Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Polllen válasza #20749568 (#46) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha blogként jelent volna meg, nem lenne gond vele.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#52) -secret- válasza satz18 (#48) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Volt telefonjaim: Nokia 5510=>Nokia 3410=>Samsung X450=>Sony Ericsson W300i=>Nokia e51=>Samsung galaxy 3=> Nokia Lumia 620=> HTC 8X=> LG G4=> Xiaomi Mi 9T

Látom Te is sok szifont kipróbáltál már.

(#53) aujjobba válasza Maxxy10 (#45) üzenetére


aujjobba
addikt

Főleg hogy egy i7-tel is bőven jó vagy jelenleg, és még 1-2 évig biztosan.
Időtálló, gyors, jól használható telefonok ezek a régebbiek is még.

Droidon is biztosan így van, azt nem követem egy ideje, de valószínűleg ott is jól elszaladgálnak még a 2-3 évvel ezelőtti flagship-ek.

(#54) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Régebben azért volt egyszerű és követhető a nevezéktan, mert évente 1 készüléket adtak ki. Azóta van gond, mióta kiadnak 2-3 eszközt is.
Ezzel meg is válaszoltam a kérdést.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#55) Tibee86 válasza Integrale (#49) üzenetére


Tibee86
veterán

Neked mik a tapasztalataid, mennyit bír az Xr?

(#56) Integrale válasza Tibee86 (#55) üzenetére


Integrale
veterán

Személyes tapasztalatom, saját használatból nincs, ami van, az annyi, amit a családban és munkatársaknál látok, kb 4-5 óra képernyőidő. Kimagaslónak, de még csak egyik legjobbnak sem nevezném.

"Bad reklám is reklám too"

(#57) Giovan! válasza Tibee86 (#2) üzenetére


Giovan!
addikt

amikor még az Android kifejezés szinte egybeforrt az instabil működéssel

Én már itt tudtam, hogy ez egy ilyen vicces cikk lesz :D

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#58) nozs23 válasza Integrale (#56) üzenetére


nozs23
addikt

https://www.phonearena.com/news/Best-battery-life-phones_id102507

És tartom azt is, amit a kijelzőről, kameráról írtam.

(#59) Silenzio


Silenzio
addikt

A cikk gondolatébresztőnek remek, jól sikerült, és csak osztani tudom a szerző véleményét. Az Apple sajnos lemaradt, mint a borravaló. Pedig egy i6 méretű, up to date tudású kütyüt nyaktól seggig kijelzővel nagyon szívesen vennék.

"Egyébként megnéztem az első, szuperexkluzív bemutatókat a 11 Próról, a videózás közbeni látószög-váltás tényleg nagyon baró"

Ha arra gondol a szerző, hogy lehet váltogatni kamerák közt aktív felvétel közben, azt sok más mobil is tudja. Pl. Samsung, HW. Ha arra, hogy egyszerre vesz fel a három kamerával és utólag vágható, ha jól emlékszem, ilyesmi is volt már kínai mobilban - de ez nem biztos.

Trükkös dolog ez a képminőség. Idén nem kevesebb, mint 7 mobilom volt, volt közte i XR, S10 és P30 Pro is. Most Mate 20 Pro van. Tegnap forgattam vele egy kisfilmet, és most először éreztem életemben, mióta telefonnal "bohóckodok", hogy olyan a képminőség, mintha nem telefonnal készült volna, szinte kiböki a szemed a monitoron. Ezt a Manual Camera nevű applikációnak (is) köszönhetem. Pedig azért ez a hetesfogat elég illusztris társaság volt. A filmecskét feltöltöm jövő héten, és linkelem a Mate 20 Pro topikba, és egy cikk is érik a Logoutra telefonos kamerázásról, filmezésről.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#60) gzbotii válasza nozs23 (#58) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#61) aujjobba válasza Giovan! (#57) üzenetére


aujjobba
addikt

Én ugyan almás vagyok, viszont a családban vannak android telefonok is, Moto G5, Honor9 például.
Ezek viszonylag frissen tartott készülékek, és nincs is panasz rájuk, stabilan működnek.

Nem olyan fekete/fehér ez a kép, mint amilyennek néhányan beállítjátok.

(#62) joey04


joey04
titán

Pedig 2 (indokolt) eltérést és egy bakit leszámítva logikus. A 2 kiugrás az SE, ami egy mellékvágány volt, egy próba, valamint a X, ami az évforduló miatt kellett. A baki pedig az, hogy tavaly nem lépték meg azt amit idén, és jött a xs, xr, xs max. Az egy kuka év. A sima iPhone fejlődése pedig, i7 - i8 - Xr - i11. A X - Xs - 11 Pro pedig felette helyezkedik el. Így tehát idén tették végre rendbe azt, amit a X-nél el kellett szúrni, csak 1 évet meg ráhúztak indokolatlanul. Hogy miért lett Max a Plus, az is logikus valahol, mert i7 és i8 idejében a Plus modell több memóriát, több kamerát kapott, a Max modell viszont tényleg csak nagyobb (meg ebből következően nagyobb a telep).

Ennyit a nevezetéktanról. A bejelentés varázsa meg 2 dolog miatt múlt el: 1: Jobs szintű előadó nincs, 2: MINDEN kiszivárog már a bemutató előtt. A fejlesztésekről szóló kritikával olyan szempontból nem értek egyet, hogy azok, akik fikázták az iPhone-t hogy ez nincs benne, az nincs benne, azok az első modell óta ezt csinálják, szóval ezen a téren sem történt változás. Igazi innováció szerintem utoljára maga az első iPhone volt. Azóta csak fejlődik a technológia, de az alapkoncepció nem változott: a nagy, érintőkijelzős telefonoké a piac. Szebbek a kijelzők, jobbak a kamerák, kisebbek a kávák, gyorsabbak, fejlettebbek, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#63) Tibee86 válasza Integrale (#56) üzenetére


Tibee86
veterán

Pedig az újakat leszámítva az Xr-nek a legjobb az üzemideje. Nyilván ez nagyon felhasználófüggő, ki mire és hogyan használja. Ha letiltasz/kikapcsolsz/korlátozol mindent ahogy szokás droidon itt is jóval több soc jöhet össze.

(#64) Mr.Csizmás válasza Tibee86 (#63) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg beragadt 2012-ben a naptár.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#65) Tibee86 válasza Mr.Csizmás (#64) üzenetére


Tibee86
veterán

Biztos azért indul ezzel az összefoglaló, mert nincs rá szükség. :D [link]
Az tényleg örvendetes 2019-ben, hogy nem kell már kapcsolgatni a gps-t meg a bt-ot.

[ Szerkesztve ]

(#66) adamssss


adamssss
veterán

hiányzik egy olyan zsarnok zseni ebből a cégből, aki annak idején Jobs volt.

ezzel maximalisan egyet tudok erteni. Hasznalhatosagra meg mindig a legjobb az iPhone de az innovacio es a wow erzes mar reg a multe. Ez van. Helyette legalabb meg van a wow erzes amikor bejelentik az arakat :D

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#67) Giovan! válasza aujjobba (#61) üzenetére


Giovan!
addikt

Ugyan, én csak megengedtem magamnak egy trefát egy ilyen tréfás topikban. Sajnálom ha megbántottam vele valakit, nem állt szándékomban.

Én még pont ebben a korszakában használtam (és szerettem meg) a droidot, mikor még folyamatosan buzerálni kellett, hogy egyre jobb és jobb legyen (mint egy öreg Daciát). Emlékszem, mikor felhegesztettem a kis Galaxy Giomra az ICS-et (egy CyanogenMod romot), a legnagyobb hackernek éreztem magam. Azóta persze már tudom, hogy ez nem egy túl bonyolult procedúra, de az emlék fényét ez mindenesetre nem tompítja :D -ezt kb. minden topikban leírom újabban, kezdek öregedni.

Szóval lényeg a lényeg, nekem ugyan nincs bajom a droiddal, csak fölöslegesnek tartom az ilyen szubjektív, erőltettetten értetlenkedő cikkeket, és most sajnos pont a droidon keresztül sikerült ezt érzékeltetnem. Hibáztam, előfordul :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#68) noro79 válasza Maxxy10 (#45) üzenetére


noro79
tag

mert divat az iPhone t szidni. Drága. Annyi mint múlt évben. Samsung S és Note is drága de az nem baj. Csúnya a kamera. Ez igaz, de más is csinált hasonló elrendezessel. Valaki 4 kamerát rákot a hátuljára.
Na doooo várom a hozzászólásod....🙂

(#69) juuzer válasza aujjobba (#53) üzenetére


juuzer
addikt

Ezt jól látod. :) max főverziót nem kapnak. Ebben jobb az Apple. (Igaz, hogy kb csak egy maréknyi típusra kell optimalizálniuk nem X ezer modellre. :D)

Vamos a la playa.

(#70) aujjobba válasza Giovan! (#67) üzenetére


aujjobba
addikt

Én is hegesztettem Galaxy Ace-re cyanogen-t, meg aztán a többire is.
Frusztrált, hogy jönnek ki az újabb és újabb droid verziók, új fícsörökkel, az aktuális telóm meg persze sose kapta meg.
Egy kicsike azért maradt ebből, most is mindig az elsők között pakolom fel az iOS bétákat :)

(#69) juuzer: Lehet jobb is, ha nem kapnak főverziót. Tabletem is megkapta anno az 5.0-t, de bár ne kapta volna. Kitkat-en legalább nagyjából használható volt. Mindegy, van rajta egy mxplayer plusz pár mese, a gyereknek jó, az appokat meg már régen nem tudom frissíteni rajta mert elfogyott a belső tár.

[ Szerkesztve ]

(#71) Noukoum válasza juuzer (#69) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább hagyom egy stabil gyors verzión mint hogy elcsessze egy frissítés.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#72) Cattle_Decap válasza nozs23 (#44) üzenetére


Cattle_Decap
tag

"Amúgy az XR az egyik legjobb üzemidejű jelenlegi telefon, az új 11-es széria pedig még sokkal jobb lesz."


Melyik univerzumban? https://www.gsmarena.com/battery-test.php3?idPhone=9320#show

Ez honnan jott? :D

Ertem en, hogy lehet az egybites rendszernek is vonzereje, de ez a kijelentes igen eros volt tekintve, hogy a lista elejen 140h+os telefonok vannak!

Ja, hogy ne csak az alma kapjon: Hello Samsung! Ott a ROG Phone II elol latod Note 10+? Nem baj, majd jovore. (TALAN lesz 90Hz-es panel)

:D

(#73) FuRiONight válasza tibi683 (#47) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezzel 100%-osan egyetèrtek ès fordìtva is igaz. Aki csúcskèszülèket akar venni, azok ennyibe kerülnek ès 400k környèkèn nem az 20-30e ft lesz mèrvadó, mindegy hogy android vagy iOS fut az adott telefonon.

A mobilipar is egyre kevesebb újdonsàgot kèpes felmutatni. Az innovàció eltünt az àrak pedig csak emelkednek. Nem baj, mert jönek a hajlítható (összecsukható, 5G-s telefonok, 2000 dollàr körül) kèszülèkek, aminèl megint indokolható lesz az àremelès.

Règebben emlèkszem, hogy mindegyik gyàrtó valami újdonsàgot próbàlt "belevinni" a kèszülèkeibe. A telefongyàrtók kèszülèkei ma egy kaptafàra kèszülnek ès nèmely kèszüléknèl olyan alap hibàkat követnek el, hogy csak a fejemet fogom. Hol van a versengès, hova lettek a règi gyàrtók jobbnàl jobb csúcskèszülèkeik, ahol tènyleg nem tudtad, hogy melyiket vedd meg. Ma jelenleg van Google (àlà HTC) ami itthon jóval kèsőbb kapható (ès minden èvben ocsmàny desing-al jönnek elő), Huawei (ami az új kèszülèkeknèl nem hasznàlhatja a google szolgàltatàsokat) illetve Samsung ès az Apple (akik èvről èvre biztonsàgi jàtèkot jàtszanak). Ennyi. Nincs konkurencia, nincs versengès ès addig nem is lesz innovàció csak hatalmas profit.

[ Szerkesztve ]

(#74) Plug Life


Plug Life
senior tag

(#75) nozs23 válasza Cattle_Decap (#72) üzenetére


nozs23
addikt

Amúgy az XR az egyik legjobb üzemidejű jelenlegi telefon, az új 11-es széria pedig még sokkal jobb lesz.

Most már érted? :(

(#76) Blizzardking válasza FuRiONight (#73) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Ma jelenleg van Google (àlà HTC) ami itthon jóval kèsőbb kapható (ès minden èvben ocsmàny desing-al jönnek elő), Huawei (ami az új kèszülèkeknèl nem hasznàlhatja a google szolgàltatàsokat) illetve Samsung ès az Apple (akik èvről èvre biztonsàgi jàtèkot jàtszanak). Ennyi."

Nohát, nem is tudtam hogy a többi 200 gyártót bezárták. Jó hogy írtad hogy "ennyi", akkor nem is kutakodok tovább. Az ilyen magabiztos véleményvezérek rengeteg elpazarolt energiától mentik meg az embert. Köszönöm! :R

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#77) Integrale válasza nozs23 (#75) üzenetére


Integrale
veterán

Hát persze, akkor a logikád szerint a lista végén levő HTC Titan II is az egyik legjobb, csak éppen sokan vannak előtte.

"Bad reklám is reklám too"

(#78) Diokhan válasza -secret- (#52) üzenetére


Diokhan
addikt

De legalább jól megmondta :)

A cikkhez annyit, hogy szerintem nem csak az első iPhone-ban volt igazi innováció, hisz az 5S ujjlenyomat olvasója is nagy újdonság volt és tökéletesen működött. Nekem volt már 4S, 5, 5C, 5S, 6S, es SE. Imádtam mindet, nem is mennék vissza droidra (pláne, hogy volt 1-2 kicsapongásom az évek alatt, P20 lite, Samsung Note4, S6 edge, LG G flex, G3 és mindenhonnan menekültem vissza iPhone-ra.)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#79) nyisziati válasza Giovan! (#57) üzenetére


nyisziati
veterán

"Én már itt tudtam, hogy ez egy ilyen vicces cikk lesz :D"

Igen, ez egy elég szubjektív cikk, sztereotípiákkal. Mert hát miért is kellene elszámolni az elnevezésekkel?
Igazából a Samsungnak sokkal katyvaszabb volt a palettája, az elnevezésekről nem is beszélve, hosszú évekig.
Most rázták gatyába az egészet, amikor lett egy A10 - A90, S n és Note n széria. Bár kísért a múlt, már megint kezdenek oldalra is csápokat növeszteni (pl. A20e, S10e). :DDD

(#80) Noukoum válasza FuRiONight (#73) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért ez az innováció dolog érdekes. Elég sok dolog került bele a mobilokba az elmúlt néhány évben (vízállóság, több és többféle kamera, 4k60fps, szuperlassítás, vezetékmentes töltés, visszatöltés, gyorstöltés, kávamentesítés, sztereó hangszóró, oled kijelzők, kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasó, 3d arcleolvasó, nyújtott képarnyán (mostmár 21-9) ugye ittvannak a hajlítható telefonok, 90-120hz kijelzők

szerk: igen volt ami régebben is volt néhány mobilban.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#81) satz18 válasza FuRiONight (#73) üzenetére


satz18
őstag

"Aki csúcskèszülèket akar venni, azok ennyibe kerülnek ès 400k környèkèn nem az 20-30e ft lesz mèrvadó, mindegy hogy android vagy iOS fut az adott telefonon."
Pocophone, K20 Pro?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#83) nyisziati válasza Jakesz (#37) üzenetére


nyisziati
veterán

"Minden más ürügy a megvételre csak felesleges extra pénzkidobást jelent,"

Ez igazából így van, bár szerintem árnyaltabb azért a kép.
Amerikában a patriotizmus része az iPhone, gyakran visszatérő érv külföldi oldalakon, hogy amerikaiak indulatosan elutasítják a kínai telefonokat a kémkedés miatt.
Igazából nem tudom hibáztatni őket, szerintem elég jelentős részben igazuk van.

Másrészt itthon viszont...?
Persze van, akinek futja rá, vagy presztízsszempontból veszi, de elég sokan nem. Ez inkább csak divat, főleg bizonyos körökben (tinik, némely kisebbségi, divatcsajok stb.).
Csakhát elég nehéz úgy indokolni, hogy "figyuka, amcsiban ez a divat, ezé' kell nekem".

(#84) Noukoum válasza satz18 (#81) üzenetére


Noukoum
veterán

Azon nincs animoji meg jó markajelzes:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#85) <Lacy85> válasza nozs23 (#75) üzenetére


<Lacy85>
addikt

iPhone Xr Endurance Rating 78h.
Ne haragudj, de ezt kb. az összes idei / tavalyi flagship toronymagasan veri.
Note 9, Note 10+, P30 Pro, Oneplus 7, stb.
Nagy részük 90 óra felett van, de nem ritka a 100+ sem.
iPhone-okon belül lehet, hogy a legjobb az üzemideje, de azoké meg mindig is gáz volt.

(#87) <Lacy85> válasza satz18 (#81) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A Trabant sem lesz hirtelen Ferrari csak azért, mert raksz bele egy V8-at...

(#88) FuRiONight válasza Blizzardking (#76) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az elmúlt 2 èvben mondj egy jó Sony-LG-HTC-Motorola csúcskèszülèket ami tènyleg jó is lett vagy komoly nyeresèget hozott az adott cègnek? Vagy hogy melyik gyàrtónàl vannak leèpitèsek a "kimagasló" eladàsok miatt?

A többi feltörekvő kínai gyàrtóra gondolsz arra a 200-ra? Mert hogy èrtelmes kínai gyàrtóból is megtudom egy kezemen, hàny ad ki valadí csúcskèszülèket ès csak annak àllitja be ès spórol ki valamit. A règi nagy gyàrtókról volt szó, de hàt a szövegèrtès nem mindenkinek megy. :U

[ Szerkesztve ]

(#89) satz18 válasza <Lacy85> (#87) üzenetére


satz18
őstag

A K20 Proban mi is a Trabant? Légyszives fejsd ki hogy az iphone 11-ben mi a Ferrari, és a K20 Proban mi a Trabant.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#90) nozs23 válasza <Lacy85> (#85) üzenetére


nozs23
addikt

Nem nagyon élek ezzel a teszttel. Az S9 ugyanannyi, mint az XR. Cégesem S9 volt, délutánra már volt, hogy könyörgött, míg az XR majd két napot elmegy.
Azt elfogadom, hogy nem a legjobb.

(#91) Mr.Csizmás válasza satz18 (#89) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

költségvonzat?

:))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#92) Ádám16


Ádám16
addikt

Én még mindig, minden évben bekészülök a Keynote-ra, és várok valamit, amitől jön a Wow érzés (ahogy anno is jött).
Ez kb akkor veszett el bennem, amikor a logikus számozást már nem követték, és 6s után jött egy 7, ugyanazzal a dizájnnal. Aztán úgy voltam vele, hogy na majd jövőre húha lesz, erre jöttek egy brutál drága X-zel (ami a 3GB RAM miatt részemről off-os a felhasználói visszajelzések alapján), és egy 8-cal, ami egy iPhone 6 kicsit szépítve. Ott teljesen elengedtem a dolgot, de ahogy látom, ők is, mert az incredible new design szlogenen szerintem ők is rohadt jót nevette hátul a 11 debütnél.

Én még egy dolgot "várok", és egynek adok esélyt: SE2. Ha az nem jön, engem végleg elveszítettek.

(#93) juuzer válasza aujjobba (#70) üzenetére


juuzer
addikt

Én szeretem, ha kapok új főverziót. Nyilván sokat nem ad hozzá az összképhez, de azért jól esik. Lumiás időkben is vártam mindig az új updatet :D (lehet akkor lettem ilyen :D)

Noukoum: mjuk ez lehet, hogy iOS-nél is így van. Én annyit nem használom az SE-met, hogy feltűnjenek a bugok, de az utóbbi időben sikerült pár katasztrofális frissítést kiadniuk, ahogy olvastam/hallottam.

Vamos a la playa.

(#94) FuRiONight válasza satz18 (#89) üzenetére


FuRiONight
őstag

Szokásos mèg(!) ki nem nőtt keleti betegsègek: bazàri kinèzet, közepes kamera, csak egy hangszóró, vizàllósàg hiànya ès sokszor maga a gyàrtói szoftver.

Àr/èrtèk bajnok, az egyszer biztos, ilyen àron elfogadható hibàkkal, de vannak ettől felsőbbkategóriàs telefonok. Ez csak az èn vèlemènyem!

(#97) keszi1991 válasza nozs23 (#7) üzenetére


keszi1991
tag

Ezen mi a katasztrófa?? Ezek a tények! Tudom néha fájni tud az igazság!

(#98) dilajoska1 válasza nozs23 (#44) üzenetére


dilajoska1
őstag

Most nézem hogy a Pro-t írtad úgyhogy nem szóltam :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#99) san2000


san2000
tag

Vissza olvastam a 2013-ban az iPhone 5s bemutatásakor írt cikket .Úgyan ilyen fröcsögés volt anno andoridosoktol.
Minek a 64 bites proci. Nagy baromság.
Minek az újlenyomat olvasó.Baromság.
Amint tudjuk pár év után minden gyártó átvette ezeket.
Szóval akkor is ment a fröcsögés a nagy okosoktól, hogy az Apple ilyen hülye.
Most is ez megy.
Én iPhone tulajként nem nagyon érzek kényszert droidos fórumokban beszólni.
Pedig nekem is megvan a véleményem.
De valahogy mindig az android tulajok akarják bebizonyítani maguknak ,hogy ők mennyi faszák és okosak.Mindenki más aki mást válasz az meg hülye.Ez azért elgondolkodtató.

(#100) strogov válasza nyisziati (#79) üzenetére


strogov
senior tag

"Igazából a Samsungnak sokkal katyvaszabb volt a palettája, az elnevezésekről nem is beszélve, hosszú évekig."

Most is az. Az iphone-nál azért gáz egy csomó minden ami más telefonoknál nem az, mert az iphone sokáig etalon volt. Hozzá mértek minden funkciót. Van amiben még mindig a legjobb (inkább leggyorsabb), csak messze nem mindenben. A samsung-nak (és mindenki másnak) meg mindig értelmezhetetlen volt a palettája. Mindig "egyszerűsíteni" akartak, csak ez soha sem sikerült nekik. Ezért fel se tűnik.

Ha Usain Bolt-nak 10s-et mutatna az óra 100-on, és még mindig versenyezni szeretne a vb-n őt is megszólnák. Pedig a föld lakosságának 99%-át még mindig lehagyná. Az iphone is jobb a telefonok 99%-nál, csak ez régen 100% volt.

Viszont az ilyen cikkeknek azért nincs értelme, mert nincs mit temetni. Az apple (egyelőre) nem nokia. Ha féláron adnák a telefonjaikat akkor majdnem mindenki azt venné. Megjegyzem SJ valószínű féláron adná inkább és a szolgáltatásokon behozná, hogy rohadjon rá a többiekre a cuccuk ahogy az ipad-del is csinálta. Anno ipad1 után szépen mindenki beárazta magát ipad1 fölé gondolva, hogy majd ipad2 úgyis kurvadrága lesz az első sikere után. Aztán SJ bejelentette, hogy ipad2 annyiba kerül mint ipad1 és az ipad1 ára csökken. Azóta se mérhető 10" környékén az android.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.