Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon vs nvidia (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Petes


Petes
tag

Az egyik barátom most áll gépvásárlás előtt, szerintetek milyen videokártyát érdemes beletenni 20ezer huf alatt? A Radeon Geforce háborúban ki áll jelenleg jobban és melyiket érné meg jobban? Köszi a segítséget

(#2) L_ajos válasza Petes (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Elég sok ilyen topic van! Csak olvasnod kell!

Ez szerintem zárható!:(

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) h@desz válasza Petes (#1) üzenetére


h@desz
tag

Nekem még sose volt ATI-m de azt ajálom mert sok helyen hallottam és mondták is akik tapasztalaból mondták hogy az ATi-nak sokalta jobb képe van!
ASUS ATI 9600Se most akció van a Szfvár Auchon-ben 21000huf és 1 gar!
amúgy meg ha be mész a ide [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=76983&arc=f[/L] akkor többet megtudsz!EZ elég friss

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#4) L_ajos válasza Petes (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Esetleg kapsz 5600Ultrát (noname).....

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5) L_ajos válasza h@desz (#3) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszi a linket....itt mindent megtudhat!:C

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#6) divot


divot
veterán

Egyébként nem is olyan rossz a kérdés (persze töméntelen sok totyik szól már erről), mert ez a doom3 eredmény azért egy picit megkeverte a mezőnyt.

(#7) viharhozo válasza divot (#6) üzenetére


viharhozo
addikt

Hat azert a 20k alatti kategoriaban nincs az a fektelen dumlaz. :P

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#8) h@desz válasza divot (#6) üzenetére


h@desz
tag

Azért annyira nem mert ha csak bele gondolsz abba hogy a Nvidia bejelentette hogy szarul áll és meg kért a Id company-t ''hogy úgyan már srácok itt van egy kis zsé mondjátok már a sajtónak hogy a Doom3 jobb a Nvidia-val köszi'' és ezzel talán segítenek a bukást lassítani
De ha rosszul gondolom akkor bocsi!
Ja és még valami ott a HL2 akkor most melyiknek van jobb engine ?mert szerintem a HL2 jóval üti a Doom3-at!!

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#9) divot válasza viharhozo (#7) üzenetére


divot
veterán

Picit elborozgattunk/beszélgettünk egy gyermekkori barátommal, valszeg ezért nem vettem észre, hogy miről is szól ez a totyik valójában. :B

Ettől függetlenül szvsz tényleg felkavarta az állóvizet a doom3.

(#10) duracell89


duracell89
senior tag

szvsz ATi :)

(#11) duracell89 válasza h@desz (#3) üzenetére


duracell89
senior tag

auchanban??? :DDD
ott vásorol normális ember kaján kívül vamamit?? főleg ilyen jellegűt? :F érdekes

(#12) eddie303


eddie303
őstag

Szerintem nVidia, de csak akkor, ha Linux-szal nem akar szenvedni. Ha akar majd Linuxot, de pl én úgy szoktam hardvert szerezni/vásárolni, hogy nézem azt is, hol mennyire támogatott :)

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#13) h@desz válasza duracell89 (#11) üzenetére


h@desz
tag

Igen vásárol!!!igaz nem én vettem de dobozos és 1 gari van rá.
Akkor hol van itt az átverés?
Ja és én is hallottam igen rossz híreket az Auchon-ről!!pfff na és!és az pont kajával kapcsolatban volt nem pedig műszaki cikk!

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#14) lol válasza h@desz (#13) üzenetére


lol
senior tag

[L]http://vganfo.uw.hu/piac.html[/L]

[Szerkesztve]

(#15) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Van már egy pár hasonló témájú topic (pl. [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=34008&arc=f[/L]), úgyhogy ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon vs nvidia (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.