Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeonos topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) Bálintosz válasza najnhend (#599) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Az RLComputer egy elég kis bolt és kevesen ismerik, szóval Augusztusig tuti nem veszik meg az összes 9700(9500 Pro)-ast!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#602) AND1 válasza najnhend (#592) üzenetére


AND1
őstag

Akkor jó az OEM...ha
1; kevesebb pénzed van és beéred ezzel is
2; nincs szükséged az átalakitokra(DVI) +cd-kre (demok,stb)
3; különleges kábelek, bár azzem svideot vagy rca-t igy is adnak hozzá
4; ami kell hozzá netről leszedheted....

Egy régi PH-s.

(#603) najnhend válasza AND1 (#602) üzenetére


najnhend
tag

Igen,de az ATI oldaláról? Nem nagyon használnám se a DVIt se az egyebeket.Amúgy meg lehet hozzá kábelt venni, ha kéne, nem?
59700ért van eredeti ATI OEM.Ez nem gyanús? a BBA mindig dobozos+nem olcsó!!!
Amúgy általában átverhetnek azzal, hogy használt?
Te mire inspirálsz: 9500pro dobozos, akár BBA is v. lutri OEM 9700 Sapphire v. ez a BBA???

Abit NF7-S,AMD 2500+,2x256MB DDR333 Infineon,HIS 9500pro,80GB IBM,Spire Whisperrock lV,LG T710P,Jazz J-2126B

(#604) AND1 válasza najnhend (#603) üzenetére


AND1
őstag

Nem verhetnek át... zacsis ált le van ragasztav. Meg nyákon rajta van gyártási idő...meg ilyenről még nem is hallottam.

Alapkábelt kapsz OEM-hez is. Mi kell még hozzá? Catalystot/Control Panel-t meg letöltöd at.com-ról...ennyi!
Nekem dobozos 9500Pro-m van és nem használok semmit belőle csak kártyát.

Egy régi PH-s.

(#605) najnhend válasza AND1 (#604) üzenetére


najnhend
tag

Tehát akkor te a 9700 pártján állsz..Lehet,hogy teszek akko lépéseket!
Mármint miről nem hallottál? A zacsis BBAról? Nekem is gyanús!!!

Abit NF7-S,AMD 2500+,2x256MB DDR333 Infineon,HIS 9500pro,80GB IBM,Spire Whisperrock lV,LG T710P,Jazz J-2126B

(#606) AND1 válasza najnhend (#605) üzenetére


AND1
őstag

Átverésről nem hallottam még...hogy hazsnáltat adtak volna el

Egy régi PH-s.

(#607) AND1 válasza najnhend (#605) üzenetére


AND1
őstag

Nekem 8 mit veszel :) Nekem 9500Pro-m van és elég, arra volt pénzem.
Ha van pénzed vegyél 9700-at. Thats all!

Egy régi PH-s.

(#608) rudi válasza najnhend (#603) üzenetére


rudi
nagyúr

Az OEM azt jelenti hogy nem kapsz dobozt meg bónuszszoftvert! Driver-cd-t tuti kapsz hozzá (igaz a drivert mindig a netről keresd mert az újabb) és feltehetőleg egy vékonyka rca-rca kábelt is.

Ez a használt dolog megtörténhet de így is úgy is magvan az x év garancia...

Mostanában elég nehéz lesz hozzájutni 9500pro-hoz, magicompos fórumban ezt a választ kaptam:
''A helyzet, hogy a 9700-asok már nincsenek, jelenleg még 9700Pro-ból van pár darab. Viszont... van 9800PRO-nk 256-MB-os kivitelben, azaz a jelenlegi csúcsmodell (ha jól tudom). Mondjuk az ára kicsit borsos... :/

Jövőhétre már most tudom, hogy nem érkeznek nagyobb ATi-k, egyszerűen kivesztek a 9500Pro / 9700 / 9700Pro szériák :(. Az azutáni hetet még nem tudom, de ha van valami infó, mindenképpen beírom.''

Szóval, nemtom...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#609) rudi válasza dnacrew (#582) üzenetére


rudi
nagyúr

Ha jól tudom single textureban marad el jelentősen a 9500por a 9700tól, de ez inkább a mem miatt lehet. Szerintem a +4 pipelineval a fillrate-nek kellene drasztikusan nőnie. Az meg hogy rosszul számol-e a +4 renderelő akkor derül ki ha sakktáblaszerű hibák vannak a képben.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#610) evola válasza Bálintosz (#1) üzenetére


evola
senior tag

Szia! PBA Ati Radeon 9500Pró-hoz keresek idei biost. Tudsz esetleg segíteni?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#611) rudi válasza Bálintosz (#586) üzenetére


rudi
nagyúr

A depo-t inkább felejtsük mert elég ritkán frissítik. Szerinted tényleg lesz 9500pro bárhol ha már most sem kaptak a pesti boltok és ekkora hajtóvadászat folyik?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#612) rudi válasza evola (#610) üzenetére


rudi
nagyúr

nekem van

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#613) najnhend válasza rudi (#611) üzenetére


najnhend
tag

Ha nincs sok telj. kül., megéri biztonságosabb 9500prot venni? (Már majdnem meggyőztetek, csak legyen!!!!!)

Abit NF7-S,AMD 2500+,2x256MB DDR333 Infineon,HIS 9500pro,80GB IBM,Spire Whisperrock lV,LG T710P,Jazz J-2126B

(#614) Bálintosz válasza evola (#610) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Szia! Sajnos nem tudok, de kérdezd meg AND 1-et mert neki is PBA Radeon 9500 Pro-ja van és ő biztos tud segíteni!:)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#615) evola válasza AND1 (#5) üzenetére


evola
senior tag

Szia! KonfigÚr ajánlott téged. PBA Ati Radeon 9500Pró-hoz keresek idei biost.(3,3 ns Infineon ramok) 128mb. Tudsz segíteni?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#616) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Sebaj, veszek egy Club Radeon 9500 128 MB DDR Tv out-os VGA-t, plusz egy Samsung 512 MB DDR RAM-ot Augusztusban!:) Így is nagyot fog lendülni a gépem!:DD

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#617) AND1 válasza evola (#615) üzenetére


AND1
őstag

Hali..pont ilyen paraméterekkel rendelkező Excalibur-om van. De nem foglalkozom Bios- frissitéssel/stb. Szóval ebben sajna nem tudok segiteni...

Egy régi PH-s.

(#618) AND1 válasza Bálintosz (#616) üzenetére


AND1
őstag

Na ez egy jó hir :))

Egy régi PH-s.

(#619) evola válasza AND1 (#617) üzenetére


evola
senior tag

Arra megkérhetnélek, hogy lementenéd a tiédről a biost esetleg?

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#620) AND1 válasza evola (#619) üzenetére


AND1
őstag

Szivesen segitenék neked de ezzel a témával alapban nem foglalkozom meg nincs prg-m se hozzá...rudi irta hogy neki van...sztem el is küldi neked.

Egy régi PH-s.

(#621) Bálintosz válasza AND1 (#618) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Szerintem is!:))

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#622) evola válasza AND1 (#620) üzenetére


evola
senior tag

Annak nagyon örülnék!!

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#623) rudi válasza evola (#619) üzenetére


rudi
nagyúr

Miért nem töltöd le a saját biosodat és javítod ki azt a bár hexa számot? Ezzel járnál a legjobban. A link itt van valahol a fórumon, keress rá. Nekem megvan haverom módosított 9500pro biosa 3,3infineon ramokhoz, most 340/309en stabil vele a gépe és kb 10%ot gyorsult 3dmark2001ben.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#624) Bálintosz válasza rudi (#623) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Ja!:D

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#625) rudi válasza evola (#622) üzenetére


rudi
nagyúr

Küldtem a BIOS-t mailban.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#626) evola válasza rudi (#625) üzenetére


evola
senior tag

Sajna még nem érkezett meg.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#627) Bálintosz válasza rudi (#625) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Jól tetted!:)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#628) Bálintosz válasza evola (#626) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Türelem...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#629) evola válasza rudi (#623) üzenetére


evola
senior tag

Sajnos már egy hónapja keresem, de még nem jött össze. Még számtech boltokban sem segítettek, egész Kecskemét területén.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#630) evola válasza rudi (#623) üzenetére


evola
senior tag

Hogyan tudnék arra a linkre rákeresni különbe? Sajnos az internetezés nem annyira megy. Alig két hónapja netezek. Inkább az alkatrészek, meg a tuning érdekeltek idáig.:((

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#631) evola válasza rudi (#623) üzenetére


evola
senior tag

Eltudnád mégegyszer küldeni azt a biost? Még mindig nem érkezett meg. Jezdek aggódni. Ennyi idő alatt megszokott érkezni minden levél. Általában.Köszi!

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#632) rudi válasza evola (#631) üzenetére


rudi
nagyúr

Megött már? Lehet hogy a forwardolás miatt késik. Közben megtaláltam a linket is [L]http://firingsquad.gamers.com/hardware/ati_radeon_9500_pro_overclock/default.asp[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#633) evola válasza rudi (#632) üzenetére


evola
senior tag

Még mindig nem érkezett meg.(sajnos) Lehet hülye kérdés,de megtudnád mondani van-e esély arra, hogy valódi 9700pró legyen belőle 256 bites memória busszal?
Apropó: köszönöm a linket, meg a fáradozásodat!!

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#634) evola válasza rudi (#632) üzenetére


evola
senior tag

Még mindig nem érkezett meg.(sajnos) Lehet hülye kérdés,de megtudnád mondani van-e esély arra, hogy valódi 9700pró legyen belőle 256 bites memória busszal?
Apropó: köszönöm a linket, meg a fáradozásodat!!

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#635) evola válasza rudi (#632) üzenetére


evola
senior tag

Végre megérkezett. Hogyan tudom kibányászni a levélből. Ilyet soha nem csináltam még!

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#636) rudi válasza evola (#635) üzenetére


rudi
nagyúr

ráklikkelsz a filera és letöltés. Kelleni fog még egy atiflash, amit a fenti link alapján megtalálsz a www.rage3d.com-on.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#637) evola válasza rudi (#636) üzenetére


evola
senior tag

Az outlook eltávolította a a következő nem biztonságos mellékleteket a levélből.
A továbbított levl eml. Ennyit ír csak az outlook.(windows Xp Professionalt használok) Szóval a mellékletek lementése opció nem választható.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#638) evola válasza rudi (#636) üzenetére


evola
senior tag

Az outlook eltávolította a a következő nem biztonságos mellékleteket a levélből.
A továbbított levl eml. Ennyit ír csak az outlook.(windows Xp Professionalt használok) Szóval a mellékletek lementése opció nem választható.

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#639) rudi válasza evola (#638) üzenetére


rudi
nagyúr

Felraktam netre a biost:
[L]http://www.netmatch.host.sk/download.htm[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#640) evola válasza rudi (#639) üzenetére


evola
senior tag

Nagyon szépen köszönöm!;]Sikerült letöltenem. Nagyon hálás vagyok neked! Köszönöm!! :P

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#641) rudi válasza evola (#640) üzenetére


rudi
nagyúr

Raktam fel atiflash-t is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#642) evola válasza rudi (#641) üzenetére


evola
senior tag

Köszönöm! Mindjárt nekilátok a frissítésnek! :t

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#643) dnacrew


dnacrew
tag

Tegnap sikerült egy r9500->r9700. Sapphire R9500 128MB DVI+TV out 3,6ns. Simán kinyitotta, most 8x1 és 256bit. 3dmark3-ban az összes tesztet végignéztem és semmi sakktábla és hiba. Éljen, éljen :D

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#644) Bálintosz válasza dnacrew (#643) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nagy szerencséd volt, mivel a legtöbb Sapphire Radeon 9500 nem alakítható át 9700-á!:)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#645) dnacrew válasza Bálintosz (#644) üzenetére


dnacrew
tag

Komolyan? Én az hittem hogy az. :D Akkor mivel érdemes probálkozni? Club3d, Powercolor, Powermagic?

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#646) Bálintosz válasza dnacrew (#645) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Legnagyobb esélye a Powercolor/Powermagic-nek van!:)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#647) dnacrew válasza Bálintosz (#646) üzenetére


dnacrew
tag

Én csak attól tartok hogy nagykerből hozzánák(no áfa+no haszon :DD) nekem a sajátomat, mert a fenti kártya haveré, és nem tudom a kezembe fogni mielőtt megvenném, és nem tudom hogy mi lesz ha valami nem stimmel. (rossz nyák, rossz pipeline, lassú ram) Nincs olyasmi hogy 3 napon belül ha törik ha szakad vissza kell venniük?

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#648) mura81 válasza dnacrew (#647) üzenetére


mura81
senior tag

Elvileg/jogilag van, de az adott üzlettől függ megcsinálja-e, mert ugyabár visszaadnád és kérnél egy másikat helyette. Ez a 3 nap arra van hogy visszaadod a cuccot, ők a pénzt ''osz viszonlátásra''

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#649) dnacrew válasza mura81 (#648) üzenetére


dnacrew
tag

De a pénzt vissza [b]kell[/b] hogy adják igaz? Mert sok bolt van. :)

Resist TCPA and Microsoft! Support Open-Source and Scene!

(#650) mura81 válasza dnacrew (#649) üzenetére


mura81
senior tag

úgy tudom igen, kötelesek visszavenni az árut és neked visszaadni a pénzt. Nem kell megmondanod, hogy miért nem kell, vissza kell venniük, de ennek majd még rákérdezek valaki szakavatottnál, ha gondolod.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeonos topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.