Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KEAN


KEAN
tag

Hoppá. Republic Commando... egyik legjobb SW játék, nagyon el van találva a hangulata, kár, hogy soha nem készült el a remélt folytatás.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#2) Gebriel


Gebriel
veterán

Hmmm.... Metal Gear Revengeance. Nem rossz.

(#3) Ken Levine válasza KEAN (#1) üzenetére


Ken Levine
kezdő

A leendő One X masinámhoz már megvásároltam az egy éves Gold-ot, azt hiszem áprilisban fogom elhasználni. :)

(#4) KEAN válasza Ken Levine (#3) üzenetére


KEAN
tag

Jó, hát a többi cucc engem sem izgat. :D Ha nekem sem lenne előfizetésem valószínűleg én is elhalasztanám az aktiválást.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#5) Ken Levine válasza KEAN (#4) üzenetére


Ken Levine
kezdő

Mondjuk 14 napos próba Gold-ot adnak a gép mellé, lehet azt ellövöm a RC miatt. :) Anno nekem kimaradt.

(#6) KEAN válasza Ken Levine (#5) üzenetére


KEAN
tag

Nem mernék rá megesküdni, hogy a 14 napos verzióval be lehet húzni a GwG játékokat, valamiért úgy rémlik, hogy ahhoz minimum 1 hónapos kell, legalábbis a 360-asokhoz... persze, az RC végülis Classic Xbox, szóval ki tudja hogy van ez most. :F

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#7) Gebriel válasza KEAN (#6) üzenetére


Gebriel
veterán

Aktív kell legyen, mindegy, hogy az free vagy vásárolt szolgáltatás.

(#8) Klupi01


Klupi01
csendes tag

George Lucas Xbox tulaj lett? Mert nagyon ééérdekes, hogy hónapról hónapra bekerül legalább egy SW játék.

A konkurenciánál pedig meg merték azt lépni, hogy inkább adnak kevesebb játékot, de legalább minőségit.

(#9) Wesder válasza Klupi01 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Kivezettek 2 platformot.
Gondolom kiszàmoltàk hogy màr nem éri meg.
Abból a 2 jàtékból egy minőségi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.