuk, de kétlem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Canont is megcsípték.Zsarolóvírussal támadták meg a Canont

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#13) awexco


awexco
őstag

Van valami érdekes is a csomagban ami hír értékű ? Mert torrenten kint van állítólag a csomag .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

(#14) MasterDeeJay válasza awexco (#13) üzenetére

Ha szerencsénk van akkor mikrokódok forráskódjai is vannak benne és rá lehet hackelni lockos procira unlockos mikrokódott. :DDD Vagy ki be kapcsolgatni letiltott magokat...

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#15) Z10N válasza bitblueduck (#1) üzenetére


Z10N
veterán

El is olvastad a cikket teljesen?!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#16) Z10N válasza MasterDeeJay (#14) üzenetére


Z10N
veterán

Igen, nekem is ez jutott eszembe :D

"már megjelent és érkező termekről"

Bar v3/v4-re nem sok eselyt latok, de azert jo lenne :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#17) Alpi.


Alpi.
addikt

Ez a 20 gb csak az első, nyílvánosságra hozott darabja az össz. adatmennyiségnek. Legalábbis nekem úgy jön le. Nem mintha a story jelen állapotában érdekes lenne, mekkora tisztázatlan tartalmú adatrol is van szó. :)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#18) MasterDeeJay válasza Z10N (#16) üzenetére

Kiegyeznék a socket 3647 procikkal is ha kína csinál hozzá lapot. Egy unlocked ebay-es xeon platinum ES tizenezerért jöhet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#19) slmSIG


slmSIG
tag


Hát ez kiütötte a biztosítékot.... :U

(#20) ttwepinefrin válasza tibaimp (#7) üzenetére


ttwepinefrin
tag

:DD

(#21) eldiablo válasza tibaimp (#7) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A múltból a jelenben elég nehéz megélni. Régen nekem is kocka hasam volt, de most hiába mesélem a csajoknak. :DDD

(#22) Pingüino válasza Silεncε (#8) üzenetére


Pingüino
senior tag

Még csodálkozol rajta? Sorra követik el az utóbbi években a hibákat. Majd pont az erős jelszavakra, meg a helyes konfigurációkra fognak odafigyelni a trógerek.

És akkor gondolj bele, hogy ilyen hanyag emberek tervezik az Intel processzorokat is.

(#23) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem volt nagyobb pendrájvja?

:D

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) hcl válasza Silεncε (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ne legyen hihetetlen, tényleg ilyenek vannak :D :Y :O

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) energy4ever válasza Pingüino (#22) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem a mernoki reszleggel van a baj. Azok penzbol elnek, es nekik is van fonokuk akik elmondjak mit szeretnenek. Konnyen sebezheto, gyorsan gyarthato, relativ keves penzbol gyarthato procik tervezesere kerik meg a "hanyag fejlesztoket". Rovid tavu bukas lesz ebbol. Borzalmas amit csinalnak. Dehat ez van ha apuci, es anyuci testverek.

Regebben a Samungnal volt olyan, hogy a tervezett eladasokat "csak" 20%al sikerult tulszarnyalni, ezert lecsereltek a vezetoseg nagy reszet. Intelnel meg mi megy mar hany honapja!? Borzalmas. :(

(#26) Alpi. válasza Pingüino (#22) üzenetére


Alpi.
addikt

Elsőre "intel"-t írtak be, de kérte a 8 karaktert ! :DDD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#27) Pingüino válasza Alpi. (#26) üzenetére


Pingüino
senior tag

:K
Valahogy úgy.

(#28) tibaimp válasza eldiablo (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én nem nosztalgiáztam, csak megjegyeztem, és válaszoltam egy gúnyos megjegyzésre, egy gúnyos megjegyzéssel ;] .

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#29) eldiablo válasza tibaimp (#28) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Pedig nekem úgy tűnt, Te emlegetted fel a múlt eseményeit. ;]
Na nem baj, ha már múlt, akkor mintha az Intel a PCIE 4.0 teszteléséhez AMD-t használt volna. :DDD

(#30) tibaimp válasza eldiablo (#29) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az is igaz, de annó az amd csak bérgyártott az Intelnek :DDD.
(És abból nőtte ki magát, ami nem rossz teljesítmény.)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#31) Robi BALBOA válasza eldiablo (#21) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

:DDD :R

(#28) tibaimp: Nem gúnyolódás volt a célom, inkább csak az egészséges humor.
Mondjuk az benne a vicc, hogy (lassan) nem vicc, főleg a mostani fejlemények tükrében. 😅

(#29) eldiablo: Ott a pont, ügye, hogy lassacskán nem vicc a dolog.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32) #06658560 válasza bitblueduck (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ha AMD hibát kihasználva, az se lenne kisebb.

(#33) kisfurko válasza tibaimp (#30) üzenetére


kisfurko
senior tag

Ez nem igaz. Saját processzor designja is volt (Am2900, később Am29000), meg sok egyéb dolgot is gyártott. Amire gondolsz, az lehet, amikor az IBM csak úgy ment bele a 8086 felhasználásába, hogy lesz egy második beszállító, és ekkor kapta meg az AMD a licenszet, amit a Pentiumig megtarthatott.

Szerk: offba tettem

[ Szerkesztve ]

(#34) the_mad válasza Pingüino (#22) üzenetére


the_mad
aktív tag

Nah, mintha a világon nem így menne mindenütt akár a cégeknél, akár a magánéletben... Emlékezzünk vissza az amcsi rakéta indító kódra ami állítólag 6db csillag volt.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#35) wwenigma válasza #06658560 (#32) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha lenne olyan hiba. Vagy annyi. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#36) apatyas


apatyas
Korrektor

20GB vagy 5 szó, tökmindegy, nyereséget elérni vagy kárt okozni az utóbbival is ugyanolyan könnyen lehet.
Mókás, hogy kitérnek arra, hogy nalegalább személyi adat nem volt benne.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#37) hokuszpk válasza apatyas (#36) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

vagyis GDPR kompatibilis a leak :DD

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#38) Lacok


Lacok
őstag

"Rés a pajzson" ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#39) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

mondjuk ha valaki letoltotte, megnezhetné, az elveszett Zenkiller tervek nincsenek veletlenul benne ? Ha igen, akkor kuldje vissza az igazgatotanacsnak !

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#40) tibaimp válasza Robi BALBOA (#31) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Van benne igazság!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#41) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

szoval az Intelnek ezert kellenek a Bosszuallok :D

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#42) Alpi. válasza hokuszpk (#37) üzenetére


Alpi.
addikt

Made my day ! :C :DD

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#43) green dude válasza hokuszpk (#41) üzenetére


green dude
tag

Lol. :DDD

(#44) bryant56 válasza hokuszpk (#37) üzenetére


bryant56
aktív tag

:C

(#45) LGG555 válasza the_mad (#34) üzenetére


LGG555
aktív tag

Lehetetlen, 3 kódsor van 6 számjegyű esetleg betűket is tartalmaz egy gép generálja és nyomtatja rá külön 3 plasztik kártyára ami sohasem 1 embernél van.

[ Szerkesztve ]

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#46) kovászos válasza hokuszpk (#37) üzenetére


kovászos
tag

:))

(#47) hcl válasza the_mad (#34) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Viszont olyan indítóberendezés volt hozzá, amit 2 embernek kellett működtetnie, meg egy rakás egyéb biztonsági elem, amit hogyha a folyamat közben nem erősít meg az elnök többször, akkor magától megáll.

Mutogatni való hater díszpinty

(#48) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Ez az "intel123" azért van mert az "IT" szerint az a jó ha állandóan cserélgetve van a jelszó

Jah csak senki nem tudja megjegyezne a több tucat rendszer több tucat különböző állandóan változó jelszavát..ekkor jön hogy fel kell írni..próbál valami egyszerű de megjegyezhető jelszót kitalálni...

Egyébként meg nem is a jelszón múlik... hiába van egyedi kulcsod, meg cseréled a zárat hetente.. ha a betörőnek van egy mesterkulcsa vagy egy fésűs kulcsa...

szart se ér a jelszócserélgetés, önámítás hogy véd bármitől is.

(#49) LGG555 válasza angyalpc2 (#48) üzenetére


LGG555
aktív tag

Jah csak senki nem tudja megjegyezne a több tucat rendszer több tucat különböző állandóan változó jelszavá

Erre ott van a LastPass szoftver ami tárolja a kódokat csak a mesterjelszót kell megjegyezni.

Konfig:MSI MEG B550 UNIFY-X, Ryzen5 5600x, G.Skill 16GB 4000Mhz, Radeon VII, Seasonic Snow Silent 550w..

(#50) Pingüino válasza the_mad (#34) üzenetére


Pingüino
senior tag

Nem hallottam róla, de az viszont már nem kicsit kínos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.