Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ropi, energiaital, háztartási keksz, emellett a fiókomban van még cukor és tea is :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ha gyümölcs, akkor gránátalma, az nagyon sokáig eláll. Múltkor vásárlás után két héttel ettem csak meg, belül semmi baja nem volt a szemeknek (kívülről csúnya volt).

Egyébként zabszeletet szoktam enni (MaBaker, Flapjack), vagy bármi édességet, amiben nincs tej.

Harrrr!!!!

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Hungarocell rizsből sósan.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) Alg


Alg
veterán

legoptimálisabb: ilyen szó nincs, valami vagy optimális vagy nem... :P

Gyümölccsel is vigyázni kell, sok a cukor benne nagyon (igazából csak cukor+rost+víz a legtöbb)

Én legroszabb esetben egy krokodil-szendvicsért szaladok le (a cézár tortilla tekercs, ha van, az még elfogadható, a fehér kenyeres-kiflis dolgok kicsit már roszabbak) - vagy zabkása, joghurtba szórt műzli ( sok zabpelyhes, ez reggelire is jó)

Vacsira (6 után) igyekszem minél kevesebb szénhidrátot enni.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6) total90


total90
veterán

Gyümölcs, napi szinten frissen raknak elénk. Én általában a kiwit eszem meg, mert az megmaradna, mert mások nem akarnak "szenvedni" a héj eltávolításával. Egyébként alma vagy szülő, ritkán banán.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) gerii válasza total90 (#6) üzenetére


gerii
addikt

Szőrösen eszed meg? :Y ;]

(#8) greenity


greenity
aktív tag

Ma pl almát vittem felkockázva, de általában van némi zabos keksz a fiókomban :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) #33253120


#33253120
törölt tag

Port. Annyit, hogy néha délre nem is leszek éhes....

(#10) KaiotEch válasza #20749568 (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Sosem értettem, hogy hogy lehet megállni egy táblás csokinál, hogy 1-2 kockát egyél? Én ha belekezdek egy táblás csokiba, az utolsó falatig megeszem 5 percen belül :D

total90: Egyébként alma vagy szülő, ritkán banán. - Minden szülőt megeszel? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) kstcsk válasza KaiotEch (#10) üzenetére


kstcsk
tag

Már azt hittem velem van a baj... :D

(#12) ncc1701


ncc1701
veterán

Nem nassolok, 9-kor, 12-kor, és 15 órakor eszek fehérjedús + lassú felszívódású szénhidrátot tartalmazó kaját.

(#13) grabber


grabber
addikt

Belvita jó reggelt - Sosem romlik meg
Puffasztott rizs - Sose romlik meg
SevenDays - Képes megromlani
Banán - Képes megrohadni

Mivel a munkám néha kiszámíthatatlan hova kell mennem vagy mikor végzek,így ezeket szoktam magammal vinni. Jó reggelt vált be a legjobban. Kiadós,nem romlik meg és kis helyen is elfér. Táskában mindig van nálam.

(#14) Met


Met
nagyúr

+1 a jóreggeltre, van aldis is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#15) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Tea, linzer, műzliszelet, csokis fánk, snikers, túró rudi, nesquick szelet stb. Éppen mi tetszik meg a büfében, milyen hangulatom van.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#16) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

banán chips

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17) total90 válasza KaiotEch (#10) üzenetére


total90
veterán

Alap :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#18) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Egyél kölesolyót, egyik munkatársamnál aki irodán tolja ezt láttam.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#19) d@vee


d@vee
őstag

Puffasztott rizs szelet, vagy jóreggelt. Ezek rengeteg ideig elállnak. Vagy zabszelet, protein szelet. Egy jóféle protein szelet 80g, jól lehet vele lakni, ha nem vagy túl kajás.

Ja

(#20) sonar


sonar
addikt

80%-os kávés csoki (lidl-ből) egy kocka elég egy napra.
illetve alma, narancs. Vagy vannak ilyen mogyorós, kesudiós mixek.
Egyébként ritkán nasizok. Igyál sok vizet meg rágó.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#21) Areturus


Areturus
tag

Attól függ éppen mit készítenek a másik részlegen a konyhán. Ha rántott pulykamell van azt, ha disznó azt, ha fasírt akkor amazt.

(#22) petipetya válasza KaiotEch (#10) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszerű és hatékony módszerem van rá. A csoki otthon van, és fóliában csak egy sort viszek el belőle a munkahelyre.

"nincs rá lezsóidő"

(#23) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Ha nem akarsz 50 éves korodra orvoshoz járni belső szervi megbetegedésekkel és/vagy fájdalmakkal mint ahogy az ide írók 95%-a fog, akkor alapjában megváltoztatod az étrendedet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#24) 3shae


3shae
aktív tag

Rukkolát, spenótot, madársalátát. Méghozzá hétfőn, szerdán, és pénteken. Ezeken a napokon van beszállítás. :D

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#25) customer114 válasza Apollyon (#23) üzenetére


customer114
senior tag

De, ha már lecseszted őket, akkor írd meg az örök élet titkát. ;]

Mit kell nasizni?

(#26) hati


hati
addikt

Én egy Synology-vel NAS-solok. :P

(#27) szupermacs


szupermacs
veterán

Tuc keksz, vagy egy csoki amit akciósan találok nálunk a boltban. De megeszem a kakaós csigát, vagy a csokis/vaníliás fánkot is. Sajnos meg is látszik rajtam. :B

(#28) KaiotEch válasza szupermacs (#27) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

De sisakba eszed nem? :D

(#29) Ellia


Ellia
addikt

Általában gyümölcs meg müzliszelet, lehetőleg minél kevesebb cukortartalommal.

(#30) Cathfaern válasza Ellia (#29) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A müzliszelet és az alacsony cukortartalom elég erősen kizárja egymást :) De igazából a gyümölcs és az alacsony cukortartalom is.

(#31) szupermacs válasza KaiotEch (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Gondolkodom és töröm a fejem, de nem értem. :DDD

(#32) Met válasza szupermacs (#31) üzenetére


Met
nagyúr

Az arcod pufi de a fejed teteje nem mert a sisak miatt az nem tud "hízni" :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#33) x_o_n


x_o_n
veterán

tonhalat salátával ,vagy sonkát salátával,vagy joghurt zabpehellyel +kevés aszalt gyümölcs

(#34) szupermacs válasza Met (#32) üzenetére


szupermacs
veterán

Jaj, ez most fájt! :D :C

(#33) x_o_n: Oszt' enni szoktá'-e?

[ Szerkesztve ]

(#35) Ellia válasza Cathfaern (#30) üzenetére


Ellia
addikt

Tudom, de a tudat, hogy egészséges(ebb) ;]

Mellette azért van testmozgás is, szóval nem csak ülök és gyűlik a hurka az irodában :)

(#36) Apollyon válasza Met (#32) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Maga az avatar megtévesztő, mert egyébként T-Bone nem is olyan pufi alapjáraton :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#37) szupermacs válasza Apollyon (#36) üzenetére


szupermacs
veterán

Annyira örülök, hogy valaki végre ismeri a fórumról! :DDD Emlékszem, hogy te voltál az egyetlen aki megjegyezte amikor meglett az avatár.
Ez a rajz mondjuk fan art, de hasonló. Csak nem hozzám. :D

(#38) Apollyon válasza szupermacs (#37) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah régen nagy rajongója voltam ennek a mesének, meg úgy kompletten a cartoon networknek anno 20-23 évvel ezelőtt :D Többek közt ezekből is tanultam meg angolul.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39) x_o_n válasza szupermacs (#34) üzenetére


x_o_n
veterán

Persze rendes reggeli - ebéd - enyhébb korai vacsora,ez az un nassolás kis adagban tizórai,uzsonna.
5x kevesebbet ,persze régen én is fél vekni kenyér kolbásszal,de már nem vagyok olyan vékony sem fiatal,már figyelni kell

[ Szerkesztve ]

(#40) szupermacs válasza Apollyon (#38) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor még tényleg jó volt a Cartoon, az volt a kedvenc időszakom.

(#39) x_o_n: Na így már jobban hangzik, csak hirtelen megijedtem, hogy ezeket eszed fő étkezéseknél. Van munkatársam, aki így étkezik.

(#41) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nekem ezek vannak a melóban a szekrényben: Müzliszelet, nyúlkaja (ez a csokis reggeli szelet vagy hogy a rákba hívják otton), plusz tabi, cukor, tea, rágó, gyümölcskonzerv, egyéb konzerv (vészesetre). Egyébként még kávé meg ásványvíz kell a nap túléléséhez.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#42) #73959936


#73959936
törölt tag

Amit a kollégák rám szánnak, vagy megsajnálnak: a legszélesebben mozgó skálán van csoki, gyümölcs, puffasztott rizs v.kukorica vagy szénhidrát.... Na jó én is szoktam ám venni viszont.... :K

(#43) Kolondrum

Nálunk reggeli meg ebéd van, de kérdés kinek hány órája van. Nekem a 12-vel az ebéd kevés. Amúgy nográdi ropogós.

(#44) customer114 válasza Kolondrum (#43) üzenetére


customer114
senior tag

Hol adnak reggelit is? És mit kaptok reggelire?

(#45) KaiotEch válasza customer114 (#44) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Brómos teát :D

(#46) #73959936 válasza KaiotEch (#45) üzenetére


#73959936
törölt tag

Azt minek ? Csak azonos neműek dolgoznak 1 helyen, nem ? ;]

(#47) customer114 válasza KaiotEch (#45) üzenetére


customer114
senior tag

Túl mereven indul a reggelük? :D

(#48) total90 válasza customer114 (#44) üzenetére


total90
veterán

Mi is kapunk enni inni... reggel tuti ott a friss gyümölcs vagy valami a péktől. Ebéd meg 4-5 féle menü, húsos és mentes, plusz levesek és saláták.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#49) Speeedfire válasza total90 (#48) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ne keverd ide a német informatikai cégeket, mert teljesen más világ mint itthon. :DDD

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#50) total90 válasza Speeedfire (#49) üzenetére


total90
veterán

Voltam MS bulin Pesten, ott sincs másképp. Nagyobb, erősebb cégeknél így van, akárhol vagy.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.