Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Kicsit furcsálltam is volna a megy a PD a 100M hosszú üvegszálon. Persze, meg lehet oldani, de biztos, hogy érdemes lenne 5/12V-tal ilyeneket erőltetni? Főleg, hogy az csak a Type-C-re lett kitalálva, ha jól tévedek.
Hm.
"...másik végén pedig egy csavarosan rögzíthető Type-B csatlakozó figyel (de más konfigurációk is elérhetők lesznek)...": látjuk, mert már a képen is USB3 Micro-B csatlakozó van. :B Vagy csak én szeretem, ha pontosak vagyunk, és a kép stimmel a leíráshoz?

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Arról lehet tudni valamit, hogy a kábel végén levő elektronika mennyi latency-t ad hozzá az adatfolyamhoz?

(#3) Synthwave válasza Zotya84 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A gyártó oldalán kb. nulla képanyag van, de gugliban sem sokkal szívderítőbb a helyzet, főleg, ha még valami felbontást is szeretnél. :(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) Cifu válasza SunyaMacs (#2) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sehol sincs feltüntve, de mivel az elv az AOC hálózati kábelekből ismert, így onnan lehet venni - nanomásodpercekben mérhető, vagyis nem mérvadó.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) Tetsuo válasza Synthwave (#3) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Egy Photoshoppernek nem jelent kihívást. :DDD

(#6) Synthwave válasza Tetsuo (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az jó, mert nem vagyok Photoshopper. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Tetsuo válasza Synthwave (#6) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A szerkesztőségben csak akad. Infó-újságírás anélkül... na mindegy. :)

(#8) Synthwave válasza Tetsuo (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A munkámhoz nincs szükség Photopshopra, Lightroom és Paint.net bőven elég. Egy kábeles hírnél meg nyilván nem fogok körbemailezni/Skype-olni mindenkit, hogy azonnal dobjanak el mindent, és csináljanak 100 x 50-es képekből meg nem létező forrásból valami HD közeli Feszty-körképet. :U

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) Tetsuo válasza Synthwave (#8) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Persze, azért volt a szmájli. ;)

(#10) Zotya84 válasza Synthwave (#3) üzenetére


Zotya84
őstag

Láttam, néztem a linket, a honlapjuk szinte tök üres. :(

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#11) Synthwave válasza Zotya84 (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Túl szép is lenne, ha minden site olyan lenne, mint mondjuk a Noctua vagy a Shuttle... :(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) Zotya84 válasza Synthwave (#11) üzenetére


Zotya84
őstag

Túl könnyű lenne a dolgotok! :))

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

Érdekes, mi van akkor ha az emlegetett ipari berendezésen esetleg galvanikusan le választották az USB vezérlőt, és ez a vezérlő pont az USB port felől várná a működéshez a tápfeszültséget, meg ugye az aktív kábel is. :P

Ez gyanítom inkább kamerához való adat kábel, amivel pl.: az élőképet lehet levenni, vagy az SSD-t lehet üríteni PC-re. Mert annak még értelme is volna ha ebben a hosszban gyártanák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.