Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Projektoros tv-k

Hozzászólások

(#18) darnics


darnics
aktív tag

üdv! érdekelödnék hogy a gyerekszobába csak ugy poénból gondoltam kiprobálom a projektoros tv-t mert régebben tetszettek.régi fajta nem kellett de sikerült szereznem egy komoly cuccost ami már hd felbontású kiégés védelem stb.ez egy samsungsp42q2hl hd tv és a fiaimnak nagyon tetszik hogy nagyonbb a tv mindt ők.na mindegy.aztán a diginél van set top box de mivel hd a tv gondoltam a sima boxot kicserélem hd boxra.ott már kérdeztem hogy projektorral is megy e ott azt mondták ha van hdmi rajta akkor igen.mondom jó biztos hülyeségeket beszél mert a régi hagyományos tv-n is sima rca piros,fehér,sárgával volt összekötve.de mikor beizzasztottam a csaornák megvoltak de a kép az fos.csak köckásodott meg sötét csunya semmit nem lehetett látni.akkor rádöbbentem hogy tényleg a hd az csak hdmi-vel müködik.a kérdés az lenne annyi csatlakozás van a hd boxon is meg a tv-in is nem lehetne valami mással összeközni hogy hd legyen.hdmi bukta rca három szin bukta igy vannak svideo meg stb.tudom hülye kérdés és tulajdon képen nem is fontos mert visszakérem a régi boxot aztán kész de gondoltam hátha van valami megoldás.a digis box egyépként kaon na1600hd na ennyi és további kellems napot mindenkinek!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Projektoros tv-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.