Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Projektoros tv-k

Hozzászólások

(#1) BaliTHC


BaliTHC
tag

Sziasztok!

Úgy fél év múlva :) veszek egy nagyobb, jobb stb. TV-t, most még csak nézelődésnél tartok. Kb 250.000-ért már lehet 102 cm-es projektoros TV-ket kapni. Kinek van ilyen, ki ismeri ezeket, mik a tapasztalatok? Élettartam, minőség, stb.... A véleményeket szívesen hallgatom!

In the ghetto - washing non colour fast synthetics at 60 degrees - could cost you your life! (Ali G)

(#2) iguana válasza BaliTHC (#1) üzenetére


iguana
őstag

én személy szerint nem szeretem a projektoros tv-ket.
a kollégám most vett egyet, de nem tetszik a képe. a láthatósági szög is elég kicsi, gyakorlatilag csak pontosan szemből nézhető jól.
én maradnék a normál sugárcsöves tv-nél, vagy ha van lé sz@rásig akkor plazma.
mellesleg nem hiába ''olcsó''. sem a hagyományos, sem a plazma tv-vel nem veszi fel a versenyt. csak az árával.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#3) neduddki válasza iguana (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Kepzeld ma de egy pana 36pd30-asart nyuztunk egy pana e85-os tarsasagaban, es igy mar nem igazna banom hogy a 29ps20p-re szavaztam, habar az a fen sok av az nem rossz dolog, na jo +1 mint az enyemen:- ))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) iguana válasza neduddki (#3) üzenetére


iguana
őstag

ááááh! még mindig lábrázást kapok tőled, h milyen olcsón jucc/jutottál ezekhez a drágaszágokhoz :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#5) neduddki válasza iguana (#4) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

En??????????????? Marmint hogy en????????? Hat eszt meg ki mondta Neked, hazudiok az agyba fobe!!!!!!!!!!!:- )))))))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) wassermann válasza BaliTHC (#1) üzenetére


wassermann
addikt

Ha mindenképp projektorosban gondolkodsz, akkor ne LCD-st hanem DLP-s
típust nézz! Sokkal nagyobb a kontraszt aránya, mivel gyors nincs utánhúzása
és szépen összemosottak a képpontjai nincs az LCD-seken látható pixel-ek
közötti rácsozottság

(#7) iguana válasza BaliTHC (#1) üzenetére


iguana
őstag

jah, és közhely, de nem a méret a lényeg ;)
inkább egy szép képű csöves 29-es tv, mint projektoros. (esetleg még egy 32-es is befér...bár ennyi pénzért vki még 36-ost is tud venni...ugye neduddki? :DDD)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#8) neduddki válasza iguana (#7) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

MI az hogy 36, meg 32, sot 29-est is:- ))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#9) iguana válasza neduddki (#8) üzenetére


iguana
őstag

coll :P

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#10) neduddki válasza iguana (#9) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Coll, az meg mi es csak incs-ben ertek:- )))))))))))

udv

neduddki

p.s. amugy lattad az arat??? mar csak 600 kisker netto, lesz ez meg........:- ))))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) iguana válasza neduddki (#5) üzenetére


iguana
őstag

csak neked...előkotortam...valljál :P
Bővebben: link
#96

p.s. amugy lattad az arat??? mar csak 600 kisker netto, lesz ez meg........:- ))))

my answer is:
----self moderated----

[Szerkesztve]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#12) jamez válasza BaliTHC (#1) üzenetére


jamez
senior tag

Az ára szépen leesett, mert jön újabb projektoros techológia. nézd meg a hazimozi.hu-n.
Magán véleményem, hogy csábító a nagy méret, de én inkább egy sima projektorra szavaznék: nagyobb képet ad és jobb minőséget hasonló árban.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#13) neduddki válasza iguana (#11) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Most eppen az a poen, hogy otthoni filmnezesi igenyeimet egy epson 735-os nyujtja, 2.5 meter visszintes kiterjedessel, /a polcot mar nem vot kedvem lecsavarozni/ es mijjen szar utanna visszaterni arra a 29 colra:- )))) ugy sajnalommagam:- )))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14) BaliTHC


BaliTHC
tag

Hát idáig elég sok negatív dolog jött össze a projektoros TV-kről...

De tényleg lehet jó, új projektort 250k-ért kapni? És az élettartamuk hogy viszonyul egymáséihoz? (Állítólag projektor csak filmnézéshez ajánlott, a híradót nem éri meg azon nézni, mert kissé drága és rövid élettartamú az izzó)

In the ghetto - washing non colour fast synthetics at 60 degrees - could cost you your life! (Ali G)

(#15) neduddki válasza BaliTHC (#14) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Projektoroknal mar 2-3e oras eklettartamrol beszelhetunk also hangon, hogy ez a tvnel hogy alakul az passz......
A pana 500-as projektoranal alkalmaznak egy trukko thogy eltuntessek a raszterezodes, nem is rossz eredmennyel, de az is fel milka kornyeken van, amugy hogy csak ugy szojjon arra tenyleg draga az izzo, de a 200-300 rugos arak szerencsere lecsusztak a 100 rugo alatti katagoriaba projectos, tv-nel nem tom....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16) L3zl13 válasza BaliTHC (#14) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hát ja. 7/24-ben talán fél év egy izzó. :(

Aki hülye, haljon meg!

(#17) perempe


perempe
addikt

Samsung SP-43T8HL

Bővebben: link

Kb. 190K. Állítják, hogy ez már nem gagyi.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#18) darnics


darnics
aktív tag

üdv! érdekelödnék hogy a gyerekszobába csak ugy poénból gondoltam kiprobálom a projektoros tv-t mert régebben tetszettek.régi fajta nem kellett de sikerült szereznem egy komoly cuccost ami már hd felbontású kiégés védelem stb.ez egy samsungsp42q2hl hd tv és a fiaimnak nagyon tetszik hogy nagyonbb a tv mindt ők.na mindegy.aztán a diginél van set top box de mivel hd a tv gondoltam a sima boxot kicserélem hd boxra.ott már kérdeztem hogy projektorral is megy e ott azt mondták ha van hdmi rajta akkor igen.mondom jó biztos hülyeségeket beszél mert a régi hagyományos tv-n is sima rca piros,fehér,sárgával volt összekötve.de mikor beizzasztottam a csaornák megvoltak de a kép az fos.csak köckásodott meg sötét csunya semmit nem lehetett látni.akkor rádöbbentem hogy tényleg a hd az csak hdmi-vel müködik.a kérdés az lenne annyi csatlakozás van a hd boxon is meg a tv-in is nem lehetne valami mással összeközni hogy hd legyen.hdmi bukta rca három szin bukta igy vannak svideo meg stb.tudom hülye kérdés és tulajdon képen nem is fontos mert visszakérem a régi boxot aztán kész de gondoltam hátha van valami megoldás.a digis box egyépként kaon na1600hd na ennyi és további kellems napot mindenkinek!!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Projektoros tv-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.