Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 8500 opengl dll-je kéne. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Sziasztok!
Kéne a radeon 8500am opengl-es dllje, de sajnos nem találom. Elvileg ez a windowssystem32atioglxx.dll, de nekem system32ben egy ati-s dll-em sincs (igen, néztem a rejtett fileokat is). Egyébként angol win98se-m van, és catalyst 3.4 (mivel ezt találtam a leggyorsabbank, de ha 8500hoz tudtok jobbat, örülnék ha megmondanátok). Szóval melyik lehet még az a dll? Ja, opengl32.dll-em sincs :)
Kösz előre is.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#2) Mosqu!to válasza Bocha (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hehe, csak nem a cs.hu-s mókát akarod megoldani? amúgy azt irták hogy ha az nincs, akkor ott van a sima opengl file is:''A windows/system32 -ből másoljuk át a videókártyánk OpenGLes .dll fileját (ez alaphelyzetben az opengl32.dll, nVIDIA driverekkel az nvoglnt.dll, ATInál pedig az atioglxx.dll)''szal szerintem az alap is megteszi..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3) Bocha válasza Mosqu!to (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Néztem persze az opengl32.dll-t is, de nem találtam :))

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

De a systemben van, nem a system32ben

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#5) Mosqu!to válasza Bocha (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

xp-ben system 32.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Radeon 8500 opengl dll-je kéne. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.