Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) .LnB válasza ayo (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Indokolatlan egy ilyen kis szeletért a játékból pénzt kérni. Ez jogos. Drága is. Viszont én boldogan vettem meg. És minden alkalommal mikor elindítom izgatottan ülök le elé játszani. Hogy miért? Mert számunkra, rajongók számára annyi plusz információt és poént tartalmaz mint sok más AAA cím nem. Elég csak azt megemlíteni, hogy a játékban felvezetett gonosz aki nem más mint Skullface, utalás van rá, hogy magyar származású. Magyarul is megszólal. De ezt olyan játékos aki nem szereti a sorozatot nem fogja felfedezni, vagy értékelni.
Egyébként én meg nem találkoztam olyan emberrel aki nekiállt a játékoknak, végigjátszotta őket és ne tetszett volna neki.

Mostantól ha van még kérdés a játékkal kapcsolatban legyetek szívesek azt a metal gear topikban tegyetek fel, nagyon szívesen válaszolok, csak itt már sok lesz az off.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.