Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) XuChi válasza AxBattler (#90) üzenetére


XuChi
addikt

Ebben is igazad van, de anno az 576 egyeduralkodó volt itthon, annyiért adta amennyiért nem szégyelte, rohadt drágán!

Az amit Te írsz átlag kereset, az köszönő viszonyban sincs a mai helyzettel. Beleszámolják a fővezér és bandája fizuját is, a gázszerelő urasággal egyetemben, illetve a magyar milliomosékat is! Ha ezt leveszed, máris csak 120-150k marad, amiből ugye nagyon sok embernek még ki kell fizetnie a rezsit, a mocskosul felárazott albérletet, és még enni is kellene. Hát ebből nem igen marad játékra.... :R

Most pl BF akció van a PSN-en, ahol egy Detroit 8990.-, egy GOW 8990.-, ezek már nagyon jó árak....., lennének, ha nem digitális lenne. Nekem nagyon fontos a fizikai kópia, szeretem a polcomon tudni őket. Lehet én vagyok öreg, de nem vagyok oda a steam, uplay, origin, psn, marketplace és társaiért. Szeretem a limited kiadásokat, végiglapozom a könyveit, meghallgatom a mellékelt OST lemezt, és szépen berakom a gyűjteményembe. Igen, a digitális hely spórolósabb, de ha egyszer ne agy úr isten, el akarom adni az egészet, a digitálisat nem fogom tudni, max elég szürke megoldásos account eladással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.