Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1sZpY


D1sZpY
csendes tag

csa! Az lenne a kérdésem hogy EPoX tipusu alaplapon találhato, Power Loss Recovery jumper lehetöség Enabled OR Disabled, kérdésem miez? Tehát ha Enabled-re rakom mivel járok jobban vagy rosszabbul? Elöre is THX a HELPET! ;>

D1sZpY

(#2) S1Lv3R


S1Lv3R
tag

muha:DD

This message is built from 100% recycled and happy electrons!

(#3) hezso válasza D1sZpY (#1) üzenetére


hezso
aktív tag

POWER LOSS RECOVERY: In the event of a power outage your system will automatically turn itself back on without user intervention.

Nem tudom ez mit jelent, de erre jó ha minden igaz.

(#4) Obi-1 válasza hezso (#3) üzenetére


Obi-1
őstag

Azaz ettől függően vagy beindul a géped, ha visszajön az áram (bedugod a konnektorba, bekapcsolod az elosztót), vagy csak a bekapcsoló gombbal indítod el. Az enyémen BIOS-ban lehet állítani.

Szerintem jobb, ha nem állítod be, de magánügy, ahogy kényelmes.

Only a Sith deals in absolutes.

(#5) hezso válasza Obi-1 (#4) üzenetére


hezso
aktív tag

Szóval olyan AT feelingje lesz a gépnek tőle... :DD
Hm... Nem is rossz

(#6) hezso válasza Obi-1 (#4) üzenetére


hezso
aktív tag

Sorry. Duplázott. :((

[Szerkesztve]

(#7) D1sZpY


D1sZpY
csendes tag

Th4nx a h3lp3t:)))) csa

D1sZpY

(#8) S1Lv3R


S1Lv3R
tag

d1szpy te lama:DD

This message is built from 100% recycled and happy electrons!

(#9) Obi-1 válasza hezso (#5) üzenetére


Obi-1
őstag

Te tudod :)) Én ugyanis az AT-s gépet a power gombbal kapcsolom ki :DDD

A power loss recovery azért van nálam kikapcsolva, hogyha nem vagyok otthon, ne induljon be a gép azért, mert visszajött az áram. Mostanában mindig megy az elosztó, és csak a hosszabb időszakokra használom a táp főkapcsolóját. Régen a Codegent mindig kíméltem, és áramtalanítottam, de az Enermaxnak bizonyítania kell!!!

Only a Sith deals in absolutes.

(#10) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Elsősorban azoknak való ez az opció, akik szervernek használják a cuccot.
Ott nem mindegy, hogy egy hosszabb áramkimaradás után oda kell-e menni a (kihelyezett) szerverhez és bekapcsolni, vagy magától elindul és megy.

Aki hülye, haljon meg!

(#11) zso73


zso73
veterán

Hali!
Meg nekem is jó,mert ha áramkimaradás volt akkor nem hülyül meg a gép.ÉDÁSZ szerelt nálunk on-off-on-off.........A K7S5A úgy meghülyült tőle...Minden második bekapcsra indult,vagy nem kapcsolt le.Most már csak is off!És a DC++ miatt is OFF!Mert ha újraindul reggel akkor feleslegesen megy a bejelentkezéses képernyő akár 6 órát!/XP/
Zso :)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.