Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gettno


gettno
tag

Sziasztok!
Kerestem valami szép és olcsó, de erős phabletet. Vajon megtaláltam?
Hazai oldalon nem találtam bővebb leírást, véleményt, de hátha valakinek már van.Usd
Leírás:
Basic Description
Model PPTV KING 7
Band 2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz
4G: FDD-LTE B1/B3/B7
Sim Card Dual SIM: Micro SIM + NANO SIM / TF-card
(One other SIM slot can in combination with one NANO-SIM card or One TF Card Be Used)
Style Bar
Color Gold, Silver
Shell Material Metal and Plastic
System
OS Android 5.1
CPU 64bit Helio X10 MTK6795 2.0GHz Octa Core
ROM 32GB
RAM 3GB
Card Extend Yes, support external TF card up to 128GB
Screen
Display Size 6 Inch
Type 2.5D IPS Multi-touch screen(capacitively)
Resolution 2560*1440 pixels
Support Format
Video File Format MP4/3GP/MPEG-4 Etc.
Audio File Format MP3/ACC/AAC+/WAV/AMR
Earphone Port 3.5mm
Cable port Micro USB
Connectivity
Data transfer USB/Bluetooth
Mobile internet WAP/WiFi
General
Camera/Picture Resolution Front: 8MP camera
Back: 13MP PDAF camera
Supports AF, Flashlight, Continuous shooting
Language Multi-language:
English, German, Spanish, Italian, French, Portuguese, Russian, Thai, Arabic Turkish, Vietnamese, Malay, Modern Greek, Chinese (Simplified), Chinese (traditional Chinese) And So On.
(More details please refer to the screenshots)
Message SMS/MMS
Input Handwrite/Keypad
GPS Yes, Build in GPS
WIFI Yes
Bluetooth Yes, Bluetooth 4.1
HiFi Yes
Gravity Sensor Yes
Distance Sensor Yes
L-Sensor Yes
Wireless AP Yes
Notification LED Yes
Built-in Google play Mall Yes
Dimensions 158.4x82.7x8.65mm
Net Weight 184g
Battery 3610mAh battery, Built-in
Other features 3G, 4G, GPS, Bluetooth, Email, Messaging, wallpapers, calendar, calculator, clock, camera, etc
Package included 1 x PPTV KING 7 Smartphone
1 x User Manual
1 x Card PIN
1 x Data Cable
1 x Charger
Note: This product will be shipped with adapter plugs for the country of the buyer.
Antutu: 55.000 körül
Ára: jelenleg 120 Usd

Ha valakinek már van esetleg, szívesen olvasnék tapasztalatokat!

(#2) bru válasza gettno (#1) üzenetére


bru
csendes tag

Jómagam is ezen gondolkozom, (meg van egy telefon amely hasonló specifikációval van megáldva és közel azonos árban van csak az 5.5inches). Nem egyszerű a választás mert mindkettőről többségében jókat lehet hallani de sajna idehaza valszeg még nincs senkinek ilyenje vagy ha igen akkor nem irogat ide róla nekünk.
nem tudom nem e ütközik szabályzatba az eladó külső linkje, ha igen akkor elnézést érte.

https://www.aliexpress.com/item/3GB-RAM-IUNI-U3-5-5-2560x1440-Full-HD-32GB-ROM-Snapdragon-801-13MP-4G-LTE/32738506976.html?spm=2114.01010108.3.26.mTot8i&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10033_10059_10032_10099_10078_10079_10077_10073_10100_10096_10070_423_10052_10050_424_10051,searchweb201603_8&btsid=14c489c4-6629-431b-9c22-ba632d204faa

Üdv Gábor... :DD

(#3) gettno válasza bru (#2) üzenetére


gettno
tag

Hát nem egyszerű, az biztos! Én arra gondoltam, hogy rendelek egy VR szemüveget, amit a készülék jól kitölt, és a 2K kijelző megfelelő felbontást biztosít.
De tetszik a Leeco 2 X620 a LeTv-től, brutális a felszereltsége és a tudása annak is. Most nézem, hogy Cyber Week van az Alin. :Y :DD :))

(#4) Lacipapa017


Lacipapa017
újonc

Sziasztok!

Pont ma kaptam kézhez egy ilyen kis gyöngyszemet. :D
TinyDealről, EU Express szállítással ideért 2hét alatt Kínából, tréfamentesen :D
Pár órája nyüstölöm, Antutu 55K-t produkál, a 2k kijelző eszméletlen képet ad, appok, vidik minden akadásmentesek. A hifi az eddigi telómhoz képest klasszisokkal jobb ami zavar kicsit hogy az értesítő led hiányzik vagy csak épp nem működik.. .(Eddigi olvasatok alapján ez common problem) Eddig ennyi :D

(#5) gettno válasza Lacipapa017 (#4) üzenetére


gettno
tag

Egy elégedett tulaj! :) Szóval tényleg jó cucc?!
Tinydealben nem vagyok otthon, Alizok évek óta, de a tréfás csekkes postást nem szeretem.
Láttam, hogy van német raktáron, drágább, viszont eu-ból minden mentes. Hajlok rá, hogy innen rendeljek.

(#6) gettno válasza Lacipapa017 (#4) üzenetére


gettno
tag

Akksi hogy bírja a terhelést?

(#7) Lacipapa017 válasza gettno (#6) üzenetére


Lacipapa017
újonc

Elég meggyőző a a portéka :D Az értesítő led problem megoldva (csak aktiválni kellett a beállításokban...)
Magyar (telenor) hálózaton teljesen jól üzemel. A sokat emlegetett "ringtone bug" (bejövő hívásnál néma a telefon, se csengőhang se rezgés) nem jelentkezett.
Az akku sztem elég harmatos ehhez a teljesítményhez... Így hogy újdonság és állandóan ezt buzerálom napi 2-3 töltés azért elkél. Normál használat mellett azért egy napig bírni fogja sztem.
Összességében megéri az árát.

Szerk... Kapott egy zenfone launchert mert a gyári lenovo nemjött be. Így van rendes menü :D

[ Szerkesztve ]

(#8) vjoszef válasza Lacipapa017 (#7) üzenetére


vjoszef
csendes tag

Szia!

Én most rendelnék egy ilyet, de a készülékről készült fotókon, úgy látom, hogy a kijelző mintha kiállna a készülék síkjából, tehát nem védi semmi. Ez így van, vagy vastag üvegből van?
Csak azért kérdezem, mert most DG-550-em van és harmadjára is elrepedt a kijelzője és már unom a kijelző cserélgetést.
A hangszórók elég hangosak?
Szóval ilyen szempontból milyen a vas?

(#9) gettno válasza vjoszef (#8) üzenetére


gettno
tag

Szia! Valóban kiemelkedik a síkból az üveg, nincs rajta még fólia sem. Viszont vastag, jó minőségű üvegnek tűnik. Én is rendelek hozzá üveg kijelzővédőt! A flip tok is úton van.
Sajna nekem nincs szerencsém a telóval. :( Most jött, de nem tölt be az OS. A SetupWizard leáll, és nem tudok továbblépni. Már írtam az eladónak, készült video is. Amíg nem válaszol, nem mókolok bele.

(#10) Zoli1222 válasza gettno (#9) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia. Na az fasza. Amúgy magyar nyelvet is lehet rá aplikálni? Melyik eladótól van?

[ Szerkesztve ]

(#11) gettno válasza Zoli1222 (#10) üzenetére


gettno
tag

Na kérem, probléma kiküszöbölve!

Van rajta egy bekapcsolási varázsló, ami állandóan leállt és nem engedett tovább. Megkerülni sem tudtam. Pedig próbáltam belépni a CWM-be, ami sikerült is, csak nem kaptam hozzáférést...
De a gugli segített, a varázsló 2 lépését ki kellett hagyni (itt csatlakozni kellett a WiFire, de NE CSATLAKOZZUNK, csak simán tovább kell lépni)!
Már minden rendben van, épp töltöm.

Antutu 50.500. Sztem már nem stock rom van rajta, és Lenovo Launcher dolgozik a főmenüben.

Magyar nyelv egy kattintás volt.

Aliexpress, The Geeks az eladó.

(#12) Zoli1222 válasza gettno (#11) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nem tudom, h mikor megyek felétek, de nagyon meg fogom nézni azt a telót. Bár ennyi pénzért simán megéri venni látatlanban is. Amúgy a note 3 se egy erőmű. Kemény 49166 pont.

(#13) vjoszef válasza gettno (#9) üzenetére


vjoszef
csendes tag

Köszi!

Bár azt írja gorilla glass 3 van rajta. Nem tudom az mit jelent egy videóban a fickó kalapáccsal üti, meg betoncsavarral karcolgatja, de meg sem kottyan neki. Ehhez képest egy-két helyen azt írják, hogy nem annyira erős az.
Eddig 3 szor éltem át kijelző törést és nem szeretném újra. Elvileg létezik olyan védőfólia, ami edzett üveg keménységű, de én ehhez a típushoz nem találtam.

Egy kollégám huawei telefonján van ilyesfajta fólia, na ott egy erősebb behatásnál a fólia rendesen elrepedt mint az üveg, de a kijelzőnek semmi baja nem lett.

Már megrendeltem CooliCooltól eu raktárból. 5000-el volt drágább akínai raktárból való szállításnál.. Tapasztalatból tudom, hogy ez így olcsóbb, mint ha megfogják a vámon.

Valami tok kéne, mert eddig minden telóm telement "flex-porral" de az ormótlan tokot nem szeretem az ilyen bőr izéket. Lehet, marad a zokni. Ennek a telónak már nem baba zokni kell, hanem 46-os. :D

(#14) gettno válasza vjoszef (#13) üzenetére


gettno
tag

Igen, vannak az ún tempered glass screen protectorok. Ezek merevebbek, vastagabbak, mint a fóliák. Sok ismerősöm használ, volt akinek megspórolta az üveg a teljes kijelzőcserét. Univerzális 6" -es fliptokot rendeltem, az már úton van, de rendelek üveget is.
A telóm és én megúsztuk a határproblémákat... ;)

(#15) gettno válasza Zoli1222 (#12) üzenetére


gettno
tag

Jövő héttől vagyunk már, de hogy te mikor jössz??? ;) A kisfőnöködnek is bejön a cucc... :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Zoli1222 válasza gettno (#15) üzenetére


Zoli1222
őstag

Csodálom! Nagyon megragadt a butafon és az ájfonnégynél... 😀
Ehh. Első körben jövő héten németbe megyek... Addig meg lehet veszek egyet, ha engedik itthon... 😁

(#17) gettno


gettno
tag

Sziasztok!

Egy észrevétel:
van lehetőség engedélyezni gyorsindítást, ami valóban gyors, 20 mp alatt harcrakész a teló. DE: NE KAPCSOLJA BE SENKI!!!
1, hipergyorsan meríti az akksit
2, hiperlassan veszi a teló a töltést

Dolgozik a gép képernyőzár és kikapcsolt állapotban is, percenként 1%-kal csökkenti az akksi töltöttségét!!!

(#18) Dzsugasvili


Dzsugasvili
újonc

Nekem kb. egy hónapja van meg ez a telefon. A gyári rommal voltak problémáim (az óra időjárás widget nem talál semmilyen helyet, a címtár kinaiúl irkál valamit) ezért lecseréltem egy cm 13-ra. Ez sem az igazi sajnos, mert ebben is vannak problémák. Pl: a kamera szoftverek meg lettek cserélve. A szelfikamera a 13 megapixeles és bűn rossz képeket csinál. A hátsó lett a 8 megapixeles... Az fm rádió nem műkődik, jelet fog de a fülesen nem szól.
Azon gondolkodom, hogy visszateszem a régi romot, de sajna azt még nem találtam meg sehol.. Google apps nélküli van, de ugye az nemigazán lenne jó.

[ Szerkesztve ]

(#19) vjoszef válasza gettno (#14) üzenetére


vjoszef
csendes tag

Megjött a teló, 3 nap alatt ideért.

Üvegről,tokról van linked? Én csak soft protectort találtam az nem jó.

A címtárat hogy tudom szinkronizálni a google fiókomból?

Ha címtárban kiválasztom a névjegyek importálása/Cloud Sync-et, akko "az alkalmazás sajnos leállt"
Hibaüzenetet dobja.
Valami ötlet?

(#20) gettno válasza Dzsugasvili (#18) üzenetére


gettno
tag

Szia! Ez a widget és telefonkönyv probléma nekem is megvan. Gondolkodtam rom cserén, de a bugok miatt letettem róla. Friss a teló, majdcsak lesz valami stabil normális rom rá...
A needromon van gyári rom.

(#21) gettno válasza vjoszef (#19) üzenetére


gettno
tag

Huhh, gyors volt! Honnan jött?
Tempered glass: For PPTV King 7 Tempered Glass Original 9H High Quality Protective Film Explosion-proof Screen Protector For King7 7S
http://s.aliexpress.com/ymy2maqQ
Tok: A3 Universal Luxury PU Leather Cases Flip Back Cover For LG L70 D320 D325/LG L65 Dual D285 D280 With Window View Fashion Holder
http://s.aliexpress.com/eUfUNzMJ
Ezeket a szilikon bölcsősöket szeretem, nem ragasztgatok.

(#22) vjoszef válasza gettno (#21) üzenetére


vjoszef
csendes tag

Köszi a linkeket, már rendelem is.

A coolicool-tol rendeltem EU raktárból. 5000 Huf al több kb mint a kínai raktárból, viszont nincs vám meg áfa. Országhatárig DHL hozza, ott kigorja a kocsiból, majd az MPL elhozza a házig. :D

A címtárat közben frissítette, csak lassan töltötte le.

A sebességtől nem vagyok elájulva, a 64bit nek van értelme, androidnak az ezen futó verziója egyáltalán 64 bites?

Itt a link: [link]

Most is 139$,

Valami trükkös módon decemberben azt írták, hogy csak január 2. ig lesz akciós áron, de még mindig annyi.

[ Szerkesztve ]

(#23) Dzsugasvili válasza gettno (#20) üzenetére


Dzsugasvili
újonc

Pptv oldalán olvastam, hogy csinálnak rá új, frissebb romot. Már csak az a kérdés, hogy eljut-e a Nagy Falon túl. A telefon bírná az erősebb romot is, mert nem gyenge a vas :).

[ Szerkesztve ]

(#24) gettno válasza vjoszef (#22) üzenetére


gettno
tag

Ez az akció mindig ilyen! Eddig meg addig tart, lejár és egyből hosszabbítják. Sőt, az alin 110$-ért vettem, mert volt 2$ kuponom. Most 106$-ért is láttam.
Én kockáztattam és bejött: 13k lett volna a többlet, ha lett volna... :)
A sebességgel nincs bajom, eddig egy Leagoo Lead 5 volt, ami remek kis teló, csak túlnőttek rajta az appok.

[ Szerkesztve ]

(#25) gettno válasza Dzsugasvili (#23) üzenetére


gettno
tag

Miért ne jutna el hozzánk?! 10 éve még nem gondoltam volna, hogy közvetlen Kínából fogok vásárolni cuccokat.
A kérdés, hogy magyar nyelv is lesz-e rajta? Gondolom az XDA-s srácok is kitalálnak rá okosságokat.

(#26) vjoszef


vjoszef
csendes tag

Nekem annyi nyűgöm lenne vele, hogy az értesítések csak akkor jönnek, ha belépek az adott app-ba.
Pl. Email érkezést csak akkor jelez, ha elindítom a gmail app-ot. A telegram csak akkor jelez, ha elindítom azt.

Az értesítések engedélyezve vannak. :F

(#27) Garalab


Garalab
csendes tag

Sziasztok,
5ghz-es wifi-t kezeli a teló? Nálam elég nagy a zűrzavar a 2,4ghz-es sávokban, ellenben 5ghz-en én szórok egyedül a házban. Ellentmondásosak a specifikációk és a tesztleírások, valaki erősítse, vagy cáfolja meg az 5ghz kezelést pls.

Köszi!

(#28) gettno válasza vjoszef (#26) üzenetére


gettno
tag

Esetleg a Power Saving mód nincs véletlenül engedélyezve az alkalmazásoknál? A beállításokban keresd, kapcsold ki, ahol szükséges, hátha segít.

(#29) gettno válasza Garalab (#27) üzenetére


gettno
tag

Szia! Kipróbálni nem tudtam, mert nekem is csak 2,4 ghz-s van, de a devicespecifications.com szerint tudja az /n szabványt, ami ugye az 5 ghz-s.

(#30) vjoszef


vjoszef
csendes tag

Amióta megvan azt figyeltem meg, hogy több app sem működik. Ezek közül a legfontosabba az automatikus hívás rögzítő. Arra még nem jöttem rá, hogy az android ujabb verziója e a probléma vagy egyéb dolog okozza. Ötlet?

(#31) szabojoe


szabojoe
újonc

Sziasztok! Samsung Galaxy S2 telómat tervezem leváltani ezzel. Igazából a wi-fi (5 GHz, és az a, b, g, n, ac szabványok) miatt használnám, na meg a felbontása miatt. Antennás wi-fi hálózatok beállításához jó segédeszköz lehetne! Ha valaki már próbálta az 5 GHz-t, kérem, jelezze már a telefon tudását ez ügyben!

(#32) Garalab válasza gettno (#29) üzenetére


Garalab
csendes tag

Szia, sajnos pont az "n" szabvány (802.11n) az, ami mindkét frekvencián működik. A részletekbe most nem mennék bele, rá lehet keresni. A 802.11a, illetve a 802.11ac a két csak 5Ghz-en működő szabvány (vagyis az "a" és "ac"), így az n-es specifikációval nem vagyok előrébb (ezért is kérdeztem inkább rá). Esetleg, ha felteszel egy "Wifi Analizer"-t, és ott mutatja az 5Ghz-es tartományt is, akkor valsz tudja, hogy n-esként, vagy ac-sként az már nem érdekes. Az is mind1, hogy éppen sugároz e rajta valaki, vagy sem, ha nem tudja a készülék, elvileg nem hozza fel opciónak sem. Köszönöm szépen a választ.

(#33) Garalab válasza Garalab (#32) üzenetére


Garalab
csendes tag

Némi támpont az apphoz a csatolt képeken. Ahol a 2,4/5GHz felirat van a kis négyzetben, na ott lehet váltani (már ha tudja a cucc), ha azon a területen érintésre nem ír ki semmit, akkor sajna bukta az 5GHz, akkor csak a 2,4-et tudja. Esetemben látszik, hogy mennyire tele van szórva a 2,4 GHz-es tartomány :( nem is jön ki csak max 40-50Mbit/s, vagy még kevesebb (interferencia esetén csökken a sáv a szabvány szerint is). 5GHz-en vidáman kijön a 200+ Mbit/sec az ac-s telómmal (Z5 compact). Egy izmosabb bitrátájú film nálam N-en már nem is nézhető (pl. NAS-ról), mert akad, míg AC-n vidáman megy. Ez a tool bárkinek hasznos lehet megtalálni a legkevésbé terhelt csatornákat, néha egy csatorna váltás is sokat számít (már 2,4GHz-en, mert az 5GHz-en szerencsére már nem csak tizenpárból gazdálkodunk :))

[ Szerkesztve ]

(#34) gettno válasza Garalab (#33) üzenetére


gettno
tag

Szia! Köszi a tippet, meg is néztem! Sajna nem hozza fel opciónak. Csak a 2,4GHz van, de ugye ott ki sem írja ebben az esetben. Csak azt látom, hogy van pár jel. Majd holnap állítok rajta, hátha javul a jel minősége!

(#35) Garalab válasza gettno (#34) üzenetére


Garalab
csendes tag

Köszi az ellenőrzést, akkor sajna csak 2,4 GHz :( affene...

(#36) gettno válasza Garalab (#33) üzenetére


gettno
tag

Várjunk csak! Felraktam még 3 másik analyzert, ahol viszont mindhárom hozza az 5Ghz hálózatot. Most akkor mégiscsak tudja??? :p

(#37) gettno válasza Garalab (#35) üzenetére


gettno
tag

Egy gyors képernyőmentés...

(#38) Garalab válasza gettno (#37) üzenetére


Garalab
csendes tag

Azok lehet, hogy akkor is "mutatják" (a GUI így van megírva), ha az eszköz nem tudja (a másik appból kiindulva gyanítom ez a szomorú helyzet). Illetve ott van a no data felirat, vagyis nem wifi nincs a közelben, hanem a wifi modultól nem kap adatot az 5Ghz-es tarományra.
Meggyőződni egy 5Ghz-es wifi és egy kereszt ellenőrzés mellett lehetne :).

[ Szerkesztve ]

(#39) Dzsugasvili


Dzsugasvili
újonc

Sajnos eljött az a pillanat mikor megáll a teló, mint a szög... Kikapcsoltam és azóta semmiképp nem tudok lelket verni belé, se recovery, se fastboot, se normál inditás... tipp esetleg valakinél?

(#40) gettno válasza Dzsugasvili (#39) üzenetére


gettno
tag

Ez rosszul hangzik :/
Xda-developers?

(#41) vjoszef válasza gettno (#28) üzenetére


vjoszef
csendes tag

Szia,
Sajnos az értesítések még mindíg nem jönnek. Se mail se telegram. A névnapok sem frissűlnek stb...
A másik amit íram, azt továbbra is fenntartom a régi dg550 em az 1 Gb ramjával szétalázza ezt a telót. Akkor ilyenkor mi van? Olcsó húsnak híg a leve?
Ja nem azért hogy pofátlankodjak de szerintem 2017 ben elfért volna egy tetves RGB led az értesítésnek. A kék és piros többe van mint az RGB. Pff.

(#42) gettno válasza vjoszef (#41) üzenetére


gettno
tag

Szerintem vacak a szoftvere. Én is várok valami normálisabb romot hozzá, de egyenlőre eléggé kezdetlegesek, csak kókányolják. Nekem jönnek az értesítések, bár névnapp nincs rajta. Face, messenger, gmail, sőt a chrome is jelzi, ha van valami. A led pedig mostanában luxus, egyre kevesebb telóban van.

(#43) ÁDI


ÁDI
aktív tag

Teljes értékű giroszkóp (gyro sensor) van benne vagy emulált? Az ára kedvező, így szóba jöhetne virtuális valóság használatához... :U
Próbálta már esetleg valaki?

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#44) gettno válasza ÁDI (#43) üzenetére


gettno
tag

Teljes értékű szerintem. Emulált? Forogsz a telóval, forog a kép is. 360 fok minden irányban. Nekem van hozzá VR box, alig fér bele, de brutáljó a képe, nincs pixel.

(#45) ÁDI válasza gettno (#44) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Köszi az infót!!! :R
Már nem tudom, melyik telefonnál fogalmaztak így, hogy "emulált"... Nem működött vele minden VR-játék vagy film.
De az jó hír, amit írtál, köszi, még egyszer!!! :C
Te egyébként, hol vetted?

[ Szerkesztve ]

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#46) vjoszef válasza gettno (#42) üzenetére


vjoszef
csendes tag

Írtam levelet, a kínai azt kérte, hogy csináljak videót és továbbítják az "enginer"-nek. Kérdem én, hogy ha megcsinálom a videót, szerintetek mennyi esély van arra, hogy kijavítják a hibákat? Mivel, hogy ők csak egy webshop nem ők gyártják, nekem élből parasztvakításnak tűnik. Szerintetek érdemes erőlködni ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#47) gettno válasza ÁDI (#45) üzenetére


gettno
tag

Kínából jött a lelkem. 2 hét alatt itt volt. A tokja pénteken jött, pedig egyszerre rendeltem. :)
Szóval pont a VR miatt vettem, mert 2K a kijelzője. A tyutyubi 360° videokat játsza, és konvertálja cardboardhoz. A hullámvasút is megy rajta, de a játékokat annyira nem tesztelgettem. Inkább a videos appokat.

(#48) gettno válasza vjoszef (#46) üzenetére


gettno
tag

Miért ne? Egy video semmibe sem kerül... Bár sanszos, hogy vissza kell küldened! Ő egy kereskedő, akinek a hibás áru garis szervizét is kötelező intéznie. Kollégám lányának is beállt a telója, visszaküldte kínába, ahonnan visszajött működőképesen. Melyik webshopban vetted?

[ Szerkesztve ]

(#49) vjoszef válasza gettno (#48) üzenetére


vjoszef
csendes tag

coolicool től vettem.
Nem a telóval van baj szerintem, hanem magával az androiddal. Pont most kaptam (2017.01.29 22:53) kor egy üzenetet telegramon a nejemtől. Kiderült, hogy 24 órával ezelőtt küldte. pff.

(#50) chabee71


chabee71
újonc

Sziasztok!

HELP!!!

Kollégám rendelt egy PPTV King 7-es készüléket,pár hete nyüstöli de két napja újraindította az alapoktól!
BEKAPCSOLÁS és csak egy angol ill.kínai nyelvet hoz fel de elfogadni nem tudja sehogyan sem!

Van erre megoldás???

mert mikor megkapta akkor felkínálta a wifi elfogadást!

most azt sem :(((

ha
valaki tapasztalt már ilyet kérem írjon!

köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.