Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Érdekes, mert tegnapelőtt szerintem a 7.1-es Experience települt, pedig nem tudok róla, hogy tesztelő lennék. Megnézem majd, hogy 1080p-ben választható-e a 120 Hz, azt támogatja a tévé.

[ Szerkesztve ]

(#2) arn


arn
félisten

nagyon jo kis motyo ez, bar banom, hogy par eve nem vagtam bele. majd a kov verzional talan :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#3) DanD88 válasza #72042496 (#1) üzenetére


DanD88
tag

Nem akarom leszólni a tévédet, mert az is lehet hogy nincs igazam, viszont a 100/120Hz frissítés sokszor inkább reklámfogás a TV-knél mint valódi képesség.

(#4) #72042496 válasza DanD88 (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

LG 65C8-am van, ez 1080p-ben fogad 120 Hz-et. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) DanD88 válasza #72042496 (#4) üzenetére


DanD88
tag

Igazat kell hogy adjak neked.

(#6) ted_tris


ted_tris
tag

Trollkodni akartam, de kiderult, en nem tudok magyarul :C

Bots

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#7) #72042496 válasza ted_tris (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

A cím pedig nekem se áll össze. De az se, hogy a hardver a cikk szerint miért nem változott, amikor tavaly kapott egy frissítést. A SoC maradt ugyanaz, de a többi részén csavartak egyet: [link]

(#8) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Miért érdemes ezt választani, mint inkább összerakni (a sokszorosáért) egy igazi Gamer PC-t?

(#9) vicze válasza #72042496 (#7) üzenetére


vicze
félisten

Ha csavartak alatt azt érted, hogy az oldóbb sokkal gagyibb lett, akkor ja csavartak rajta. :(((
A gamepad sokkal de sokkal jobb lett, azonkívül csak egy die shrink történt 22nm helyett már 16nm, teljesítmény változatlan. Azóta a 500GB-s Pro verziót megszüntették, amin ugyanazok a portok voltak mint a 2015-ösön. Szóval jelenleg a 2017-essel bukod a SD kátyát, a mikroUSB portot, és a BT távirányítót, csöppet rossz irány.

A SW támogatásra egy rossz szava nem lehet, max. a havi biztonsági frissítések nem jönnek, de ha 4év után kap 9.0-t megemelem a kalapom.

(#10) #72042496 válasza vicze (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem, mert én egyáltalán nem tartom gagyinak a kicsit, csak másnak. Számomra éppen az volt a megfelelőbb változat. A távirányítója egyébként Bluetooth alapú.

Az nVidia oldalán és amerikai Amazonon is látom még a Prót, honnét van, hogy megszüntették? A német Amazonon most nincs, de ez lehet átmeneti hiány. Amikor én vettem, akkor a simára kellett várnom pár hetet.

(Nem tudtam, hogy volt die shrink, akkor ez is egy változás.)

[ Szerkesztve ]

(#11) vicze válasza #72042496 (#10) üzenetére


vicze
félisten

Itt már nincs, ez a hivatalos oldal. A shopban még szerepel, nyilván készleteken maradt. A learn more a 16GB-re dob.
A legkisebb 2017-es 16GB Shield-hez legjobb tudomásom szerint az IR távirányitó jár, ami elemes, nem tölthető, nincs rajta jack hang továbbításhoz. BT-t csak a mikrofonhoz használja, és parosításhoz.

Ha neked nem butítas 2 port teljes lehagyása, és azonos áron árulása, akkor nem tudom mi...

(#12) #72042496 válasza vicze (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

A 2017-esben számomra a fő dolog az volt, hogy végre piacra dobták a kontroller nélküli verziót, olcsóbban. Végre médialejátszóként is megjelent, nem csak egy drágább médialejátszó-konzol hibridként. Erre írtam, hogy másnak tartom az újat. (Ha nincs ez a verzió, akkor az ellenérzéseimet félretéve, nagy eséllyel Apple TV-t veszek.)

Megértem, ha neked hiányoznak ezek a portok, és azokat a felhangokat is, amelyek szerint visszalépés az újabb, főleg ha a kontrolleres csomagokat hasonlítjuk. Számomra viszont érdektelen dolgok ezek, sőt, felőlem a HDMI és GbE kivételével mindent lehagyhattak volna róla.

A távval kapcsolatban igazad lehet. Én annyit néztem csak, hogy a Harmony Elite-hez BT alapon kell párosítani, de a netet átfutva tényleg infrán kommunikálhat.

[ Szerkesztve ]

(#13) vicze válasza #72042496 (#12) üzenetére


vicze
félisten

"végre piacra dobták a kontroller nélküli verziót, olcsóbban."
A 2015-öshöz a kontroller extra volt, alapból nem járt hozzá. Mivel működik X1, X360(adapterrel) vagy PS kontrollerekkel is, így egyáltalán nem kellett hozzá venni sose, főleg ha már van, egy amit megszoktál.
A 2017-es modellen 30$-t drágítottak eredetileg 150$-ért volt a kontroller nélküli. (Ne tévesszen meg a BF, szinte folyamatosan lehetett 150-ért kapni, mindig akciózva volt.)

"Végre médialejátszóként is megjelent"
Ez csak a te fejedben valami kategória, arra használod amire akarod, mind a 3 típus teljesen azonos HW-val SW-vel és képességekkel rendelkezik, a minimális HW különbségeket kivéve, semmilyen más eltérés nincs.

"felőlem a HDMI és GbE kivételével mindent lehagyhattak volna róla"
Ha csak ezt nézed, jelenleg a csillió kínai média box-szal szemben egyetlen előnye a 120MHz, és a Netflix 4K HDR támogatása. Ezt kivéve a SW support a Mi Box-on azonos, jelenleg. (Többin nyilván nem létezik.)

[ Szerkesztve ]

(#14) SunMount3r válasza vicze (#13) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A Mi Box lokál média lejátszóként azért nem egy nagy szám, mivel még a frekiváltást sem tudja. A Shield meg azért -viszonylag- egész használható már erre. (Mondjuk erre sem pont Shiekd-et vennék).

[ Szerkesztve ]

(#15) #72042496 válasza vicze (#13) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ó basszus, reggel nem tudtam felidézni, mi volt. A specifikációk alapján mindkettő megfelelt volna, viszont a 2015-öst vettem, mert fizikailag kisebb és sokal jobban tetszett. Különböző csomagok meg hogy mennyibe kerültek... egy fenéket foglalkoztam én ezzel, el se jutottam odáig.

[ Szerkesztve ]

(#16) #72042496 válasza #72042496 (#15) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azaz a 2017-est vettem. A 2015-ös be se fért volna az erősítő mellé a polcra állítva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.