Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ΞΔGLΞ válasza Integrale (#197) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha te utálod az IOS-t, akkor neked pontosan nem való iPhone, meg úgy az egész Apple öko.
Akinek más felület kell annak (marad a) a droid, azt lehet kusztomizálni orrba-szájba. Márpedig ájfont nem is azért vesznek többen (kivéve a villogók) mert világ legjobb készüléke lenne, hanem pontosan az ios miatt. Már, mint írtam, akik értékelni tudják a rengeteg előnyét.

(#202) Integrale válasza FuRiONight (#199) üzenetére


Integrale
veterán

Nem kell tobbet szoszolni a beallitasokkal, mint egy iOS rendszerun. Nyilvan kell hozza ismerni a rendszert, de ez igaz az iOS-re is, kezembe adjak nem tudnam elsore, hogy mi hol van.

ΞΔGLΞ:
Nem utalom, csak nem szeretem, nem tetszik, alapvetoen egy olyan felulet sem tetszik, ahol omlesztve vannak az ikonok, kulon App drawer nelkul.

Akinek csak egy telefon az iPhone, es nincs mellette mas alma, az milyen elonnyel talalkozik?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#203) Ádám16 válasza Integrale (#202) üzenetére


Ádám16
addikt

+1.
Egy barátom kapott cégesnek egy X-et, és nem állt a kezére 3 hét után, kért egy már megszokott Androidos készüléket.
Semmivel sem egyszerűbb az iOS, max a home screen-t lehet kevésbé személyre szabni, de a beállításokat ugyanúgy meg kell szokni, hol keresendők. Sőt, voltak anomáliák azért, mikor iOS 13-ig a gyors eléréseket lehúzva a Wi-fire hosszan nyomva nem lehetett kiválasztani, melyik hálózatra akarsz csatlakozni. Csak egy példa, ami a Droidon egyszerűbben elérhető volt.

(#204) Sinesol


Sinesol
veterán

No lám, alig palástolt hater cikk, ráadasul szinte minden megallapitas erősen negativ felhanggal tálalva, ha kell félremagyarazva, biztos büszke magara a szerző, most aztán tobzódhat a nép.

[ Szerkesztve ]

(#205) ΞΔGLΞ válasza Integrale (#202) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én nem tudhatom, hogy Neked mik az igényeid és elvárások egy rendszerrel szemben, mert ezt csak az alapján lehet megválaszolni. De ha eleve nem tetszik, akkor felesleges 1 ft-ot is költened, ami Apple. Én amire használom és tapasztalom az előnyeit, nekem ezért simán megéri.

[ Szerkesztve ]

(#206) Plug Life


Plug Life
senior tag

Pár pszichológus ledoktorálhatna az ilyen fórumokból 😆😂🤣

(#207) -secret- válasza Plug Life (#206) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Meg az off gomb használatából is páran.

(#208) D1Rect válasza -secret- (#207) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg az off gomb használatának ajánlgatásából. ;]

(#209) FuRiONight válasza Ádám16 (#203) üzenetére


FuRiONight
őstag

"iOS 13-ig a gyors eléréseket lehúzva a Wi-fire hosszan nyomva nem lehetett kiválasztani, melyik hálózatra akarsz csatlakozni. Csak egy példa, ami a Droidon egyszerűbben elérhető volt."

Azèrt milyen èrdekes, hogy droid-on elveszilk, mìg ios most kapja ezt "feature"-t.

(#210) haxiboy válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

Akármennyire is Apple-bashing, kicsit elszálltak az árakkal.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#211) Noukoum válasza haxiboy (#210) üzenetére


Noukoum
veterán

"kicsit"? :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#212) Sgr_A válasza marcee (#190) üzenetére


Sgr_A
addikt

Van e-még másik gyártó amyelyik ennyire kevés telót adott ki 12 év alatt?
Talán a 0+ ott elég logikus a számozás de nincsenek 12 évesek
A többi évente több telót ad ki mint az apple idáig
Ez a 11 tetszik lehet ez lesz a következő telóm droidból a 0+t kivéve szinte az összes gyártótól volt kipróbálnám az iphone-t is
Mindegyikkel volt valami bajom na jó ez a mate 20 most szinte tökéletes

(#213) nyisziati válasza D1Rect (#208) üzenetére


nyisziati
veterán

Meg a rosszindulatú kommentekből is, amikből kiderül, hogy némelyek nyolc éves hibákat is felhánytorgatnak az aláírásukban azon oldal üzemeltetőinek, ahol a legaktívabbak.

(#214) lmno


lmno
őstag

Ha az iPhone modellek neveit nehéz követni, akkor mit mondjunk a Sony Xperia telefonokról?
(Más kérdés hogy sehol nincsenek az Almához képest, de akkoris)

(#215) Silenzio válasza madgie (#142) üzenetére


Silenzio
addikt

S6 Edge-em nem volt, sima S6-om volt, a legjobb, amit elértem vele, az 2.5 óra képernyőidő volt, reggel 8-tól délután 4-ig bírta, aztán vége lett. S7 Edge-em volt kétszer is, az minimum 4-5 órát bírta. HTC One-om nem volt, de egyszer kihoztam egy kiállítási példányt (Telekomnál dolgoztam), és használtam egy hétig. 3 óránál többet sose mértem azzal se.

Aztán amúgy a fene tudja, szerintem odavernek ezek a HW-ek. Másodtelefonnak iPhone SE-t vettem, vasárnap azt is használtam a filmforgatáshoz (snitt-ansnitt). Jó, oké, pont 3 évvel idősebb a Mate 20 Prómnál, elvileg 2016 tavaszi vásárlás, a HW meg 2019 márciusi, ennek ellenére is durva a kitartásbeli különbség:

Huawei: 4 órán keresztüli forgatás, ebből 2.5 óra kamerázás tisztán, 4K 30 fps Manual Camera. 55%-ra merült az akku 100-ról.
iPhone: 40 percen keresztüli forgatás, 19 perc kamerázás tisztán, 4K 30 fps Filmic Pro. 61%-ra merült. Közben egy töltés is volt, az első, 4 perces felvétel 19%-ot (!) harapott az akkuba, utána gyorsan feltöltöttem 97%-ra, a második, 15 perces vitte le onnan 61-re... Nem ezzel fogod felvenni a gyereked ballagását, esetleg az ovisat. :))

Nem tudom, új korában milyen volt, szerintem azért ennél jobban bírhatta. Még nem teszteltem, milyen napi használatra, valszeg kipurcanna az akku a melóhelyemen ebédszünetre. Ezé' ne vegyél használt telefont, csak őstermelőtől.

(#176) bigrock:
Szerintem még a modi is egyetértett velem, az a baj. ;]

(#174) feliks:
Szekunder szégyenérzet, miféle fenszi kifejezéseket ismersz. :)
Ez nem Szentkuti hibája, van az a népes tábor, akit te jellemzel, és van az, akinek attól van "szekunder szégyenérzete", hogy csak 720p körüli a 310 ezerért vásárolt telefonja felbontása, ráadásul csak egy hátlapi kamerát "sportol". És még ki is cikizik az osztálytársai szegényt... Pro-kontra, érvek-ellenérvek, a piacon semmi sem fekete és fehér.

(#204) Sinesol:
Ez olyan messze van a hatertől, mint ahogy Te egyformán Makótól és Jeruzsálemtől, pont középen, izé... Bonyolult dolog ez a föci.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#216) <Lacy85> válasza Integrale (#202) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az a gáz, hogy én még MacBook mellett sem tudnék mondani olyan indokot, ami miatt megérné iPhone-ra váltani. :DDD

(#217) nord_ válasza <Lacy85> (#216) üzenetére


nord_
veterán

Hát ez tényleg gáz. ;]

(#218) kchris78 válasza <Lacy85> (#216) üzenetére


kchris78
veterán

mindig ezzel a "megéri" meg hasonló dolgokkal jönnek sokan. De most komolyan az emberek többsége nem racionális alapon dönt ahol a "megéri" teljesen súlytalanná válik.. Még akkor is így van ez ha a reklámok hatásától elvonatkoztatunk. És ezzel nincsen semmi probléma.

Azzal már inkább hogy itt rugóznak sokan azon hogy húú a másik csúcsmodellnél 30-50-100e-Ft-al drágább. Vegyetek egy autót milliós nagyságrendben amiért nem egy szar 10+ éves leharcolt valamit kapsz, amit üzemben is kell tartani. Vezess egy többtagú háztartást mindenféle kiadással (kaja utazás, felújítások)... Ha megvan rá a keret akkor kijön hogy ennek az Apple-s felárnak ezekhez a költségekhez képest nincs nagy jelentősége.. Nyilván ha spórolni kell minden tízezernek megvan a helye, de ha ez az embernek a "szive vágya" 2-3 éves távlatban (de lassan még tovább emelkedik a csere ciklus) kigazdálkodni ezt a felárat.. nem lehetetlen feladat. Ha meg kevés a keret akkor nemhogy iPhone de semmilyen más gyártó flagshipje nem fog beleférni a mostani árak mellett. (nyilván az Apple ezt kihasználja mikor beárazza a termékeket)

BTW szentkuti írásával nem lenne gond ha a véleményét (amiben nagyon sok teljesen jogos kritika is van egyébként, de ezeknek kb semmi köze nincs a modellek elnevezéséhez) nem egy objektivan is megirható cikkbe (amiben nem megy túl a tényleges nevezékeken) csomagolta volna, és ezt semmi nem jelzi - blog, vélemény vagy bármi..
Szerintem az emberek többségé az elnevezések érdekelték (a cim alapján) nem pedig sok éve puffogtatott negativ kritikák ismételgetése - még ha amugy jogosak is.
Plusz olvassatok bele a Droid10 bemutató cikkbe. Zongorázni lehet a különbséget a hangvételben. NA ez a probléma.

(#219) Pjotr


Pjotr
senior tag

45000-ért vettem 7-est. 10000 volt az új gyári akku. Az en minimális igényeimet a Mate 20 Pro után maximálisan kielégíti és meg boldogabb is vagyok vele. Akinek telik ra és nem érzi pénzkidobásnak az újat, az vegye. Nem tudok olyan embert a környezetemben, aki az aktuális Legujabb szériát veszi 2 éve. Viszont a régi modellekkel nagyon boldog mind. Pedig nincs apple okoszisztemajuk. A támogatás pedig példás az eszközökön.

[ Szerkesztve ]

(#220) Hunt3r22 válasza haxiboy (#210) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Mintha az Apple tehetne arról, hogy 330+ euró és hozzá tartozik egy világbajnok áfa, ami az árképzésnél egy fájó pont.

i11-nek is az árát csökkentették 50 dollárral, mégis ugyanazon az áron nyit, mint az Xr.

Samsung, Huawei, Apple mindegyik irreálisan magasan adja a telefonjait 300-400k++.
Nyugaton, jobb létű államokban erre van igény / kereslet.

Xr

(#221) -secret- válasza Hunt3r22 (#220) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

No. XR 299-ért nyitott.

(#222) jerry311 válasza Pjotr (#219) üzenetére


jerry311
nagyúr

Többek közt a szoftver támogatás volt az egyik ok, ami miatt elhagytam az Androidot. (csak flagship telefonjaim voltak, semmi alsó kategóriás).
Még így is csak legfeljebb 2 évig volt valami frissítgetés, de abban a két évben kb. a kritikus biztonsági hibák javításáért is könyörögni kellett.
Ha nincs sajtóvisszhang, akkor nem költenek a javításra.

(#223) nyisziati válasza kchris78 (#218) üzenetére


nyisziati
veterán

Én komolyan nem értem, mi a baj a cikkel.
Ez egy teljesen jól megírt cikk, SEMMI, ismétlem SEMMI negatív lehúzás nincs benne. Sőt, a hozzászólások is ilyen hangnemben kezdődtek. Később csúszott el a dolog, amikor némelyek szükségtelenül belementek egy fanboy adok-kapokba.
Amire semmi szükség nem volt. Legalábbis én abszolút nem éreztem azt az ideges-indulatos közeget, ami a keynote utáni cikk kommentszekcióját jellemzi (általában).

Némelyek indulatot generáltak, amiért páran fölkapták a vizet és egyből torokra mentek. Abszolút feleslegesen.
De a cikkből ez abszolút nem következik.

(#224) D1Rect válasza nyisziati (#213) üzenetére


D1Rect
félisten

Jövőre 9 éves hülyeség lesz, amit a komplett "szaksajtó" crtl+c-zett egymástól és senkiben nem merült fel az, hogy az ember leggyakrabban a látására támaszkodik az érzékszervei közül, úgyhogy a telefonok kijelzője meg fog nőni és ez a jövő.

Aki ezt leírta, az hülye volt és nem ért hozzá és nem szakmája telefonokat nyomogatni.

(#225) joey04 válasza nyisziati (#213) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#226) FuRiONight válasza nyisziati (#223) üzenetére


FuRiONight
őstag

Elolvastad ès meg is èrtetted amit olvastàl? Konkrétan első bekezdès egy nagy fikàzàs, nem is akàrhogy. Sőt, ez a bekezdès mehetne akàrmelyik csúcskèszülèkhez, csak a neveket kell àtírni. Vagy csak ide lehet?

Nem vagyok fanboy, de azèrt làssuk a fàtól az erdőt. Ràadàsul ez kint van a főoldalon.
Attól, mèg hogy nem az a címe a cikknek, hogy: "Mièrt nem adnèk egy lukas garast sem a csócsàlt almàèrt" minden elmond a stílus ès hangvètele alapjàn. A népszerűsèggel úgy làtom csak a szinvonal is esik ès hígul a csapat.

Mègegyszer aki nehezen èrti: nem az baj amit, hanem ahogy írta.

[ Szerkesztve ]

(#227) Depression válasza D1Rect (#224) üzenetére


Depression
veterán

Furcsamód ez a fórum tele van olyanokkal, akik még mindig kitartanak amellett, hogy 3,5", illetve most már ahhoz közeli kijelző az ideális méret.
(Én meg kis ember vagyok nagy telefonnal) :D

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#228) D1Rect válasza joey04 (#225) üzenetére


D1Rect
félisten

Már csak ennyire futja nyuszifül?

(#229) <Lacy85> válasza Hunt3r22 (#220) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Bőven tehet az Apple is az árazásról.
Amikor kijött a X, mennyibe került itthon? 380 ezer?
Ez egy 1000$-os telefon volt.
A szintén 1000$-os Samu, vagy Huawei valahogy mégis megállt 330-nál.
Pedig nekik is szar a forint árfolyam, meg őket is érinti a világbajnok ÁFA.

Aztán jött a Xs, ahol az 1000$ már 400 ezerbe került, miközben a konkurencia 1000$-ja még mindig csak 330-ba.
Szóval csak ennyi köze van az almának az itthoni árakhoz.

[ Szerkesztve ]

(#230) nyisziati válasza D1Rect (#224) üzenetére


nyisziati
veterán

Áhhá. Szóval szerinted azért, mert valaki egyszer leírt egy hülyeséget, onnantól kezdve nem tanulhat, nem korrigálhat, nem javulhat.
Na látod, szerintem meg ez a totálgáz felfogásmód.

(#231) nyisziati válasza FuRiONight (#226) üzenetére


nyisziati
veterán

NYILVÁN elolvastam és értelmeztem.
Egyébként ha olvastad volna a legelején írt egyik kommentemet, abban kifejtettem, hogy ez kb. az össze telefonra is érvényes, és ez itt a Mobilarénán érvényesül is. Mindig hangsúlyozva van BÁRMELY készülék esetén, mennyire lelassult a fejlődés és kevés az innováció.

Most újra végigolvastam és ugyanaz a véleményem. Sőt, ha te ezt sértésnek értelmezed, akkor - már ne haragudj - te egy sértődött fanboy vagy, nem tudok mást mondani.

Nézz meg egy random, nagy nézettségű nyugati csatornát, ahol hasonló témával foglalkoznak és még a stílus is visszaköszön. pl. Linus tech tips, Unbox therapy stb.

(#232) jerry311 válasza Depression (#227) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha valaki nem akar kétkezes tepsit hordani magával, akkor már bezárandó őrült?

(#233) Mr.Silkó válasza csababarca (#186) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Sajnos ez a helyzet valóban.

(#234) san2000


san2000
tag

The best camera in iPhone:

https://youtu.be/sNYkBJ3a6Wo

(#235) Integrale válasza san2000 (#234) üzenetére


Integrale
veterán

:C

"Bad reklám is reklám too"

(#236) Hunt3r22 válasza -secret- (#221) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Igaz, 10k-val olcsóbb lett. :R

Xr

(#237) Lord Sidious válasza Silenzio (#215) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Makó egy személy volt nem a települést takarja... no offens

(#238) Rover623 válasza Lord Sidious (#237) üzenetére


Rover623
félisten

"Makó egy személy volt"
Makó valóban egy személy volt...vagy több...és vagy van közük a szóláshoz, vagy nincs! :D

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#239) <Lacy85> válasza nord_ (#217) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Elgondolkodtam amúgy, hogy mi lenne, ha, de mivel tök jól elvan a Mac az androiddal is, igazából semmi értelme.
A kontakt listám szinkronizál a Mac és a Note között, a naptár szintén, a telón tárolt doksikat, képeket, videókat 5 másodperc elérhetővé tenni minden eszközömön, stb.
A többi fícsör meg ilyen "kit érdekel" kategória, mert nekem telefonnal kényelmesebb telefonálni, mint laptoppal, stb.

Meg ha ki is próbálnám, mit vegyek? A sima i11 egy kiherélt valami.
A nyitóára 10-20 ezer eltéréssel annyi, mint az S10-é.
Csak épp rosszabb kijelző, fele tárhely, fele annyi ram, stb.
Ennél drágábban meg nem vagyok hajlandó telefont venni. Teljesen mindegy, milyen logo van rajta.

A Mac-et megvettem, mert itt látok való előnyöket a konkurenciához képest. A kijelző parádés, a hangszórók nagyon jól szólnak, a trackpad kb. verhetetlen, az üzemidő meg szintén az egyik legjobb ennyi pénzért.
A rendszer meg köröket ver a Windows-ra.
iPhone-ok esetében sajnos csak a hátrányokat látom azonos ár mellett.
De ez az én véleményem. :R

(#240) Lord Sidious válasza Rover623 (#238) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Annyi biztos, hogy a mondának semmi köze a településhez :D Makó, ha letezett, akkor II. Andras keresztes seregébe szolgaló lovag, vagy szabadlandzsás volt.

[ Szerkesztve ]

(#241) D1Rect válasza nyisziati (#230) üzenetére


D1Rect
félisten

Az a gáz, amikor valakinek azért van "igaza", mert ő a "szakértő".

(#242) nozs23 válasza <Lacy85> (#239) üzenetére


nozs23
addikt

A sima i11 egy kiherélt valami.

Lol. Pontosan +1 kamera és a kijelző a különbség a csúcsmodellekhez képest.

(#243) Rover623 válasza Lord Sidious (#240) üzenetére


Rover623
félisten

"Makó első említése 1247-ben Vlnuk alakban maradt fönn. Első virágzása a 13. század második felére esett, amikor a Csanád nemzetséghez tartozó Makó bán volt a földesura. Az 1299. évi oklevél így említette: "Felvelnök, amelyet újabban Makófalvának neveznek." Utóbb a névből lekopott a -falva végződés, és Makó (1516-ban már így említi az oklevél) virágzó mezővárossá fejlődött."
:D

primus inter pares

(#244) Depression válasza nozs23 (#242) üzenetére


Depression
veterán

"A sima i11 egy kiherélt valami."

Nem, az idei iphone már csak ennyit tud, és van még pro és pro max. Tudod, nevezéktan. Eddig volt iphone, ami csúcs volt, és néha csináltak egy olcsóbbat is, és azt jelölték külön. Most a sima iphone neve összeforr a low-cost alkatrészekkel.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#245) Integrale válasza nozs23 (#242) üzenetére


Integrale
veterán

Meg még egy pár apróság, pl akkumulátor, acél vs alumínium, gyengébb vízállóság, nincs optikai zoom stb. Tehát igen, a többihez képest egy kiherélt valami.

Már megint az eszetlenül, foggal-körömmel védés. Nem akarod befejezni? Vedd le az iPhone szemüveget, és nézd objektíven a tényeket.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#246) Lord Sidious válasza Rover623 (#243) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Na pont ez volt az amin meg egyetemen Thoroczkay Gabor es Draskoczy Istvan tanar urak folyamatosan vitaztak es okleveltanon es etimologian a kozepkori tanszeken verre meno vitakat vivtak. Mert Beszian kornyeken is eleg sok oklevel, zsoldosszegzes, adomanylevel, stb keletkezett. Anno 10 eve imadtam a ket oreget, ahogy a hobortjuknak hodolva a szolas-mondasokbol fennmaradt kozepkorhoz kotheto szemelyek, helysegek, kifejezesek etimologiai bizonyitasan egymast fricskaztak cikkekbe es a sajat oraikon. Mindenki azt hitte utaljak egymast, kozben folyamat egyutt soroztek meg boroztak a dohany utcaba :D

[ Szerkesztve ]

(#247) nozs23 válasza Integrale (#245) üzenetére


nozs23
addikt

Akkumulátor nem igaz. Valóban van köztük kemény 80 mAh különbség, de gyakorlatban a 11 jobban fogja bírni, mint az XS-XR esetében.
Acél vagy alumínium egyéni preferencia, nekem acél van, mégis jobban tettszik az alu.
IP68 mindkét készülék, de valóban mélyebbre merítheted a Pro-t a leírás szerint. Minősítés alapján tök egyforma.

Optikai zoom? Leírtam, hogy a plusz egy kamera és a kijelző a -hogy örülj: számottevő- különbség köztük.

Már megint az eszetlenül, foggal-körömmel védés. Nem akarod befejezni? Vedd le az iPhone szemüveget, és nézd objektíven a tényeket.

Pontosan egy mondatot fűztem hozzá, te mégis úgy érzed, hogy nekem kell ugranod.
Ráadásul egy olyan rendszerről és telefonról van szó, amitől neked hányingered van. Mégis itt vagy, már több, mint egy napja, több száz hozzászólást lekövetve, alkalmanként befikázva valamit.
Sokkal hasznosabban is el lehet tölteni az időt. Még fórumon is. Biztos van olyan termék, ami érdekel is? :(

(#248) Prowler válasza Integrale (#245) üzenetére


Prowler
senior tag

Szerintem azért az is relatv, mit mihez viszonyítunk. Oneplus 7 az Oneplus 7 Pro ellenében pl - mínusz egy kamera, kisebb akku, alacsonyabb felbontású kijelzõ...ennek ellenére szuper kis telefon. De bármelyik másik gyártót is hozhatnám példának.

A csúcsmodellekkel szemben akkor minden alsóbb kategóriás készülék “kiherélt valami” ennyi erõvel...

Veremivadék Undorkutya

(#249) Integrale válasza nozs23 (#247) üzenetére


Integrale
veterán

Legalább értelmezhetnéd amit írok, és idézhetnéd pontosan, nem ferdítve, hogy támadhass vele.

Prowler: valójában igen, hiszen kevesebbet/gyengébb minőségben tudják azt, mint a felsőbb kategóriás társaik. Igazából amit EclipseGT írt, abban van igazság, annyi pénzért, amennyit a 11-ért kérnek, van ebben-abban jobb eszköz (papírforma szerint), ami felveszi (papíron) a versenyt az azonos árú konkurensekkel, az meg már drágább 1-200e Ft-tal.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#250) Prowler válasza Integrale (#249) üzenetére


Prowler
senior tag

Természetesen, papíron mindig is volt (és szerintem lesz is) jobb ajánlat Android oldalon. Éppen az áruk miatt kapják a savazást az iPhoneok, főleg szegény XR és a 11, mert 300 ezer Ft-os indulóáron egy 720p-s LCD panelt kaptak. Sokak számára ez főbenjáró bűn.

Én sem mondom, hogy zavarna ha olcsóbban adnák ezeket a készülékeket, vagy egy nagyobb felbontású kijelzővel, de a nap végén ezek csak telefonok és nem fogják a világot megváltani mint ahogy páran (hibásan) elvárják tőlük. Sokak számára nem a specifikáció számít hanem az aktuális használati érték, ebben pedig jók az Apple cuccai.

Mindenki annyiért vesz telefont amennyiért tud/akar, lehet viccelődni de vérre menni specifikációk alapján butaság szerintem. Ezt most általánosságban mondtam, nem rád céloztam.

Veremivadék Undorkutya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.