Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) felipe09 válasza tro777 (#3797) üzenetére


felipe09
csendes tag

Valóban, változik az ip címem, és ha a router beállításoknál dynamic ip-ről static ip-re váltok, az megoldás lenne, vagy ezt csak a szolgáltató tudja megváltoztatni ?

(#3802) felipe09 válasza felipe09 (#3801) üzenetére


felipe09
csendes tag

Az utolsó 3 jegyű szám változik.

(#3803) 5150 válasza felipe09 (#3801) üzenetére


5150
aktív tag

Az ip cimedet a szolgáltatód osztja és ők adnak fix ip cimet plusz pénzért (általában cégek igénylik) "Normál" felhasználóknál a szolgáltatók gyakran változtatják az ip cimet, de pl. nálam napok telnek el, mire ez megtörténik. De ha a te szolgáltatód tényleg akkora gyökér, hogy 2 percenként változtatgatja, ahogy 777 irta, az ritka nagy kibaszás a kliensekkel. Ha van lehetőséged (megkerülve a routert) csak kábellel kipróbálni a QC-t, szerintem tedd meg. A routerek is tudnak érdekes dolgokat alkotni... Főleg ha hetek, hónapok óta nem lettek újrainditva sem.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3804) Aprósólyom válasza 5150 (#3803) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem lehet, hogy belső IP-je van és az változik sűrűn valamiért?

Jevons paradox

(#3805) 5150 válasza Aprósólyom (#3804) üzenetére


5150
aktív tag

Nem tudom. Percenként?

Ja más téma. Win reinstall (és vele együtt steam és minden) után = QC tényleg jobban fut. Néha már szinte élvezni is lehet.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3806) felipe09 válasza 5150 (#3803) üzenetére


felipe09
csendes tag

Holnap hívom az internet szolgáltatót, mert ez így nem igazán élvezhető.
Egyik kollégám mesélte hogy őt az e-bank dobálta folyton lefele (engem is) ugyan ennél a szolgáltatónál van. Felhívta őket majd valamit az ip címével babráltak és azóta nem dobálja lefele.

(#3807) felipe09 válasza 5150 (#3803) üzenetére


felipe09
csendes tag

Nem akarom elkiabálni de lehet jó lett ! Felhívtam az internet szolgáltatót még délelőtt, elmondtam a panaszom, ugyan ez igaz az e-bankomra is az is csak dobál lefele. Azt mondja hogy csinált nekem egy publikus ip-t és attól jó lesz elméletileg. Na most munka után ki is próbáltam, 5 game és egyszer sem dobott le.

(#3808) Aprósólyom válasza felipe09 (#3807) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Zssír, kösz az infot! Beírjuk avtapasztalati listába. Amúgy melyik szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3809) felipe09 válasza Aprósólyom (#3808) üzenetére


felipe09
csendes tag

Szia, Elektronet Zrt.

(#3810) 5150 válasza felipe09 (#3807) üzenetére


5150
aktív tag

Na ez király :)

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3811) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Tim Willits is the new Chief Creative Officer of Saber Interactive (twitter.com)

megérdemlik egymást :C

/s

(#3812) .LnB válasza wjbhbdux (#3811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért "hagyta ott" az ID-t? Hogy az egyik fiókstúdióhoz menjen? :DDD lol.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3813) 5150 válasza wjbhbdux (#3811) üzenetére


5150
aktív tag

Timidon majd azt is jól "felvirágoztatja".

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3814) 5150


5150
aktív tag

Ebből kéne jó multi.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3815) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

championshoz nincs köze csak a régiekhez, de jó kis Carmack interjú jött ki [link]
:R

/s

(#3816) Aprósólyom válasza wjbhbdux (#3815) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Majdnem 3 óra és nem találni time stampet. Belekezdtem, érdekes dolgokat mondott a VR-ről, amibe sosem gondoltam bele, de még ennek ellenére sem rendszeresítenék egy teljesen bezárt VR sisakot a jelenelgi monitoros/TV megoldásokhoz képest. Kell az az érzékelés az agynak, hogy minden ami történik az csak az előttem lévő "dobozban" történik.
Láttam egy doksi filmben, ahogy pszichiáterek tesztelik az embereket VR sisakban. Bizonyos helyzetekben, ha érzéssel is párosul, az agy képes valóságnak felfogni azt, amit lát a sisakban.

Jevons paradox

(#3817) Juzzie71


Juzzie71
tag

Sziasztok! Talán két éve próbálkoztam a játékkal, akkor annyira nem voltam oda érte. Most egy picit van időm, hát gondoltam nekirugaszkodok újra... :) Kb. hány fő lehet, most a QC hazai közösség? Van valahol saját csati (pl. discord) meg ilyenek?

(#3818) Orbb válasza Juzzie71 (#3817) üzenetére


Orbb
aktív tag

Hajháló!
Igen van discord elérhetőség, quake.hu

Gyere. :DD

The Practise make perfect...

(#3819) s.bala31


s.bala31
őstag

Üdv. Pár hete a QC nem talál 100 ping alatti servert, másnál is így van vagy esetleg egyedi problémával állok szemben?

(#3820) edgR válasza s.bala31 (#3819) üzenetére


edgR
őstag

egyedi

(#3821) ballazol válasza s.bala31 (#3819) üzenetére


ballazol
senior tag

van új EU szerver, legalul
csak az pipáld be

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#3822) D4v3


D4v3
őstag

Jött ma új peccs, sallangmentes FFA + ranked time limit duel.
Melyik az az olcsó 144-es montior, ami elé leülnétek még pl. QC-t játszani? 50-70 között már van választék, de nem tudom, hogy megérik-e a pénzüket. Nvidia vga-m van, ha számít.

(#3823) esfrost válasza D4v3 (#3822) üzenetére


esfrost
tag

144hz elé nem annyira ülnék le. Nezz körül a 240hz-es monitorok között, van amelyiket már egészen jó áron meg lehet venni.

(#3824) Franklin


Franklin
addikt

Mivel Vigilante már hónapok óta nem szólalt meg és így kissé háttérbe szorult az instagibes kontent, ezért gondoltam tolok egyet én ;]

Vengeur instázott egyet Awokenen:

(#3825) GEIL válasza Franklin (#3824) üzenetére


GEIL
addikt

:DDD hmm....aimbot az nem csak single módban működik ?

72% ? :U :Y :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3826) ballazol válasza GEIL (#3825) üzenetére


ballazol
senior tag

l á m á k . . .

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#3827) 5150


5150
aktív tag

QHLAN 2019

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3828) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

k1llsen vs xron

Ezt a mapot ajánlom megtekintésre: [link] Eszméletlen amit k1llsen nyom. Ennyire olvasni a másik játékát.... Nem mellesleg Slash nem op egy cseppet így?! Vagy csak ezen a mapon ennyire domináns a sebessége miatt?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3829) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Bátorkodom érdeklődni, hogy valaki játszik-e az új patch óta? :DDD Én EU central, EU easten, ahol még értelmes pingek vannak, eszméletlen laggolásaokat tapasztalatok. Folyamatosan rossz. Játszhatatlan. 4v4 TDM. EU Central 20ms, Ez east 60ms, Itt már vagy 300-500ms késleltetés is van a busy pillanatokban. Az pedig van bőven 4v4-nél. :C
Más játékban nem tapasztalok változást (CSGO, PUBG). QC pingem is ennyi volt korábban. Szóval nem hiszem, hogy a netemmel lenne gubanc/változás.

Jevons paradox

(#3830) edgR válasza Aprósólyom (#3829) üzenetére


edgR
őstag

EU Central mindenkinek diavetítés az új patch óta. Azóta én is többnyire már csak hajnalban merem elindítani a játékot. Állítólag már dolgoznak rajta, a szokásos sebességgel.

(#3831) Aprósólyom válasza edgR (#3830) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Jó lehet a game engine vagy a programozói gárda, ha pár apróság változtatásával az is szétesik, ami eddig jó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3832) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Sziasztok!

A railgun az ugyebár a hagyományos játékmódokban testre 90-et üt. Fejre minden körülmények között 1 hites? 170 hp-val full armorban pl.?

Más: Aki esetleg úgy gondolja vegyen fel, gabesz1 a nickem ingame. Nem vagyunk túl sokan, úgyhogy nem árt ha összetartunk.
A legendás Q3 arena és team arena-ból átszivárgó nosztalgiára éhes játékos vagyok. Nagyon élvezem, mert visszaadja a régi feelinget a QC. Kár, hogy ennyire kevesen játszák.. Torkig vagyok már a battleroyal őrülettel..

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#3833) edgR válasza galaktikus (#3832) üzenetére


edgR
őstag

nem, a rail minden esetben 90-et sebez a jelenlegi verzióban (fejre is).
full armorban úgy halhatsz meg egyetlen railtől, ha 30-nál kevesebb volt a hp-d.

(#3834) galaktikus válasza edgR (#3833) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Ahha, értem.. Tehát akkor teljesen mind1, hogy hová lősz.. Csak badge-et kapsz érte és ennyi..

Itt a topicban mindenki aktívan játszik? Nem tudok esetleg csatlakozni? :B
A legtöbb haverom csak CS:GO-t és Pubg-t tol, néha eljönnek velem nagynehezen QC-t tolni, és nem mintha valami pro player lennék, de mindig vissza kell fognom magam, hogy ne vegyem el teljesen az amúgysem túláradó kedvüket tőle :))
És ez így elég szar ha másnak "kényszerből" kell játszania..

Amúgy az utóbbi patch óta szétlaggolja magát az egész játék.. A hang is akadozik. Remélem megcsinálják minél előbb, mert ez azért elég gáz..

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#3835) ballazol válasza galaktikus (#3834) üzenetére


ballazol
senior tag

https://discord.gg/MHZpUB

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#3836) galaktikus válasza ballazol (#3835) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Köszi, megyek is csatlakozni :R

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#3837) ballazol válasza galaktikus (#3836) üzenetére


ballazol
senior tag

:))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#3838) galaktikus


galaktikus
aktív tag

Másnál sem műxik a lobby invite? :O

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#3839) GEIL


GEIL
addikt

[link] <-- kis "nosztalgia" kb 10-12 évvel ezelőttről.....Quake 3 Arena Excessive+ 1.32 :P :DDD

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#3840) 5150


5150
aktív tag

Valamit nem értek. Azt hogy nem veszik észre a csodafejlesztők, hogy ha állitgatni szeretne valamit az ember, mondjuk botmeccs alatt, mikor már épp végezne, simán visszadobja a játékba és lehet elölről kezdeni? Vagy én vagyok ilyen láma és másnál ez nincs :F Az egy dolog, hogy se konzol, se picmip, se vulkan se fegyverenkénti scriptek, de még ez is? Rohadt idegesitő. Hónapok óta irogatom nekik bugreportba. Azóta kijött 2-3 patch és változatlanul ugyanez a hülyeség. Egyáltalán miért kell ilyen alap dolgokat irkálni felnőtt embereknek, akik elvileg játékot fejlesztenek és elvileg értenek hozzá?

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3841) AnginaP válasza 5150 (#3840) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Nálam is jelentkezik a hiba.
Szerény véleményem szerint pedig: nem, nem értenek a játék fejlesztéshez. Sajnos elmúltak már azok az idők, hogy egy Carmack megreformálta az ipart, és csodát tett le az asztalra. Javítsatok ki, de a QC is inkább nekem tűnik úgy, hogy előre legyártott elemekből lett összedobálva úgy ahogy. Az elején fel is sorolja, hogy Saber meg tököm meg stb. Nem csoda, hogy ez a végeredmény.

Indítok egy Skyrim szervert.

(#3842) jaffa 2843 válasza AnginaP (#3841) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem úgy működik a játékkészítés, mint régen. Nem kód túrás van, hanem javarészt az adott engine editorban gyorsabban lehet dolgozni, aztán, hogy asset-eket maguknak csinálnak vagy nem, az már az ő dolguk. Ezért van az 'ezt már láttam valahol' érzés néha. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3843) 5150 válasza AnginaP (#3841) üzenetére


5150
aktív tag

Ezzel még ellennék, hisz a qcnek nincs "sztorija" (de még szerver browsere sem) de az, pontosabban annak a hiánya, amit irtam, nem egy akkora "feature", amihez extra munka, vagy programozási skill szükségeltetne. A józan ész talán nem azt diktálja, hogy a player esetleg nem éles játék közben akarja majd állitgatni az egér érzékenységet, acceloffsetet, grafikát miegymást, és hogy egy magára valamit is adó programozó, cég, melynek bármi köze van akár alap szinten a játékfejlesztéshez, tisztában van ezzel a csekély 20-30 éves "igénnyel"? Persze lehet azt mondani, hogy igy is be tudja állitgatni a player, de az mennyire célravezető bármilyen szempontból is, ha közben tizszer letépi az arcát és idegrohamot kap a "fejlesztők" dilettantizmusától és "játék élmény" helyett úgy érzi épp utólagos szodomizálásban részesiti agyát a tengeren túlról valami hamburgerzabáló iqfighter usák? Az ilyen bugokra tesznek sokadik pöccs után is, arra bezzeg van eszük, hogy mindenféle szárnyakat, fényreklámot, nyakonfosott vizipálmát, meg bugyirózsaszin gumicukor karkötőket aggassanak a playermodelre egy QUAKEBEN. A játékot elinditva cserébe minden alkalommal kapok valami "első napos XP"-t ajándékba (azt sem tudom mi a faszra jó) és minden alkalommal "hétfő" van, mivel nem képes tovább lépni a következő napra. Tényleg csak ámulni tudok ettől a fajta szakértelemtől... Az egérkezelés még mindid ratyi, hirből sem ismeri a raw inputot, ami egy kizárólag lövöldére kihegyezett fpsnél egy kissé "érdekes". Ezek lennének akkora featureök, amiktől a fejlesztőknek idült kódtúrás tortúra miatt heroikus agyérgörcs purgatóriumban kellene magukat érezni :F

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3844) AnginaP válasza 5150 (#3843) üzenetére


AnginaP
aktív tag

:C Ezen kajak besírtam. :D
Nos, a jutalom XP-t nekem is összevissza számolja. Sokadik peccs óta rosszul kapom. Pl meccs végén kiírja, hogy 10. szint közepéig jár, kilépek a summary-ből menübe, és 9-es vagyok... párápáááá......

Indítok egy Skyrim szervert.

(#3845) edgR válasza 5150 (#3843) üzenetére


edgR
őstag

Nem első napos XP, hanem napi XP.
Ahogyan nem minden alkalommal "hétfő" van, maximum neked, ha - ezek szerint - eddig még soha nem tudtál két egymást követő napon játszani, mivel a játék jutalomban részesít, ha minden nap belépsz/belépnél :B

(#3846) 5150 válasza edgR (#3845) üzenetére


5150
aktív tag

Nem értetted, amiket irtam? Pedig egyáltalán nem bonyolult. Ha gondolod és időd engedi, pörgesd át mégegyszer és próbáld legjobb képességeid szerint értelmezni a leirtakat, ha kedvet érzel hozzá. Vagy ne.

AnginaP Ty :) Nekem azóta csinálja, hogy dobták a ládabontogatós sztorit, azóta viszont kitartóan.

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#3847) Aprósólyom válasza 5150 (#3846) üzenetére


Aprósólyom
addikt

1. Ha custom módban csinálsz egy játékot és egyedül indulsz botok és barátok nélkül, akkor egyedül is leszel a pályán. Szabadon állítgathatsz, senki sem csesztet majd.
2. Első napi XP-re azért ugrál, mert kihagysz egy teljes 24 órás ciklust, így mindig első napról kezd. Arra motiválja a játékost, hogy folyamatosan játsszon, hiszen viszonylag kicsi a játékosbázis. Egyébként edgR értette, max nem jól fejezte ki magát. A lényeg, amit leírt, hogy egymást követő napokon, megszakítás nélküli játékra motivál a játék ezzel. Ha 7 napon belül, megszakítás nélkül belépsz minden nap, akkor eljutsz majd a 7-ik napig. Jah, és ne felejts el igényelni a gombbal, mert ha jól emlékszem, nem adja meg automatán. Ha elfelejtesz rákattintani, akkor lehet, hogy ezért sem fogja megadni a jutalmat. Én már csak azért belépek minden nap és játszom kicsit, hogy gyűjtsek minden héten 100 tököm tudja milyen érmét. :DDD Hogy a season végén meglehessen majd végre a klasszikus Q3 plasma gun, mert nem tetszik annyira a nail gun.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#3848) esfrost válasza 5150 (#3843) üzenetére


esfrost
tag

Teljesen átérzem a frusztrációdat. Egy csomó minden hiányzik a játékból, amitől sokkal, de sokkal jobb is lehetne. Azonban egy nem q3, ez QC, de gyökereiben a játék a helyén van. A kezdeti, sőt még a mostani bugdácsolásai ellenére is teljesen jól lehet vele játszani. Sajnos a játékosbázis kicsi, nem lehet vele mit tenni. Ez sajnos nem a QC hibája, vagyis nem annak a hibája, hogy milyenre sikerült. A jelenleg legtöbbet gép előtt ülő rétegnek egész egyszerűen nem kell már az arena FPS. Nincs rá igény, nem érdekes számukra, nehéz is, talán túl gyors is.

- Server Browser: Tök jó volt annó ezt nézegetni pl. Q3-ban, vagy most QL-ben és oda becsatlakozni, ahol volt játékos. Viszont meg kell védenem a match-making rendszert, ha van elérhető játékos bejelentkezve, és játékot keres, akkor hibátlanul tud működni, 10-20 másodperc után az ember talál gamet. Azzal viszont egyet értek, hogy megy vele az idő, még akkor is ha csak 20 secet vesz igénybe. Ez sajnos ilyen... Server Browser nem lesz, ez szinte biztos.

- Állítgatás. Lehet szidni a játék motorját és feltenni a kérdést még kb. 100x, hogy miért nem IDTech6 motorra építették, vagy miért így, vagy úgy van megcsinálni, de erre is csak azt lehet mondani, hogy ez van. Ha állítgatni szeretnél a beállításaidon, akkor csinálj egy custom játékot, rakj be egy nagy pályára egy darab botot és állítgass. Sajnos a grafikai és a hangbeállítások között van 1-2 olyan opció, amit sajnos valóban csak a játék újraindításával lehet módosítani. A lényeg, hogy nem kell éles játékba bemenned, ahol nem lehet nyugodtani konfigurálni.

- A konzol hiánya engem is zavar, de közel sem annyira, mint amennyire gondoltam volna, hogy fog. Nem az a gond, hogy nincs konzol, hanem, hogy a beállításokban nincs elég opció, pl. minden fegyverre különböző célkereszt, vagy különböző accel, akár... stb... stb...

- Bármennyire is fúrcsa, vagy idegesítő de jelenleg, a most népszerű játékok mellett egész egyszerűen nem lehet kihagyni a különböző skineket, kiegészítőket, amiket a karakterekre lehet aggatni. Bármennyire is fúrcsa, de a QC és annak fejlesztői nem csak a Quake 2-ön, vagy Quake 3-on nevelkedett veteránokat akarja visszahozni, vagy megtartani, hanem konkrétan új, fiatal, Quake-el akár soha nem találkozó játékosokat is szeretne megszerezni, bevonzani. Olyanokat, akiknek az, hogy milyen színű, vagy formájú a karakter nadrágja nagyon is fontos. Ez van.

- Az XP: a játékban lehet szintet lépni, aminek köze van a Battle Pass-hez, szintet pedig XP-vel lehet lépni. Amennyiben egymást követően napokon legalább egyszer bejeletnkezel, úgy minden napra kapsz valami ajándékot. Ha egy napot is kihagysz, akkor mindig újra kezdi a rendszer az ajándék kiosztását. Ezért tűnhetett úgy, hogy nem lép tovább az első grátiszról.

- Raw-Input: Én ugyan nem vagyok tech-zseni, de quake veteránnak talán merem magam nevezni. Soha nem tudtam megérteni, hogy mi az a raw-input, vagy hogy mire jó (majd utána olvasok). Minden latency-re, képi hibára, lagra, képtörésre nagyon nagyon érzékeny vagyok, így órákat töltöttem azzal, hogy úgy állítsam be QC-t, hogy ezekkel még véletlenül se találkozzak. Nincs semmi gond az egérkezeléssel. A játék sajnos igényli az erős vasat, de ha van alatt, és mondjuk van egy konstans 240fps-ed, akkor nincs - számomra - érzékelhető latency, lag, vagy bármi gond az egérrel, egérmozgással. Teljesen reszponsziv. Ha QC után elindítom QL-t, nem érzek különbséget. Be kell rendesen állítnai, ez van.

edgR is csak segíteni szeretne, nem kell ellenségeskedni. Adj a játéknak még egy esélyt, állítsd be rendesen, lövöldözz. Nagyon is lehet élvezni. Ha kérdésed lenne akármilyen beállítással kapcsolatban, vagy a játék működésével kapcsolatban akkor vagyunk itt egy páran, akik szívesen segítenek minden kérdésben.

(#3849) AnginaP válasza esfrost (#3848) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Ez egy nagyon jól összeszedett írás lett, köszi! :) Annyit tennék még a panasz fülére, hogy nálam nagy patch után minden konfig visszaáll alapra, és lehet újra beállítani mindent....

Indítok egy Skyrim szervert.

(#3850) R3laX válasza esfrost (#3848) üzenetére


R3laX
addikt

Az EU centrált utolsó patch-csel teljesen elb@szarintották. Nálam jelenleg olyan 60/8.5-ös VDSL-lel, mint 2 éve a béta kezdetekkor sőt, még rosszabb, mert kiszámíthatatlanul késik.
Néha teljesen jó, de mostanság már hajnalban is játszhatatlanul rossz. Stabil 25 pinggel +1 másodperceket késik. Amíg 38-39pingem volt teljesen jól működött a dolog. Szerintem nem minden technológiára van optimalizálva.

Kötvetkeztetés: Egy nagy rakás f0s jelenleg.

2002-2011-ig toltam a Q3-at, kisebb kihagyásokkal. Quake Live-ot hanyagoltam, de ennyire még nem b@szott fel játék az évek során. :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.