Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pókember 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

láttátok már a filmet, nagyon jó!

(#2) Xelo


Xelo
addikt

Én még nem, de nagyon meg akarom nézni! Nagy S-M rajongó vok, gyüjtöm a képregényt meg minden!:D Én holnap vagy holnapután megnézem sztem...:)

(#3) Horbal válasza SuBeR53_ (#1) üzenetére


Horbal
őstag

Még nem láttam de az első akkora sz@r volt, hogy nemtom érdekel e egyáltalán.
Ne érts félre bazi nagy pókagy fan voltam fiatalabb koromban, de azok a ferdítések amik a filben voltak, hát nemtom, nekem sok volt. A főszereplő srác meg akkora lámer arc, hogy még. Szvsz PP nem volt ilyen girnyó, meg lúzer a képregényben...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#4) Integra válasza Horbal (#3) üzenetére


Integra
titán

azért volt sokkal rosszabb film is már ilyen téren mint a spiderman 1.....
:)
nézd meg a catwomant, asszem a spiderman1-nek oszkárt adnál utána...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) Horbal válasza Integra (#4) üzenetére


Horbal
őstag

Az lehet, a Daredevil is ritka moslék volt, pedig a képregény az fílinges...

Csak nagyon belegázoltak vele a gyermeki lelkembe...:O

(persze tuti meglesem a P2-t):)

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#6) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Az elsö jo nagy sz@ar volt valoban.
Sajnos a technika nem változott sokat, de a sztori, meg a dramatizálás nagyon jo lett. Peter Parker igazi emberként, igazi emberek váltak szuperhössé, illetve gonosszá, nagyon valosan beállitva. Szal jo lett.

...mint az közismert...

(#7) rog


rog
addikt

szerintem a pókember 1 volt az utóbbi idők egyetlen normális képregényfeldolgozása.
nekem nagyon tetszett annó.
ezzel szemben ez a mostani, egy kínlódás. egyfolytában lelkiznek benne, a film alatt többször is az órámra kellett néznem... :(

(#8) Integra válasza Horbal (#5) üzenetére


Integra
titán

ja, pedig a jennifer garner-t komálom, alias-t mindig nézem a pro7-en. mondjuk jó sorozat amúgy is...
egy baja van a csajnak, megkéne műtenie a melleit.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) rog válasza PapaMaci (#6) üzenetére


rog
addikt

:) akkor ezt a témát szerintem most kivégeztük. :D
(azaz már csak az a vélemény hiányzik egyedül, hogy ''nekem mind a kettő nagyon tetszet!!'')

(#10) Integra válasza rog (#7) üzenetére


Integra
titán

nekem speciel a hulk is tesztett, úgy néztem végig hogy nem akartam kikapcsolni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Szőrös  válasza Integra (#8) üzenetére


Szőrös 
veterán

szilikon rulz mi ? :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#12) Integra válasza Szőrös  (#11) üzenetére


Integra
titán

simán!!!
egy a lényeg hogy szépen legyen megcsinálva:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) I_Am


I_Am
veterán

Punisher-t azaz a Megotrolót se nézzétek meg. A filmnek semmi köze az eredetihez.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#14) Szőrös  válasza I_Am (#13) üzenetére


Szőrös 
veterán

haver is megnézte..aszonta ritka xar.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#15) Horbal


Horbal
őstag

Nem értek 1-et!

Az X-man első része jobb volt. Az összes batman jobb volt, nem azért mert maga a film jó volt, hanem mert hozták azt a batmanos dilinyós fílinget, az x-mannel meg elfogult vagyok:) :)

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#16) Integra válasza I_Am (#13) üzenetére


Integra
titán

hát max letöltöm

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) Horbal válasza I_Am (#13) üzenetére


Horbal
őstag

Ez a legnagyobb gond: elszakadnak az eredeti hőstől és a világtól amiben él, ez olyan mintha a Trójában kinai manuszkák rohangásztak volna a görög hajók fedélzetán M60 asokkal a kezükben, cowboykalapban:Y

Stan Lee nem véletlenül alkotta ilyenre a hálófejűt, nem értem, hogy merik felülbírálni:(

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#18) Integra válasza Horbal (#17) üzenetére


Integra
titán

pénz, ez a kulcsszó...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19) PapaMaci válasza rog (#9) üzenetére


PapaMaci
őstag

Igazábol a technika volt olyan, hogy nem tudtam figyelni a sztorira az egyben.
Helyesbitek a kettö nagyon jo!

...mint az közismert...

(#20) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

nem tudom mér lett több aa költségvetése mint a titanic:F

(#21) Horbal válasza Integra (#18) üzenetére


Horbal
őstag

Szerinted így többet akasztanak le, mintha szépen frankón átültetnék úgy ahogy van...nemtom, de szvsz a pókember magától is eléggé látványos meg a story is égészen kerek, nincs azon mit b@sztatni.

Válasszanak ki egy jó történetet (van elég) aztán ültessék át filmre és kész.
De írhatnak újat is az is belefér.

De nekem ne alakítsák át a hálószövőt mert dzsihad lesz:) :) :(((

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#22) Integra válasza Horbal (#21) üzenetére


Integra
titán

hát a tobey-val mégsem bízták a véletlenre, pénzből meg sosem elég...
ezért bukik meg az alien film trilogia álmom valszeg....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Grass


Grass
aktív tag

én az 1. részt egyszerűen nembírtam véginézni.20perc után otthagytam. 2 nek pedig egész frankó bemutatót csináltak, úgyhogy azt megnéztem végig.hátén sose voltamnagy képregényfan. nézhető. de nem egyfelejthetetlen élmény.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#24) SuBeR53_ válasza Grass (#23) üzenetére


SuBeR53_
tag

az első rész tényleg gázos volt!

(#25)



addikt

Na én az egyet szerencsére nem láttam tegnap volt ''szerencsém'' látni a 2-t, igaz azt is csak azért néztem meg mert volt rá ingyenjegyem...
Röviden: ez a film égés. Baromi rossz volt.
Pedig még csak nem is előítéletekkel néztem a filmet, mert már alapból a képregényeket sem szeretem, de most ezeket félrettettem, de így is már a film felénél rettenetesen szar volt, a haverommal már a szívószállal játszottunk meg minden annyira szenvedés volt, egy egy rettenetesen szar jeleneten vagy mondaton meg már nem bírtuk ki röhögés nélkül...
És nem csak mi hanem a mozi fele kb így volt, legalábbis a környezetünkben mindenki szenvedett elég rendesen...
Sztem undorító egy film...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#26) heihachi válasza (#25) üzenetére


heihachi
addikt

Én szeretem a képregényeket, és az első rész is nagyon tetszett, de ez, ez valami borzalom...

Szóval amikor MJ azt mondja Pókembernek, hogy kis tigrisem, azt hogy lehet röhögés nélkül kibírni? Meg amikor a fél vonat megbámulja Pókember képét, és azt mondják nagy komolyan, hogy nem mondjuk el senkinek...

Szal gáz, sokkal sokkal jobbra számítottam. Minden képregényadaptációt megnézek, de eddig csak a Megtorló volt gagyibb ennél...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27) wEpPeS


wEpPeS
csendes tag

Csatlakozom heihachi -hoz... nagyon rosszra sikerült a Pk2 !!!

(#28) válasza heihachi (#26) üzenetére



addikt

Hehe, már el is felejtettem ezeket a részeket, nagyon nagy LOL.:)
Meg azt sem értettem, hogy miután már vagy 3x lezuhant mert ''kifogyott'' a hálója miért repked még tovább is hogy aztán újra lezuhanjon... Gondolok itt arra amikor megfejelt két kocsit, vagy belezuhant a pocsolyába.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#29) Obi-1 válasza heihachi (#26) üzenetére


Obi-1
őstag

Nekem nagyon tetszett. A koreográfia, a harcok Octopussal nagyon tetszettek. Nem ütöttek el annyira a CGi részek sem, mint az elsőben. Octopus végre egy normális ellenfél volt.

MJ mindig tigrisnek hívta Petert, a képregényben ezt havernak fordították, már amikor még olvastam :C Az új rajzfilmben is mindig tigrisnek szólítja.

Amit nagyon bírtam: amikor az első rajzfilmsorozat zenéjét nyomta a spanyol utcai zenész. Aztán a stáblista alatt is felcsendült :)) Szerintem itthon ezt kevesen értették, de én gyerekkoromban láttam pár részt abból a sorozatból is.

Amit még bírtam: Pókember végre elkezdett poénkodni bunyó közben (nesze, itt a visszajáró). Ez hiányzott a filmekből eddig.

A metrós jelenet fura volt. Ilyen emberfeletti ereje azért sosem volt Pókarcnak.

Szóval: :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

Only a Sith deals in absolutes.

(#30) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Annak idején született egy másik filmrevitel, amit nem láttam, de akkor nagy siker volt... A csávó tisztára úgy nézett ki mint a rajzolt Peter... De a technika... Meg ezekből a filmekből tényleg hiányzik az, ami miatt leülök még mind a mai napig képregényt lapozgatni... Olyan sötét világgal rendelkeztek, hogy az ember csak falta a képeket, és remegve várta a következő oldal képsorait, izgalmait... Ehhez képest ezek a filmek... Az egyetlen igazán jó az a Batman első része... Az hibátlan. Amit még hiányolok, az hogy a Marvel Comics egy egész univerzumot épített fel szuperhősökkel és az ellenfeleikkel, és ezek a hősök nem egyszer keresztezik egymás útját... Azokból sok érdekes történet keveredett ki (például pókarc képregényben összefutott már Pengével,Buldózerrel (X-men), Batman-nel, sőt még egy Conan-szerű csávóval is, és felvette a gyíkemberek ellen a harcot:)) stb) és ilyenkor a leghajmeresztőb kalandokba bonyolódtak...

[Szerkesztve]

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#31) Obi-1 válasza barbikenje (#30) üzenetére


Obi-1
őstag

A Pókember a képregényen is mindig csilivili, színes ruhás ipsékkel küzdött. A történet keresztezéseket én is szerettem. Bár a DC comics karaktereit (Batman, Superman) csak ritkán vonták be, nyilván nagy volt a nyomás, hogy ne érje csorba egyik cég hőseit se!

A Batman egy folyton megújuló ipar, ahol időnként vissza kell térni az eredeti, sötét lovag koncepcióhoz. A Joel Schumacher/ Val Kilmer/ George Clooney Batman-filmek csilivilik lettek, de most a Batman begins szvsz megint a régi lesz.

Only a Sith deals in absolutes.

(#32) L3zl13 válasza Xelo (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

S-M rajongó? Sado-Mazo? :F

Aki hülye, haljon meg!

(#33) fokukac


fokukac
nagyúr

beírom ide. Szóval, én gyerekkoromban, úgy 1989 és 1994-95 között nagy Pókember rajongó voltam, egyszerűen imádtam azt a képregényt.

PErsze aztán valahogy úgy alakult, hogy elkezdtem nem venni, stb. stb.
Úgy tudtam, hogy meg is szűnt.

de a minap a Teszkóban jártam éjszaka, és a kezembe akadt egy Pókember c. képregény. úgyanúgy rá van írva, hogy marvel, de valami egészen máshogy néznek ki a szereplők, különösen Peter, meg maga Pókember is, lapozgattam, és nekem nagyon, de nagyon nem tetszett.
egy csomó egyoldalas rajz volt benne pl.

ja, és mindez valami 600 Ft-ért.


szóval egy világ omlott bennem össze... :( :O

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#34) zölcsi


zölcsi
tag

amikor fiatal voltam az összem képregényt olvastam és gyüjöttem
amikor nagyobb lettem csak hatalmasodott mert idegen nyelveken is elkezdhettem olvasni
ma már nem olvasok ... szerintem romlott a szinvonal ...

az az igazság hogy még egyetlen egy korekt képregény megfilmesitést sem láttam!!
a Hulk egyszerüen borzalom volt pont mint a pokember
amikor a végén az amcsi zászló elött pozolt azthittem hányok!

egyetlen egy elfogadható film volt az X-man de az se volt tul nagy durranás.
egyébként mit minden ez is csak a pénzöl szol
eszükbe sem jut visszadni azt ami a képregényben van inkább csinálnak valami könye emészthető csit-csat bim-bum-ot és azzal kész is
enyit a képregény meg filmesitésekröl !

''Jó volna, ha csak az után kezdenél tanítani, ha magad már tanultál valamit!''

(#35) heihachi válasza Obi-1 (#29) üzenetére


heihachi
addikt

Sajnos Én laikus vagyok, soha nem olvastam Pókember képregényt.

Megnéztem az első részét a filmnek, és alig akartam hinni a szememnek-fülemnek: ennyire szórakoztató filmet ritkán látni.

Amikor beültem a másodikra, szétuntam az agyamat. Ami akció van benne, az hihetetlenül király, de annyit szenved pókember, hogy a tököm már tele volt vele is meg a nőjével is, és már alig vártam, hogy vége legyen.

MJ most szólította először a filmben így, és annyira nevetséges volt. Így már értem miért, és akkor a rajongók nyilván nem nevetik ki, de nem csak rajongók nézik meg.

De a legjobban azon röhögtem, amikor MJ lassítva futott a menyasszonyruhában. Ezekkel a jelenetekkel az a baj, hogy nevetségessé tesznek, egy amúgy jó filmet, és fölöslegesek, nincs bennük tartalom, nem viszi előrébb a filmet.

Lehet meg kell még nézni egyszer-kétszer. Hétvégén nekiugrom mégegyszer.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36) net84


net84
őstag

Hellosztok!

A P1 nézhető volt. Elmegy
A 2. részt még nem volt időm és nyugalmam megnézni. A bemutatóból egy felfújt túlragozott filmnek tűnik.
A feldolgozott képregények közül nekem eddig A megtorló jött be.
A Daredevil tetszett, igaz arra sem mondanám, hogy többször nézhető.


Nem tudja valaki, hogy honnan tudnák megtorlós pólót szerezni? Vagy esetleg a logót sima fekete-fehérbe minden csicsa nélkül?


Batman képregényt gyűjtöttem (igaz elég gyorsan el is rongyolódtak). Néha a kezembe került egy-két Pókember, Super-man újság is.
A Batman filmek között volt jó és rossz is. Az igazán cool viszont a régi jó sorozata volt.

Read only...

(#37) PapaMaci válasza heihachi (#35) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én elég sokat olvastam, és nekem pont a dráma tetszett ebben.

Amugy meg emlékszem, hogy vártuk barátommal a honap elejét, amikor jött az uj rész, pláne, ha harc közben lett vége az ujságnak... No most ezt nem érzem. Igaz eltelt vagy 10 év azota....

...mint az közismert...

(#38) heihachi válasza PapaMaci (#37) üzenetére


heihachi
addikt

Csak az a baj, hogy a drámát ebben a filmben elpoénkodják. Lehet, hogy a képregényben is ilyen volt, mondom sajna nem tom.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39) Nowhereman válasza Integra (#8) üzenetére


Nowhereman
őstag

Még az kéne! Egy baromira nagy előnye a spinének, hogy képes teljesen természetesnek tűnni ebben a teljesen mesterkélt világban. Tiszta felüdülés egy Pamella Anderson jellegü rohamqrv@kkal tömött világban. Mondd inkább azt, hogy a mellével egy baj van, nincs a kezed rajta!

Utánam a kondenzcsik!

(#40) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Feldolgozás és filmre/rajzfilmre vitelek közül két ISTENKIRÁLY létezett ez pedig a BATMAN és a SUPERMAN rajzfilmek voltak a Warner gondozásában. A karomon felállt a szőr, annyira királyul visszaadták annak a beteg sötét világnak a hangulatát, és mindig ott volt a rejtélyes múlt miatti baljós jövőkép hangulata... Agyalhattál, hogy melyik ellenfélnek miért szálka a szemében a főhős... Állandó összeesküvés fíling... Na AZ király volt...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#41) Obi-1 válasza barbikenje (#40) üzenetére


Obi-1
őstag

Ez a Batman rajzfilmsorozat szerintem is nagyon jó volt. Itt érvényesült, hogy Batman az éjszaka és a sötétség szuperhőse.

Only a Sith deals in absolutes.

(#42) HaroWerks


HaroWerks
senior tag

Megnéztem ma moziban a filmet, nem volt rossz.
Igaz az előzetesek és a kritikák után többet vártam de így is tetszett.
Mondjuk azt nem nagyon tudom eldönteni, hogy melyik rész a jobb, az első vagy a második, mindegyik tetszett :)
Talán a második jobb, ebben van minden, akció, poénok, szerelem, jobban kidolgozottak a karakterek, stb.
Az tetszett benne nagyon, hogy mennyi problémája van az életben a főhősnek, nem csak egy szuperhős hanem teljesen átlagos ember is mellette a sok gonddal.

(#43) barbikenje válasza Obi-1 (#41) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Erről van szó...ami külön tetszett, hogy ezekben a rajzfilmekben Bruce Wayne nem átallot kondizni a fizikuma megőrzése végett... és ettől még emberibb lett.

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#44) Obi-1 válasza barbikenje (#43) üzenetére


Obi-1
őstag

A főgonoszok nagyon emberiek voltak. A Kétarcú, a Riddler (E. Nygma), Mr Freeze mind méltósággal teli karakterek, és nem bóhocok voltak. A macskanő is szuperül nézett ki ebben a sorozatban. :))



Jó nagy cicik...

Only a Sith deals in absolutes.

(#45) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Én is megnéztem a filmet és nekem tetszett! Bár voltak olyan részek amik kicsit bénák voltak de összességében szvsz élvezhető.
A PC-s játék viszont nagyon pocsék lett.:(

(#46) Integra válasza barbikenje (#40) üzenetére


Integra
titán

jaja, a warner féle batmant meg is néztem mindet:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#47) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bobó the Movie, vagy Góliát a főhősember filmek nem lesznek? :U
Nekem ezek voltak gyerekkorom kedvenc képregényhősei. Meg Dr Justice és Taraó, vagy hogy hívták a kiscsákót a Kockásban... :DDD

szerk: ja, és Mozaik RuleZ!!! :DDD
szerk2: na jó, legyen OFF

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48) barbikenje válasza Integra (#46) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Hát az rajzfilmes fíling csak a Batman első részben jön át, azóta nem láttam olyan filmet, ami überelte volna a másmilyen adaptációkat...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#49) Obi-1 válasza barbikenje (#48) üzenetére


Obi-1
őstag

Szerintem mind2 Tim Burton rendezésében készült Batman jó film volt.

Only a Sith deals in absolutes.

(#50) barbikenje válasza Obi-1 (#49) üzenetére


barbikenje
aktív tag

Hát tudod, a franc se tudja... Pindvin nem sikerült olyan eszelősen gonoszra, mit pl Joker... Jó leharapja a faszi orrát és csecsemőnek is aberrált állat, de akkor is... hiányzik belőle az elegancia és a zsenialitás...
A Pókember filmet meg unokaöcsém nézte meg 11 éves és SM rajongó... és már ő is érzelgősnek és lelkivívódásosnak találta...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Pókember 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.