Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Akció-kaland és kaland játékok külön lesznek?
DMC-t lehet kipróbálom az új gépeken már. A Devil's third ígéretes még, de egyelőre nem terveztem újra WiiU-t venni...

(#2) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Erre a Hellblade-re kíváncsi leszek, de ajh... ezek a flancos trailerek... semmi használhatót nem tud meg róluk az ember a játékot illetőleg... :(

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#3) Grath válasza gianni85 (#1) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Kaland külön lesz. Akció-kalandnál mire gondolsz? Uncharted 4 lesz, de azon túl mit sorolnál ide? Tomb Raiderről semmit nem tudni még, Mirror's Edge pedig jó eséllyel nem 2015-ös megjelenés plusz infó arról sincs. Simán lehet, hogy valami nem jut eszembe, szóval jöhetnek a tippek.

(#4) .LnB válasza Grath (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

2015 legjobban várt játékai (stílustól függetlenül):

1. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Ennyi, lista vége. ;]

Nem is tudom...?! Jelenik meg más játék is idén? :F :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) gianni85 válasza Grath (#3) üzenetére


gianni85
veterán

ja nincs tippem, annyira én sem vagyok képben, csak itt sok volt a darálós akciójáték, gondoltam esetleg lesz külön szekció még, és rákérdeztem :)
De igen, talán UC-t TR-t és a Quantum Break-et sorolnám most fejből akció-kaland-be

[ Szerkesztve ]

(#6) Grath válasza gianni85 (#5) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Quantum Break és Metal Gear is külön cikk lesz, mint az Uncharted.

(#7) .LnB válasza Grath (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja vágom, hogy a MG nem sorolható ide. Csak azért írtam mert idén minden más játékát csak másodhegedűs szerintem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) celafat


celafat
tag

Sajnos nem lett túl hosszú a lista.

(#9) saelin


saelin
veterán

Hellblade az ami érdekelt, a többi meg elmegy kategória (a yakuza talán kivétel). Biztos lesz egy két a semmiből beeső cím idén is. Azok is okozhatnak meglepetést.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) GrooveHero válasza celafat (#8) üzenetére


GrooveHero
addikt

mi ez a sok x kategóriás játék :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#11) batai15


batai15
félisten

Hát első 2 játék érdekes de sovány felhozatal lesz.

(#12) Bjørgersson válasza .LnB (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Batman Arkham Knight, Witcher 3?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) .LnB válasza Bjørgersson (#12) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

No-no. Egy MGS mindfelett! :) Ha van MGS semmi más (single player) nem érdekel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Bahama


Bahama
aktív tag

tom clancy's the division?
Ez nem ebbe a ketegóriába tartozik, vagy csak idén nem jön ki?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#15) Mister_X


Mister_X
nagyúr

"a DmC-t pedig már megjelenése előtt elkaszálta a rajongók dühe"

Pedig a rajongók hálásak lehetnének a Ninja Theory felé, hogy ekkora tissztelettel nyúltak a szériához, hogy az alapok lényegében nem változtak, kaptunk egy életképes főhőst (a régi Dante irritáló volt) és egy remek sztorit. Persze csak 1.2M kelt el belőle (PC ebben nincs benne, bár az kb. 100k), jobbat érdemelt volna a sorozat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16) Sirandrish válasza .LnB (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez tök jó, mert én meg pl 1 forintot nem adnék MGS-ért :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) energy4ever


energy4ever
addikt

Ez a yakuza elege Shenmue kinezetu video alapjan.

(#22) Mister_X válasza Lapajbacsi (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[moderálva]

Btw a Hellbade megy PC-re, a Witcher pedig konzolokra.

[ Módosította: Neil Watts ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Úgy hiszem a kultúrált beszédlégkör megtartása érdekében a legjobb lesz ha felhagynak az urak az ilyen (és egyébként minden féle és fajta) stílusú offal. Köszönöm megértésetek! :)

[ Szerkesztve ]

(#24) pulyka jocó válasza .LnB (#4) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nemtudom mit esznek annyira a MGS-ekbe. Nekemmegvan az eredeti 1.rész ps1 re de 30 perc után meguntam. Nem késztet a vásárlásra és a történet is átláthatlan szerintem.

(#25) pulyka jocó válasza Sirandrish (#16) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

+1!!!! :D

(#26) eami válasza Mister_X (#15) üzenetére


eami
addikt

egyetértek! amióta kijátszottam a DmC-t, azóta is fent van a gépen, mert annyira jól csinálták meg, hogy érdemes néha elindítani. Enslaved is kitoltam már, így nekem egy újabb ninja theory cím kb majdnem egyenlő az elővétellel :)

(#27) Bandi995


Bandi995
aktív tag

Egyem meg, a felújított DmC villogtatja, hogy 1080 meg 60fps :'D Anno a gtx660-am egy Phenom II-vel 90-100 fps-el vitte full maxon 1080-ban.. Nem akarol senki érzékeny lelki világába begázolni, de PCMR :) (mindezt úgy, hogy van itthon PS és az újból is lesz majd)

(#28) .LnB válasza pulyka jocó (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nos, én nem akarok senkit megtéríteni, hogy a MGS jó. Annyit tudok ajánlani, hogy nézd meg az Otherworld YT csatorna videóit a játékokról. Abban jól be van mutatva a széria. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) Sirandrish válasza .LnB (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az OW kb a világ legszubjektívebb bandája, ami önmagában nem baj, de a mi szempontunkból nem túl jó példa.
Egyébként van olyan hely ahol magyarul le van írva a full sztori? Megmondom őszintén hogy az a része érdekel, bár még nem ismerem. Sajnos azonban játékmenetileg annyira más világ mint amikkel én valaha játszani szeretnék hogy kizárt hogy azért elővegyem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) .LnB válasza Sirandrish (#29) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A MGS az nem azért a kedvencem mert jó játék. Ezt be kell vallani, hogy játékmenetben semmi különös nincs benne. Majd az 5. rész lesz nagy durranás ilyen téren. De azert azt hozzá kell tenni, hogy mai szemmel nem nagy durranás a régebbi részek jatekmenete. Anno mikor megjelentek úttörőek voltak. Ami a mai napig utánozhatatlan és megismételhetetlen az az egész sztori, az egész atmoszféra. Természetesen nagyon kesze-kusza, és van benne egy kis keleti őrültség. De annyira egyben van és átgondolt, hogy aki megismeri az fejet hajt előtte. Ráadásul elég mély mondandója is van ha az ember a dolgok mögé lát. A történet tökéletesen be van mutatva az OW-s videókban. De aki nem játszott a játékkal az nagyon nehezen tudja csak megérteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#31) ayo válasza .LnB (#28) üzenetére


ayo
addikt

jaja tényleg jól bemutatják hogy a a legújabb pénzért kínál tech demó mennyire szörnyű, miközben minden elvakult fan isteníti és védi. én szerettem a régi részeket, de ez a mostani cucc sztem vicc, te hogy állsz a Ground Zeroes-hoz ? :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#32) .LnB válasza ayo (#31) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Indokolatlan egy ilyen kis szeletért a játékból pénzt kérni. Ez jogos. Drága is. Viszont én boldogan vettem meg. És minden alkalommal mikor elindítom izgatottan ülök le elé játszani. Hogy miért? Mert számunkra, rajongók számára annyi plusz információt és poént tartalmaz mint sok más AAA cím nem. Elég csak azt megemlíteni, hogy a játékban felvezetett gonosz aki nem más mint Skullface, utalás van rá, hogy magyar származású. Magyarul is megszólal. De ezt olyan játékos aki nem szereti a sorozatot nem fogja felfedezni, vagy értékelni.
Egyébként én meg nem találkoztam olyan emberrel aki nekiállt a játékoknak, végigjátszotta őket és ne tetszett volna neki.

Mostantól ha van még kérdés a játékkal kapcsolatban legyetek szívesek azt a metal gear topikban tegyetek fel, nagyon szívesen válaszolok, csak itt már sok lesz az off.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#33) pulyka jocó válasza .LnB (#28) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Tudom,láttam az összeset de valahogy semmi hatás :D ;] ;] lehet eladom a ps1-es részt :D

(#34) Kaiku


Kaiku
senior tag

A Hellblade fejlődés rendszer és kovácsolható kardok nélkül nagy bukta lesz..

(#35) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Nem hallottam még erről a Hellblade-ről, de -meglepő módon- trailer alapján nagyon tetszetős.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#36) szeksziboj


szeksziboj
tag

NOLF 3 ugye idén jelenik meg? :U :)) :DD

(#37) oriic válasza Sirandrish (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Egyébként van olyan hely ahol magyarul le van írva a full sztori? "

Tessék logout blogomban körülnézni.

Live-Die-Respawn

(#38) Sirandrish válasza oriic (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

A videókat megnéztem de felfogni nagyon sok mindent nem sikerült :DDD
Hogy érdemes sorrendbe?
Jól tudom hogy a 3 előzmény? Tehát 3,1,2,4?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) oriic válasza Sirandrish (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjelenesi sorrendben.

Live-Die-Respawn

(#40) etejedu


etejedu
őstag

Abból a yakuzásból azért megnéztem volna egy gameplay-t.

(#41) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez a DMC a Pokemonnal egyetemben olyan elrettentő reklám a konzol felől. Muszáj ezt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.