Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Rack szekrények (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Chieftec


Chieftec
őstag

Hello

Jelenleg csak modem, router, hub hever az asztalon, de később ehhez még jön switch, server, ups stb. Tehát ezeket valahogy mindenképp rendszerezni szeretném egy ilyennel. Találtam több méretben is, szélességnek viszont mindenképp 600mm nek kell lenni, mert egy 64 centis helyre be kell férnie. Mélysége mekkora legyen? Elég a 600 vagy 800 as kellene? Hangot mennyire csillapítja? hálószobában lenne.. kösz előre is.

Jah ha tud vki olcsón használtat 15u körül akkor szóljon. ;)

(#2) Chieftec válasza Chieftec (#1) üzenetére


Chieftec
őstag

:(((

(#3) Taltosparipa válasza Chieftec (#1) üzenetére


Taltosparipa
tag

Amibe ez mind belefer meretben csak 19 colosok vannak, nem csokentik a zajt inkabb erositik. Es kb 90e Ft ra jonne ki mindennel egyutt.

Merd le a mereteket es vagasd ki az oldalat tetejet hatuljat es elejet egy 10-es retegelt lemezbol. Rakd ossze szekrenykent. Polcokat bele es kesz. Olyan lesz amilyet akarsz, olcsobb, szebb, hangszigetelt.

(#4) Chieftec válasza Taltosparipa (#3) üzenetére


Chieftec
őstag

Igen szabvány 19'' de van több méretben is: [link]

És ebből a rétegelt lemezből akkor full hangszigetelt lenne? Elejére vmi üvegajtót szeretnék, abból is hangszigeteltet, rákeresek, hogy ez mennyibe kerül..

(#5) Yo-Da válasza Chieftec (#1) üzenetére


Yo-Da
csendes tag

sok sikert... Nemtudom találtál e már?
a www.rainbow.hu szintén árul rack szekrényeket is.
rittal is gyárt szekrényeket, de azokat nem szeretem annyira, mert béna a designja szerintem... :DD

(#6) kraftxld válasza Yo-Da (#5) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A szerverszobában nem szépségverseny van :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7) Yo-Da válasza kraftxld (#6) üzenetére


Yo-Da
csendes tag

hája... Inkább hangverseny... melyik szerver ventilátorja mondja hangosabban, tisztábban, és hosszabban azt hogy Wwwhhhhúúúú.... :))

Láttam egy szervert, aminek a neve az volt, hogy Concorde. Nem a sebesség miatt, hanem azért. mert a csukott ajtón át csak ezt lehetett hallani :C

[Szerkesztve]

(#8) Chieftec válasza Yo-Da (#5) üzenetére


Chieftec
őstag

:) Tobb mint egy ev utan.. Most megint ugy vagyok mikor a temat inditottam, megint koltozunk, kovetkezo hazba mar tenyleg veszek egyet. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Rack szekrények (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.