Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Synthwave válasza SP!T (#3148) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézd meg azt az LG-t mégegyszer, kalibrálva. Egyik legjobb TN, meg merném kockáztatni, hogy el is éri némely alsóbb kategóriás IPS szintjét színek terén. Az, hogy a köztudottan fakó színekkel rendelkező 2411-től (amin még DP sincs, lol) meg a még nem villódzásmentes ASUS-tól nem vagy elájulva, megint más lapra tartozik.

Nem Photoshop isteneknek készült az az LG, de médiázni is rendben van, és fele annyiba kerül, mint az első szóbajöhető IPS, de még így is gyorsabb annál. Filmezéshez a legjobb amúgy is egy komolyabb TV.

Direktben fotóra meg a gaming IPS is egy kalap szar, érted.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3152) R3laX válasza SP!T (#3150) üzenetére


R3laX
addikt

Vicces, de az ips-es telefonom színei honor 8 és a Dell tn monitorom között semmi eltérést nem látok. Sőt, néha még kicsit rossz is ránézni az ips-re a monitor után. Vicces, mert tegnap este pont bántotta a szemem. Néztem is, h elszaródott a kijelző? De nem, összes szín a helyén van, normális fényerővel. Fotózásra fotós monitor, filmezésre meg ott a TV ággyal/kanapéval, nem pöcsnyi méretben.

Synth: ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#3153) Vigilante válasza R3laX (#3152) üzenetére


Vigilante
őstag

Akkor el kell, hogy keserítselek, hogy a mobilod kijelzőjében van a hiba. :D Nekem spec egy TN monitorhoz még csak nem is hasonlítható a Galaxy S9+ -om kijelzője. :D

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3154) R3laX válasza Vigilante (#3153) üzenetére


R3laX
addikt

Az én telefonom ips, a tiéd super amoled. De akkor hajrá :D [link], vagy itt a már nem kapható up3017q [link]. Illetve ha nagyon erőltetném a dolgot, akkor [link] Nekem ennyibe került a monitor kb :).

Na OFF, OFF

[ Szerkesztve ]

(#3155) R3laX


R3laX
addikt

Ping egyébként nektek nem változott kb tavaly júli óta? Én még invitel 60 vdsl-en 27-28 pinggel kezdtem, mára ez már 34 ping Frankfurton, 35-41 Rotterdam-on. Anno, mikor bejött az adsl, a q3 stabil 33 pinget hozott 384kbit-en.

Leírhatnátok kinek/hol milyen nettel, pl digi 1000, milyen pingeket dob.

[ Szerkesztve ]

(#3156) dargelot válasza R3laX (#3155) üzenetére


dargelot
senior tag

Itt Digi 1000 van és 35-60 között szokott lenni a ping.

(#3157) ballazol válasza dargelot (#3156) üzenetére


ballazol
senior tag

az elég szomorú... :(((

vagy a 60ms az ausztrál szerveren van? :)

[ Szerkesztve ]

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#3158) dargelot válasza ballazol (#3157) üzenetére


dargelot
senior tag

No beléptem ingame megnézni, de sajna ma valahogy ma a Digi vagy Quake serverek rosszak, mert ilyen pingeket adott. S ez volt 10 perc után is a menüben. Semmi letöltés, más a hálózaton nincs. Ez elég negatív rekord egyébként. A bepipázottak 25-60 között szoktak lenni.

(#3159) ballazol válasza dargelot (#3158) üzenetére


ballazol
senior tag

Köszi. Ez zorall. :((

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#3160) R3laX


R3laX
addikt

Hmhm, köszi.

(#3161) Aprósólyom válasza SP!T (#3142) üzenetére


Aprósólyom
addikt

240Hz+VA panel? Azért óvatosan vele, hogy mit vársz tőle: [link] pl. ennek a monitor VA paneljének képpont váltása 4.5ms alatt csak 80%-ig valósul meg. Egy random színből random színbe a teljes (100%-os) képpontváltáshoz 11.3ms idő kell. Ha a színhűség és a nagy frissítés is fontos lenne én két monitort vennék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3162) Aprósólyom válasza SP!T (#3148) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Szerintem vizsgáltasd ki a szemed. Lehet a kevesek közé tartozol, akinek kétféle zöldszín receptora van a szemgolyójában. Lehet ezért tartod fosnak a TN panel színhűségét.
Ami viszont nem igaz. Az viszont igaz, hogy elmarad a VA, IPS stb... panelektől.

"24GM77" Hát.... kalibrálással, az egyik legjobb színhűségű gamer monitor, minimális deltával a referenciához képest. Mikor beállítom gaming presetre, tényleg fos a színhűség, de legalább elég jó a kép ahhoz, hogy a sötétben is lássam az ellent. Flick shotnál nem igazán ellenőrzöm a színhűséget. :DDD Gaming után vissza is váltom a monitort olvasós/képszerkesztő módba. Sokkal szebb képe lesz és a fényerő sem égeti ki a retinám.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3163) dargelot válasza Aprósólyom (#3161) üzenetére


dargelot
senior tag

Attól, hogy egy negatív példát belinkelsz nem lesz igaz az, hogy csak TN való játékra. 144Hz mellett ott van az MSI Optix G27C2 és a Acer XZ321QU. Mindkettő VA paneles, s tökéletesek játékra is. Bár szerintem ezt a boncolgatást jobb lenne a "Milyen monitort" fórumban folytatni.

[ Szerkesztve ]

(#3164) Aprósólyom válasza dargelot (#3163) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ez nem egy negatív példa, hanem az általuk tesztelt legjobbnak vélt 144Hz monitor. Ennyire képes a VA panel jelenleg és kész. Olvass utána. Egy TN panel is épp, hogy csak tartja a tempót egy 240Hz elektornikával. Nem csoda, hogy jönnek már lassan a 0,5ms TN panelek, mert annak sem ártana 100%-ban hoznia a 240Hz-t....
Persze, nem is fogom tovább boncolni, mert nem ide való, csak elhangzott és röviden, tömören reagálni akartam. :R

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3165) Vigilante


Vigilante
őstag

Kérdés, hogy egy 1ms-es VA paneles AOC C24G1-t mennyire érné meg az embernek? Gondolkoztam rajta 2. monitoron a mostani ASUS helyett. 63 880 Ft (igaz már valszeg igen hiányos készlettel), de ennyiért!?

Igaz, főleg itt a quake-re az Acer KG251QDbmiipx 240 HZ-es monitora is igen csak elgondolkodtatott. :DDD 84 500 Ft-os vicc áron. FreeSync is van benne, ha épp az kéne, ugye az már display port birtokában G-Sync-et is jelent. :K

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3166) dargelot válasza Vigilante (#3165) üzenetére


dargelot
senior tag

Az Acer KG széria ha jól tudom nincs benne a támogatott freesync-g-sync monitorok között. Egyébként a freesync is csak display ponton támogatott hivatalosan. Abu régebben kifejtette, de már nem tudom pontosan, hogy miért nem jó a HDMI.

(#3167) Vigilante válasza dargelot (#3166) üzenetére


Vigilante
őstag

HDMI 1.4, HDMI 2.0, DP, Audio in/out van rajta. :R
De egyébként 240 FPS fölött vagyok quake-be, így nem is kellene a G-Sync se. ;]

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3168) Synthwave válasza Aprósólyom (#3164) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Magas képfrissítésű monitorok bőven ide tartoznak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3169) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Az új frissítéssel már csak hetente egy srad (vagy mifene) gyűjthető battle pass nélkül? Frankó... Eddig kettőt lehetett. Így egy évtized lesz, mire egy karaktert fel tudok majd ruházni maxra... Jók ezek az update-ek. Vagy nem?

Jevons paradox

(#3170) dargelot válasza Aprósólyom (#3169) üzenetére


dargelot
senior tag

Kimaxolni egy karit 100 kristály ha 0ról kezded. Ha seasononkénti 40 kristállyal számolunk akkor 8 hónap alatt meglehet a maxos karakter. (3 hónap 1 season kb) Elég siralmas nyögve-nyelős rendszer.... :(

(#3171) 5150


5150
aktív tag

Ma rájöttem, hogy nem a quake vált túlhaladottá, hanem a világ változott meg. Tele lett csirákkal, meg puncikkal. De még ebben a környezetben is, ha lenne egy modern, jó grafikájú, olcsó és kiforrott, pörgős quake, olyan, mint amilyen annak idején a quake3 aréna volt, akkor baromi sokan játszanák. Főleg ha jól lenne marketingelve, kidolgozott lenne, jól átgondolt és rendesen versenyeztetnék markáns szponzorokkal világszerte. Ebből is látszik, hogy a quake csimpánz invázió nem olyan, mint a régebbi quakek, hanem sokkal silányabb és noob "érzékenyitett" meg tele van másol elemekkel az ut4-vől és overwatchból. Szerintem az egészet épen az overwatch megjelenését követő siker inditotta el, gondolta zenimax majd megismétlik. Ha a blizzardnak ment, nekik is fog. De azzal nem számoltak, hogy a valóság bácsi majd szembejön. Ugyanis az egyik legnagyobb különbség a két társaság között, hogy a blizzardnál profik dolgoznak, a zeninél meg dilettánsok. És még a melót is kiadják bérmunkában mégnagyobb dilettánsoknak. Asszem ukránok meg néhány orosz fejleszti távmunkában. Képzelem mennyit fizethetnek nekik. Látszik az eredményeken. Még az sem kizárt, hogy tudnák jobban. De nem áll érdekükben. Nekik szerintem az az érdekük, hogy jól elhúzzák, mint a tésztát. Hány éve is fejlesztik? És mi az a forradalmi különbség most, az átpatchelt qc és a 2017es között? A látványvilág? A gyorsdaság, gépigény, optimalizáltság? A sikeresebbnél sikeresebb ficsörök, amiket időközben beletettek? Cirka 1 éve láttam a quake3 plazmavetőjét qcban egy youtube videóban, az pl. hol van? Vagy én nem találkoztam csak vele? Mit rontok el? Esetleg azóta bele se tették? A quake3 a maga idejében mind grafikailag, mind optimalizáltság, skillesség és pörgősség, újitások tekintetében egy legenda volt. Még a tovább élése a ql is hosszú ideig a nivót képviselte játék fronton. Legalábbis skillesség és fun factor, játékmódok sokszinűsége, gamer legendák és playerbase tekintetében. Ameddig zeniék ki nem nyirták teljesen szándékosan és elérték az updatekkel hogy a playerbase elpárologjon. A qc mennyi időt fog megélni? Megél majd akkora "játékidőt" mint a q3 és ql? Ha már most indulásnál is úgy tűnik halva született? El tudok képzelni egy olyan párhuzamos világot, ahol úgy alakultak az események, hogy cs meg cod és bf meg fifa helyett, a quake vált AZ esporttá és a játékok koronázatlan királyává. Némelyik meccset élőben nézve annyit izgultam, és drukkoltam, mint 10 focimeccsen sem. Ha sportnak tekintjük ha nem, de amit a profi versenyzők alkotnak, az a teljesitmény brutálisan magával ragadó és dinamikus.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3172) frango13 válasza 5150 (#3171) üzenetére


frango13
aktív tag

Én megszegtem az írást és megvettem az OW-t. 1,5 hete azzal játszom. Minap gondoltam puttyogtatok egyet QC-ben. 1 kört tudtam játszani. Óriási a minőségbeli különbség a két játék között. Ha sokat játszik az ember a QC-vel, akkor ennyire elő se jön, de OW után ez egy utolsó gagyi f*shalmaz. Ezek az eltűnő lövések meg a rakéták random damage...Ja meg OW stabil 150fps...Szóval aki pl. OW-ből jönne játszani a 99%, hogy otthagyja a pi*cába a QC-t.
Profi meccseket nézni viszont még mindig inkább QC. Jobban kijön a nyers skill. Viszont ezt cseszhetik, ha egy petákot nem költök miattuk.
Szóóóval amit leírsz az lesz a QC-vel, ha valami gyökeres változtatást nem eszközölnek. Egy teljes 180 fok kéne neki. Full új csapat meg minden. De ez kétlem, hogy bekövetkezik. Szóval esélyes, hogy a QC-vel fog véget érni a sorozat. Nagyon megöregedett a király...

:)

(#3173) SP!T válasza 5150 (#3171) üzenetére


SP!T
addikt

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy nem játszok QC-t. De tegnap gondoltam leindítom. Szerverre csatlakozást követően crash... Jó van még egyszer megpróbálom. Újra crash... :D Jó mondom akkor delete... :(

És nem, más nem crash-el, csak a QC. Sejtelmem sincs mi a baja amúgy!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3174) sto1911 válasza 5150 (#3171) üzenetére


sto1911
veterán

"enne egy modern, jó grafikájú, olcsó és kiforrott, pörgős quake, olyan, mint amilyen annak idején a quake3 aréna volt, akkor baromi sokan játszanák." Van ilyen, halott.
A régi motorosoknak ott a Q3, az újaknak meg erre van igényük.

(#3175) dargelot válasza 5150 (#3171) üzenetére


dargelot
senior tag

Plasma gun már jó ideje bent van a játékban, kb fél éve játszok s már akkor is benne volt, tehát valamit nagyon elnéztél. Gyakorta is látni...
A gondolatmenet meg, hogy a hardcore quake-nek lenne jogosultsága. Elég meh.... Nézd meg az összes hardcore játékot meg a játékosszámukat. Kijött egy jó CoD 2 feelingű multi game, Battalion 1944. Kutyát nem érdekli, mert képességek kellenek az átlag játékosnak. Egyszerűen nem ez kell a közönségnek. Ez üzlet, ha nem kell senkinek akkor nem éri meg fejleszteni.
A QC motorja és maga a fejlesztés tényleg több sebből vérzik, de ez van. Gondolom, a játék még mindig túl hardcore és nem jön vissza még így sem a fejlesztési költség. 1000-en játszanak vele egyidejűleg, s kb -15-20% esik a játékosszám havonta. Nem hiszem, hogy túl nagy erőforrásokat fognak megmozgatni, hogy ez megváltozzon. Forrás
Ha valaki skill alapú FPS shootert szeretne játszani akkor csak a Quake széria jöhet szóba per pill, főleg ha nem szeretnél mástól függeni, gondolok itt az 1v1-re.

(#3176) Synthwave válasza dargelot (#3175) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van. Tessék ellepni a QL és QW szervereket.

De még egy Q2 Lithiummal is előrébb lennénk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3177) Aprósólyom válasza 5150 (#3171) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Snowflake effektus.... De erről jórészt a felmenő generáció tehet, mert ők nevelték és/vagy nem nevelték azokat, akik most "csírák", "puncik"... Minndeki "szenved" valamilyen "elcseszettségtől", mint ahogy én is dolgozok magamon és szembesülök hülyeséggekkel....

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3178) 5150 válasza Aprósólyom (#3177) üzenetére


5150
aktív tag

Az én időmben lázadtunk az előző generáció ellen. Ma is ismerek olyan 17-20 éveseket, akik retro dolgokra vadásznak, pl. 30-40 éves oldchool billentyűzetekre, vinyl lemezekre, régi kiadványokra. Csak hát az arány nem mindegy. Amikor feljön quakezni egy-egy újdonsült gémer és kérdezget minket, hogy mit hogy állitson be, meg ilyeneket és kiderül, hogy huszonéves, már szinte boritékolható, hogy pár nap, esetleg hét után (ha nagyon "kitartó") dobja az egészet és sosem látjuk többé. Nem bántani akarom őket, nem azért mondom. De nekem úgy tűnik, ha bármilyen komolyabb ellenállással, kihivással találják szembe magukat vagy szó nélkül lelépnek, vagy rinyálnak kicsit és csak azután lépnek le. Sokuk csak ácsorog egy sarokban és onnan próbál leszedni akit lát magozóval, mintha lusta volna 2 lépést is tenni a pályán. Nekem ez igy fura. Ha fiatalok, ha nem. Amikor egy olyan képzeletbeli quakeről irtam, ami kellőképp modern a mai korszakhoz mérten, arra céloztam mi lett volna, ha carmackék ott folytatták volna a szériát, ahol a quake3 "abbamaradt", hogy akkor mára már tökélyre csiszolt sokadik verzióval nyomhatnánk és nem tört volna meg a vonal úgy, ahogy a valóságban megfeneklett annak idején a quake4-el. De carmack inkább rakéta fejlesztésbe ölte a cég pénzét, hanyagolta a quaket és kiadta a quake4-et bérmunkába. Miután pedig elfogyott a pénz, eladta az id-t zenimaxnak. Az eredményt ismerjük... Az eredeti id tagok leléptek, vagy kirúgták őket, carmack kapott egy irodát, ahonnan semmi lényeges dologba nem szólhatott bele, húzta pár évig igy, majd ő is elhagyta a hajót. Hátrahagyva ilyen syncerrorokat, spongekat, meg timeket.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3179) RetroJack


RetroJack
tag

Sziasztok,

Szeretnék játszani, de nem tudom, hogy el fut-e ezen a gépen:

i5 7200u
4Gb DDR4 Ram
Geforce mx150 2gb gddr5

(#3180) Vigilante válasza RetroJack (#3179) üzenetére


Vigilante
őstag

Egy erősebb CPU-val (az 4mag / 8 szálas), de szintén 2GB-os MX150-el, így ment a csókának:

https://www.youtube.com/watch?v=Psf2b4BVhUY

Low : 0:21
Medium : 2:31
High : 5:43
Ultra : 7:58

Próbáld ki, max egyéni preferencia szerint döntesz, hogy oké-e neked az az FPS szám!?

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3181) Synthwave válasza Vigilante (#3180) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ilyen framerate-tel ezt Baixassa.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3182) GEIL válasza 5150 (#3178) üzenetére


GEIL
addikt

Éppen ezért játszom inkább a Quake 3 Arena-t...1998 óta.... :) Q3 Excessive+ -t pedig kb 2004-tól párhuzamosan.....QL-t egyszer próbáltam....."régi" sulitársakkal és haverokkal sok nap játékidőnk van benne....régebben a LAN partik mentek...mostanság már mindenki otthonról nyomja...de még vannak működő szerverek.....Exc+-ban pedig átlagos internettel is 23-35 -ös pinggel teljesen játszható....szerencsére már a 10 éves fiam is pörgeti, így tudok vele LAN-on edzegetni.....hagy álljon rá a keze a "low sense" -es célzásra és nagy egérrántásokra......Quick steel egérpadot vettem neki is...A tartalék Logitech MX518 egeremmel megtámogatva :P minden adott hogy kb érezze hogy mit hogy kell......mellette CS 1.6 és Unreal Tournament 99 és 2004...szintén LAN-on......a QC vegyes érzelmeket váltott ki belőlem is......még várok, hátha kiforr.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3183) RetroJack válasza Vigilante (#3180) üzenetére


RetroJack
tag

Sajnos kevés neki, majdnem 10perc mire betölti a játékot. Gondolom a proci miatt.

(#3184) Synthwave válasza GEIL (#3182) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Majdnem jó.

Mármint az utánpótlás nevelés. : >

Bár ha már neveled, akkor vegyél neki egy QL-t. 10 euro. Vagy legalább valami rendes CPMA szerverre küldd.

Amúgy a low senst nem muszáj szerintem erőltetni. Találjon egy olyan beállítást, amivel még komfortosan tud insta 180 fokokat fordulni, de szépen tud tracking aim-elni is (shaft).

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3185) 5150 válasza GEIL (#3182) üzenetére


5150
aktív tag

Quick steel egérpad, hát az meg miféle? Ja linkeltem valami érdekeset a Q3A topikba neked.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3186) Vigilante válasza RetroJack (#3183) üzenetére


Vigilante
őstag

Sanszos, de akkor már érdemes egy custom game-be kipróbálnod botok ellen. (Kezdve pl 1 bot ellen ,az kevésbé zabálja a CPU-d úgy.) :R Persze, ha a Champions Pack van meg, amivel elérhető az a funkció is. :K

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#3187) RetroJack válasza Vigilante (#3186) üzenetére


RetroJack
tag

Inkább elengedem, jatszhatatlan ha ennyit kell várni hogy be töltsön. Ram is kevés neki. Majd egyszer megnézem, ha eljön az ideje, azért köszi

(#3188) Synthwave válasza 5150 (#3185) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

QcK.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3189) edgR válasza RetroJack (#3187) üzenetére


edgR
őstag

na tessék: ezek a türelmetlen fiatalok ... :N

(#3190) RetroJack válasza edgR (#3189) üzenetére


RetroJack
tag

Öt percet vártam és nem töltötte be a meccset, inkább nem tartom fel a helyet olyan előtt akik tudnak is játszani, rammal ez nem lehet orvosolni, vagy a proci ilyen lassú ?

(#3191) edgR válasza RetroJack (#3190) üzenetére


edgR
őstag

A 3 felsorolt alkatrész közül a procin múlna legkevésbé a dolog.
Viszont laptopon ne akarj játszani ezzel a játékkal. 2-3 éves, viszonylag erősnek számító asztali konfigok is izzanak, ha meg kell mozdítani ezt az elcseszett enginet.

(#3192) GEIL válasza 5150 (#3185) üzenetére


GEIL
addikt

;) :K thx !

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3193) GEIL válasza 5150 (#3185) üzenetére


GEIL
addikt

"Steelseries Quick" széria....fordítva írtam és rosszul...bocs.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3194) Orbb


Orbb
aktív tag

Jo Estét Urak!
Tapasztalt valaki olyat QC-ben, hogy nagyon enyhe CPU tuning kapcsán kb 3meccs alatt 6xor kidob a játék? :DDD
Előtte sosem csinált ilyet, illetve más játékban sem.(de lehet bármilyen stressz teszt, akkor sem)

[ Szerkesztve ]

The Practise make perfect...

(#3195) 5150 válasza Orbb (#3194) üzenetére


5150
aktív tag

Nem kell ehhez tuning...

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3196) Orbb válasza 5150 (#3195) üzenetére


Orbb
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DD
ez igy GG :R

The Practise make perfect...

(#3197) 5150 válasza Orbb (#3196) üzenetére


5150
aktív tag

Úgy értem ahhoz, hogy kidobáljon. Az egy új feature :D

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3198) Synthwave válasza 5150 (#3197) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Anno QBASIC-ben tudtam köröket rajzolni.

Lehet, meg kéne pályáznom Sabernél egy senior programmer posztot.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3199) edgR válasza Synthwave (#3198) üzenetére


edgR
őstag

;]

(#3200) Orbb válasza 5150 (#3197) üzenetére


Orbb
aktív tag

átjött átjött. :D :D

The Practise make perfect...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.