Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juvenkuss


juvenkuss
csendes tag

Hello mindenkinek.
Egy Sapphire Rad. 9600XT-m van és szívesen fogadnék bárkitől tuningötleteket (hangsúlyban a drasztikusabbakat)
Röviden: az órajelek felhúzásán kívül még mivel lehet (lehet-e) előcsalogatni a vas tartalék erőforrásait.
Köszönet.

Kicsi a bors, de nem mind arany aki korán megöregszik mint a sánta kutyát!

(#2) Davevagyok


Davevagyok
tag

Ráfizetsz egy OEM 9800 Pro-ra. A különbözet 15k-ból megúszható, és lesz egy 2* olyan gyorsa karid. Ez a jó tuning:) Ha azt a karit húzod, még ha tudsz is rajta feszt emelni max +5%. Annyit nem ér:)

Dave

(#3) Allien válasza Davevagyok (#2) üzenetére


Allien
veterán

AZért ne túlozz, mert nem 2x annyira gyors, csak valamelyest, és ma már nem annyira jó vétel, egy 9600 XT-ről semmiképpen sem!:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4) Angie™ válasza Allien (#3) üzenetére


Angie™
addikt

3 hónap múlva majd jön a válasz :DD


Miért szerinted mi a jo vétel????

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) Allien válasza Angie™ (#4) üzenetére


Allien
veterán

Hát, ez fogós kérdés, mert a 9600 XT órajelét egy pro, vagy esettleg egy sima 9600 is megközelítheti, sokkal olcsóbban, de ha azt nézem, akkor még mindig jobb vétel egy FX 5900 XT, vagy megvárni a Geforce 6600 GT-t, az szvsz nagyon jó vétel lehet, már, ha megfelelő áron adják majd. A lényeg, hogy miről vált valaki kártyát, mert pl. én anno egy geforce 2 mx 400-ról cseréltem Sapphire 9600 XT FB-re. Akkor ez jó választás volt, és még ma is annak számít, mivel amikor vettem, nehezen lehetett kapni 5900 XT-t, és akkor is drágább volt, nem nagyon tudtam volna össze szedni rá a pénzt.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#6) fox_mulder válasza juvenkuss (#1) üzenetére


fox_mulder
tag

Á pont van egy haverom aki chipeket szokot megfúrni majd szólok az érdekedben
na elég drasztikus volt az ötlet csak azért hogy tudj brutálul DOOM-olni.

Az igazság odaát van.''Na meg a pitbul is''

(#8) kem válasza fox_mulder (#6) üzenetére


kem
addikt

Hogy is van ez a chip megfúrás?!:))

Köszi!

(#9) Flashy válasza kem (#8) üzenetére


Flashy
veterán

biztos rgb a haverja :)

(#10) kem


kem
addikt

Élesszük újra ezt a topicit, vagy linkeljetek be egy hasonlót, ahonnan tuningötleteket lehet szerezni.

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.